Egy történet
ami reád vár
Események horizontja
ahol a nap kél és nyugszik
Kristályváros: A kancellár elleni merénylô után továbbra is folyik a keresés. Mindeközben az a hír járja, hogy egy két lábon járó, szőrős lény mászik elô a csatornákból, s garázdálkodik éjnek évadján Kristályváros utcáin.

Wyndham Tulsa: Az idegenek megérkezése gyökerestül megváltoztatta a Tulsaiak békés életét. Az új lakóterületek építése továbbra is folyik, mint ahogy a kiképzések is, ám továbbra is vannak, akik nem bíznak bennük. Winona Johnson is azon igyekezik, hogy kiderítse Nicholasék valódi szándékait.

Abee: Robb egyre gyakrabban hagyja el Abee falait, s viszi magával legbizalmasabb embereit. Senki nem tudja, hogy hova mennek, s mit csinálnak, ám olybá tűnik, hogy valami fontosat találtak. Enyhe feszültség uralkodik, mindenki érzi, hogy hamarosan valami történni fog. Mindeközben a legújabb rabjukat próbálják szóra bírni, ám a férfit még mindig nem tudták megtörni.

Atlantisz: Több kisebb összecsapásra is sor került már a Nameless Brotherhood és Tartarosz gyermekei között. Mindenki egyre inkább érzi egy nagyobb csata eljövetelét, amely el fogja dönteni, hogy az eddigi Semleges körzet melyik testvériség kezére jut, s ezáltal az Atlantiszi főhatalom is.

Aureus: A bázis körüli nyugalmat egy idegen érkezése zavarta meg, akit rögtön elfogtak, ám nem került azonnali kivégzésre. Garrick a férfi kivallatását rendelte el, aminek feladata Nayara hárult. Mindenkinek rossz előérzete támadt, s attól tartanak, ennyi év után végül valaki felfedezte a bázist. Az utóbbi hetekben ugyanis túl sokan ólálkodtak Aureus környékén.
Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kincset érô
világunk mosolyai
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Márc. 16, 2020 2:53 pm-kor volt itt.

Legenda születik ott
ahol vérrel festették meg a poklot.

Hiányzásnapló
Kérdezz-Felelek Emptyírta: Victor O'Connor
Pént. Márc. 27, 2020 5:23 pm

Jayden Amyen Wick
Kérdezz-Felelek Emptyírta: Jayden Wick
Pént. Márc. 27, 2020 5:18 pm

Kérdezz-Felelek Emptyírta: Jonah Russell
Pént. Márc. 27, 2020 12:28 pm

Jonah Russell
Kérdezz-Felelek Emptyírta: Caroline O'Connor
Pént. Márc. 27, 2020 10:21 am

Demetria & Wyatt - Underground
Kérdezz-Felelek Emptyírta: Demetria Dalton
Pént. Márc. 27, 2020 12:27 am

Készen az új világra
Kérdezz-Felelek Emptyírta: Jonah Russell
Csüt. Márc. 26, 2020 9:26 pm

Frances Joyce Anderson
Kérdezz-Felelek Emptyírta: Caroline O'Connor
Csüt. Márc. 26, 2020 4:25 pm

Hell or Heaven
Kérdezz-Felelek Emptyírta: Vendég
Csüt. Márc. 26, 2020 9:18 am

Siilhouette in the Darkness
Kérdezz-Felelek Emptyírta: Consulatus
Kedd Márc. 24, 2020 9:18 pm

Share

Kérdezz-Felelek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek EmptyKedd Ápr. 03, 2018 1:25 pm

Kincsvadászat, Titkos kijárat Kristályvárosból, A Nameless testvériség.
@Kaitlyn Ayers írta:
És akkor fel is avatnám a topikot, mint ügyeletes értetlen.

A kérdésem a kincsvadászokkal kapcsolatos lenne - ezért is gondoltam, hogy egyszerűbb itt feltenni, hátha másban is felmerül a kérdés.
Szóval, az érdekelne engem elsődlegesen, hogy miként közlekednek a városon kívülre és vissza ezen egyének? Vagy csak én értettem félre a leírást, mert úgy értettem, hogy a kincsvadászoknak sem nagyon engedélyezett elhagyni a várost, ők mégis valahogy kijátsszák az őröket. Miként lehet ezt technikailag megvalósítani? Csak hogy majd ne egy orbitális baromságot írjak?

Esetlen van valami csatornahálózat, melyet a városi katonaság nem ismer és azt használják?
Vagy a falon keresztül át lehet mászni, vagy azokon van azért némi riasztóberendezés, hogy jelezze, ha valaki valahol megkísérel átmásznni?
Vagy egyáltalán nem is tilos nekik kimenni?
No meg ha nagyobb "zsákmányt" hoznak be, azokat miként tudják becsempészni, ha nem akarják h az őrök észrevegyék ezeket? :D
Ha valahova ez le van írva, akkor sajnálom, hiába olvastam, nem találtam meg Kérdezz-Felelek 4173947768

Köszönöm előre is a választ,
Kaitlyn Kérdezz-Felelek 2701182335

Nem ügyetlenség, nem értetlenség.... Kis leírás hiány, amire miután így felhívtad a figyelmünket, pótolni is fogunk, lehetőleg minél előbb. Röviden és tömören leírom az alapokat, majd lehetőleg mai nap részletesebben is olvashatsz róla. Kérdezz-Felelek 237156938

Létezik egy testvériség, akik a Nameless Brotherhood néven felismerhetőek. Senki sem tudja hol vannak, kivéve az érintetteket. ( Kincsvadászokat ) Az ő területük a város alatt van. A csatornák. Víz és szennyvíz elvezetők. Régi alagutak és egyebek. Beépített metróállomások. A bejárat egy beépített metró állomás helye, ami a B körzet egy eldugottabb, erdőségesebb zugában található. Ezen az állomáson keresztül bejuthatsz a kazamatáknak becézett útvesztőbe, ahol is megtalálhatod a vasajtót, melyen egy tolóablak található. Tudd a jelszót s beengednek. Belépsz, s a terület már a Nameless-eké, akik tolvajokból és javarészt kincsvadászokból állnak. Sokan itt is élnek. Ők átengedhetnek vám ellenében a falon túlra, egy jól elzárt, titkos útvonalon át, ahol végül egy rom közepén találod magad, a szabadban. Több útvonal is létezik. Terepjáróval, motorral, biciklivel vagy épp gyalog. Sok szempont szerint döntik el, hogy hol fogsz kilukadni. Melyik ki s bejáratnál.

Lényegében ennyi is. Bármi kérdés adódna, ugyan így felteheted itt is, vagy kérdezhetsz PM-ben is. Remélem segítségedre voltam. Kérdezz-Felelek 3276657284

The secrets we're keeping could be used

Silah

Victor O'Connor
Kérdezz-Felelek XqjZNXX
Múltam darabkái :
I’m out of my head
Of my heart and my mind
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Chris Wood
Keresem :
Kérdezz-Felelek F7ab0b0b3b373d28b114817de771e2c97069faf5

Kérdezz-Felelek D91a45ee7c11f1a2090f45161d1adb45ce9a4700
Reagok száma :
20

Kérdezz-Felelek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek EmptyKedd Ápr. 03, 2018 9:19 am

És akkor fel is avatnám a topikot, mint ügyeletes értetlen.

A kérdésem a kincsvadászokkal kapcsolatos lenne - ezért is gondoltam, hogy egyszerűbb itt feltenni, hátha másban is felmerül a kérdés.
Szóval, az érdekelne engem elsődlegesen, hogy miként közlekednek a városon kívülre és vissza ezen egyének? Vagy csak én értettem félre a leírást, mert úgy értettem, hogy a kincsvadászoknak sem nagyon engedélyezett elhagyni a várost, ők mégis valahogy kijátsszák az őröket. Miként lehet ezt technikailag megvalósítani? Csak hogy majd ne egy orbitális baromságot írjak?

Esetlen van valami csatornahálózat, melyet a városi katonaság nem ismer és azt használják?
Vagy a falon keresztül át lehet mászni, vagy azokon van azért némi riasztóberendezés, hogy jelezze, ha valaki valahol megkísérel átmásznni?
Vagy egyáltalán nem is tilos nekik kimenni?
No meg ha nagyobb "zsákmányt" hoznak be, azokat miként tudják becsempészni, ha nem akarják h az őrök észrevegyék ezeket? :D
Ha valahova ez le van írva, akkor sajnálom, hiába olvastam, nem találtam meg Kérdezz-Felelek 4173947768

Köszönöm előre is a választ,
Kaitlyn Kérdezz-Felelek 2701182335

Don't mistake my kindness with weakness
Weak is not what you're gonna remember me about

Nameless ember

Kaitlyn Ayers
Kérdezz-Felelek Tumblr_op2xdeKSFq1v8b0vjo2_250
Múltam darabkái :
Play by :
Kate Beckinsale
Keresem :
Reagok száma :
17

Kérdezz-Felelek Empty
TémanyitásTárgy: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek EmptyHétf. Jan. 08, 2018 12:17 am

Kérdezz-Felelek
Enigma-disease
Minden bizonnyal, miután az oldal története egy átdolgozás egy sokak által nem látott animéből, így kérdések adódhatnak. Nem kell szégyellni azt sem, ha valamit nem értünk, hiszen a világ a megalkotók fejében létezik teljesen, és megesik az is, hogy mi is elsiklunk egy-egy részlet felett, amit mondjuk valaki más észrevesz. Természetesen PM-ben is fel lehet tenni a kérdéseket, azonban ha olyanról van szó, ami többeket érint, vagy többen nem értik, akkor érdemes inkább itt kérdezni, és akkor mindenki látni fogja a választ.      

Admin

Consulatus
Kérdezz-Felelek Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Kérdezz-Felelek Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Kérdezz-Felelek Giphy
Reagok száma :
1619

Kérdezz-Felelek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek Empty

Ajánlott tartalom

Kérdezz-Felelek Empty

Kérdezz-Felelek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal