Memories
from the past
Everything we know
Welcome to the
World of the
Enigma-disease
2035. 21 év telt el azóta, hogy egy ismeretlen vírus ütötte fel fejét, mely aztán futótűzként terjedt el az egész világon. Az egykoron tündöklő modern társadalmat a földdel tette egyenlővé. Megannyi élőlény vállt szörnnyé, így letaszítva az emberiséget a táplálkozási lánc csúcsáról. A városok elpusztultak, s ismét törvénybe lépett az Ölj, vagy megölnek elv. A kezdeti katasztrófa és pánik után azonban az emberek megtalálták a módját, hogy szembeszálljanak a szörnyetegekkel. A KRC-nek elnevezett kristályból fegyvereket gyártottak, és a vörös szemű gyermekeket bevetve megkezdődött az ellenállás. 2021-re pedig létrejött az első biztonságos város, a Kristályvárosnak elnevezett hely, melyet a KRC-ból épített fallal vettek körül. Az életben maradt emberek nagy része idemenekült, s azóta is viszonylagos békében és biztonságban élnek, miközben mindent megtesznek, hogy visszahódítsák maguknak a földet. A fal azonban nemcsak védelmet nyújtott, hanem teljesen el is szeparálta lakosait a külvilágtól, így még csak nem is sejthetik, hogy a legnagyobb veszély, ami rájuk leselkedik, azt nem az orruk előtt kell majd keresniük...
Belépés
Find a way
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

A Z O L D A L B E Z Á R T
Last activities
in the world
Avada Kedavra - Harry Potter frpg
írta: Vendég
Szer. Jún. 27, 2018 7:29 pm

I.N.F.E.C.T.E.D
Szomb. Jún. 02, 2018 12:27 am

Hírek
írta: Consulatus
Csüt. Május 17, 2018 6:25 pm

EOF - Empire of Fantasy
Szer. Május 16, 2018 10:34 am

Nora Haytham
írta: Sebastian Carter
Pént. Május 11, 2018 3:07 pm

Konyha és Nappali
írta: Sebastian Carter
Pént. Május 11, 2018 3:00 pm

Benzinkút
írta: James H. Creek
Hétf. Május 07, 2018 5:29 pm

Laborok
írta: William J. Holland
Szomb. Ápr. 28, 2018 5:55 pm

Kórtermek
írta: William J. Holland
Szomb. Ápr. 28, 2018 4:25 pm

Seek the light
Find a way
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Márc. 09, 2018 8:42 pm-kor volt itt.

Share | 

Eris Vinham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Eris Vinham   Pént. Feb. 16, 2018 11:42 am

Eris Vinham
A szabadság az, amikor nem félsz.
Willa Holland
Titán
Bukott
Becenév
-
Születési hely, idô
Abee, 2020. június 13.
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
-
Család
Robert lánya vagyok, az anyámat nem ismertem. Valószínűleg meghalt, mint mindenkié itt. Talán... ő is más volt. Talán rá jobban hasonlítok mint Roberte. Sosem tudtam őt apámnak szólítani és nem is akartam.
Nem tartoztam ide. Csak el akartam tűnni innen. Az eszem és a szívem is Abee falain kívül járt folyton.

Tulajdonságok
Erősségek:Titán vagyok. Erősebb és gyorsabb egy átlagembernél és egy félvérnél is. Sokéves kiképzés áll mögöttem, de sosem élveztem azt.

Gyengeségek:Nevedben a sorsod... Erisz, a káosz istennője után kaptam a nevem. Ahová lépek káosz terem.

Elsődleges fegyvered: Nem akarok fegyvert fogni, hiába vagyok jó lövő. Megtanultam ezt is mint sokmindent az évek alatt. Nem vagyok egy harcos típus.
The world of the Enigma disease
Igazából... Már nem emlékszem hogy jutottam ki a város falai közül. Olyan gyorsan történt minden. Egyetlen pillanatig nem vigyázott rám senki és akkor... akkor végre elszökhettem.
Az adrenalin lassan távozott a szervezetemből ahogy futva távolodtam a várostól. Nem kaphattak el... Nem kaphattak el. Végre szabad voltam. Végre a magam ura voltam.
És nem tudhatott róla senki hogy szabad voltam.
Igaz az örömöm csak estig tartott. Odakint... hideg volt és nálam nem volt semmi csak a ruha amiben elszöktem. Szomjas voltam, éhes és fáztam.
A félelem, ami egy titánnál nem túl megszokott dolog, lassan átjárta a szívem.
Megbénított én pedig csak kucorogtama  sötétben egy fa tövében mint egy anyátlan kismacska. Ijesztő érzés volt ennyire kiszolgáltatottnak lenni.
A reggel ólomléptekkel jött el és az én lépteim ólomnehezek lettek. Nem tudtam merre megyek, nem tudtam hová tartok és a szabadság ami eddig megrészegített rettegéssé vált.
Nem volt hová mennem és erre csak most ébredtem rá.
Szomjas voltam, éhes és fáradt. A hajam ami általában fényesen verdeste a hátamat kócosan, izzadtan ült a fejemen, a ruháim amik máskor kényelmes melegséget nyújtottak, mereven mint a kartonpapír álltak rajta, minden lépéssel fájdalmat okozva.
Már csak az akaratom hajtott előre... A tudatom valahol kívül lebegett.
Felkészültem arra hogy meghalok. Itt... a semmi közepén. Por ízével a számban.
De szabadon.
Nem rabszolgaként. Nem katonaként. Nem gyilkosként.
Nem a pusztítás és a káosz hozójaként csak... csak mint önmagam.
Csak mint egy nevenincs lány az ég alatt.
Egyre csak néztem az előttem lassan kibontakozó város sziluettjét de nem láttam. Azt hittem hogy csak délibáb. Csalfa árny ami reménnyel töltheti meg a szívemet, de hamis és amint kinyújtom érte a kezem hoyg megérinthessem eltűnik.
Ráfüggesztve a tekintetem haladtam előre, várva a kegyes halált...
Napok óta csak mentem.
Nem tudom miben estem el.
Egyszerűen csak elterültem a koszos földön, aztán valami meleg csordogált végig a homlokom.
Az agyam azt mondta vér... Én nem tudtam megállapítani.
Aztán... csend lett. Meleg és csend.
Azt hittem meghaltam. Reméltem hogy így történt.
De egyszer csak újra érezni kezdtem. Már nem égetett a nap, a számból eltűnt a por keserű íze.
Jó illat volt... valami puhán feküdtem, kényelmes puha ruhákba bújtatva.
Ha nem lennék titán azt hittem volna hogy a mennyországba kerültem.
De még éltem. Éreztem a szívdobogásomat. Éreztem ahogy emelkedik a mellkasom miközben levegőt veszek.
Megrezzent az arcom és kinyitottam a szemem. Óvatosan, mintha félnék hogy szertefoszlik amit érzek.
Egy fiút láttam. Férfit ha úgy tetszik... nehéz volt megállapítanom.
Nem messze állt tőlem, de éppen nem rám figyelt.
- Ho-hol vagyok...? - a hangom mint a száraz levelek zörgése - Ki vagy te?
Our story was written by blood

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Eris Vinham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal