Memories
from the past
Everything we know
Welcome to the
World of the
Enigma-disease
2035. 21 év telt el azóta, hogy egy ismeretlen vírus ütötte fel fejét, mely aztán futótűzként terjedt el az egész világon. Az egykoron tündöklő modern társadalmat a földdel tette egyenlővé. Megannyi élőlény vállt szörnnyé, így letaszítva az emberiséget a táplálkozási lánc csúcsáról. A városok elpusztultak, s ismét törvénybe lépett az Ölj, vagy megölnek elv. A kezdeti katasztrófa és pánik után azonban az emberek megtalálták a módját, hogy szembeszálljanak a szörnyetegekkel. A KRC-nek elnevezett kristályból fegyvereket gyártottak, és a vörös szemű gyermekeket bevetve megkezdődött az ellenállás. 2021-re pedig létrejött az első biztonságos város, a Kristályvárosnak elnevezett hely, melyet a KRC-ból épített fallal vettek körül. Az életben maradt emberek nagy része idemenekült, s azóta is viszonylagos békében és biztonságban élnek, miközben mindent megtesznek, hogy visszahódítsák maguknak a földet. A fal azonban nemcsak védelmet nyújtott, hanem teljesen el is szeparálta lakosait a külvilágtól, így még csak nem is sejthetik, hogy a legnagyobb veszély, ami rájuk leselkedik, azt nem az orruk előtt kell majd keresniük...
Belépés
Find a way
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

A Z O L D A L B E Z Á R T
Last activities
in the world
Avada Kedavra - Harry Potter frpg
írta: Vendég
Szer. Jún. 27, 2018 7:29 pm

I.N.F.E.C.T.E.D
Szomb. Jún. 02, 2018 12:27 am

Hírek
írta: Consulatus
Csüt. Május 17, 2018 6:25 pm

EOF - Empire of Fantasy
Szer. Május 16, 2018 10:34 am

Nora Haytham
írta: Sebastian Carter
Pént. Május 11, 2018 3:07 pm

Konyha és Nappali
írta: Sebastian Carter
Pént. Május 11, 2018 3:00 pm

Benzinkút
írta: James H. Creek
Hétf. Május 07, 2018 5:29 pm

Laborok
írta: William J. Holland
Szomb. Ápr. 28, 2018 5:55 pm

Kórtermek
írta: William J. Holland
Szomb. Ápr. 28, 2018 4:25 pm

Seek the light
Find a way
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Márc. 09, 2018 8:42 pm-kor volt itt.

Share | 

Kapcsolatkeresô

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Kapcsolatkeresô   Szomb. Jan. 13, 2018 7:43 pm

Kapcsolatkeresô
Enigma-disease
Szeretnéd bővíteni a karaktered kapcsolatainak számát, de nincsen kiforrott ötleted, amit érdemes lenne a keresett karakterekhez kirakni? Akkor mindenképp ezt a menüpontot ajánlom figyelmedbe. Írd le, hogy milyen jellegű kapcsolatra vágysz, és ha van valamilyen ötleted, kritériumod, az sem hátrány, ha azt is leírod, és aztán biztosan lesz valaki, aki kap az ötleteiden, és akivel tovább ötletelhettek.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Hétf. Márc. 12, 2018 3:09 pm

Keresem a következő személyeket!

Férfiak/Nők, akik részt vesznek a kiképzésembe, ami a végéhez közelít. Kiképzők, tanárok, mentorok, és edzőpartnerek jelentkezését is várom. Legyen az meglévő karakter, vagy teljesen új.

Valamint keresem a társam, azaz egy darab Silah karaktert (férfi/nő) Semmi megkötésem nincs a korát, megjelenését illetően. Egyedül azt szeretném, ha Moiránál lazább lenne, és talán idővel elősegítené, hogy kikerüljön az a bizonyos seprűnyél a karakterem  hátsójából. Rám talált. :)

Guardian

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Vas. Márc. 18, 2018 6:43 pm

Sziasztok!

Keresem azt a bátor - vagy bátortalan - legfőképp önként (kényszernek semmi haszna és értelme de te ha ezt szereted nem vagyok semminek sem elrontója) jelentkezőt a Guardianom szerepére. Lehet nő, férfi, régi avagy új, semmi sem számít. Még azt sem kérem tőle hogy teljes mértékben viseljen el, meg agyrémet is kaphat tőlem. Ígérem cserébe finomabbnál finomabb ételeket szállítók neki (sajnos lángost már nem adhatok neki, azt másnak ígértem de minden más főztöm az övé lehet).

A lényeg a lényegében, hogy tényleg önként jelentkezőt várok és csak egy pm az ára ;)

Each generation should be made to bear the burden of its own wars, instead of carrying them on, at the expense of other generations

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Kedd Márc. 20, 2018 6:17 pm

Én bármilyen kapcsolatra nyitott vagyok, egy PM az ára és megdumáljuk. Szerelmi szálra viszont nem vágyom.

Továbbá keresem a Guardian-om:

Kikötésem nincs, lehetsz férfi, de akár nő, szép vagy ronda, fiatal vagy öreg, egyre megy. Plotolhatunk, de jobb szeretem IC-n alakítani a kapcsolataim alakulását és ez az egyik legfontosabb szál lenne a karakter életében.
-- Elkeltem!

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Szomb. Márc. 31, 2018 4:52 pm

Sziasztok! :)

KERESEK:
-Baráti kapcsolatokat (legfőképpen a Lázadók csoportjából, ha már oda tartozom én is )
-Ellenséget
-Esetleg "tanítványt", akit felkészíthetek erre a végletekig elcseszett világra (Őt is inkább a Lázadók köreiből tudnám elképzelni )

Tudom, egyik sem ígérkezik túl izgalmasnak, de ha összedugjuk a fejünket, szerintem mindegyikből ki lehet hozni valami jót.

Tthe Archer

.

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   

Ajánlott tartalom

Kapcsolatkeresô

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal