Memories
from the past
Everything we know
Welcome to the
World of the
Enigma-disease
2035. 21 év telt el azóta, hogy egy ismeretlen vírus ütötte fel fejét, mely aztán futótűzként terjedt el az egész világon. Az egykoron tündöklő modern társadalmat a földdel tette egyenlővé. Megannyi élőlény vállt szörnnyé, így letaszítva az emberiséget a táplálkozási lánc csúcsáról. A városok elpusztultak, s ismét törvénybe lépett az Ölj, vagy megölnek elv. A kezdeti katasztrófa és pánik után azonban az emberek megtalálták a módját, hogy szembeszálljanak a szörnyetegekkel. A KRC-nek elnevezett kristályból fegyvereket gyártottak, és a vörös szemű gyermekeket bevetve megkezdődött az ellenállás. 2021-re pedig létrejött az első biztonságos város, a Kristályvárosnak elnevezett hely, melyet a KRC-ból épített fallal vettek körül. Az életben maradt emberek nagy része idemenekült, s azóta is viszonylagos békében és biztonságban élnek, miközben mindent megtesznek, hogy visszahódítsák maguknak a földet. A fal azonban nemcsak védelmet nyújtott, hanem teljesen el is szeparálta lakosait a külvilágtól, így még csak nem is sejthetik, hogy a legnagyobb veszély, ami rájuk leselkedik, azt nem az orruk előtt kell majd keresniük...
Belépés
Find a way
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

A Z O L D A L B E Z Á R T
Last activities
in the world
Avada Kedavra - Harry Potter frpg
írta: Vendég
Szer. Jún. 27, 2018 7:29 pm

I.N.F.E.C.T.E.D
Szomb. Jún. 02, 2018 12:27 am

Hírek
írta: Consulatus
Csüt. Május 17, 2018 6:25 pm

EOF - Empire of Fantasy
Szer. Május 16, 2018 10:34 am

Nora Haytham
írta: Sebastian Carter
Pént. Május 11, 2018 3:07 pm

Konyha és Nappali
írta: Sebastian Carter
Pént. Május 11, 2018 3:00 pm

Benzinkút
írta: James H. Creek
Hétf. Május 07, 2018 5:29 pm

Laborok
írta: William J. Holland
Szomb. Ápr. 28, 2018 5:55 pm

Kórtermek
írta: William J. Holland
Szomb. Ápr. 28, 2018 4:25 pm

Seek the light
Find a way
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Márc. 09, 2018 8:42 pm-kor volt itt.

Share | 

Játékostárskeresô

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Játékostárskeresô   Szomb. Jan. 13, 2018 7:43 pm

Játékostársat keresek!
Enigma-disease
A sikeres igénylés utáni második legfontosabb menüpont az ez. Ugyanis ide írhattok, ha játszani szeretnétek, de még nincs partneretek. Nem kell kiforrott ötleteteknek lennie - bár az sem hátrány, ha leírod, miféle játékra is vágysz pontosan -,  ha írsz ide, bizonyosan lesz majd valaki, aki kedvet kap egy játékhoz veled. Ne féljen hát senki ide írni. Nem kötelező ugyan, de ajánlott áthúzni a hirdetéseket abban az esetben, ha már megtaláltátok a partnereteket, és/vagy nem kívántok több körbe belekezdeni, mert így mindenki tudni fogja, hogy kik azok, akiknek érdemes írni, függetlenül a hirdetés időpontjától.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Hétf. Márc. 12, 2018 2:54 pm

Sziasztok, indításképpen keresnék EGY játékospartnert, akivel elindíthatnám karakteremet a kikövezett ösvényén. Úgyhogy ha vevő vagy egy kis akcióra és kalandra, akkor írj bátran.  Mindössze egy privát üzenet az ára, aztán a többit ott megbeszéljük.

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Szer. Márc. 14, 2018 11:47 am

Keresem első játékpartnerem, akivel elindíthatnám magam. Faji, illetve csoporti megkötésem nincs, bárkivel szívesen játszok, bármit! Hogyha kedvet érzel hozzám akkor dobj meg pm-el, és megdumáljuk a részleteket. :3
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Szer. Márc. 14, 2018 4:28 pm

sziasztok :) kristályvárosi gépész/mechanikus és vándorcirkusz igazgató (bocs tesók :P ) keres partnert megkötés (na jó megkötözőst azért keretek közt) nélkül :D ha bármi ötleted van, írj <3

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Pént. Márc. 16, 2018 2:09 pm

Nos, hölgyeim és uraim, bárkinek szüksége van rám eltűntetni néhány csenevész mutánst, netán gondot okozó Kristályvárosit az írjon sürgönnyel levelet. Akinek más egyébre kellenék az egyeztessen időpontot az asszisztensemmel.

A naptáram betelt!

Run & Hide & appetites

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Szomb. Márc. 17, 2018 10:24 pm

Eladásra bocsátanám felavató játékaim egyikét    Csak egy pm az ára, de nem bánom az ajándék ékszereket sem.
Fellelhető vagyok: tömött színházban, nyüzsgő estélyeken, füstös mulatók mélyén, könnyelmű férfiak karjaiban

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Szomb. Márc. 17, 2018 10:42 pm

Én is bedobnám magam a közösbe, ama esetben, ha az előttem lévők nem érnének már rám.
Szabad egy-pár játékom, bárki számára, bármerre, bárhol, bármi ;)

Azt hiszem, hogy elkeltem *-*

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Szer. Márc. 28, 2018 7:05 pm

Üdvözletem mindenkinek!
Szeretném kiadni az első játékomat valakinek, aki ambíciót érez arra, hogy önkét vesse magát eggy pszichiáter elé.  Egyetlen szálat tudok most bevállalni, de azt annál szívesebben vállalnám, leginkább civilekkel, mert őszintén fogalmam sincs, hogyan juthatnék a városon kívülre . Ha bárki kedvet kapna hozzám az bombázzon meg egy pmel!

I'm bigger than my body, I'm colder than this home, I'm meaner than my demons

I'm bigger than these bones.

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Csüt. Márc. 29, 2018 4:11 pm

Hahóka kristályvárosi kincsvadászok!
Civil zongorista leányom reátok vár - vagy legalább egyikőtökre - , aki kivezetné őt a falon túlra, mindenféle őrültségbe belevinné, hiszen leányom vágyik a régi világ után, csak egy kis unszolás kell neki, partner, társ ebben a veszélyes, őrült világban.
Aki kedvet érez hozzánk, nyugodtan írjon, akár több szállban is benne vagyok, tehát ha simán csak egy civil szeretne játszogatni, ő is nyugodtan írhat, vagy ha egy katonának megtetszik a leányom, akármi szalámi.

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Szomb. Márc. 31, 2018 12:20 pm

Szép napot mindenkinek!
Kiadó vagyok egy, esetlegkét játékra, nem vagyok egy napi reagoló, de megígérhetem, hogy érdekes avgyok, és nem fogok eltűnni csak úgy Még kezdésre is rá lehet venni, ha valaki szépen néz, és megdob egy pm-el

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   

Ajánlott tartalom

Játékostárskeresô

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal