Egy történet
ami reád vár
Események horizontja
ahol a nap kél és nyugszik
Kristályváros: A kancellár elleni merénylô után továbbra is folyik a keresés. Mindeközben az a hír járja, hogy egy két lábon járó, szőrős lény mászik elô a csatornákból, s garázdálkodik éjnek évadján Kristályváros utcáin.

Wyndham Tulsa: Az idegenek megérkezése gyökerestül megváltoztatta a Tulsaiak békés életét. Az új lakóterületek építése továbbra is folyik, mint ahogy a kiképzések is, ám továbbra is vannak, akik nem bíznak bennük. Winona Johnson is azon igyekezik, hogy kiderítse Nicholasék valódi szándékait.

Abee: Robb egyre gyakrabban hagyja el Abee falait, s viszi magával legbizalmasabb embereit. Senki nem tudja, hogy hova mennek, s mit csinálnak, ám olybá tűnik, hogy valami fontosat találtak. Enyhe feszültség uralkodik, mindenki érzi, hogy hamarosan valami történni fog. Mindeközben a legújabb rabjukat próbálják szóra bírni, ám a férfit még mindig nem tudták megtörni.

Atlantisz: Több kisebb összecsapásra is sor került már a Nameless Brotherhood és Tartarosz gyermekei között. Mindenki egyre inkább érzi egy nagyobb csata eljövetelét, amely el fogja dönteni, hogy az eddigi Semleges körzet melyik testvériség kezére jut, s ezáltal az Atlantiszi főhatalom is.

Aureus: A bázis körüli nyugalmat egy idegen érkezése zavarta meg, akit rögtön elfogtak, ám nem került azonnali kivégzésre. Garrick a férfi kivallatását rendelte el, aminek feladata Nayara hárult. Mindenkinek rossz előérzete támadt, s attól tartanak, ennyi év után végül valaki felfedezte a bázist. Az utóbbi hetekben ugyanis túl sokan ólálkodtak Aureus környékén.
Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kincset érô
világunk mosolyai
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Márc. 16, 2020 2:53 pm-kor volt itt.

Legenda születik ott
ahol vérrel festették meg a poklot.

Hiányzásnapló
Játékostárskeresô Emptyírta: Victor O'Connor
Pént. Márc. 27, 2020 5:23 pm

Jayden Amyen Wick
Játékostárskeresô Emptyírta: Jayden Wick
Pént. Márc. 27, 2020 5:18 pm

Játékostárskeresô Emptyírta: Jonah Russell
Pént. Márc. 27, 2020 12:28 pm

Jonah Russell
Játékostárskeresô Emptyírta: Caroline O'Connor
Pént. Márc. 27, 2020 10:21 am

Demetria & Wyatt - Underground
Játékostárskeresô Emptyírta: Demetria Dalton
Pént. Márc. 27, 2020 12:27 am

Készen az új világra
Játékostárskeresô Emptyírta: Jonah Russell
Csüt. Márc. 26, 2020 9:26 pm

Frances Joyce Anderson
Játékostárskeresô Emptyírta: Caroline O'Connor
Csüt. Márc. 26, 2020 4:25 pm

Hell or Heaven
Játékostárskeresô Emptyírta: Vendég
Csüt. Márc. 26, 2020 9:18 am

Siilhouette in the Darkness
Játékostárskeresô Emptyírta: Consulatus
Kedd Márc. 24, 2020 9:18 pm

Share

Játékostárskeresô

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Játékostárskeresô EmptySzomb. Márc. 21, 2020 5:31 pm

Játékra adnám el lelkeimet. Ha bárkinek viszketne esetleg a tenyere valami akcióhoz ebben a pangásban, ezek az úriemberek itt lentebb, nagyon szívessen kikészítik idegileg.  Játékostárskeresô 237156938

Chelian Rousseau - Testvériségi. Jelenleg Abee-ben tartózkodik.
Victor O'Connor - Kristályvárosi Silah
Lucian Luthor - Túlélő

The secrets we're keeping could be used

Silah

Victor O'Connor
Játékostárskeresô XqjZNXX
Múltam darabkái :
I’m out of my head
Of my heart and my mind
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Chris Wood
Keresem :
Játékostárskeresô F7ab0b0b3b373d28b114817de771e2c97069faf5

Játékostárskeresô D91a45ee7c11f1a2090f45161d1adb45ce9a4700
Reagok száma :
20

Játékostárskeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Játékostárskeresô EmptyPént. Márc. 20, 2020 10:40 am

Én is kapható vagyok egy játékra Kristályvároson belül Játékostárskeresô 126308399

Civil

Adrianna Tate
Játékostárskeresô Tumblr_oc20wbhksd1r7timlo2_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
nem tartom számon
Play by :
Keira Knightley
Reagok száma :
6

Játékostárskeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Játékostárskeresô EmptyCsüt. Márc. 19, 2020 7:41 pm

Hi! Játékostárskeresô 1250926388

Amíg a kapcsolatkeresőbe kimondott kapcsolatokat keresek bedobom magam a mély vízbe is ahol bármi megtörténhet és bármi rám találhat. Friss husiként kiadó vagyok bárkinek.  Játékostárskeresô 1031740302

Jelentkezni itt is pm-ben tudtok, jelige pajkos póni Játékostárskeresô 1519572476

One day the shadows will surround me
Fear. It's the most basic, the most human emotion. As kids, we're afraid of everything. The dark… The boogeyman under the bed… And we pray for morning. For the monsters to go away. Though they never do. Not really.”

Guardian

Joaquin Hicks
Játékostárskeresô W4qgkOV
Play by :
Cole Sprouse
Játékostárskeresô Tumblr_inline_p6h06sIewP1t8h9p5_500
Reagok száma :
2

Játékostárskeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Játékostárskeresô EmptyCsüt. Feb. 06, 2020 7:04 pm

Hellóka-nyalóka! Játékostárskeresô 131178065

Legutóbbi két próbálkozásom óta csak egy fél sikerrel lettem gazdagabb, de nem baj! Kitartó vagyok, és várom, hogy végre beavathassam a leányzót ebbe a világba. Játékostárskeresô 736035788 Játékostárskeresô 348586344
Bármire vevő vagyok, imádom a posztapokaliptikus sztorikat! Ötletem akad, már csak egy társ kell akivel megvalósíthatom Játékostárskeresô 3510126437

Kincsvadász

Holly McLeod
Játékostárskeresô Knwx18vj8ijvp9dq65wx
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Ashley Johnson
Keresem :
Reagok száma :
0

Játékostárskeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Játékostárskeresô EmptyHétf. Jan. 27, 2020 6:37 pm

Sziasztok!

Még egy játékra vevő lennék. Tényleg bármiben benne vagyok. Akció, lazulás, kis kalandozás Játékostárskeresô 2063629553
Szóval írj rám nyugodtan. :)

Silah

Rachel Adams
Játékostárskeresô Giphy
Play by :
Shailene Woodley
Keresem :
Játékostárskeresô Giphy
Reagok száma :
4

Játékostárskeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Játékostárskeresô EmptySzer. Jan. 22, 2020 2:50 pm

Sziasztok!

Megérkeztem, és az első játékaim kiadóak :)
Szívesen ötletelek, lehetünk akár régi ismerősök, vagy akár most találkozunk először. A lehetőségek száma szinte végtelen!
A játék ára csak egy PM :)

Elkeltem, köszönöm szépen! Játékostárskeresô 3954517582

Civil

Lori Mitchell
Játékostárskeresô Source
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Natalie Dormer
Keresem :
Samwell
Játékostárskeresô DiligentWarmheartedBuck-size_restricted
Reagok száma :
2

Játékostárskeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Játékostárskeresô EmptySzomb. Jan. 04, 2020 11:31 pm

Én is szívesen játszok bárkivel. Egy bizonyos személy kinek sokat köszönhetek azt mondta nem valószínű, hogy játszatok veled Rachel mert nincs ahol találkozzunk. Én úgy vélem minden próblémára van megoldás ha más nem galamb/ róka postával beszélgessek. Nekem az is megfelel ha városból kilóg egy vascső és azon morzéznak. A szabályokat annyira nem ismerem, de akár Shane látogatoba is mehetne.

Tulsai

Shane Royce
Reagok száma :
2

Játékostárskeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Játékostárskeresô EmptyCsüt. Jan. 02, 2020 9:49 pm

Sziasztok!

Friss húsként, játékra készen jelentkezem. Elég sok mindenben nyitott vagyok. Lehet valami akció, vagy valami laza. Ha nincs ötleted kitaláljuk együtt, csak dobj meg egy üzenettel. :)

Silah

Rachel Adams
Játékostárskeresô Giphy
Play by :
Shailene Woodley
Keresem :
Játékostárskeresô Giphy
Reagok száma :
4

Játékostárskeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Játékostárskeresô EmptyVas. Dec. 29, 2019 6:27 pm

Sziasztok!

Elég gyérül állok játékokkal, ezért szeretném bedobni magam a közösbe, egy vagy két kör erejéig. Játékostárskeresô 1975216980 (Ennél többet sajnos nem merek vállalni, mert hamarosan visszatér a munka szörnyetege, és nem akarom túlvállalni magam. Játékostárskeresô 1730632542 )
Sienna egy félvér silah, aki híres a tartásáról, és arról, hogy a jelenlegi katonai konzul volt a guardianja a kinevezéséig. Jelenleg épp az új társával való összeismertetésre vár, ezért hivatalosan csak Kristályváros falain belül bukkanhat fel, ott azonban a lehetőségek tárháza majdnem végtelen, szóval... Játékostárskeresô 736035788

Ha valaki szívesen plotolna egy barátságos szőkével, írjon bátran. Játékostárskeresô 3954517582

AND HER HEART WAS THE BEST PART
IT WOULD ALWAYS CALM THE STORM FOR THOSE
WHO WERE AFRAID OF A LITTLE RAIN

Silah

Sienna Murdock
Játékostárskeresô Tumblr_n3kn54eF841rg7ylio1_250
but there's so much to smile about
so why waste your time wiping down those tears
Játékostárskeresô Tumblr_n3kn54eF841rg7ylio4_r1_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
we all can learn how to breathe submerged
Játékostárskeresô Tumblr_o0ozj5L23z1tgmqd3o4_250
we just have to find that one person worth drowning for
Play by :
Blake Lively
Keresem :
Játékostárskeresô OUVA4rL
Reagok száma :
9

Játékostárskeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárskeresô   Játékostárskeresô EmptyVas. Dec. 22, 2019 7:59 am

Sziasztok! :3 Első körben szeretném magam bedobni abban reménykedve, hogy valami a kis horgomra akadhat és elkezdhetem vinni a karakter életét ^^ Ha szimpi vagyok, akkor várom a játékostársak jelentkezését pmben! *társkeresőhirdetés vége*

Here without you

Vándor

Axelius Jornet
Játékostárskeresô Tumblr_p01h45KMZW1tugzyho4_250
Múltam darabkái :
Soon
Play by :
Dominic Sherwood
Keresem :
Játékostárskeresô Tumblr_osp2lvK0dR1urdwd4o1_400
Játékostárskeresô Tumblr_o4i5du7jHz1r1dti4o6_250
Reagok száma :