Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Tate Morrish

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Tate Morrish   Tate Morrish EmptySzomb. Márc. 10, 2018 1:37 pm

Tate Morrish
I do it because i can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.
Taron Egerton
Katona
Guardian
Becenév
-
Születési hely, idô
Salem 2015. október 17.
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
Guardian
Család
Leginkább az a pillanat maradt meg gyerekkoromból mikor az utcán sétálva egy fegyveres Silah és egy Guardian sétáltak el mellettünk. Beszélgettek és nevettek, látszott rajtuk hogy közeli barátok. Anyám egyből karon ragadott és áthúzott az út másik oldalára, az orra alatt "árulókról" motyogva. Nem értettem miért, azt hittem a fegyverektől félt. Jóval később értettem meg hogy a félvérek iránt táplál ilyen ellenszenvet.
Az egész családom, a testvéreimmel együtt ebben a tudatban élt. Én voltam egyedül kivétel. Engem nem zavartak, jó néhány barátomnak volt ragyogó vörös szeme és nagy ereje, ami lenyűgözött. Én is olyan akartam lenni mint ők, mégha ez nem is volt lehetséges.
Köztük volt Sed is, akit a szüleim neveltek... Neveltek... Elviseltek. Mai napig ő a legjobb barátom. Mindig kiálltunk egymásért és ez soha nem is fog megváltozni.
A testvéreim mind sikeres emberek lettek. Mi is öten vagyunk testvérek mint a kancellár családja, igaz, mi mind fiúk vagyunk. Ők mind mérnökök lettek... orvosok... kutatók...
Ellenezték hogy katona legyek. Főleg azt hogy guardian. De bizonyítani akartam. Nekik és magamnak hogy a félvérektől nem kell félni, ők is lehetnek jó emberek. Olyanok mint mi. Olyanok mint Sed.
Emiatt... már nem igazán beszélek velük. Néha hiányzik.... De megvagyok egyedül.
Ne meg... itt vannak a barátaim.

Tulajdonságok
Erősségek:A szívósságomat emelném ki. Kitartó vagyok és hiába nem én vagyok a legjobb, nem adom fel.  Senmmit és senkit.
Emellett jó katona vagyok. Jól lövök és elég nagyokat tudok ütni hogy ellenfele lehessek a Silahmnak.

Gyengeségek:Néha kicsit túl meggondolatlan vagyok.... a szerencsétlenkedéseimről nem is beszélve. Lehet hogy el vagyok átkozva?

Elsődleges fegyvered: Gépfegyver, pisztoly, az öklöm. Igazából bármivel tudok harcolni
The world of the Enigma diesease
Újra nagyot puffantam az edzőszőnyegen. Akkorát nyekkentem hogy egy pillanatra tényleg elgondolkoztam hogy van-e értelme még felállnom innen vagy inkább csak maradjak itt és aludjak egyet.
Mennyivel könnyebb lenne az élet... Csak feküdnék itt és hallgatnám ahogy a többiek szétszedik egymást. Mondjuk lehet hamar megunnám... Sőt biztos.
Pár mély levegő után kissé nyöszörögve fordultam a hátamra és lassan felálltam. Már mindenem fájt de támadóállásba állva néztem a velem szemben álló lányra.
Amilyen apró volt, pont olyan nagyot ütött. Még béna kezdő voltam mégis volt olyan mázlim hogy Cora velem edzett.
Bírtam őt meg a bátyjait. Vic is sokszor edzett velem, Max pedig szinte mindig a lőtéren volt mikor lementem. Neki mindig volt egy két tippje a lövésről és sosem unta meg hogy a különböző fegyverekről magyarázzon nekem.
Ahhoz képest hogy a kancellár, a város első emberének gyerekei voltak... egyáltalán nem próbáltak felülemelkedni a többieken.
- Na még egyszer... - sóhajtottam a lánynak aki erre egyből úgy orrba vágott hogy újra eldőltem.
Azt a mocskos...
Éreztem ahogy a vér lecsordogál az arcomon. Remélem azért az orrom nem tört el.
- Jóh vagyoh... jóh vagyoh... - emeltem fel a kezem orrhangon szólva.
- Vérzik az orrod Tate... - jegyezte meg a lány. Jól hallottam hogy aggodalom csendül a hangjában...? De édes.
- Csak egy karcolás - legyintettem felülve - Bánod... ha szusszanok egy kicsit? Elfáradtam a  folytonos felkelésekbe... - vigyorogtam fel rá leötörlgetve a vért az orrom alól.
Legalább őt megnevettettem és kinyújtotta felém a kezét hogy felhúzzon. Hálásan fogadtam el és újra felkeltem.
Alig egy kortyot tudtam inni a kulacsomból mikor a felügyelő lépett a terembe.
- Tate Morrish! - hallatszott mire odakaptam a fejem és lenyelve a kortyot emeltem fel a kezem.
- Jelen! - húztam ki magam amennyire tudtam.
A felügyelő intett a kezével, hogy kövessem én pedig egy kérdő pillantást vetve Corára indultam el a felügyelő után.
Egészen a parancsnoki irodákig vitt aztán otthagyott hogy várjam meg míg behívnak.
Kicsit kellemetlen volt kissé összevérzett, átizzadt pólóban várni a parancsnokra...
Ahogy meghallottam a nevem és behívott mintha megfordult volna velem a világ.
Megkaptam az engedélyt hogy befejezzem a kiképzést. Silaht kapok és fegyvereket és a katonai központból egy másik lakásba költözhetek.
Egészen addig tartott a felhőtlen izgatottságom míg meg nem hallottam a leendő társam nevét.
Cody Carver...
Minden újonc hallotta már Cody Carver nevét. Minden újonc remélte hogy nem mellé fogják beosztani.
Minden újonc tartott a Guardian-falótól. Azt pletykálták hogy úgy potyognak mellőle az emberek mint a legyek. Hogy senkit nem tűr meg igazán maga mellett.
Hogy a puszta tekintetével ölni tud.
Najó... Ezt azért még én sem hittem el.
De őt kaptam. Mostmár nincs visszaút.
Még szerencse... hogy kedvelem a kihívásokat.
Our story was written by blood
Vendég

Vendég

avatar

Tate Morrish Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tate Morrish   Tate Morrish EmptySzomb. Márc. 10, 2018 3:30 pm

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
A jó öreg Morrish.... Már vártalak te kis görcs. Sokat edzettünk együtt és jóban voltunk mindig is. A kiskutya fejeddel, mindig is tervezgettem, hogy nyakörvet adok szülinapodra, de valahogy sosem tudtam megvalósítani. De ne félj, most hogy itt vagy, annyi szenvedést kell kiállnod szerény személyem mellett, hogy Cody piskótának fog tűnni, a te idegbajodhoz viszonyítva. De ha már Codynál tartunk... Nem is tudom. Azt mondják, hogy a szemeibe a sátán költözött bele~, de én bírom a srácot. Nem épp egy kagyló vadász, szóval több marad nekem.... Nah de térjünk a lényegre. Úgy néz ki a családod nem igazán csípi a fajtámat, amiről sose beszéltél, s mondjuk meg is értem. De hát ilyen ez... Bár ritka az, amikor nem nekünk fáj az emberi faj utálata, ítélete, hanem egy embernek. Mindenesetre, ügyet se vess rájuk, hiszen figyelmet nem érdemelnek... Legalábbis ily módon nem sokat.

Üdv hát köztünk Morrish, és élvezd a guardian lét előnyeit. Azonban azt megelőzően ne felejts el a PB foglalót és a rangodat sem. És az a kocsmajárat sincs elfelejtve... Szavadon foglak Cody-val együtt!
Tate Morrish 2784445001

Avatar nyilvántartásLeader nyilvántartásRangfoglalóPrefektus nyilvántartás
Vendég

Vendég

avatar

Tate Morrish Empty
 

Tate Morrish

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Adrianna Tate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ