Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Moira

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Moira   Moira EmptyVas. Márc. 11, 2018 8:52 pm

Moira
Kötelesség. Áldozat. Ezek a szavak jelentenek valamit. (...) Van olyan dolog, amiért megéri meghalni.
Ana de Armas
Katona
Guardian
Becenév
Nincs
Születési hely, idő 
Ismeretlen, cirka 24 éves
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
Guardian
Család
Meghaltak. Legalábbis így gondolok rájuk - már azon rendkívüli ritka alkalmakkor, amikor valaki szóba hozza őket - egyszerűbb ez, mint mindenféle tévképzetekkel gyötörnöm magam. Hét éves voltam, mikor Mr. Abernathy magához vett. Ő az a személy, aki a legközelebb áll számomra a család fogalmához. Különös módon nem rendelkezem emlékekkel az adoptálásomat megelőző időszakról. Azt mondják ez egyfajta erős védelmi mechanizmus. Olyan mélyen elástam a fájdalmas emlékeket, hogy azóta se vagyok képes őket előtúrni elmém pöcegödréből. Nem is akarom. Megvagyok elégedve a sorsommal. Egyszerűen jobb bizonyos dolgokat nem bolygatni.

Tulajdonságok
Erősségek:
Megfontolt vagyok, alapos, és megingathatatlan. Az elemzéseim 97 százalékos pontosságúak. Akció közben is mindenkor megőrzöm a higgadtságom. A képzésemet kiemelkedő eredménnyel végeztem el. Mr. Abernathy méltán lehet büszke rám. Kiválóan bánok a marokfegyverekkel, de szúró,vágó-eszközök használatától se jövök zavarba, bár elsődleges feladatom az akciók megtervezése és koordinálása. Amennyiben minden a terv szerint halad, akkor én mindössze az esetek kevesebb, mint 10 százalékában kerülök tényleges tűzharcba. Több nyelven beszélek folyékonyan és finommechanikai műszerész képzésben is részesültem.

Gyengeségek:
Fontos, hogy tisztában legyünk a gyengeségeinkkel, hiszen ellenfeleink is ezeket igyekeznek kihasználni. Ami először eszembe jut azok fizikai hiányosságaim. Termetemből, nememből és fajtámból adandóan a közvetlen fizikai összeütközések csekély hányadából tudnék győzteskén kikerülni.
Nehezen alakítok ki kapcsolatot másokkal, ami azt illeti munka-, tanítvány-mentor kapocsalton kívül soha nem is volt részem másban, ez egyes helyzetekben komoly hátrányt jelent számomra. Mondhatni kínos.
Szigorúan szabálykövető vagyok, ez valaki szerint olykor nem válik hasznomra, bár ezzel aligha értek egyet.

Elsődleges fegyvered: marokfegyever, tőrök, de első sorban az eszem.
The world of the Enigma diesease

Az első elbeszélgetés:

Még egyszer utoljára végig simítok hófehér, tökéletesen élére vasalt ruhámon mielőtt beléptetnek a szobába.
- Moira Wallas!- jelent be a fiatal férfi, majd becsukva maga után az ajtót kettesben maradok leendő feljebbvalómmal.
- Foglaljon helyet.- int a kényelmesnek tűnő bőr ülőalkalmatosság felé, mi vele szemben helyezkedik el, majd a nagydarab mahagóni asztal mögött végig túr praktikusan rövidre nyírt tincsei között.
- Wallas? Azt hittem Abernathy kis lelence maradt utoljára. - nyitotta ki az előtte heverő aktát. - Nocsak, hát maga az, ezek szerint nem vette a nevére? Mégis miféle név ez a Wallas?
- Úgy érezte ez jobban illene hozzám.
- Hm, és ezt maga soha nem nehezményezte?
- Nem, asszonyom. - feleltem érzelmektől mentes hangon.
Elnevette magát és félrehajította a jelentkezési lapomat tartalmazó aktát.
- Itt van Ő is?
- Mr. Abernathy nagyon elfoglalt. Mint azt bizonyára Ön is tudja.- szúrtam közbe élesen.
- De azt képzeli az én időmet kedvére pazarolhatja ilyen basz*akodással? - förmedt rám, és én őszintén nem értettem, hogy miért.
- Ne haragudjon, de én nem...- kerestem a szavakat.
- Persze, hogy nem.- csöpögött gúnytól a hangja. - Azt hiszed én rá érek veled itt játszadozni angyalkám. Mit akartok Tőlem?
- Én a Guardian programba szeretnék továbblépni. Az eredményeim kiválóak, nézze csak meg a...
-  Azt akarod beadni nekem, hogy az a vén fajankó azt akarja, hogy bevegyünk a programba? A saját lányát?
Némán bólintottam.
- Ide nem nyomja be senki sem a saját kölykét, legalábbis nem önként. Felhívom.- pattant fel, és máris kérte a kapcsolást.
- Kérem ne..-nyögtem némán, nem örültem neki, hogy Mr. Abernathy tudomására jut, hogy máris elrontottam valamit.
A telefonbeszélgetés rövid ideig tartott, a nő szarvát tört bika módjára vonult vissza a végén.
- Nem akarom elhinni, de nem az én dolgom, szíve rajta. - mormogta még maga elé, majd elkezdett kitölteni valamilyen nyomtatványokat.
- Ez ugye az ő vágya volt, nem a Tiéd?- kérdezte végül.
- Mr. Abernathy mindig a legjobbat akarja nekem.
- Na, persze, akkor gondolom a képzés elvégzése után bekövetkező halálozási rátáról is beszéltetek már? Nem? Na most már mindegy. Add a kezed.- ragadta meg a csuklómat és ujjaimat sötét tintába mártotta, majd erősen a nyomtatvány végén lévő üres mezőre nyomta.  
- Ezzel meglennénk, majd valaki megmutatja merre lesz a szobája. Menjen.
- Köszönöm.- álltam fel, és kifogástalan tartásomból akkor sem engedtem, mikor becsuktam magam mögött az ajtót, és hallottam, hogy a nő azt mormogja. "Beteg vén barom."
Our story was written by blood
Vendég

Vendég

avatar

Moira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moira   Moira EmptyHétf. Márc. 12, 2018 12:18 am

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Sosem könnyű mikor követed az álmaidat nem igaz Moira? Guardianként én is tudom hogy milyen nehéz belépni abba az irodába. Tudom hogy milyen ülni a nagy asztal túloldalán és bírni a neheztelő pillantásokat.
De te erősebb vagy ennél. Annyi mindent átéltél már, elveszítetted a családod és ha még nem is emlékszel rájuk...
Szerencsés vagy hogy mégis oltalom alá vettek. Nem jutottál rossz sorsa mint juthattál volna.
Fogunk még találkozni, ebben biztos vagyok. Sokat fogsz tanulni tőlem, én pedig tőled.
És remélem nem fogod megbánni soha egy pillanatra sem hogy hagytad hogy odanyomják az ujjadat arra a papírra. Remélem hogy a Silahd majd neked is olyan életre szóló társad lesz mint nekem az öcsém.
Már csak pár apró adminisztráció van hátra és találkozhatunk a játéktéren!
Üdv a Prefektusok között ifjú Guardian!



Avatar nyilvántartásLeader nyilvántartásRangfoglalóPrefektus nyilvántartás
Maximilian O'Connor

Guardian

Maximilian O'Connor
Moira AARON%2BTAYLOR%2BJOHNSON%2BNAKED%2B7
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
Moira Tumblr_inline_o937dwSavD1sc1u2x_250

Reagok száma :
34

Moira Empty
 

Moira

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ