Memories
from the past
Everything we know
Welcome to the
World of the
Enigma-disease
2035. 21 év telt el azóta, hogy egy ismeretlen vírus ütötte fel fejét, mely aztán futótűzként terjedt el az egész világon. Az egykoron tündöklő modern társadalmat a földdel tette egyenlővé. Megannyi élőlény vállt szörnnyé, így letaszítva az emberiséget a táplálkozási lánc csúcsáról. A városok elpusztultak, s ismét törvénybe lépett az Ölj, vagy megölnek elv. A kezdeti katasztrófa és pánik után azonban az emberek megtalálták a módját, hogy szembeszálljanak a szörnyetegekkel. A KRC-nek elnevezett kristályból fegyvereket gyártottak, és a vörös szemű gyermekeket bevetve megkezdődött az ellenállás. 2021-re pedig létrejött az első biztonságos város, a Kristályvárosnak elnevezett hely, melyet a KRC-ból épített fallal vettek körül. Az életben maradt emberek nagy része idemenekült, s azóta is viszonylagos békében és biztonságban élnek, miközben mindent megtesznek, hogy visszahódítsák maguknak a földet. A fal azonban nemcsak védelmet nyújtott, hanem teljesen el is szeparálta lakosait a külvilágtól, így még csak nem is sejthetik, hogy a legnagyobb veszély, ami rájuk leselkedik, azt nem az orruk előtt kell majd keresniük...
Belépés
Find a way
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

A Z O L D A L B E Z Á R T
Last activities
in the world
I.N.F.E.C.T.E.D
írta: Vendég
Szomb. Jún. 02, 2018 12:27 am

Hírek
írta: Consulatus
Csüt. Május 17, 2018 6:25 pm

EOF - Empire of Fantasy
írta: Vendég
Szer. Május 16, 2018 10:34 am

Nora Haytham
írta: Sebastian Carter
Pént. Május 11, 2018 3:07 pm

Konyha és Nappali
írta: Sebastian Carter
Pént. Május 11, 2018 3:00 pm

Benzinkút
írta: James H. Creek
Hétf. Május 07, 2018 5:29 pm

Laborok
írta: William J. Holland
Szomb. Ápr. 28, 2018 5:55 pm

Kórtermek
írta: William J. Holland
Szomb. Ápr. 28, 2018 4:25 pm

Előszoba
írta: Juliette Argent
Csüt. Ápr. 26, 2018 7:30 pm

Seek the light
Find a way
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Márc. 09, 2018 8:42 pm-kor volt itt.

Share | 

#3 Fedett Gyakorlótér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: #3 Fedett Gyakorlótér    Vas. Ápr. 01, 2018 11:30 am

to Cody
Régen úgy nevezték ezt a játékot, hogy paintball, mára már fontos eleme lett a kiképzések színterének. Ezen agyalok sötét tekintetem a padlóra konyítva, közben szalutálok Colby őrnagynak, hiszen mint mindig, most is ő tartja ezt a gyakorlati órát. Mindenkin terepszínű hacuka, fejvédővel és egy vékonyabb mellénnyel, mely védelmet nyújt a találatok ellenében, legalább is fogjuk rá, mert amúgy ettől függetlenül is piszkosul tud fájni. Egy ideje stresszben vagyok, megláttam Cody-t, és azt hiszem ő is meglátott. Igen. Szóval most átsuhant az agyamon, lehet nem kellene annyit piszkálni. De ha egyszer olyan könnyű? A kezeimmel vacakolok magam előtt, de juszt sem nézek semerre, biztonságosabb a padlót bámulni inkább, amikor pedig Colby őrnagy ismerteti velünk a szabályokat, csak sandán pislogok egyet az emlegetett egyén irányába. Vaj van a fülem mögött, nem is kevés. Ez lesz ma függetlenség napja és nekem reszelnek! Igazából csak a hátát látom, de az épp elég. Mikor megszólal a kezdhetjük szó, én oldalasan, pipiskedve slisszolok el mindenki háta mögött sasszézva egy S-alakot leírva az akadálypálya elemei között, míg a fedezéket nyújtó egymásra pakolt autógumik mögé nem lapulok. Fellélegzek! Pedig tudom, ez még csak a kezdet. Amikor egymás mellé osztott be minket a birkózáson, Cody laposra vert engem. Jaj! És biztos vagyok benne hogy mosolygott közben, ez amolyan boldogságtól ittas mosoly volt. De szeretnék ilyenkor köddé válni! Nah, szedjük össze magunkat! Történetesen a lőfegyverekkel piszkosul jó vagyok, lássuk miből építkezhetek! Mögöttem egy ugráló pályának lerakott rész volt, ezeket a gumikat is lehet egyébként fedezéknek használni, ha más nincs. Előttem pedig valami erőd féleség van, a lényeg hogy fel lehet mászni több helyen is, a tetején pedig egy bunker van építve. Bár ez beugratós, mert sok a rés rajta, kevés a fedezéket adó hely, úgyhogy azok, akik oda akarnak felmenni, szó szerint megszívják. Ha felérnek, akkor sem lesznek biztonságban. Az mögött és körbe valami hálós, csúszó mászós pálya, az mondjuk úgy elmegy, tekintve hogy nehéz benne lövöldözni egymásra, bár nem lehetetlen, de a háló sok helyen befigyel. Itt ott gumik elszórva, úgyhogy ha cselekedni akarok, először is oda kell beszaladnom. Még nekem is gondot okoz benne a célzás, kifelé viszont ha kidugom a fegyver csövét, lazán lehet lövöldözni felfelé, az erődre. Mielőtt Cody kicsinál, először is a többieket kellene elintézni. Úgyhogy serényen szaladni kezdek az emlegetett hálós pálya irányába.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: #3 Fedett Gyakorlótér    Szer. Márc. 14, 2018 12:30 am

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

#3 Fedett Gyakorlótér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal