Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 My brother and my sister

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: My brother and my sister   My brother and my sister EmptyPént. Márc. 23, 2018 11:38 pm

Douglas Dalton
Szabad/foglalt
Play by
Will Tudor (nem szeretnék engedni belőle!)
Csoport
Lázadó
Rang
Bandita
Lakhely
Abee
Életkor
28 év
Szerepkör
A bátyám vagy, s megrögzötten keresed apánk gyilkosát (nem tudva, hogy én vagyok az)
Kapcsolatok
Tulajdonképpen bárkivel lehet kapcsolatod Abee-ban. Én várlak, az biztos, valamint Raziel is valószínűleg örülne neked. Na és persze a testvérünk, amennyiben ő érkezik meg előbb.
Foglalkozás
Bandia vagy, kérlek... My brother and my sister 2561321044
A családunk felbomlott. A szüleink sosem értettek egyet semmiben, s mikor úgy adódott, hogy végleg szakítanak egymással, úgy engem magával vitt. Te a testvérünkkel, Daphneval maradtál, valamint az anyánkkal. Viszont... szeretted apánkat. Bármennyire is húzott szét a család, a szereteted iránta nem változott. Mindig felnéztél rá, valamilyen oknál fogva. Ő kevésbé értékelt téged, viszont ez nem tántorított el attól, hogy megpróbálj megfelelni neki. De ez a múlt. S megtudtad, hogy halott. Tudni akarod, hogy ki ölte meg, hiszen semmi információt nem találsz erről. De nyomozol. Annyira belefásultál már ebbe a "munkába", hogy szinte beleőrülsz. Feljegyzések, nyomok, információk... mindegy, hogy mi az, csak megtudd az igazat. És talán egyszer eljutsz hozzám, az én nevemig. Fogalmam sincs, mihez fogsz vele kezdeni, de valószínűleg gyűlölni fogsz. Talán még az életemre is rátörsz majd, nem igaz?
Jelenleg amúgy a lázadók csoportját erősíted. Nem tudom, voltaképpen miért ezt az utat, avagy ezt a csapatot választottad, de ez már a te döntésed. Egy biztos, hogy nem egy oldalon állunk, s minden okod meglesz rá, hogy utálj engem. My brother and my sister 2793453156
A testvéreddel, Daphneval már egyáltalán nem törődsz. Sőt, 2 éve nem tudsz róla semmit. Magára hagytad, hogy a nyomozást tudd folytatni. Próbált megkeresni, de hiába. Talán szép lassan már le is mond rólad, bátyám. Pedig a testvéri kötelék olyan, amit ápolni kéne, bár... pont én beszélek, aki még régebb óta van távol tőletek? Mindenesetre, róla jelenleg semmit nem tudni, csak azt, hogy Tulsában van, egymaga. De itt Te vagy a lényeg, my brother... My brother and my sister 2063629553

// Nem szeretnék sokmindent megszabni. Kapcsolata lehet a karakternek még Raziellel, akit szintén én mozgatok, s baráti, vagy akár ellenséges szálat is ki lehet alakítani, a lényeg, hogy egy csapathoz kötöttek (Abee, lázadók  My brother and my sister 736035788 ), így a lehetőség adott.
Nos, akkor ennyi, nem is írnék többet. A karaktert nagyon várom, s remélem, mihamarabb gazdára talál! Ha megérkeztél, írj egy pm-et és egyeztessünk, ötleteljünk, ki mit gondol a játéktéren!  My brother and my sister 131178065 //


Daphne-t időközben stoppolták!  My brother and my sister 3954517582  My brother and my sister 3954517582

Daphne Dalton
Szabad/Stoppolva
Play by
Lily Collins (nem szeretnék engedni belőle!)
Csoport
Túlélő
Rang
Tulsai
Lakhely
Tulsa
Életkor
26 év
Szerepkör
A nővérem vagy, aki elszakadt a családunk megmaradt részétől
Kapcsolatok
Én mindenképp. Valamint a testvérünk, ha ő előbb érkezik meg. (És egyéb tulsai lakosok, amint lesznek!)
Foglalkozás
Szabadon választott
A családunk felbomlott. A szüleink sosem értettek egyet semmiben, s mikor úgy adódott, hogy végleg szakítanak egymással, úgy engem magával vitt. Te a testvérünkkel, Douglassal maradtál, valamint az anyánkkal. Átlagosnak mondható életet éltél, de amikor megtudtad, hogy apánkat megölték, te magad is kiborultál. Habár te sosem szeretted őt annyira, mint Douglas. Láttad a sötétebb oldalát, azt, amit végül én magam is megláttam. Ám ennek vége, hiszen már nem él. A család tovább bomlazodott végül, hiszen apánk halála után 1 évvel a bátyám egyszerűen lelépett tőled és anyánktól, ezáltal magatokra hagyva titeket. Hiába próbálod azóta elérni Douglas, nem tudod. Talán már lemondtál arról is, hogy életben van. Talán nem. De fogalmad sincs, mit kellene tenned.
A lényeg, hogy Tulsában rekedtél, s próbálsz túlélni. Hiszen túlélő vagy, nővérem. Ha kell, egyedül is képes vagy talpraállni. De egyelőre ott van anyánk melletted, s ha teheted, próbálj kitartani mellette, amíg csak lehet.

// Egyelőre hozzá nincs túl sok megkötés, mondhatni semmi, azon túl, hogy a lakhelye Tulsa. Egyetlen egy érintkezési pontunk lehet, ha én magam Tulsába megyek valami okból kifolyólag. S ekkor talán újra egyesülhet a mi kis csonka családunk. Tudom, hogy Tulsában még szinte egyetlen karakter sincs, de valamikor el kell kezdeni megölteni azt a városkát is, nem igaz? Szóval várlak, kedves nővérem, s ha ideértél, dobj meg egy pm-mel, hogy ötletelhessünk a továbbiakról!  My brother and my sister 3849453213 //
Demetria Dalton

Guardian

Demetria Dalton
My brother and my sister Tumblr_inline_pwad6iXvdu1tu4a1b_500
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
✧ Kristályváros
Kapcsolatban :
My brother and my sister Tumblr_inline_pnxh889mGT1w9d0co_400
✧ Complicated with my silah
Play by :
✧ Katherine McNamara
My brother and my sister Tumblr_inline_pjggfreV3G1tu4a1b_500
Reagok száma :
13

My brother and my sister Empty
 

My brother and my sister

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» My brother and partner
» My little sister and Babysitter
» My little sister: Artemys
» Best friend, little sister and my fiance

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: A horizont :: Adoptálható karakterek-
^
ˇ