Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Pinokkó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Pinokkó   Pinokkó EmptyKedd Márc. 27, 2018 3:28 pm

Nem tudom a neved
Szabad/Foglalt
Play by
Daniel Gillies
Csoport
civil, vagy kincsvadász
Rang
civil
Lakhely
Kristályváros
Életkor
28-35
Szerepkör
jövendőbeli szerelem, esetleg vőlegény
Kapcsolatok
nem ismerem a kapcsolataidat, de biztos jó sok van belőlük
Foglalkozás
nekem azt mondtad orvos vagy, de ez közel sem biztos
Nos, először is, ez egy nem szokányos karakterhirdetés lesz, mert nem szeretnék semmi konkrétat megszabni a karakterrel kapcsolatban. Akinek megtetszik, annak ajánlom elolvasásra az előtörténetemet, ugyanis elég nagy szerepet kap benne ez a drága fiúcska. A történet az  nagyvonalakban, ha nincs kedved ET-t olvasni hogy egy bárban találkozott a két karakter, és eléggé leitták magukat, össze"feküdtek" a kocsma mosdójban majd elváltak útjaik. Ekkor a férfi Adrianként mutatkozott be, és azt mondta, hogy orvosként dolgozik. Chloe számára itt véget is ért a történet, de másnap mikor a lány bement dolgozni ( pszichiáter), akkor új betege jött, a fent elmített úriember személyében. Ám a kartonján nem az Adrian név szerepel.  
Hogy mi a szándékai Chloe-val, hogy milyen a múltja, miért hazudott a nevéről, esetleg van e egy másik titkos családja azt mind rábízom a megalkotóra. Annyi kikötésem lenne igen,mégis van, hogy a pb az mindenképp maradjon, és a későbbiekben komolyabb szerelmi szál, esetleg leánykérés is legyen kijátszva, persze lassan haladva. Majd a játéktér alakítja a dolgokat, Nagyon várom őt, ha megérkeztél kérlek írj nekem! Pinokkó 1936936019  
Vendég

Vendég

avatar

Pinokkó Empty
 

Pinokkó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Törölt keresettek-
^
ˇ