Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Ramona Hellfire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Ramona Hellfire   Ramona Hellfire EmptySzer. Márc. 28, 2018 9:13 pm

Ramona Riannon Hellfire
You made me a, you made me a believer, believer
Holland Roden
Civil
kincsvadász
Becenév
Ramona, Rami
Születési hely, idô
2014. január 14. New Orleans
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
egyetemista
Család
Az apám - abban a világban, amikor még az emberek uralták a földet - egy nagyon-nagyon jólmenő divatcég tulajdonosa volt, édesanyám pedig neki tervezett ruhákat. Így is ismerkedtek meg. Én abban az évben születtem, amikor a vírus elszabadult, de előttem már neveltek egy gyereket. A nővéremet. Később született meg az öcsém, Rory. Mióta az eszemet tudom Kristályvárosban élek velük. Nagyon szeretem őket, bár sokat vitázunk. Nem tetszik nekik, hogy mennyire érdeklődöm a régi világ iránt, dehát bizonyosan féltenek.
Tulajdonságok
Erősségek:Nagyon ügyes vagyok a stratégiai helyzetek kibogozásában, szeretem a fejtörőket, és értek valamennyit az orvosláshoz. Jártas vagyok pár harcművészetben, ugyanis apám ragaszkodott hozzá, hogy minden gyermeke meg tudja védeni magát.

Gyengeségek:Tekintve, hogy alig érem el a százhatvan centit nem nehéz engem legyűrni. Gyengém még az, hogy túlságosan kedves vagyok az emberekkel, és hamar megbízok bennük.

Elsődleges fegyvered: az eszemmel, illetve az öklömmel.
The world of the Enigma diesease
“ Kedves Naplóm!
Az öcsém szerint hülye dolog, hogy naplót vezetek, amikor nem is történik velem semmi érdekes. Persze ő könnyen beszél, hiszen minden éjszaka kilóg otthonról, hogy az apokalipszis ribancaival, vagy a drogos, alkoholista haverjaival üsse el az idejét. Persze féltem, de nem szólok róla anyáéknak, hiszen ő sem mondja el nekik az én kis titkomat. Azt persze nem tudja, hogy igenis érdekes dolgok történnek velem, amiket meg akarok hagyni az utókor számára, ha ez a világ örökre fent maradna.
Én abban az évben születtem, amikor a vírus felütötte a fejét. A nővérem, Aurora akkor volt három éves. Nem sokat mesélnek nekem a régi világról. A régi életükről. A szüleim szeretnek mélyen hallgatni. Ezt tanulták. Úgy éljük a mindennapjainkat, mintha teljesen normális lenne. Mintha nem lenne ott az a fal, ami megvéd minket a megveszett szörnyszülöttektől, de én nem tudok így gondolni Kristályvárosra. Szerintem ez a hely egy börtön, ami eltitkolja előlünk a valós kincseket.
A minap találtam egy könyvet odakint. Persze rejtegetem, azon a helyen ahol tudom, hogy sosem találnak rá, mert ott sosem keresnék. Az íróasztal fiókom alján, a festékek, meg az ecsetek alatt. A címe; Anyegin.
Valami orosz fazon írta, elég régen. Egy kirándulásom során akadtam rá. Piszkos, és molyrágta, de olvasható. A legszebb szerelmi történet, amit valaha láttam….


2031. szeptember 12. ”



“Kedves Naplóm!
Még nem találkoztam egy olyannal sem, pedig tegnap is kimentem kóborolni. Persze elvittem magammal a bicskámat, amit egy hetekkel ezelőtti kincsvadászat során találtam. Sok mindent találtam akkor; nyakörvet, két doboz csokoládét ami kissé avas volt már, de ehető, szemüveget, és még egy cumis üveget is. Az egyik haverom eladta őket a feketepiacon, és ideadta a részemet. Nem tudom, hogy a nővéremék miért félnek attól, hogy kimenjenek, nincs kint semmi veszélyes. Legalábbis én még nem tapasztaltam. A nővéremmel külön lakásba költöztünk, szóval már nem kell, hogy rejtegesselek.



2034. január 03.”


“Kedves Naplóm!
Ma találtam valakit odakint. Egy fiút. Sebesült, és nem nagyon van magánál, de láttam rajta, hogy nincs rossz szánédka szándéka. Fájdalmai voltak, és rettegett, de nem szólt egy szót sem, csak hagyta, hogy ellássam azt a sebet, ami ott csúnyállott a mellkasán, és a térde felett. Nem tudtam ott hagyni. El kellett hoznom magammal. Még jó, hogy már nem élek a szüleimmel, hanem a nővéremmel bérlünk egy lakást a városban, bár anyáék minden hétvégén meglátogatnak. Most itt lakik velem, de még mindig nagyon rosszul van… és a szemei, folyamatosan vérben úsznak… Aurora nem tudhatja meg… de nem hagyhattam ott…


2035.március.28.”

Our story was written by blood
Vendég

Vendég

avatar

Ramona Hellfire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ramona Hellfire   Ramona Hellfire EmptyCsüt. Márc. 29, 2018 3:08 pm

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Te egy igazi nyughatatlan lélek vagy, nem igaz Ramona?
Nem elég neked a Kristályváros nyújtotta világ, látni akarod az egészet. Látni akarod mindet...
Főleg a régi világot.
Ezt persze megértem. A régi világ titkai, amit mi már csak kisgyermekként vagy egyáltalán nem ismerhettünk olyan csábítóak. Úgy hívogatnak...
Mi pedig mindent tudni akarunk, mindent látni akarunk, nem igaz Ramona?
A család nagyon fontos kincs. A testvérek, az anya, apa. Itt nem mindenkinek adatott meg ez, de te és én mindketten szerencsések lehetünk hogy ez megvan.
A fal pedig megvéd minket. Hiába tűnik úgy hogy bezár... Óv is minket.
De vigyázz... Ha túl vékony jégen jársz könnyen beszakadhat alattad. Kristályváros békéje erősnek látszik ugyan, de törékeny.
A falakon túl ijesztő dolgok is lehetnek.
Mindenesetre, üdvözöllek köztünk Rami, járj kelj Kristályváros utcáin, amint beírtad a rangodat és az avatarodat, és szeretettel várunk a játéktéren!


Avatar nyilvántartásLeader nyilvántartásRangfoglalóPrefektus nyilvántartás
Maximilian O'Connor

Guardian

Maximilian O'Connor
Ramona Hellfire AARON%2BTAYLOR%2BJOHNSON%2BNAKED%2B7
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
Ramona Hellfire Tumblr_inline_o937dwSavD1sc1u2x_250

Reagok száma :
34

Ramona Hellfire Empty
 

Ramona Hellfire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ