Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Ha Ru Seong

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Ha Ru Seong   Ha Ru Seong EmptySzer. Ápr. 04, 2018 12:04 pm

Ha Ru Seong
Boldogok, akik jóindulattal értelmezik mások botlásait, akkor is, ha naivnak tartják őket, mert ez a szeretet ára.
Kim Ye Rim
Túlélők
Vándor
Becenév
Haru
Születési hely, idô
Oklahoma, 2017. 04. 04.
Lakhely
Elhagyatott gyárépület és környéke
Beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
-
Család
Édesanyámat sosem ismertem meg, mivel már a születésemkor meghalt, így maradtam két gyakorlatilag felnőtt férfival, akik végül felneveltek. Ők voltak édesapám és a testvérem. Egy éves sem lehettem, amikor apám fontos munkája miatt Kristályvárosba költöztünk.  Mivel tehetősebbek voltunk, gyakorlatilag mindent megkaptam, amit ebben a világban megadhatnak egy gyermeknek. Én voltam apám és a bátyám kis hercegnője, akit a széltől is óvtak, akire úgy vigyáztak, mint a szemük fényére. Számomra ők ketten a legértékesebb és legtökéletesebb emberek. Nagyon közel állok mind a kettejükhöz, és talán az egésznek annyi hátulütője volt mindig, hogy soha az életben nem lehettem szerelmes, pedig a régi rongyos könyvekben leírt érzés annyira csodálatosnak tűnt... Viszont amint a közelembe férkőzött valaki aki férfi, a két házisárkányom rögtön elkergette. Négy éve változott meg nálunk a családi idill, amikor az apukánk eltűnt. Egy ideje már csak ketten élünk a bátyámmal, aki három éven keresztül folyamatosan kereste, aztán végül feladta, mert úgy gondolta, hogy már biztosan halott.

Tulajdonságok
Erősségek:Annyira makacs és önfejű, hogy lényegében bármit meg tud tanulni. A plusz naivitása és a gyerekessége miatt dédelgetett olyan álmokat, hogy táncolni és énekelni fog, ami félig meddig össze is jött neki. Ugyanez volt az iskolával meg  többi ilyesmi dologgal, hiszen addig addig ült felette, amíg legyőzte a dolgot. Az ő igazi erőssége a "már csak azért is" mentalitásában rejlik, ami mellé pofátlanul sok bátorság társul. Ezért ha ő valamit a fejébe vesz, azt véghez is viszi. És még a halálba is "hát akkor csináljuk!" felkiáltással vetné bele magát.

Gyengeségek:Nem gondolkozik előre, mindig mindent csak megcsinál teljes mértékben telibeszarva azt a tényt, hogy nem kéne megcsinálni. A makacssága és önfejűsége ugyanúgy gyengeség is, mint erősség. Ahányszor bajba keveredett mindig a "csak azért is hogy ne legyen igazad" magatartás volt az, ami miatt megsérült, vagy rosszabb esetben kárt okozott. És ami egyértelműen gyengeség nála, hogy képtelen megvédeni magát. Sosem kényszerült arra, hogy fegyvereket használjon, ezért félő, hogy megfogni sem tudná őket.

Elsődleges fegyvered: Cain Moon nevű, hivatásos őrző védő szolgálat. Előnye a fizikai erő. Hátránya a kiszámíthatatlan viselkedés, az örökös morgás és goromba viselkedés. Amikor alszik, akkor egészen aranyosnak is mondható.
The world of the Enigma disease
Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen, ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő! Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen,ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő! Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen, ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő!
Our story was written by blood
Vendég

Vendég

avatar

Ha Ru Seong Empty
 

Ha Ru Seong

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Seong Haru

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ