Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Zilpha Smithwick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Zilpha Smithwick   Zilpha Smithwick EmptyCsüt. Ápr. 05, 2018 8:40 pm

Zilpha Smithwick
I will be rising from the ground, like a skyscraper, like a skyscraper
Margot Robbie
Civil
-
Becenév
Milliónyi becenevem van
Születési hely, idô
2012. január 20. Nashville
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Özvegy
Foglalkozás
Sztriptíztáncos
Család
Az anyám eldobott, mint egy darab csontot szokás, csak nem egy nem kívánt éjszaka gyümölcse voltam. Az apámat nem ismertem, a gyerekéveimet egy árvaházban töltöttem, ahonnét minden héten megszöktem. Nem tudom, van még rokonom ezen a bolygón, de ha igen és olvassák ezeket a sorokat, üzenem nekik, hogy Basszátok meg!!
A férjemet sem szerelemből szereztem, élvezettel öltem meg, amikor lehetőségem adódott rá.

Tulajdonságok
Erősségek: Jó emberismerő vagyok, néhány elkapott szóból el tudom dönteni, hogy a bájos mosolyod valódi, vagy csupán hátsó szándékodtól vezérelve viselkedsz így velem; remekül értek a férfiak elcsábításához, ennek a tulajdonságomnak sokszor vettem már hasznát

Gyengeségek: Nehezen tűröm a fájdalmat, egy aprócska sérülés után is napok kellenek, míg magamra találok

Elsődleges fegyvered: Van egy bicskám, amibe a monogramomat vésték, zsebkés, ha pontosabban akarok fogalmazni, de mindig nálam van, ha felelősségre vonnak érte, azt mondom, evésre használom
The world of the Enigma disease
Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen, ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő! Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen,ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő! Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen, ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő!
Our story was written by blood
Vendég

Vendég

avatar

Zilpha Smithwick Empty
 

Zilpha Smithwick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ