Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 BadAss Guardianom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: BadAss Guardianom   BadAss Guardianom EmptyCsüt. Dec. 19, 2019 9:41 pm

Csodálatos neved
Szabad/Foglalt
Play by
Dwayne Johnson, Norman Reedus, Tom Cruise
Csoport
Katona
Rang
Guardian
Lakhely
Kristályváros
Életkor
30-50 között
Szerepkör
nemrég kerültünk össze, úgyhogy ismerkedős stádium (később barátság)
Kapcsolatok
tulajdonképpen az összes Katonához, és Guardian-hoz kapcsolódik, meg hozzám  BadAss Guardianom 3849453213
Foglalkozás
lövöldözés? verekedés?  BadAss Guardianom 1535876637  
Nemrég kerültünk össze. Neked már voltak előttem társaid, rád bízom hogy szám szerint mennyi és azok közül ki halt meg, ki az aki elment mellőled, és ki az, akit te nem akartál látni többet. Én most friss húsi vagyok a számodra. Talán ez valahol jó is neked, talán nem, ez tőled függ. Valamiért úgy gondolták, mi jó csapatot tudunk alkotni. Majd kiderül. Annyit hallottam rólad a pletykazsákok által, hogy nagyon tapasztalt motoros vagy, kemény, határozott és ismersz minden fegyvert és harc stílust. Ha ez igaz, akkor én hozzád képest nyomi vagyok.
Rólam azt hallhattad, hogy én keveset beszélek, csak az alap kiképzést kaptam, így nem csodálkoznék rajta, ha azon gondolkodsz hogy kiokíts, vagy hogy több tapasztalatot szerezzek azáltal hogy bedobsz a mély vízbe. Pár napja vettek be a programba, úgyhogy kialakult véleményem nincs a szervezetről ami talán jó pont lehet nálad? Mert te tudtommal ízig vérig katona vagy. Nem szereted a nyápicokat, se a hisztizést.

// A PB nincs kőbe vésve, ahogy a karakter előéletét is teljesen szabadon hagytam. Nem azért, mert nem lenne ötletem, hanem mert szeretném, ha a leendő tulajdonosa a saját szájíze szerint tudná alakítani, ahogy a nevét is. A PB-hez írt színészek csak támpontok, ő nekik örülnék, de az is lehet hogy meg fogsz lepni egy sokkal jobbal? Dobj meg egy Pm-el, ha megérkeztél és ötleteljünk tovább!  BadAss Guardianom 96188919
Vendég

Vendég

avatar

BadAss Guardianom Empty
 

BadAss Guardianom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Guardianom
» Legjobb barátnőm, guardianom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Törölt keresettek-
^
ˇ