Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Sziklás túraútvonal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Sziklás túraútvonal   Sziklás túraútvonal EmptyHétf. Márc. 16, 2020 11:10 am

A kör lezárult
Enigma-disease

A játéktér felszabadult
Consulatus

Admin

Consulatus
Sziklás túraútvonal Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Sziklás túraútvonal Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Sziklás túraútvonal Giphy
Reagok száma :
1652

Sziklás túraútvonal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklás túraútvonal   Sziklás túraútvonal EmptyVas. Feb. 09, 2020 12:36 pm




Ian & Alice

From the deepest love often come the deadliest hate

365// erase // remélem tetszik és megérte várni  Sziklás túraútvonal 3954517582

Az elmúlt egy hétben nagyon sok minden történt. Az csak egy dolog ami Raziel és köztem történt. Senkinek semmi köze nem volt hozzá, én mégsem tudtam kiverni a fejemből az egészet. Megint a karjai közé vágytam, és hiába nem beszéltünk róla azóta... nagyon reménykedtem a folytatásban.
A sebem persze szépen gyógyult.Roberth nagyon dühös volt rám, Ian pedig még mindig bosszantóan nyalizott neki ennek kapcsán és egyre győzködte hogy nem vagyok terepre való, hogy ne engedjen ki megint...
De persze Roberth is tudta hogy igenis terepre való vagyok. Erős vagyok és jól képzett.
És hamarosan kaptam is egy újabb küldetést. Nem is lehettem volna boldogabb egészen addig a pillanitg míg ki nem derült hogy a bátyámmal karöltve fogjuk végighajtani ezt az amúgy rutinküldetést. Cserkészekre van szükségünk. Vagyis még több rabszolgára Abbeban. hogy legyen aki a kezünk alá dolgozik.
Így működtünk mi. A ranglétra tetején Roberth állt, mi ketten illetve a titánjai. Azalatt a többi félvér, és ember akik a kiképzéseket végezték, azalatt az őrök akiknek nagyrésze szintén félvér volt és legalul a cserkészek.
Ők pótolhatóak voltak. Arctalan senkik.
De pótolni is kellett őket, pláne ha felbukkant egy tábor a közelben.
Iannel már vagy egy hete egy szót sem váltottunk egymással, és ahogy hajnalban készülődtünk, le sem lehetett vakarni az elégedett mosolyt az arcomról. Minden terepre menés előtt tombolt bennem az adrenalin és most kifejezetten boldog voltam hogy Ian orra alá dörgölhettem. Ő mindig ágált azellen hogy kiengedjenek. Mert szerinte gyenge vagyok. Fenéket.
A nap apró vörös csíkban bukkant ki a horizont mögött ahogy kiléptünk a váruskapun de már magasan járt ahogy a sziklás ösvényeken haladtunk fel a hegyekbe.
Nem beszélgettünk. Nem volt rá szükség.
Hiába utáltuk egymást, mégis ikrek voltunk. Szinte olvastunk egymás gondolataiban ha harcról volt szó... És bár sokszor kívántam hogy bár egyke volnék, ha valaki megöli egyszer Iant... az én leszek.
Egymás mellett sétáltunk a vékony ösvényen a fák között kémlelve hogy látjuk e valaho a tábort. Ahogy kibukkantunk egy kis tisztásra megragadtam a bátyám karját.
- Várj. Füstszag van.... Te is érzed? - pillantottam fel rá. Egy hete ezek voltak az első szavaim hozzá. Felemelve az állam próbáltam kiszagolni hogy merről jjöhet a füst. Vagy itt táboroztak... vagy valahol a közelben vannak.

// //

Alice Rowena

Veszett

Alice Rowena
Sziklás túraútvonal Tumblr_inline_otfdc4rjsz1t8bm8b_540
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Abee
Kapcsolatban :
Sziklás túraútvonal Tumblr_inline_oobnwj6NAS1r0ipgs_500
I will catch you if you fall
Play by :
Jenna Coleman
Keresem :
Sziklás túraútvonal Tumblr_ndr9f5QOyl1r09qfio5_r1_250

Reagok száma :
19

Sziklás túraútvonal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklás túraútvonal   Sziklás túraútvonal EmptyHétf. Jan. 27, 2020 12:09 pm

Mennyi idő telt el a húgom sérülése óta? Talán egy hét? Nem tudom, hogy frusztrálja-e vagy ez volt élete legszebb hete, merthogy a kis magánakciója óta lényegében nem szóltam hozzá. Egyébként sem beszélünk túl sokat a kötelezőkön kívül – amit már megtanultam elviselni, hiába engedek meg magamnak nagy ritkán néhány másodpercnyi álmodozást arról, hogy jól kijövünk és közel állunk egymáshoz – de az utóbbi egy hétben túlteljesítettem.
A színészi tehetségemmel különös ellentétben rendkívül impulzív vagyok, ez pedig akkor is kiütött, amikor meghallottam, hogy mi történt. A fejem olyan hangot adhatott ki, mint amikor kirántják egy kézigránátból a biztosítószeget. A legtöbben ilyenkor okkal húzzák össze magukat a környékemen. Valami isteni szikrától vezérelve azonban nem a gyengélkedő felé vettem az irányt a bizonyos gránátként robbanva, ellenkezőleg. A reakció elmaradt. Legalábbis látszólag. Az, hogy a felszín alatt milyen hullámok csapkodnak, megint más kérdés.
Most azonban nem fogjuk tudni elkerülni a kommunikációt, ugyanis Roberth kettőnket küldött begyűjteni a… cserkészutánpótlást. Hangot adtam a nemtetszésemnek Alice kapcsán, de nem firtattam túl sokáig. A felderítőink Abee-től nyugatra egy kis közösségre leltek. Csatlakozni fognak hozzánk, ha tetszik, ha nem. Nem tudok empátiát érezni a begyűjtöttekkel szemben, ahogy a múltbéli emberek is szemrebbenés nélkül tolta be a hamburgert meg steaket, mit sem törődve, hogy milyen körülmények közül jött az a hús. Ebben nőttünk fel, ez a világ rendje. Alice és én a hierarchia tetején állunk, mert erősek vagyunk. Aki gyenge, nos… nekik más szerep jutott.
Egyébként Abee környékének alapvetően jó az infrastruktúrája, aminek a stratégiai előnyök mellett a kényelmi szempontjai is megvannak, ha az embernek a falakon kívülre kell mennie. Hát a mai felderítés nem ilyen. Hajnalban indultunk és gyorsan tudtunk haladni a könnyű, sok helyen betonozott terepen, de így délutánra jön a neheze. Kíváncsi vagyok, melyikünk fogja hamarabb kitörni a nyakát a bozótos, sziklás hegyeken átvergődve. Azt azonban meg kell hagynom, hogy a túlélők jól választottak menedéket, jól védhető és nehezen megközelíthető. Kár, hogy a bestiák ellen rendezkedtek be, nem ellenünk. Majd juttasd eszembe, hogy morzsoljak el értük egy könnycseppet.

Vendég

Vendég

avatar

Sziklás túraútvonal Empty
TémanyitásTárgy: Sziklás túraútvonal   Sziklás túraútvonal EmptySzomb. Jan. 25, 2020 12:53 pm

Consulatus

Admin

Consulatus
Sziklás túraútvonal Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Sziklás túraútvonal Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Sziklás túraútvonal Giphy
Reagok száma :
1652

Sziklás túraútvonal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklás túraútvonal   Sziklás túraútvonal Empty

Ajánlott tartalom



Sziklás túraútvonal Empty
 

Sziklás túraútvonal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Természet-
^
ˇ