Egy történet
ami reád vár
Események horizontja
ahol a nap kél és nyugszik
Kristályváros: A kancellár elleni merénylô után továbbra is folyik a keresés. Mindeközben az a hír járja, hogy egy két lábon járó, szőrős lény mászik elô a csatornákból, s garázdálkodik éjnek évadján Kristályváros utcáin.

Wyndham Tulsa: Az idegenek megérkezése gyökerestül megváltoztatta a Tulsaiak békés életét. Az új lakóterületek építése továbbra is folyik, mint ahogy a kiképzések is, ám továbbra is vannak, akik nem bíznak bennük. Winona Johnson is azon igyekezik, hogy kiderítse Nicholasék valódi szándékait.

Abee: Robb egyre gyakrabban hagyja el Abee falait, s viszi magával legbizalmasabb embereit. Senki nem tudja, hogy hova mennek, s mit csinálnak, ám olybá tűnik, hogy valami fontosat találtak. Enyhe feszültség uralkodik, mindenki érzi, hogy hamarosan valami történni fog. Mindeközben a legújabb rabjukat próbálják szóra bírni, ám a férfit még mindig nem tudták megtörni.

Atlantisz: Több kisebb összecsapásra is sor került már a Nameless Brotherhood és Tartarosz gyermekei között. Mindenki egyre inkább érzi egy nagyobb csata eljövetelét, amely el fogja dönteni, hogy az eddigi Semleges körzet melyik testvériség kezére jut, s ezáltal az Atlantiszi főhatalom is.

Aureus: A bázis körüli nyugalmat egy idegen érkezése zavarta meg, akit rögtön elfogtak, ám nem került azonnali kivégzésre. Garrick a férfi kivallatását rendelte el, aminek feladata Nayara hárult. Mindenkinek rossz előérzete támadt, s attól tartanak, ennyi év után végül valaki felfedezte a bázist. Az utóbbi hetekben ugyanis túl sokan ólálkodtak Aureus környékén.
Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kincset érô
világunk mosolyai
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Daphne Dalton

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Márc. 16, 2020 2:53 pm-kor volt itt.

Legenda születik ott
ahol vérrel festették meg a poklot.

Hiányzásnapló
Cora szobája - Page 2 Emptyírta: Victor O'Connor
Pént. Márc. 27, 2020 5:23 pm

Jayden Amyen Wick
Cora szobája - Page 2 Emptyírta: Jayden Wick
Pént. Márc. 27, 2020 5:18 pm

Cora szobája - Page 2 Emptyírta: Jonah Russell
Pént. Márc. 27, 2020 12:28 pm

Jonah Russell
Cora szobája - Page 2 Emptyírta: Caroline O'Connor
Pént. Márc. 27, 2020 10:21 am

Demetria & Wyatt - Underground
Cora szobája - Page 2 Emptyírta: Demetria Dalton
Pént. Márc. 27, 2020 12:27 am

Készen az új világra
Cora szobája - Page 2 Emptyírta: Jonah Russell
Csüt. Márc. 26, 2020 9:26 pm

Frances Joyce Anderson
Cora szobája - Page 2 Emptyírta: Caroline O'Connor
Csüt. Márc. 26, 2020 4:25 pm

Hell or Heaven
Cora szobája - Page 2 Emptyírta: Vendég
Csüt. Márc. 26, 2020 9:18 am

Siilhouette in the Darkness
Cora szobája - Page 2 Emptyírta: Consulatus
Kedd Márc. 24, 2020 9:18 pm

Share

Cora szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Cora szobája   Cora szobája - Page 2 EmptySzer. Jan. 29, 2020 8:52 pm

Cora & Kill

You're taking me down, taking me down

Már egy hét is eltelt azóta, hogy Killiannel az utolsó küldetésünkön voltunk a csatornában. Mondhatni, sikerrel jártunk, hiszen az csatornatisztítót sikerült kivinnünk életben, aki aztán vallomást is tett a történtekről, később pedig az orhidát is levadásztuk, így mondhatni, a béke ismét visszatért Kristályváros falai közé. Nos, ez nem volt mégsem teljesen igaz, legalábbis nem, ha rólam volt szó. Kill leerőltetett a torkomon egy gyógyszert, amely a vírus terjedésének megelőzéséért felelős – ezzel akarta az orhida mérgét kitakarítani a szervezetemből. Végül is, igaza volt, hiszen a pirula bevételét követően szinte egyből jobban lettem, valami azonban mégsem lett ugyanolyan, mint előtte. A gyógyszernek ugyanis, tudniillik, van egy olyan kellemetlen mellékhatása, ami függőséget okoz. Én pedig képtelen voltam leállni vele. Az agyam legelnyomottabb része próbált figyelmeztetni arra, hogy álljak le, mert ez már nem én vagyok, de nem hallgattam rá. Eszem ágában sem volt. Mindig gátlástalannak éreztem magamat, a legapróbb dolgok is mosolyra fakasztottak, és erős voltam – erősebb, mint valaha. Persze a hátránya is megvolt a felfokozott érzelmeknek – sokkal érzékenyebb voltam, és agresszívebb is lettem. Ha az utcán azt láttam, hogy valaki félvéreket bántalmazott, egyből odaléptem, és erőszakkal szedtem le az illetőt a fajtársamról. Korábban szóval vetettem véget a balhénak mindig, most azonban jól esett minden jött-mentet megverni, megmutatni nekik, hogy velünk nem szórakozhatnak. Ezen alkalmakkal többször majdnem halálra vertem az illetőket, ha nem jött volna meg az eszem az utolsó pillanatban, de még így sem éreztem cseppnyi megbánást sem. Élveztem az erőszakot, a vér látványát, és ez, egy részemet elborzasztotta, de a pirulák hatása alatt egyáltalán nem érdekelt.
Killian persze nem tudta. Ismertem már, és biztosan megpróbált volna leszoktatni róla, vagy valamilyen szentbeszéddel a lelkemre hatni, azt magyarázva, mennyire nem jó az, amit csinálok. Pedig ha tudta volna, hogy milyen érzés! Akkor biztosan nem így beszélt volna. Mindenesetre, annak ellenére, hogy együtt laktunk, ez idő alatt sikerült titokban tartanom a függőségemet.
Éppen a szobámban tartózkodtam, elővéve a titkos helyemről a pirulás tartalékomat. Már bevettem a mai adagot, a doboz azonban még mellettem volt az ágyon, amikor hallottam az ajtó nyitódását, és Killian feje bukkant fel. Lehet pánikolnom kellett volna azon, hogy Kill rajta kapott, de én teljesen nyugodt voltam, és meg sem próbáltam eltüntetni a függőségem bizonyítékát.
- Szia, Kill, mit szeretnél? – kérdeztem tőle szélesen mosolyogva teljesen gondtalanul.

375 words ◆ Skin and Bonescredit

I'LL PUT MY ARMOR ON, SHOW YOU HOW STRONG I AM
I'LL PUT MY ARMOR ON, I'LL SHOW YOU THAT
I'M UNSTOPPABLE

Silah

Caroline O'Connor
Cora szobája - Page 2 Tumblr_inline_p707fdcBxi1s6eco5_250
Having courage does not mean that we are unafraid.

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Adelaide Kane
Cora szobája - Page 2 Tumblr_inline_p707fqFjRh1s6eco5_250
Having courage and showing courage means we face our fears.
We are able to say, I have fallen, but I will get up.

Reagok száma :
30

Cora szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Cora szobája   Cora szobája - Page 2 EmptySzer. Jan. 29, 2020 8:23 pm

Admin

Consulatus
Cora szobája - Page 2 Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Reagok száma :
1619

Cora szobája - Page 2 Empty

Cora szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2