Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Roberth Trónusa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Roberth Trónusa   Roberth Trónusa EmptyKedd Aug. 04, 2020 12:40 pm

A kör lezárult
Enigma-disease

A játéktér felszabadult
Consulatus

Admin

Consulatus
Roberth Trónusa Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Roberth Trónusa Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Roberth Trónusa Giphy
Reagok száma :
1652

Roberth Trónusa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roberth Trónusa   Roberth Trónusa EmptySzer. Júl. 08, 2020 1:01 am

Roberth elégedett bólint, s bár elgondolkodik a lehetőségeken: bátor vagy bolond. Végül arra a megállapításra jut, hogy a kettő egy s ugyan az. Nem agyal tovább a dolgon, hisz előtte még fontosabb dolgokat kell lebonyolítania.
- Épp ezért fogod te benevelni a kölyköt. - állával biccent felém, miközben a felettem álló férfi szemeibe néz. - Ki tudja mióta csúszik mászik már a sárban. Nagyobb kérdés, hogy mi céllal húzta meg magát... Épp ezért az első néhány napjában nem hagyod egy percre se magára. Minden egyes pislogásáról tudni akarok! Ha kell az éjszakát is vele töltöd... De minden bizonnyal ez számodra nem okoz gondot. - utolsó mondatára egy piallanatra hunyorogva tekint a férfira, majd hamar ellazítva arc izmait jóhiszemű félmosolyra húzza ajkait, megfűszerezve némi iróniával. Természetes célzás volt, hogy elvárásai vannak vele szemben. A kifogások pedig egy cseppet sem érdeklik.
- Most pedig vidd ki a teremből és szerezz neki egy orvost. Hozd vállalható állapotba... - utasítja a férfit, miközben hátat fordít neki, majd a trónusa felé véve az irányt emel fel egy whiskyvel töltött poharat asztaláról. De mielőtt még odaérne székéhez, megfordúl, majd italát emelve felénk, szóra nyitja száját. - Oh és intézkezdj, hogy a húgod is megjelenjen a vacsoránál. Szeretném, ha a szűk családi kör megismerhetné az új szerzeményünket. - majd azzal ismét hátat fordít, hogy lehuppanhasson a kényelmes bársonnyal szegett trónusára és szürcsölgesse a whiskyét.
Zavartan ébredek. Csak a hófehér plafont látom. Mintha egy egészen más világban lennék. Tisztának tűnik minden. Jó illat van. Kellemes. Mintha valahol éreztem volna már. Nem tudom hova tenni, de jelenleg nagyobb kérdéseim is vannak. Nehezen kitolom magam. Várom a nyilaló fájdalmat, azonnal nem érkezik. Hunyorogva nézek magam elé, majd hirtelen emelném fel a pólómat, hogy megvizsgáljam emlékezeteim szerinti sebesülésemet. A pólónál már megakad a történet... Hol van a pólóm? Hamar túltéve magam a szakadt göncömön, végig pillantok sebem helyén, majd állapítom meg: a helyét se látom. Jól vagyok... Szokatlanúl jól érzem magam, ami igazán meglep. Bár ez lenne a legnagyobb problémám.
- Hol...-nyöszörgöm ki halkan, rekedtes hangon, miközben körbe pillantok magam körül. -...vagyok?
Vendég

Vendég

avatar

Roberth Trónusa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roberth Trónusa   Roberth Trónusa EmptyCsüt. Május 21, 2020 1:44 pm

Még mindig látom, ahogy a bakancsom talpa alatt is megfeszülnek a srác izmai, és az ostoba megpróbál még tovább hősködni, holott mozogni is alig bír a földre szorítva. Máskor komolyan díjaznám a küzdőszellemét, de úgy tűnik, senki nem tanította meg neki, hogy időnként praktikusabb megadni magad, legalábbis amíg jobb pozícióba nem kerülsz ahhoz, hogy újrakezdhesd a harcot. Ez most esélytelen, ő is beláthatná.
Amikor Roberth parancsa elhangzik, mindenféle hezitálás nélkül húzom elő a késemet, hogy a markolatával olyat üssek a tarkójára, amitől kifekszik, de nem lesz különösebb baja. Ráadásul így, hogy félvér, még szükség is van arra, hogy a kis intermezzónkból felgyűlt frusztráltságomat belevihessem a mozdulatba, és a kelleténél hangyányival erősebben üssem meg. Előre élvezem, hogy úgy néz ki, az én nyakamba lesz varrva. Jah, nem.
Mégis, amikor végre mozdulatlanná dermed a talpam alatt, kiegyenesedek, és leszállok róla, majd röviden biccentek Roberth felé.
- Igenis - mondom automatikusan, és gondolatban már számbaveszem az elvégzendő feladatokat, de nem jutok sokáig, mert Roberth ismét megszólít, én pedig ráemelem a tekintetemet.
- Felesleges mértékben makacs és indulatos, de határozottan képzettnek tűnik. Hasznát vehetjük, ha képes elfogadni a szabályainkat - bár őszintén? Ez utóbbit erősen kétlem. Mégis, igaz, hogy a hasznunkra lehetne.
- Engem inkább az aggaszt, hogy hogy nem vettük észre eddig a cserkészek között. Kevés félvér képes elbújni előlünk, és még kevesebb akar - jegyzem meg Roberthnek az észrevételemet, de ennél többet nem mondok, nem feszegetem tovább a témát.
Ha nincs más, ideje lenne vállalható állapotba hoznom a srácot a vacsorára, ha már az ő tiszteletére tartják, nem igaz?
Ian Rowena

Veszett

Ian Rowena
Roberth Trónusa AAOfsSo

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Abee
Play by :
Cody Christian
Roberth Trónusa Hvll1fR
Reagok száma :
11

Roberth Trónusa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roberth Trónusa   Roberth Trónusa EmptyHétf. Május 18, 2020 12:10 pm

Érzem, ahogy a bakancs talpa a lapockáim közé nyomúlva taszít a talaj felé, hogy még véletlen se legyen rá lehetőségem, hogy nyeregben érezzem magam. Nyekkenve fogok földet, miközben arcom a talajnak préselődik. Vicsorogva próbálom szemügyre venni azt, aki felettem tornyosulva akadályoz a szabad mozgásban. Szomorúan állapítom meg a tényt: Még mindíg nem  vagyok bagoly.
- Elmehettek a...- sziszegem, de a torkomon akad a szó, ahogy meglátom szemeim előtt alig néhány centire Roberth bakancsát. Nagyranyílt szemekkel, meglepetten pillogom a megviselt bőr lábbelit, majd próbálok feltekinteni rá. Nem szól semmit, de nem is látom az arcát. Felidegesít a kiszolgáltatottság. Felidegesít, hogy nem tudok a helyzet ellen tenni semmit. Gyönge vagyok, talán még vérzek is. Nem beszélve a tényről, hogy két félvérrel és két felfegyverkezett kiskatonával vagyok egy szobában. Tudnom kéne mikor kell feladni.... Kár, hogy fogalmam sincs.
Rámarkolok a rajtam taposó srác bogájára.... Illetve megtenném, ha a lapockámon állva, nem akdályozná ezzel a karom mozgását. Körmömmel karcolva bakancsának szárát, nyöszörgök lassan vörösödő arccal az erölködéstől.
- Üssétek ki, aztán fogjatok néhány cserkészt, meg egy orvost. Fürdettesd meg és láttasd el a sebeit. Szerezz neki valami normális göncöt. - jelentette ki Rob, majd lépett el előlem és sétált vissza trónusának díszssékéhez. - Ma este vacsorát tartunk új családtagunk tiszteletére.
Hogy mi járt a fejében, és hogy egyátalán én volnék-e az a bizonyos új családtag... Nos akkor abban a pillanatban még fogalmam sem volt róla, hogy miféle tervei vannak velem a nagy és hatalmas Roberth Vinhamnak. Lehet, ha tudtam volna, sosem vállalkoztam volna a feladatra, amire a testvérek felkértek.
Az egyik pillanatban még képben voltam, aztán a másikban egyszerűen elsötétült a kép. Kitütöttek? Nem vettem észre? Hogy történhetett? De addig is, míg eszméletlen feküdtem a mocskos padlón, a beszélgetés és eszemecsere folytatódott.
- Mi a véleményed fiam? - ált fel Roberth ismét a díszes ülőalkalmatosságából, majd lépett eszméletlen testem elé, majd Ian-re szegezte tekintetét. - Hasznát vesszük? - Kétség kívül tisztában volt maga Roberth is a dolgok kockázatával, azonban meg volt a maga oka, hogy tegyen egy próbát és vállalja az esetleges nem kívánatos következményeket.
Vendég

Vendég

avatar

Roberth Trónusa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roberth Trónusa   Roberth Trónusa EmptyVas. Május 10, 2020 5:12 pm

Időnként oldalra pillantok a félvérre, de úgy tűnik, hogy a sokkoló megtette a hatását, és nem fog nekiállni feleslegesen ugrálni. Helyes. Igazán kellemetlen lenne, ha Roberth előtt állna neki jelenetet rendezni. Na nem nekem, hanem neki. Kénytelen lennék betörni a csinos orrát, és akkor még olcsón megúszná a dolgot. Nem is értem, mit gondolt, amikor nekiállt menekülni. Hogy majd lelécel, elbújik valahova, és soha nem találjuk meg? Elég ostoba gondolat lenne, és a történtek ellenére is azt érzem rajta, hogy a srác nem ostoba. Kicsit talán hirtelen, és előbb jár a szája vagy a keze, mint az esze, de semmiképpen nem ostoba. Akkor nem jutott volna el idáig.
Valószínűleg itt tartok a gondolatmenetben, amikor Roberth felpillant, először a két katona által közrefogott félvérre, majd rám.
- Egy félvér cserkész - helyesbítek leheletnyit Robb fogalmazásán, és ezzel valószínűleg választ is adok arra, hogy mi a francért hoztam ide a srácot. - Ki tudja, mióta van itt, de ma rossz emberbe kötött bele.
Belém. Nem mintha más körülmények között ne értékeltem volna a magam módján a nagy száját, de azt nem szeretem, amikor valakinek a szája mellett az arca is túl nagy, és fogalma sincs, mikor kell befogni. Lám, most is, amikor Roberth odalép elé, és megszólítja, nem képes tartani a lepcses száját. Elnyomok egy sóhajt, és azt sem engedem meg magamnak, hogy kiüljön az arcomra, mennyire bosszantónak is találom a félvér szájalását. Inkább Roberthre pillantok, miközben a srác úgy koppan mellettem a padlón, hogy öröm hallgatni. A férfi arcán megjelenő mosoly ismerős számomra, és hiszen annyiszor láttam már.
Lepillantok a félvérre, aki éppen igyekszik feltápászkodni, de láthatóan nincs elég ereje hozzá. Odalépek félig mellé, félig mögé, és az egyik bakancsos lábamat a lapockái közé teszem, enyhén ráhelyezve a súlyomat, hogy visszanyomjam a földre, és előre is hajolok a térdemre támaszkodva, hogy nyomatékosítsam a következő szavaimat.
- Csak ne erőltesd túl magad. Tartalékold az energiádat. Szükséged lesz rá - kihallani a hangomból azt a nyugtalanító, fenyegető élt. Mondhatnám, hogy nem lelem örömömet abban, hogy legalább ennyire megalázzam, de azok után, hogy nyilvánosan belémkötött, rohadt jólesik egy kicsit törleszteni. Hátha némi ösztönzéssel az arcából is visszavesz, bár egyelőre úgy tűnik, ehhez messze nem érzi eléggé fenyegetve magát.
Felpillantok Roberthre.
- Mi legyen vele?
Bár félvér a srác, elég egyértelmű, hogy nem békés szándékkal épült be a cserkészek közé. Igen, épült be. Más okot nem tudnék mondani, ami indokolja, hogy ki tudja, mióta élt a telepen, és elég lett volna néhány szót szólnia a megfelelő embereknek, hogy ne kelljen nyomorognia.
Ian Rowena

Veszett

Ian Rowena
Roberth Trónusa AAOfsSo

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Abee
Play by :
Cody Christian
Roberth Trónusa Hvll1fR
Reagok száma :
11

Roberth Trónusa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roberth Trónusa   Roberth Trónusa EmptyVas. Május 10, 2020 12:33 pm


To Ian  Roberth Trónusa 1936936019
I met with the devil today

Zavartan figyelem, ahogy a táj változik előttem. Eleinte alaig tudom fent tartani a fejemet. Ahogy persze ez változik, úgy már csak laposakat piskologok. Olyan mintha egy hete nem aludtál volna, és képtelen lennél ébren maradni. De lassan múlik az érzés, és a kép is úgy tisztul ki szemeim előtt. Hát hunyorogva nézem, ahogy sréhen megáll mellettünk az fickó, akit eddig olyan hatalmasnak hittem. Azaz erő, amit eddig sugárzott, úgy vész el ennek a szociopata seggfejnek árnyékában. De be kell valljam. Az a passzív-agresszív pofa, az a kimért tekintet, amivel méreget. Kiráz a hideg.
- Ian? Mit keres egy cserkész a trónusban? - teszi fel a hatlmas Roberth Vinham a kérdést, mintha csak ő szarta volna a spanyol viaszt. Nem. Ő nagyobbat és maradandóbbat alkotott. Mesterséges félvérek... Rá pillantok a lefegyverzőm egyikére, majd a félvér férfira, aki sejthetően hasonlóan mesterséges, mint sokan mások Abee-be. Persze még érhetnek meglepetések.
S ha megérkezik a válasz, Roberth hunyorgó szemekkel közelít meg néhány lépéssel. Csendben hallhatja végig a félvért, miközben végig rajtam tartja szemeit. Legszívesebben a földre köpnék, de sejthető, hogy csak magamat köpöm le. Hát nem járatom jobban le magam, mint ahogy már megtettem azzal, hogy hagytam így elkapni magam. Szánalmas. Anyám látna, lámpabúrát csinálna belőlem.  
- Honnan jöttél fiú? -teszi fel a kérdést Roberth, amire természetesen csak összeráncolt szemöldökkel felelek. Arcomon megjelenik egy jellegzetes fintor, majd kínomban fogat villantva vigyorodom el. Ha komolyan azt hiszi, hogy igazat fogok mondani... De talán ő is tudja, hogy közeltsem vagyok megfélemlítve ahhoz, hogy bármit is daloljak. Talán ő maga sem tudja, hogy mi jár a saját fejében.
- Onnan, ahol te egy sehonnai senkinek számítassz az olcsó kis mutáns cirkuszoddal együtt. - sziszegtem fogaim között, majd egyik pillanatról a másikra szűnt meg a kétoldali tartás, majd lökött a talaj felé, hogy a kőbe csapódva, elkenődjek a padlón. Nyekkenve érkeztem hát, majd magam alá téve tenyeremet toltam el magamat a talajtól. Magam alá húztam térdemet, majd  megtámaszkodva rajta próbáltam felállni, azonban nem volt hozzá energiám. Remegett a lábam, és gyöngének éreztem magam. Roberth nem szólalt fel, egyszerűen a félvérére tekintett. Valamiféle elégedett mosoly jelent meg arcán egy pillanat erejéig. Nem tudom, hogy ez mint jelent, azonban a mai napon már túl sok meglepetés ért, így nem csoda, ha kétkedve álok ehhez a tekintethez.

✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗

-┃YOUTUBE┃  Roberth Trónusa 3954517582  ┃
Vendég

Vendég

avatar

Roberth Trónusa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roberth Trónusa   Roberth Trónusa EmptySzer. Május 06, 2020 1:37 pm

Még mindig előttem van, ahogy az áram görcsbe rántja az izmait, de úgyis próbál küzdeni ellene, egészen addig, amíg a teste fel nem adja a harcot. Miután jeleztem az őröknek, hogy állítsák talpra, az első gondolatom egyből az volt, hogy Roberthnek tudnia kell róla, de jónéhány pillanatig csak bámultam abba a vörös szempárba, és szinte a bőrömön éreztem a haragot, ami áradt belőle. Hogy irántam, vagy a rendszer iránt, arról fogalmam sem volt. Ehhez képest azonban meglepően összeszedetten viselkedett. Túl összeszedetten. Valami rohadtul nem stimmel vele, de fogalma sincs, mi, csak azt az ösztönös, viszketeg érzést érzem, ami veszélyhelyzetben is figyelmeztet. Csak tudnám, mire!
Például arra a hibára, hogy ő itt van, ki tudja, mennyi ideje. Egy félvér sem kerülhet ide úgy, hogy elkerülje a figyelmünket. Mit keresett a cserkészek között, és hogy a francba nem vette észre senki, hogy félvér? De ami fontosabb kérdés, hogy miért akarna valaki a cserkészek között tengődni, amikor sokkal jobb helye is lehetne, elég lenne felfednie magát. Persze, szép álom is lenne, ha elmondaná, hogy kicsoda, honnan jött, és mi a fenét keres itt, de ábrándozni lehet, nem?
Még akkor is ez kattog az agyamban, amikor nem sokkal később belépünk Roberth tróntermébe. Tudom, hogy a hasonló ügyek mindig prioritást élveznek nála, de időnként meglehetősen nehéz megjósolni, hogy egy ilyen mértékű hibára a rendszerben hogyan fog ragálni. Nem mintha félnék a haragjától, nem érne hozzám egy ujjal sem, de ugyanez valószínűleg nem mondható el másokról, ha megtaláljuk a felelősöket, akik behozták a srácot.
A két őr előttem vezeti a félvért, így én csak utánuk lépek be a nagy, kétszárnyú ajtón. Vagyok annyira bizalmatlan - és kicsit talán paranoiás is -, hogy nem engedem az idegen félvért a hátam mögé. Amikor a két őr megáll a fogollyal, ellépek mellettük, és úgy állok meg, hogy a szemem sarkából rájuk lássak, de alapvetően szembe helyezkedjek Roberth-tel. Jobbomat ökölben a mellkasomra helyezve biccentek a férfi felé köszönetképpen, de nem szólalok meg, amíg fel nem szólít rá.
Ian Rowena

Veszett

Ian Rowena
Roberth Trónusa AAOfsSo

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Abee
Play by :
Cody Christian
Roberth Trónusa Hvll1fR
Reagok száma :
11

Roberth Trónusa Empty
TémanyitásTárgy: Roberth Trónusa   Roberth Trónusa EmptyKedd Ápr. 28, 2020 12:31 pm

Consulatus

Admin

Consulatus
Roberth Trónusa Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Roberth Trónusa Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Roberth Trónusa Giphy
Reagok száma :
1652

Roberth Trónusa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roberth Trónusa   Roberth Trónusa Empty

Ajánlott tartalom



Roberth Trónusa Empty
 

Roberth Trónusa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Abee-
^
ˇ