Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Skyler Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Skyler Grey   Skyler Grey EmptyKedd Május 12, 2020 11:07 am

Skyler Grey
Face in the Dark
Alex Høgh Andersen
Félvér
Veszett
Becenév
Sky, Grey
Születési hely, idô
Nowata, 2011.05.18.
Lakhely
Abee
Beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
-
Család
”A család örök!”
Mindig ezt mondogatta nekem a nővérem, pedig már akkor tudtam, hogy utált azért, amiért megszülettem; ott volt a tekintetében minden, nem kellett gondolatolvasónak lennem, de a legnyilvánvalóbb apám viselkedése volt. Anya belehalt a szülésbe, a nővérem nevelt fel akkoriban, mielőtt kezdetét vette volna a félvérek begyűjtése Nowatanban, 2014 hideg telén. Fogalmam sincs, miért emlékszem ezekre az időkre, annyi biztos, hogy egy ideig a nővérem bújtatott, amennyire tőle tellett, de végül apám átadott a Keresőknek, hogy bezárjanak a Nowatan-i elmegyógyintézetbe a többi félvérrel együtt, csak mert más voltam, mint ők! Azóta gyűlölöm az embereket, azóta gyűlölöm őket, szörnyetegek, mindannyian, és szörnyeteget faragtak belőlem is…

Tulajdonságok
Erősségek: A mutánsok kifinomult érzékelése, muszáj volt valahogy magamat megvédenem, amíg kóboroltam a környező területeken, miután a nővérem megszöktetett a lázadás estéje előtt egy nappal az elmegyógyintézetből. Egy idő után elváltak útjaink, és akkor, tizenegy évesen rá lettem kényszerítve, hogy ellássam magamat, ahogy tettem azt az elmegyógyintézetben is. Ott nem voltak barátok, nem voltak szövetségesek, ott Túlélő voltál vagy Halott! Nem volt más választásom, megtanultam megvédeni magam a nálam erősebbektől, ezért vagyok olyan jó a közelharcokban, ahogy a gyorsaságom is előnyt jelent. Igyekszem kitapasztalni a képességeimet, amíg csak van rá lehetőségem.

Gyengeségek: Lobbanékony vagyok, nagyon hamar belemegyek olyan konfliktusba is, amibe talán nem kellene; aztán vagy nyertesként jövök ki a harcból vagy megalázottként. Megéltem már mindkettőt, ennek ellenére akkor sem hagyok fel vele, hogy ne nyilvánítsam ki, ha nekem van igazam és akkor az van, amit én akarok! Ebből fakadóan túlzottan is makacs vagyok, forrófejű, hirtelenharagú, van még mit tanulnom; és talán ez okozta azt is, hogy akkor, ott, elváltak útjaink a nővéremmel. Titkon mindig is szerettem őt, mert megvédett, de közben gyűlölöm azért, amiért elítélt már születésem óta. Nem én akartam a világra jönni, nem én akartam ebbe beleszületni, most mégis itt vagyok!

Elsődleges fegyvered: pusztakezes harc, kések, lőfegyverek, vagy amit épp találok és fegyvernek alkalmas lehet

The world of the Enigma disease

2011-2022

2011. május 18., a születésem napja, életem első napja és egyben az a pillanat, ami megpecsételte a sorsomat. Félvérnek születtem Nowatan-ban, anyám belehalt a szülésbe, úgyhogy a nővéremre és apámra hárult volna a feladat, hogy felneveljenek, azonban amint kiderült, hogy mi vagyok valójában, apámnak már nem kellettem, gyűlölt, aminek születtem és nem is igazán érdekelte, mi lesz velem később. Fogalmam sincs, miért emlékszem ezekre a korai évekre, ettől függetlenül tudom, mi történt akkoriban, tudom és tisztán emlékszem rá, mit mondott az apám, mit vágott a fejemhez születésem után, ahogy meglátta vörös szemeimet: „Ez egy korcs, nem való a világra! Meg sem kellett volna születned, mocskos fattyú!”
Nem tudom, a nővérem ezekből mennyit érzékelt, de rajta is láttam, hogy bár talán szeretett és próbált rólam gondoskodni, mindig ott volt a tekintetében, hogy nem vagyok erre a világra való, meg sem kellett volna születnem, pedig akkoriban csak arra vágytam, hogy elfogadjanak, hogy szeressenek, ahogy minden gyermek erre vágyik… Talán ezt sikerült félig-meddig megadnia a nővéremnek, de apámtól a mocskolódáson kívül nem kaptam semmit, cserébe, mikor lehetősége adódott rá, bevágott az elmegyógyintézetbe, mondván ott nagyon is jó helyen leszek! Oda kerülök, ahova való vagyok, rohadjak meg a falak között, jobb lesz a világnak tőle!
Az elmegyógyintézetben töltött évek megkeményítettek, visszagondolva talán még hálás is lehetek azért, amiért annyiszor megkínoztak, szórakoztak velem a fogva tartóink, mert most ennek köszönhetően vagyok ott, ahová való vagyok.

2022-2025

Miután az erdőben kóboroltam és különváltam a nővéremtől, gyűlölettel és haraggal a szívemben, de ott, tizenegy évesen nem volt könnyű. Soha nem volt könnyű az életem, könyörtelennek és szívtelennek kellett lennem, ha túl akartam élni.
Ahogy a régi közmondásban is van: Az erősebb kutya baszik!
Ennél fogva én sem lehettem könyörületes, titkon vágytam arra, hogy legalább a nővérem szeressen és ő elfogadjon, ez mégsem volt így, cserébe összerúgtuk a port és elváltak útjaink, én meg vándoroltam az erdőben.
Fogalmam sem volt, merre megyek vagy hova, több hónap is eltelt, sőt, talán inkább évek, nem is tudom pontosan; de egy idő után érzékeltem, mintha lassan körbevennének, mintha csapdába csalnának, s mikor elkaptak, azt hittem, nem lesz menekvés.

2025-2035

Roberth titánjai rám találtak, olyan helyre vittek, ahol bár farkastörvények uralkodnak, mégis megkaphatom azt, amire vágyom.
Egy közösségre, ami elfogad olyannak, amilyen vagyok; egy helyre, ami biztonságot nyújt; és egy vezetőre, akire felnézhetek. Nekem Roberth mindent jelentett, ami eddig hiányzott az életemből, s bár a törvényei kegyetlenek, mégis mindenki tudja, hol a helye, hova tartozik, mit tehet meg és mit nem, nekem pedig ez elég volt arra, hogy összekaparjam magam és olyan félvér legyek, aki képes a vadászatra, az önellátásra, aki ha kell, harcba keveredik a nála erősebbel is, hogyha úgy tartja az igaza és nem fél attól, mit hozhat még a jövő.

Napjainkban

Szóval most Abee falai között tengetem mindennapjaimat, így közel tíz évvel a szökésem és az erdőben bolyongással eltelt évek után már tudom, hogy a megfelelő helyen vagyok, a megfelelő időpontban és a megfelelő emberek között.
Our story was written by blood
Skyler Grey

Veszett

Skyler Grey
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Abee
Play by :
Alex Høgh Andersen
Skyler Grey 50999864-815435032141814-5490608860320235520-n
Reagok száma :
2

Skyler Grey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skyler Grey   Skyler Grey EmptySzer. Május 13, 2020 7:57 pm

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Drága öcsém! Tudom, hogy én még nem készültem el, de úgy éreztem, úgy illő, ha én köszöntelek téged közöttünk. Tudom, hogy a kapcsolatunk nem volt felhőtlen, sőt! Mint ahogy azt is, hogy nem érdemeltem ki az év nővére címét. Nem várom, hogy egyszerűen megbocsáss nekem, mint ahogy azt sem, hogy elhidd, a sok gyűlölet alatt tényleg szerettelek. Nincs olyan nap, amit ne azzal kezdenék, hogy megbánjam, ami történt köztünk, s nincs olyan éjszaka, amikor ne ezzel a gondolattal térnék nyugovóra. Valahogy az élet azonban oly messzire sodort minket már egymástól, hogy kételkedem abban, valaha is képesek leszünk helyrehozni a kapcsolatunkat, vagy hogy egyáltalán valaha is eljutunk mindketten erre az elhatározásra. Azt hihetné az ember, hogy mi ketten annyira különbözünk egymástól, elvégre te világos bőrű, szőke hajú és kék szemű vagy, míg az én hajkoronám sötét a szemeimmel egyetemben, bőröm pedig kreolosabb árnyalatú. Azonban a felszín alatt nem is hasonlíthatnánk egymásra ennél jobban, s pontosan ez az, ami annyira viharossá teszi a kapcsolatunkat, s ami talán a leginkább akadályoz minket abban, hogy olyan testvérekké váljunk, mint amilyenekké szeretnénk. Így habár tudom, hogy elszúrtam mindazt, amit el tudtam, de öröm volt olvasni, hogy Abee-ban megtalátlad azt, amire vágytál, s amit sem én, sem apánk nem tudott megadni neked. Most pedig, hogy az élet engem is Abee-ba sodort, megkaptuk az alkalmat a viszontlátásra. A kérdés csupán az, hogy mi fog kisülni belőle, és milyen hatással lesz ez az eddigi életünkre. Az előbbire talán mindketten tudjuk már a választ  Skyler Grey 348586344
Még egyszer üdv köztünk, öcskös, nem tartalak fel tovább, aztán én is érkezem hamarosan  Skyler Grey 1936936019

Nadine Grey

Bandita

Nadine Grey
Skyler Grey Tumblr_inline_p8crhknyMZ1uiedo7_540
Múltam darabkái :
Skyler Grey Tumblr_inline_p8cre52JhD1uiedo7_540
Itt rám lelsz :
Abee
Play by :
Adria Arjona
Skyler Grey Tumblr_inline_p8crid8b6Y1uiedo7_540
Reagok száma :
0

Skyler Grey Empty
 

Skyler Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nadine & Skyler: Kísérteties újratalálkozás
» Nadine Grey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: A horizont :: A felkelô nap :: Félvér-
^
ˇ