Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Boxzsákok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Boxzsákok   Boxzsákok EmptyCsüt. Júl. 16, 2020 1:24 pm



To: Caia


Everything happens for a reason!






Egy rutin vizsgálat után a szokásosnál is jobb kedvel jöttem ki az orvosi szobából. A szervezetem teljesen elfogadta a művégtagot. Mentem volna vissza a feljebbvalóhoz jelenteni, de a folyosón összefutottam Sedrick-kel. Egy kézfogás után beszédbe elegyedtem vele, érdeklődtem felőle és persze Caia felől is, hogy hogy vannak. Hiába telt el vagy két év, azért a sebek nem múlnak el csettintésre, főleg egy családtag elvesztése óriási űrt hagy az emberben. Szó szót követett és valahogy a bíróságra terelődött a beszélgetés. Egy kicsit meg akartam kavarni az állóvizet azzal, hogy mutattam Sedrick-nek pár üzenetet a mobilomon. Caia-val és Raz-zal való üzenetváltások voltak, a bevetés előtti napról. Ott mindent leírtam a küldetéssel kapcsolatban és persze válasz üzenetet is kaptam tőlük, tehát teljesen megállta a helyét ez a bizonyíték. Zárójelesen megjegyezném, hogy ez mind hamis üzenetváltás volt, mivel az egyik hacker ismerősömet kértem meg erre az egészre. Amíg olvasta az üzeneteket, a szemem sarkából megláttam Caia-t, ahogyan az edzőterembe ment. Eléggé sietősnek tűnt, így nem kerítettem neki nagyobb feneket. Biztosan meglátott minket, ahogyan beszélgettünk, aminek csak jobban örültem. Sedrick miután visszaadta a telefont, szó nélkül elment. Nem tudtam eldönteni vajon elhitte, amit olvasott, vagy sem. Vállat vontam és mentem tovább, hiszen várták a jelentésemet. Másfél óra múlva végeztem is és indultam volna vissza az újoncokhoz önvédelmi gyakorlatot tanítani, de eszembe jutott, hogy Caia az edzőteremben van. Arra vettem az irányt, amint megérkeztem, az ajtónál lehetett hallani a kemény edzés hangját. Ha jól értesültem, akkor visszafogottan kellene edzenie, legalábbis az orvosa azt tanácsolta neki. Viszont a hangok alapján nekem egyáltalán nem annak tűnt, hogy odabent bárki is kímélné magát. Az ajtó előtt álltam vagy tíz percig, mint egy hülye, és nem tudtam, hogy menjek be az ajtón, csak rontsak be és mondjam azt, hogy… Hé, szevasz csajszi… hogy ityeg? Vagy csak lassan, mint valami kém lopózzak be és várjam meg, míg befejezi, amit éppen csinál? Amíg ezeken gondolkodtam egyszer csak síri csönd lett. Nagyot nyeltem majd bátorságot vettem magamon és benyitottam. Odabent rögtön a boxzsákon akadt meg a szemem, mivel ide-oda himbálódzott, utána néztem a nőre, aki a padon ült. Becsuktam magam mögött az ajtót és a falnak támaszkodva, karba tett kézzel figyeltem őt. – Szia Caia. – Köszöntem felé kedvesen. – Tudom hülye kérdés, de hogy vagy? – Igen… hogy lenne az ember ezek után… – És persze tudom, én vagyok az utolsó utáni ember, akit egyáltalán látni akarsz… Szóval megértem, ha elküldenél. – Hajtottam le a fejemet és a padlóra szegeztem a tekintetemet.

404 words ••• Somebody ••• note: Caia Boxzsákok 1535876637 ••• kredit

Vincent Coldwell

Guardian

Vincent Coldwell
Boxzsákok Tumblr_ozbdfl2n7e1w0gw85o1_540
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Jai Courtney
Boxzsákok 119a991eac278babf2b7abe93617a664107884eb
Reagok száma :
3

Boxzsákok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boxzsákok   Boxzsákok EmptySzer. Május 27, 2020 10:40 am

Caia &  Vincent
I'm bigger than my body. Colder than this home
Már órák teltek el, mióta a Katonai Központ edzőtermében felbukkantam, mondván, hogy edzeni akarok. Guardian voltam, ám az utóbbi években minden szempontból elhanyagoltam magamat, és ami korábban izom volt a testemen, az mind eltűnt. Ilyen állapotban pedig még küldetésekre sem fognak elengedni, nem hogy képes legyek Vincenttel szembeszállni. Láttam, amikor titokban Sedrick-kel bájcsevegett, és habár nem azzal voltam elfoglalva, hogy az izmoktól feszülő karját nézzem, ahogy mellkasa előtt összefonta azokat, sokkal inkább azzal, hogy mégis mi a fenét akart Sedricktől, vagy Sedrick tőle. Mindenesetre, így utólag visszagondolva, a férfi sokkal jobb formában volt, mint két évvel ezelőtt, úgyhogy nekem is muszáj volt összeszednem magamat. És igen gyorsan. Az orvosok azt javasolták, hogy csak fokozatosan szoktassam az izmaimat vissza az edzéshez, de én úgy döntöttem, hogy nem érdekel. Nem volt vesztegetni való időm. Egyesek szerint úgy viselkedhettem, mint akinek valamilyen szellem van a nyomában, azért rohanok ennyire, azért nem vagyok képes megfogadni azokat a tanácsokat, amiket a szakemberek adnak nekem egészségem érdekében. Ez valamilyen szinten igaz volt. Tudtam, hogy Raz már meghalt, és hogy a bosszúját nem kell eszementül gyorsan bevégeznem, engem mégsem hagyott nyugodni a dolog. Természetesen nem akartam elsietni semmit, tudtam, a legapróbb hiba is az életembe kerülhet, mindent jól el akartam tervezni, alaposan kitervelni, majd hibák nélkül kivitelezni. Tudtam, hogy Electrára számíthattam bármilyen őrült tervemben, de nem akartam oktalanul a vesztünkbe rohanni. Arról nem is beszélve, hogy hozzájuk képest én most hátrányban voltam. Egyelőre még nem is előre haladtam, inkább az utóbbi két év hiányosságait igyekeztem pótolni. Szerintem érthető volt, hogy miért erőltettem magamat ennyire.
Amikor lehetőségem adódott vagy az edzőteremben edzettem a súlyzókkal, vagy egyéb fegyverekkel elevenítettem fel tudásomat. Ma éppen a boxra esett a választásom, muszáj volt gyakorolnom azokat a jobb és bal horgokat. Az edző nem volt éppen megelégedve velem, annyira elpuhultam, de ez nem keserített el, sokkal inkább feltüzelt, és még jobban hajtani kezdtem magamat. Így történt az, hogy több órán keresztül megállás nélkül csak püföltem azt a zsákot, és még akkor sem hagytam abba, amikor az izmaim megálljért sikoltottak. A korlátjaimat muszáj volt túlfeszítenem, hogy aztán később sokkal többre legyek képes. Ha most megálltam volna, akkor nem fejlődtem volna semmit.
Végül aztán mégis kénytelen voltam egy kis szünetet beiktatnom. A pulzusom olyan gyors volt, hogy a szívem hangosan dübörgött a mellkasomban, nekem pedig nagy kortyokban kellett nyelnem a levegőt, hogy a tüdőm megfelelő oxigénmennyiséghez juthasson. Leültem az egyik padra, ahová korábban a cuccaimat tettem, majd a kulacsomat elővéve megnedvesítettem a torkomat, ami szintén könyörgött egy kis vízért már.

415┃CONTROLBoxzsákok 1581034944  
Caia Rockwell

Guardian

Caia Rockwell
A lesson without pain is
MEANINGLESS
Boxzsákok Tumblr_inline_pqbifhExUM1qdbohl_250
That's because no one can gain WITHOUT sacrificing something.

Múltam darabkái :
But by ENDURING that pain and OVERCOMING it, she shall obtain a powerful, unmatched heart...
Boxzsákok Tumblr_inline_pqbirgE5Ut1qdbohl_250
A FULLMETAL HEART
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Zoey Deutch
Keresem :
✗ The man, who ruined my life, Vincent
✗ My best friend, Lia
War does not determine who is RIGHT - only who is LEFT.
Boxzsákok Tumblr_inline_pqbip7AXVZ1qdbohl_250
Reagok száma :
21

Boxzsákok Empty
TémanyitásTárgy: Boxzsákok   Boxzsákok EmptyKedd Jan. 23, 2018 7:21 pm

Consulatus

Admin

Consulatus
Boxzsákok Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Boxzsákok Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Boxzsákok Giphy
Reagok száma :
1652

Boxzsákok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boxzsákok   Boxzsákok Empty

Ajánlott tartalom



Boxzsákok Empty
 

Boxzsákok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Boxzsákok
» Boxzsákok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Kristályváros :: C - Központi körzet :: Katonai központ :: Edzôterem-
^
ˇ