Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kincset érô
világunk mosolyai
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Márc. 16, 2020 2:53 pm-kor volt itt.

Share

Kapcsolatkeresô

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Kapcsolatkeresô EmptyCsüt. Márc. 19, 2020 7:36 pm

Sziasztok Kapcsolatkeresô 1083811483

Számos kapcsolat lehetséges és megoldható a karakteremmel, de a legfontosabb számomra jelenleg, hogy megtaláljam a kis társamat ugyanis jelenleg  Silah nélküli a kis Guardianom.

Kapcsolatkeresô 4173947768 szóval SILAH TÁRS kerestetik. Kapcsolatkeresô 4173947768

ha Ő meglesz utána jöhetnek a megszokott dolgok:
barátok
ellenségek
szimpla rivális
bármi más

Jelentkezni pm-ben tudtok, ott biztosan észreveszem. Kapcsolatkeresô 2063629553
Vendég

Vendég

Kapcsolatkeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Kapcsolatkeresô EmptyPént. Dec. 13, 2019 10:35 pm

Aki úgy érzi, miként szüksége lenne valamilyen szálra, nos kérem szépen, ne sajnálja a PM - opciót, ugyanis jelenleg mindenféle, s fajta ötletre vevő vagyok. Megfogyatkozott szálak híján pedig jócskán jól jönne egy-kettő karakter az enyéimhez kötve. Tehát nincs más egyéb dolgod, mintsem kiválasztani a számodra legszimpatikusabb fiút és az ő nevével együtt megírni az elképzelésedet, persze, ha nincs az sem feltétlenül baj, ugyanis remek kis ötletekkel és garantált izgalmakkal tudok szolgálni, amelynek a kapcsán egyikünk sem fog unatkozni! Kapcsolatkeresô 2063629553

U.i.; A teljes listát megtaláljátok a multivezetőmnél!

Why should I be afraid of the next day?

I am not sure I will see it.

Consul

Seth Wilson
Kapcsolatkeresô Tumblr_my2ghtgyA81qbhueno6_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
I'm lost metaphorically existentially ✗
Kapcsolatban :
I don't deserve you.. ✗
Play by :
Mr. Ian Somerhalder ✗
Keresem :
Kapcsolatkeresô Tumblr_nb5zgi5kap1r0ylt7o8_250
Reagok száma :
12

Kapcsolatkeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Kapcsolatkeresô EmptySzomb. Márc. 31, 2018 4:52 pm

Sziasztok! :)

KERESEK:
-Baráti kapcsolatokat (legfőképpen a Lázadók csoportjából, ha már oda tartozom én is Kapcsolatkeresô 1975216980 )
-Ellenséget
-Esetleg "tanítványt", akit felkészíthetek erre a végletekig elcseszett világra (Őt is inkább a Lázadók köreiből tudnám elképzelni Kapcsolatkeresô 3954517582 )

Tudom, egyik sem ígérkezik túl izgalmasnak, de ha összedugjuk a fejünket, szerintem mindegyikből ki lehet hozni valami jót. Kapcsolatkeresô 624811298 Kapcsolatkeresô 2701182335
Vendég

Vendég

Kapcsolatkeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Kapcsolatkeresô EmptyKedd Márc. 20, 2018 6:17 pm

Én bármilyen kapcsolatra nyitott vagyok, egy PM az ára és megdumáljuk. Szerelmi szálra viszont nem vágyom.

Továbbá keresem a Guardian-om:

Kikötésem nincs, lehetsz férfi, de akár nő, szép vagy ronda, fiatal vagy öreg, egyre megy. Plotolhatunk, de jobb szeretem IC-n alakítani a kapcsolataim alakulását és ez az egyik legfontosabb szál lenne a karakter életében.
-- Elkeltem! Kapcsolatkeresô 1581034944
Vendég

Vendég

Kapcsolatkeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Kapcsolatkeresô EmptyVas. Márc. 18, 2018 6:43 pm

Sziasztok!

Keresem azt a bátor - vagy bátortalan - legfőképp önként (kényszernek semmi haszna és értelme de te ha ezt szereted nem vagyok semminek sem elrontója) jelentkezőt a Guardianom szerepére. Lehet nő, férfi, régi avagy új, semmi sem számít. Még azt sem kérem tőle hogy teljes mértékben viseljen el, meg agyrémet is kaphat tőlem. Ígérem cserébe finomabbnál finomabb ételeket szállítók neki (sajnos lángost már nem adhatok neki, azt másnak ígértem de minden más főztöm az övé lehet).

A lényeg a lényegében, hogy tényleg önként jelentkezőt várok és csak egy pm az ára ;)

an optimist sees the opportunity in every difficulty
A pessimist sees the difficulty in every opportunity

Silah

Elenor Crawford
Kapcsolatkeresô Tumblr_inline_nj4qdglKZ21r679lt
Múltam darabkái :
Play by :
○Emily Wickersham
Keresem :
Reagok száma :
43

Kapcsolatkeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Kapcsolatkeresô EmptyHétf. Márc. 12, 2018 3:09 pm

Keresem a következő személyeket!

Férfiak/Nők, akik részt vesznek a kiképzésembe, ami a végéhez közelít. Kiképzők, tanárok, mentorok, és edzőpartnerek jelentkezését is várom. Legyen az meglévő karakter, vagy teljesen új.

Valamint keresem a társam, azaz egy darab Silah karaktert (férfi/nő) Semmi megkötésem nincs a korát, megjelenését illetően. Egyedül azt szeretném, ha Moiránál lazább lenne, és talán idővel elősegítené, hogy kikerüljön az a bizonyos seprűnyél a karakterem  hátsójából. Rám talált. :)
Vendég

Vendég

Kapcsolatkeresô Empty
TémanyitásTárgy: Kapcsolatkeresô   Kapcsolatkeresô EmptySzomb. Jan. 13, 2018 7:43 pm

Kapcsolatkeresô
Enigma-disease
Szeretnéd bővíteni a karaktered kapcsolatainak számát, de nincsen kiforrott ötleted, amit érdemes lenne a keresett karakterekhez kirakni? Akkor mindenképp ezt a menüpontot ajánlom figyelmedbe. Írd le, hogy milyen jellegű kapcsolatra vágysz, és ha van valamilyen ötleted, kritériumod, az sem hátrány, ha azt is leírod, és aztán biztosan lesz valaki, aki kap az ötleteiden, és akivel tovább ötletelhettek.

Admin

Consulatus
Kapcsolatkeresô Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Kapcsolatkeresô Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Kapcsolatkeresô Giphy
Reagok száma :
1652

Kapcsolatkeresô Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Kapcsolatkeresô Empty

Ajánlott tartalom

Kapcsolatkeresô Empty

Kapcsolatkeresô

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal