Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Patricia Woods

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Patricia Woods   Patricia Woods EmptyPént. Márc. 16, 2018 6:02 pm

Patricia Woods (née Sutherland)
"Nehéz elengedni a dolgokat. Még akkor is, ha az, amit el kéne engedni, csupa tövis. Talán éppen azt a legnehezebb."
Hayley Atwell
civil
civil
Becenév
Tricia
Születési hely, idô
London, UK - 1995. 11. 13.
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
hetero
Családi állapot
házas
Foglalkozás
kardiológus, ex-katonaorvos
Család
Londonban születtem közel negyven éve... Apám katona volt, anyám szociális munkásként dolgozott. Egy autóbaleset következtében haltak meg, én már nagykorú voltam, ezért én voltam a húgom gyámja, aki nálam tizenegy évvel fiatalabb. Richard Woods a férjem. Nagyszerű ember, akit még akkor ismertem meg, amikor katonaorvos voltam hét évvel ezelőtt. Megmentettem az életét, ő pedig enyémet. Rajta kívül csak a húgom, Annalise az, akiért bármit megtennék.

Tulajdonságok
Erősségek: higgadtságom és határozottságom; ragaszkodom az igazamért és mások életéért való küzdést is erősségeim közé sorolom; kellemes beszélgetőtárs vagyok, de nem vagyok pszichológus, így profilalkotást és teljes körű párkapcsolati és egyéb tanácsadást se várj tőlem; portré rajzolás
Gyengeségek: a végletekig önfejű vagyok; megesett, hogy hezitáltam már; az énekhangom egy szörnyűséges dolog - lehet azzal eltudok ijeszteni bárkit, még egy esetleges támadó se maradna ott szerintem; a csokoládé

Elsődleges fegyvered: Jártas vagyok önvédelemben, ellestem néhány praktikát, de nem vagyok G.I. Jane azért.
The world of the Enigma diesease
Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen, ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő! Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen,ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő! Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen, ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő!
Our story was written by blood
Vendég

Vendég

avatar

Patricia Woods Empty
 

Patricia Woods

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Johanna Woods lakóautópark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ