Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 The last day together ℘ Caia & Raziel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: The last day together ℘ Caia & Raziel   The last day together ℘ Caia & Raziel EmptySzer. Május 27, 2020 11:24 am



To my big bro
Ismertem már Razielt eléggé ahhoz, hogy tudjam, naivnak tart, amiért hinni akartam a barátunkban. S ugyan ezt hangosan nem mondta ki, mert nem akart veszekedni velem, de egyáltalán nem tudtam meggyőzni őt arról, hogy lazítson egy kicsit. Más esetben talán felháborított volna, hogy a bátyám buta kislányként kezel, de most én is annak éreztem magamat. Talán nem voltam olyan jó megfigyelő, mint ő, talán sok részletet nem vettem észre, mint ő, s talán csupán csak ennyi kellene, hogy feltáruljon előttünk az igazság, de még én is láttam, hogy Vincent mennyire máshogy állt hozzánk, mint korábban. Nem volt ez olyan nagy változás, aki nem ismerte olyan hosszú ideje őt, mint mi, annak fel sem tűnt volna ez a leheletnyi változás, de ott volt. A napnál is világosabb volt, hogy történt valami. Én mégis tartottam magamat az elveimhez, és nem voltam hajlandó feladni a barátaimba vetett hitemet. Pláne nem egy olyanéban, aki szinte már második bátyám volt.
- De, Raz, hallottad egyáltalán, hogy mit mondtam az előbb? Honnét veszed, hogy pont velünk van baja? Több tucatnyi egyéb ok is állhat a háttérben, amiért olyan furcsán viselkedik. Tudom, hogy Vinc nem az a fajta, aki könnyen megnyílna másoknak, de az isten szerelmére, mióta ismerjük már őt? A barátunk, Raziel! Ennyire nehéz lenne egy nyavalyás kérdést feltenni neki, hogy minden oké-e vele? – fakadtam ki, még a hangomat is megemeltem, bár nem szándékoztam veszekedni a bátyámmal, olykor ki tudott akasztani. Végül a hajamba túrva visszanyeltem indulatjaimat. Egyébként sem tett volna túl jót, ha bárki meghallja a beszélgetésünket. – Férfiak… - motyogtam még az orrom alatt, miközben inkább hátat fordítottam a bátyámnak, és magamhoz vettem a késeimet. Amikor ismét beszélni kezdett, nagyot sóhajtva felé fordultam.
- Nem arról van szó, hogy nem hiszek neked, bátyó, mert látom én is, hogy Vincent megváltozott, és nem mondom, hogy nekem nincsenek meg a saját kétségeim, de Vinc olyan számomra, mint egy második báty! Amikor te nem voltál mellettem, ő volt az, aki segített nekem, aki megvédett a többi fafejű kadét piszkálódásától. Hogy esne neked, ha hirtelen elkezdenélek téged gyanúsítgatni valami ilyesmivel? – Felvont szemöldökkel, a mellem alatt összefont karokkal bámultam rá, s habár talán erre egy izom megrándult Raz arcán, tudtam, nem fogom tudni meggyőzni őt bármiről is. Már eldöntötte, hogy Vincent valami rosszban sántikál, és addig nem fog nyugodni, amig be nem bizonyítja igazát, vagy éppen fel nem sül vele. De már kezdett nem is érdekelni. Úgyis azt csinál mindig, amit akar.
A következő pillanatban megragadta a karomat, ami meghökkentett. Nem számítottam ilyen heves reakcióra tőle.
- Ugyan, Raz, ne legyél nevetséges. Vincent nem fog megkéselni, vagy bármi ilyesmi. – Próbáltam elviccelni a dolgot, de valójában nagyon is megijesztett a bátyám reakciója. A rossz előérzet kezdett egyre jobban felkúszni a gerincemen, elszorítva torkomat is. Talán most ütött először arcul a valóság: hogy Raz nagyon is komolyan gondolja, Vincent veszélyt jelent ránk, és nem holmi jelentéktelen dolgot fúj fel ennyire. Nyeltem egy nagyot, majd aprót bólintottam. – Ígérem, hogy vigyázok magamra – suttogtam, mivel többre nem futotta. Szavaimat hallva a bátyám végre elengedett, majd hátat fordítva elindult kifelé a fegyverraktárból, ám még így is hallottam az utolsó mondatát. Még ennyi év után is szíven ütött ez a mondat.
- Azonnal állj meg, Raziel Rockwell! – kiáltottam utána dühösen fújtatva, még utána is indultam, hogy ezúttal én ragadjam meg a karját, és annál fogva fordítsam ismét magam felé. – Nem te vagy az egyetlen, aki elveszítette Belle-t, hallod?! Az én húgom is volt! Én is elveszítettem őt, nemcsak te, te fajankó! – ütöttem a mellkasára, bár sok erő nem volt az ütésemben, a könnyek ismét elkezdték marni a szememet, hiába nem akartam magamat megadni nekik. Ezek a sebek soha nem gyógyulnak be, az emlékek folyton kísértenek, ott vannak az agyunk hátsó zugában, készen állva arra, hogy bármikor ismét belénk mélyesszék hegyes karmaikat, amint lehetőségük adódik rá. – Ígérd meg, Raz, hogy te is vigyázol magadra, kérlek! Nem vagyok képes elviselni még egy testvérem elveszítését…

Like a shadow in the dark, left behind in this night

645 ◆ Starry nightcredit

Caia Rockwell

Guardian

Caia Rockwell
A lesson without pain is
MEANINGLESS
The last day together ℘ Caia & Raziel Tumblr_inline_pqbifhExUM1qdbohl_250
That's because no one can gain WITHOUT sacrificing something.

Múltam darabkái :
But by ENDURING that pain and OVERCOMING it, she shall obtain a powerful, unmatched heart...
The last day together ℘ Caia & Raziel Tumblr_inline_pqbirgE5Ut1qdbohl_250
A FULLMETAL HEART
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Zoey Deutch
Keresem :
✗ The man, who ruined my life, Vincent
✗ My best friend, Lia
War does not determine who is RIGHT - only who is LEFT.
The last day together ℘ Caia & Raziel Tumblr_inline_pqbip7AXVZ1qdbohl_250
Reagok száma :
21

The last day together ℘ Caia & Raziel Empty
TémanyitásTárgy: Re: The last day together ℘ Caia & Raziel   The last day together ℘ Caia & Raziel EmptyHétf. Május 18, 2020 1:00 am


To: My Little Sister


333 words ❖ human ❖ note:  remélem, jó lesz  The last day together ℘ Caia & Raziel 3954517582



I'm only human
I make mistakes





A számat húztam a húgom naivságára. Próbáltam hinni neki, tényleg, komolyan! De nem ment. Ugyanakkor ezúttal nem reagáltam semmit, csak gyengén megcsóváltam a fejemet. Vincentben volt valami, ami nem hagyott nyugodni és tényleg az volt a legborzasztóbb az egészben, hogy nem tudtam szavakba önteni. S ha elé álltam volna, nyilván akkor sem jutottam volna előrébb. Hiszen miért vallott volna színt? Főként bizonyíték nélkül. Problémás volt a helyzet. Nagyon is. Nem tudtam, hogyan kezeljem, avagy… hogyan óvjam meg a húgomat. Valahogy úgy éreztem, veszélyt jelent rá, ránk Vincent.
A továbbiakra, avagy a kérdésekre sóhajtottam egy nagyot és megráztam a fejem.
- Ha tudod a választ, miért kérdezel butaságokat, Caia? Nem az a fajta, aki megnyílna másoknak. S miért beszélne velem, ha egész egyszerűen problémája van velünk? Mármint… belőle nehéz kinéznem azt, hogy leül megbeszélni egy sör mellett a gondjait – Vállat vontam, alig láthatóan, majd félrenéztem. Aztán Caia újból mentegetni kezdte. Nem hibáztathattam érte, de valóban naiv volt. Nem látott olyan apró jeleket, amiket én képes voltam észrevenni. Túl jó megfigyelő voltam. Néha utáltam magam ezért a „képességemért”. – Ha csak úgy viselkedne, de… Caia, ez több annál. Sokkal több – Sóhajtottam feszülten, majd a lányra emeltem a tekintetemet. Nem szép dolog ilyennel vádolnom őt? Ez a mondat talán még feszültebbé tett. – Ha nem hiszel nekem, akkor ne higgy. Csak ígérd meg, hogy óvatos leszel az egész küldetés alatt, rendben? – Még a karját is megragadtam és kissé erősebben fogtam meg, mint akartam. De egyszerűen tudatosítani akartam benne, hogy nem pusztán rémeket látok, hanem valóban tartok Vincenttől. – Ígérd meg, hallod? – Addig nem engedtem el, amíg ki nem mondta, amit hallani akartam. Ha megtette, elléptem tőle és el is fordultam. – Nem veszítem el még egy testvéremet – Közöltem egy fokkal halkabban, majd tettem néhány lépést az ajtó irányába. Nem akartam egyikünk sebeit sem feltépni, de úgy éreztem, csak így tudatosíthatom a lányban a csúf valóságot, amit egyszerűen nem akart meglátni. Azt, hogy Vincentre most fokozottan figyelnünk kell. Legalább addig, amíg rájövünk, tényleg ártalmas-e, vagy csak… rémeket látok. Az utóbbiban reménykedtem.


Raziel Rockwell

Bandita

Raziel Rockwell
℘ Please have mercy on me Take it easy on my heart
The last day together ℘ Caia & Raziel 98bb33f10eb5172e6c36a9a31aa7a02c8345e2c6
Even though you don't mean to hurt me You keep tearing me apart
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
℘ Abee
Kapcsolatban :
℘ If I told you my secrets and I showed you my weakness
The last day together ℘ Caia & Raziel Tumblr_inline_q2sgx934Yh1wblodx_500
Would you love me
or leave me?
Play by :
℘ Brett Dalton
℘ Would you please have mercy on me I'm a puppet on your string
The last day together ℘ Caia & Raziel Eb2504537e0ed26f0dab28483e32787df25ee054
And even though you got good intentions I need you to set me free...
Reagok száma :
17

The last day together ℘ Caia & Raziel Empty
TémanyitásTárgy: Re: The last day together ℘ Caia & Raziel   The last day together ℘ Caia & Raziel EmptyVas. Ápr. 05, 2020 12:11 am



To my big bro
Magamat még egyszerű volt meggyőzni arról, hogy Vincenttel nincs semmi gond, ám ahogy Raz kifejtette a kételyeit, a rossz érzés kezdett eluralkodni rajtam is, mintha megfertőzött volna a gyanúsítgatásával. Nem volt újkeletű ez az érzés, mert a barátunk tényleg sokszor viselkedett furcsán, de nem tulajdonítottam ennek különösebb jelentőséget. Úgy gondoltam, biztosan csak valami családi feszkó miatt olyan, amilyen. Nem szeretett a magánéletéről túl sokat beszélni, így én sem tudtam sokat arról, hogy mi zajlott náluk. Pont ezért fordult meg a fejemben, hogy biztosan valami ilyenről lehetett szó. Ha arra gondoltam, hogy Vincent már nem a barátunk, mindig elfogott a bűntudat. Emlékeztem még arra, hogy milyen volt az Akadémia előtt, emlékeztem arra, ahogy mindig segített nekem, ha éppen bajban voltam. Olyan volt a számomra, mint Raz – második bátyámként tekintettem rá. Az életemet is rábíztam volna, éppen ezért éreztem rosszul magam, amikor kételkedni kezdtem benne. Képtelen voltam elhinni, hogy az a fiú, akit egykor megszerettünk, aki a barátunkká vált annak idején, ilyen változásokon ment volna át.
- Nem hiszem, hogy bármit elhallgatna előlünk. Hiszen az mindannyiunk számára végzetes lenne, és nem számít, mennyire befolyásos a családja, egy ekkora baklövést a vezetőség még neki sem bocsátana meg – válaszoltam, ám valahogy még én is gyengének éreztem az érvelésemet. Az ajkamba haraptam, és félrefordítva fejemet a KRC fegyverekre esett a pillantásom. Vajon tényleg nem ártana, ha a biztonságesetére vinnénk magunkkal néhány golyót? Ugyanakkor, ha kiderült volna, vaklárma volt az egész, és mi engedély nélkül vettünk magunkhoz a különleges fegyverből, biztosan felfüggesztettek volna minket. Nem szerettem volna ezt sem.
- És Raz, próbáltál vele valaha erről beszélni? Megkérdezni, hogy minden oké-e vele? Tudod, hogy nem szívesen mesélt soha a magánéleti problémáiról. Lehet, csak azért érezzük másnak a viselkedését, mert valami otthoni balhé van, ami őt is feszültté tesz – kérdeztem tőle, habár sejtettem a válaszát. – Nem vagyok biztos abban, hogy rögtön összeesküvés elméleteket kellene gyártanunk, mert ő éppen úgy viselkedik, mintha menstruálna – ingattam a fejemet. – Nem mondom, hogy nem éreztem én is másnak őt, de Vincent a barátunk már nagyon régóta. Nem szép dolog egyből ilyenekkel vádolni őt – húztam össze a szemeimet. Persze, nem letorkollni akartam a bátyámat, csak szerettem volna, ha nem egyből a legrosszabb eshetőségre gondolna. Sok minden húzódhat a háttérben.

Like a shadow in the dark, left behind in this night

366 ◆ Starry nightcredit

Caia Rockwell

Guardian

Caia Rockwell
A lesson without pain is
MEANINGLESS
The last day together ℘ Caia & Raziel Tumblr_inline_pqbifhExUM1qdbohl_250
That's because no one can gain WITHOUT sacrificing something.

Múltam darabkái :
But by ENDURING that pain and OVERCOMING it, she shall obtain a powerful, unmatched heart...
The last day together ℘ Caia & Raziel Tumblr_inline_pqbirgE5Ut1qdbohl_250
A FULLMETAL HEART
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Zoey Deutch
Keresem :
✗ The man, who ruined my life, Vincent
✗ My best friend, Lia
War does not determine who is RIGHT - only who is LEFT.
The last day together ℘ Caia & Raziel Tumblr_inline_pqbip7AXVZ1qdbohl_250
Reagok száma :
21

The last day together ℘ Caia & Raziel Empty
TémanyitásTárgy: Re: The last day together ℘ Caia & Raziel   The last day together ℘ Caia & Raziel EmptyCsüt. Feb. 06, 2020 1:19 am


To: My Little Sister


246 words ❖ human ❖ note:  remélem, jó lesz  The last day together ℘ Caia & Raziel 3954517582



I'm only human
I make mistakes





- Nem feltétlenül a küldetés miatt, hanem… minden miatt – Újabbat sóhajtottam, majd ezt követően fejtettem ki neki, min is gondolkodtam egészen eddig a pillanatig és min fogok még egy jó darabig. Továbbra is magam elé néztem, a fegyveremet tisztogattam, bár azon már egy négyzetcentiméternyi kosz sem volt. Sőt… fényesebb volt lassan, mint egy KRC kristály. Ezen gondolaton egy picit megenyhültem, majd ahogy Caia válaszolt, felé fordultam.
- Látod? Pont ez aggaszt. Mármint Vincent és a küldetés így együtt. Tényleg értelmetlen, hogy hatunkat küldjék ki. Megérteném, ha magasabb szintű mutánsokat kellene eltakarítanunk, de nem erről van szó, legalábbis elméletben nem. Mi van, ha Vincent elhallgat valamit előlünk? – A húgom szemeit figyeltem, miközben leraktam a fegyvert.
- Elég csak végiggondolnom Vincent viselkedését, Caia – Feszülten túrtam a hajamba. Talán őrültnek nézhetett, amiért összeesküvés elméleteket kezdek gyártani, de nem számított, mert úgy éreztem, igazam lehet. – Amióta… elkezdtünk az akadémiát, egyszerűen másképp viselkedik. Azelőtt haverok voltunk, úgy igazán, de… nem tudom. Egyszerűen csak érzem, hogy nem oké vele valami, de úgy érzem, a kirakós egy darabja még hiányzik. Nem jöttem rá, mi van vele – Elfordultam Caiatól és elpillantottam a KRC kristályok felé. Azon kezdtem gondolkozni, hogy magamhoz veszek néhányat, pusztán a biztonság kedvéért.
Túlságosan is gyanakodtam, de valami hiányzott a képletből. Nem tudtam rájönni, mi az. Feszülten szakadtam el az asztaltól és indultam a szobába, hogy a táskámat magamhoz véve visszainduljak és elkezdjek bepakolni mindent. Ezúttal nem szóltam Caiahoz, hanem visszamerültem a gondolataimba. Mi van, ha Vincent már nem a barátunk?


Raziel Rockwell

Bandita

Raziel Rockwell
℘ Please have mercy on me Take it easy on my heart
The last day together ℘ Caia & Raziel 98bb33f10eb5172e6c36a9a31aa7a02c8345e2c6
Even though you don't mean to hurt me You keep tearing me apart
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
℘ Abee
Kapcsolatban :
℘ If I told you my secrets and I showed you my weakness
The last day together ℘ Caia & Raziel Tumblr_inline_q2sgx934Yh1wblodx_500
Would you love me
or leave me?
Play by :
℘ Brett Dalton
℘ Would you please have mercy on me I'm a puppet on your string
The last day together ℘ Caia & Raziel Eb2504537e0ed26f0dab28483e32787df25ee054
And even though you got good intentions I need you to set me free...
Reagok száma :
17

The last day together ℘ Caia & Raziel Empty
TémanyitásTárgy: Re: The last day together ℘ Caia & Raziel   The last day together ℘ Caia & Raziel EmptySzer. Feb. 05, 2020 3:35 pm



To my big bro
A fegyverraktárban nézegettem a fegyvereket, azon gondolkodva, hogy a holnapi küldetésre mit vigyek magammal ezúttal. Mivel a késeket, tőröket részesítettem előnyben, ezért egyértelmű volt, hogy azokból fogok eltenni – KRC-ből voltak, szóval ezek egyébként is mindig jól jöttek harc közben. Emellett nézegettem még a pisztolyokat is, hiszen ha mutánsokkal kellett harcolni, akkor nagy előnyt jelentett, ha már messziről le tudta őket lőni az ember. Egyébként is a tőrökkel harcolni tudott igen veszélyes is lenni, elvégre, ha a mutáns túl közel jut hozzád, könnyedén sebet ejthet rajtad, legrosszabb esetben pedig harapásával a vírus is bekerülhet a szervezetedbe. Ha pedig eldobom őket, akkor nagy eséllyel nem látom őket viszont – és mivel KRC-ből voltak, pontosan ezért járt büntetés az elvesztéséért. És ezt tapasztalatból mondom.
Mindenesetre, megkerestem az oly jól ismert tőrömet, amellyel már nem egy küldetésen részt vettem, és amely már többször megmentette az életemet. Persze, tisztában voltam azzal, hogy butaság volt ennyire ragaszkodni egyetlen egy pengéhez, de annak a használatát már annyira megszoktam, hogy félő volt, egy másikkal nem tudtam volna olyan pontosan célozni.
Odaléptem a polcokhoz, majd szememmel kutatni kezdtem az említett fegyvert, ami hamar meg is lett – könnyen felismerhető volt, mert egy része lejött a markolatjáról, én pedig mindent elkövettem, hogy senki ne javítsa ki rajta ezt az apró hibát. Ujjaimat rákulcsoltam a markolatjára, majd megpörgettem azt a levegőben egyszer-kétszer. Megnyugtató volt az ismerős fogása, és nyugodtságra most bőven volt szükségem. Vincent azt mondta, hogy a mostani küldetés egy egyszerű rutin küldetés lesz csak, és hogy a környéken magasabb szintű mutánsokat nem észleltek, ezért nem kell KRC töltényeket és fegyvereket magunkkal vinnünk. Rákérdeztem, hogy akkor mégis miért kellünk hatan ehhez a küldetéshez, de ő elkezdett hevesen magyarázni valamit arról, hogy ez felsőbb utasítás, blabla, úgyhogy inkább annyiban hagytam a témát. Látszólag eléggé ideges volt, én pedig nem akartam még jobban olajat önteni a tűzre. De akkor is rossz érzés kerülgetett azóta. Valahogy valami nem stimmelt. Csak nem tudtam megmondani, hogy mégis mi.
Gondolataimból végül Raz gondterhelt hangja szakított ki. Rápillantottam, és szavait hallva erősen elgondolkodtam. Nem tetszett, hogy Raziel is ilyen nyugtalan volt. Csak arra tudtam gondolni, hogy lehet mindez tényleg nem valami légből kapott paranoia.
- Nem tudom, Raz, egyfajta kellemetlen érzés fog el, ha rá gondolok. A minap Vincentnél is rákérdeztem még egyszer a küldetés részleteire, de csak arról magyarázott, hogy ez felsőbb utasítás, és hogy ők biztosan tudják, mit miért csinálnak. Aztán inkább nem kérdezősködtem tovább – rántottam egy aprót a vállamon, mintha ezzel próbáltam volna meg a rossz érzést is elűzni tagjaimból.
- Csak nem ideges vagy a küldetés miatt, bátyó? – próbáltam hát inkább elviccelni a dolgokat, oldani kicsit a feszültséget, de Raz továbbra is aggodalmasan ráncolta a homlokát, amit látva az én arcomról is lehervadt a mosoly. – Mi az, amire pontosan gondolsz, Raz? – kérdeztem tőle, próbálva megtudni, hogy mi az, ami nem tetszik neki, hogy ugyanaz-e, mint nekem, de az is megfordult a fejemben, hogy csak mindketten paranoiásokká váltunk.

Like a shadow in the dark, left behind in this night

482 ◆ Starry nightcredit

Caia Rockwell

Guardian

Caia Rockwell
A lesson without pain is
MEANINGLESS
The last day together ℘ Caia & Raziel Tumblr_inline_pqbifhExUM1qdbohl_250
That's because no one can gain WITHOUT sacrificing something.

Múltam darabkái :
But by ENDURING that pain and OVERCOMING it, she shall obtain a powerful, unmatched heart...
The last day together ℘ Caia & Raziel Tumblr_inline_pqbirgE5Ut1qdbohl_250
A FULLMETAL HEART
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Zoey Deutch
Keresem :
✗ The man, who ruined my life, Vincent
✗ My best friend, Lia
War does not determine who is RIGHT - only who is LEFT.
The last day together ℘ Caia & Raziel Tumblr_inline_pqbip7AXVZ1qdbohl_250
Reagok száma :
21

The last day together ℘ Caia & Raziel Empty
TémanyitásTárgy: Re: The last day together ℘ Caia & Raziel   The last day together ℘ Caia & Raziel EmptyKedd Feb. 04, 2020 2:07 am


To: My Little Sister


383 words ❖ human ❖ note:  remélem, jó lesz  The last day together ℘ Caia & Raziel 3954517582



I'm only human
I make mistakes





Valahogy nem állt össze a kép. Egyrészt gyanús volt, hogy Vincent maga közölte a küldetés részleteit, nem egy rangban magasabb pozícióban levő ember; de valahogy úgy adta elő az egészet, hogy eloszlassa a kételyeimet. Legalábbis, ha nem lett volna egészen eddig is gyanús a viselkedése, talán nem tűnt volna fel, hogy itt valami sántít. Vincent régóta nem az volt, akinek mi akartuk őt. Régen, évekkel ezelőtt a barátom volt, tényleg hittem benne, a bizalmam az övé volt, de… valahol valami eltört. Megszakadt köztünk. Azóta pedig sorra figyeltem a gyanúsabbnál gyanúsabb lépéseit, mozdulatait, szavait. Sütött belőle a gyűlölet felénk; mégis… úgy éreztem, hogy ezt csak én látom. A régi, viccelődőt, haverkodós hangulat mára erőltetetté vált és ha színészetért díjat lehetne kapni, én neki szavaztam volna. Sajnáltam, hogy így alakult, de nem tudtam, mégis mi történt.
A küldetés részleteit pörgettem át a fejemben újra meg újra és nem értettem, hogy ha a falon túlra küldenek, miért ne kellene KRC-t vinni. Elvégre… lehet, hogy alacsonyabb szintű mutánsokat kell eltakarítanunk, de ettől függetlenül összefuthatunk nagyobb és veszélyesebb példányokkal is, nem? Plusz… ahogyan elmesélte ezt az egészet, volt benne valami fura. Egyszerűen rossz érzés volt bennem, s mégsem tudtam megmagyarázni, mi. Az egyik fegyveremet tisztogattam az asztalnál állva. Hallottam, hogy a húgom sertepertél körülöttem, de nem pillantottam el felé; ahhoz túlságosan is a gondolataimba voltam mélyedve. Aztán sóhajtottam egy nagyot,
- Caia – Szólítottam meg és a hangom eléggé gondterhelt volt, ezt pedig pontosan kihallhatta a hangszínemből. – Nem fura neked valami ebben a küldetésben? Jobban mondva, ami Vincentet illeti. Eléggé eltávolodott tőlünk, ha jobban megfigyeled. Mondott neked esetleg valamit? – Érdeklődtem, miközben továbbra sem pillantottam a húgomra. Lelki szemeim előtt mindeközben Vincent arcát láttam, vagy épp képeket vele kapcsolatban, mozdulatokat láttam, hallottam a hangját, a szavait, amiket Caia vagy Electra felé intéz. Kihallottam belőle azt, mennyire nincs ínyére ez a jópofizás velük; aztán hallottam, ahogy hozzám szól úgy, mintha mindig is a riválisa lettem volna. Igen, gyűlölet érződött ki belőle. Megráztam gyengén a fejemet, majd egy nagyobb sóhajjal leraktam a fegyvert. – Nekem itt nem tetszik valami, Caia. Bárki bármit mond, itt valami nagyon nem oké – Fordultam végre felé és ezidáig bármit is mondott, talán egy szava sem jutott el a tudatomig. Frusztrált voltam, az agyam folyton csak kattogott, ezzel kizárva mindent. Ezúttal viszont komolyan néztem a húgomra, tekintetemben aggodalom villant.


Raziel Rockwell

Bandita

Raziel Rockwell
℘ Please have mercy on me Take it easy on my heart
The last day together ℘ Caia & Raziel 98bb33f10eb5172e6c36a9a31aa7a02c8345e2c6
Even though you don't mean to hurt me You keep tearing me apart
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
℘ Abee
Kapcsolatban :
℘ If I told you my secrets and I showed you my weakness
The last day together ℘ Caia & Raziel Tumblr_inline_q2sgx934Yh1wblodx_500
Would you love me
or leave me?
Play by :
℘ Brett Dalton
℘ Would you please have mercy on me I'm a puppet on your string
The last day together ℘ Caia & Raziel Eb2504537e0ed26f0dab28483e32787df25ee054
And even though you got good intentions I need you to set me free...
Reagok száma :
17

The last day together ℘ Caia & Raziel Empty
TémanyitásTárgy: The last day together ℘ Caia & Raziel   The last day together ℘ Caia & Raziel EmptyKedd Feb. 04, 2020 1:42 am

Raziel Rockwell

Bandita

Raziel Rockwell
℘ Please have mercy on me Take it easy on my heart
The last day together ℘ Caia & Raziel 98bb33f10eb5172e6c36a9a31aa7a02c8345e2c6
Even though you don't mean to hurt me You keep tearing me apart
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
℘ Abee
Kapcsolatban :
℘ If I told you my secrets and I showed you my weakness
The last day together ℘ Caia & Raziel Tumblr_inline_q2sgx934Yh1wblodx_500
Would you love me
or leave me?
Play by :
℘ Brett Dalton
℘ Would you please have mercy on me I'm a puppet on your string
The last day together ℘ Caia & Raziel Eb2504537e0ed26f0dab28483e32787df25ee054
And even though you got good intentions I need you to set me free...
Reagok száma :
17

The last day together ℘ Caia & Raziel Empty
TémanyitásTárgy: Re: The last day together ℘ Caia & Raziel   The last day together ℘ Caia & Raziel Empty

Ajánlott tartalom



The last day together ℘ Caia & Raziel Empty
 

The last day together ℘ Caia & Raziel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caia Rockwell
» Raziel Rockwell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Idôn túl :: Múlt-
^
ˇ