Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Jonah Russell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Jonah Russell   Jonah Russell EmptySzer. Márc. 18, 2020 10:43 pm

Jonah Russell
it was not the end of the world,
but something inside me died
Joseph Morgan
Testvériségi
Nightmare
Becenév
Jonah
Születési hely, idô
Oklahoma, 1997. november 21.
Lakhely
Chapel of Darkness
Beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
Tulajdonos
Család
A család, mint fogalom számomra nem jelent semmit.
Az életem nem szól másról, mint azoknak az embereknek sorozatos elvesztéséről, akik fontosak voltak.
Most helyettük pedig olyanokat nevezhetek a családomnak, akiket valójában nem is ismerek. De ez így van rendjén. Ebben az elfajzott világban saját magadon kívül senkiben sem bízhatsz meg. Egy ilyen elv mellett pedig nincs is szükségem senki másra. Legalábbis ezt próbálom elhitetni magammal minden egyes átkozott nap, de a múlt démonjai folyamatosan kísértenek álmomban. Meg volt az esélyem egy boldog, idilli életre, de ezt is elvették tőlem a döntési jogommal együtt.
Hazudnék, ha azt mondanám, nem akarom visszakapni mindazt, ami régen az enyém volt - vagy inkább lehetett volna. És eszemben sincs hazudni, de tudom, hogy türelmesnek kell lennem. Csak idő kérdése, hogy megtaláljam a gyermekem és Novát, bárhogy is próbál elkerülni engem.
Elvégre én mindig elérem, amit akarok.

Tulajdonságok
Erősségek: Mindig fontosnak tartottam, hogy mások előtt járjak egy lépéssel. A manipuláció mestere vagyok, és mindig megérzem, ha valamit próbálnak eltitkolni előlem. Kitűnő emberismerő vagyok, így gyerekjáték azt mondani mindenkinek, amit hallani akarnak, hogy aztán elnyerjem a bizalmukat és könnyedén fordítsak a javamra mindent. A makacsságomnak hála addig megyek, míg el nem érem a kitűzött céljaim. Teljesen mindegy, milyen áron. Ha valakin át kell gázolnom, megteszem. Ez csupán járulékos veszteség.
Az elmejátékban verhetetlen vagyok, s mindezek nélkül sosem tartanék ott, ahol.

Gyengeségek: Abban a szerencsés helyzetben tudhatom magam, hogy nincs vesztenivalóm. Két személy van az életemben, akikért képes lennék bármit megtenni, de ez az én aprócska titkom. Ezáltal pedig senki sem tud fogást találni rajtam. Minden más pedig csak mellékes.

Elsődleges fegyvered: A taktikázás és az eszem, emellett pedig a tőröket preferálom.
The world of the Enigma disease
Megint ott voltam.
A hajnali óráknak köszönhető félhomály és szürkület borított be mindent. Az ég alján a még csak lustán nyújtózkodó nap legapróbb sugarai szűrődtek át az ablakon, ami épp arra volt elég, hogy lássam, amit valójában nem akartam látni.
Nem emlékszem sok mindenre, csak a rengeteg vérre. A ragacsos, skarlát színű anyagra, ami beborított mindent a házban. Emékszem, ahogy a fal makulátlan fehérségét friss vér mázolta át. Emlékszem a törött vázára a padlón. Emlékszem az előző esti veszekedésre apámmal. Emlékszem anyám szomorú tekintetére. Emlékszem a holttestükre. És emlékszem a tükörképemre, ami reggel köszönt vissza rám. Magamat hibáztattam, amiért a tiltásuk ellenére is elmentem otthonról, pedig csak óvni akartak valamitől, amire én csak legyintettem.
Ez csak átmeneti, nem számít - mondogattam mindig. Akkor még mit sem törődve a hírekkel, próbáltam élni a legszebb éveimet bulik, pia, és lányok tátsaságában. Legrosszabb álmaimban sem gondoltam volna, hogy majd pillanatok alatt áll a feje tetejére minden egy átkozott vírus, meg pár fertőzött miatt. Akkoriban, mikor kezdődött, még nem tudhattuk mivel állunk szemben.
Emlékszem az apró részletekre, és a hatalmas vörös tócsákra odabent. De semmi másra. Pusztán ennyi maradt meg a régi életemből. A látvány, ami fogadott, azóta is eltorzult, hamis képként él emlékeimben. A sokkhatás nem akart utat engedni a tragikus emlékeimnek, s elmém legmélyebb börtönébe zárta azokat a sötét órákat minden mással együtt, amit akkoriban éltem át.
A mosdó szélébe kapaszkodva hajoltam a csap fölé. Olyan erősen markoltam a szélét, mintha attól féltem volna, hogy a hányásommal együtt zuhanok a lefolyóba. Legszívesebben zuhantam is volna. A kezeim remegtek, és forgott velem a világ. Tudtam, hogy soha többé nem lesz ugyanolyan az életem, mint addig.

Egyedül maradtam.
A túlélés volt az egyetlen, amibe kapaszkodtam. De valójában mi volt az, ami motivált? Miért ragaszkodtam annyira a szánalmas kis életemhez? Nem maradt senkim és semmim. Fogalmam sem volt, hogy működik a világ. Főleg azok után, hogy amit megismertem belőle, azt lerombolta az az átkozott vírus, és életbe lépett egy új törvény. Vagy ölsz, vagy téged ölnek meg. És ez nem egy hülye videójáték volt, vagy egy film, hanem a valóság. Én meg csak egy ostoba kölyök voltam támaszok nélkül az apokalipszis közepén.
Egy lerombolt ház omladozó falainak dőlve kuporogtam, és próbáltam fenntartani a látszatát annak, hogy minden rendben. Közben meg egy perces pánikrohamok zökkentettek ki gondolataimból, mintha csak egy önmagam ellen folytatott villámháborút játszanék le.
Életben kell maradnom - mantráztam magamnak.
De minek? - visszhangzott utána azonnal elmém egy hátsó szegletéből a kérdés.
Aztán mintha csak egy második esélyt kaptam volna az élettől, elém lépett az a két személy, akik végül a szüleim helyett is szüleimmé váltak.
Lelkiszemeim előtt másodpercek tört része alatt zúdult elém mindenféle kép, mintha egy soha véget nem érő kör kezdődött volna el önmagam kínzására. A legszomorúbb az egészben, hogy mindezek a saját életem képkockái voltak.
Aztán elértem a kedvenc fejezetemhez.
Aurum.
A Rousseau család.
Ő.
Hagytam becsapni magam és egy látszat boldogságban éltem, mintha ez örökké tarthatna. De végül utol ért a karma.

Haja fátyolként omlott vállaira. Teljesen másnak tűnt, mint bárki, akit addig ismertem. Arcának a legapróbb vonásai is élénken tűntek fel emlékeimben, elvégre ez egy mindent elsöprő szerelem volt. Szinte villámcsapásként ért már az első találkozásunkkor. De akkoriban még nem tudtam, mit jelent ez. Nem tudtam, mi az a szerelem. Csak annyit tudtam, hogy kell nekem. Nem érdekelt a családja, ahogy az elképzeléseik sem a jövőjével kapcsolatban. Nem érdekelt, hogy vőlegénye van. Tudtam, hogy szeret, és csakis engem akar. Ez pedig elég volt ahhoz, hogy félresöpörjem annak gondolatát, hogy egyszer ez véget ér. Mert véget kellett érnie. De bármennyire is próbáltam a mostra koncentrálni, Novának nem sikerült. Fele annyira sem volt nyugodt, mint én. És bárhogy is próbáltam, kevés voltam hozzá, hogy elűzzem a kételyeit.
Végül elérkezett az idő, mikor a beleszólásom nélkül meghozta a döntését a jövőjével kapcsolatban, aminek én nem voltam része.
Mikor már mindent elvesztettem, ahogy minden kicsúszott a kezeim közül, akkor jöttem rá, mit is jelentett valójában Nova.

Hirtelen gyengéd simítást éreztem a mellkasomon, melyet egy lágy, hang kísért. - Minden rendben?
Heves zilálás közepette nyitottam fel szemeim. Éreztem, ahogy az izzadtság folyik végig homlokomon, miközben próbáltam beazonosítani a helyet magam körül. Akkor kezdtem csak ráeszmélni, hogy mindez csak egy újabb rémálom volt.
- Valami rosszat álmodtál? - szólalt meg ismét a mellettem fekvő nő. Kócosan, álmos szemekkel, s kissé aggódva pislogott rám.
Mégis mit keres ez még mindig itt?
Ez volt az első gondolat, ami eszembe jutott.
- Tűnj el - szólaltam meg végül a legkevésbé sem jó kedvűen, ezzel egy időben pedig kimásztam a takaró alól. Még hallottam, ahogy értetlenkedve szegezi nekem a kérdéseket, de a legkevésbé sem érdekelt, csak elindultam a zuhanyzó felé.
- Bunkó!

Ledobtam magamról a boxert, és csak szótlanul beálltam a tusoló alá, miközben hagytam hogy a hideg víz zúduljon rám.
A Dark Brotherhood volt a legjobb dolog, ami történhetett az amúgy kisiklott életemben. Szereztem magamnak egy olyan biztos pozíciót, ahonnan már csak felfelé vezet az út. Bár a fejesek biztonságban érzik magukat a kis királyságukban, de én nem felejtek.
A következő, aki elveszít mindent, az nem én leszek.
Our story was written by blood
Vendég

Vendég

avatar

Jonah Russell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonah Russell   Jonah Russell EmptyPént. Márc. 27, 2020 10:21 am

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Sok a veszteség, amely ezt a világot érte. A vírus lerombolta az eddig ismert civilizációt, a városokat, és azt, amit mindenki eddig az életként ismert. Azonban nemcsak a környezetünk szenvedte meg ennek az ismeretlen kórnak a megjelenését - hanem az emberek is. Családok szakadtak szét, mentek tönkre, ezen, vagy azon okból kifolyólag, s ez alól te sem vagy kivétel. A bűntudat egy öröktárs, melytől soha nem tud az ember elszakadni. A tudatunk legszélén mindig ott fog bújkálni az árnyékban, hogy miattam történt mindez. Hogy miattam haltak meg a szüleim, és nem mentség erre a naivitás és botorság. Hiszen, amit egyszer elvesztettünk, azt többé nem kapjuk vissza. Kemény leckék árán tanultad meg ezt te is. Azonban addigra már késő volt, s te ismét elveszítetted azt, ami a legfontosabb volt a számodra. Nehéz újból és újból talpra állni, igaz? Amikor már nem látsz semmi reményt, amikor nem látod értelmét annak, hogy folytasd ezt az értelmetlen küzdelmet az élettel. De csak azok képesek győzedelmeskedni, akik ugyan elbuknak, akár újra és újra, ám képesek felállni, újra és újra. Ilyen vagy te is. Egy harcos, erős, aki soha nem adja fel. S elhatároztad, hogy visszaszerzed mindazt, amit elveszítettél. Kívánom, hogy sikerrel járj, úgy vélem, mindenki megérdemli a boldogságot, még ha ezt oly nehéz is elérni a mai világban. Ugyanakkor ne feledd, hogy a döntéseidnek mindig megvannak a következményei!
De nem is tartalak fel tovább, nagyon tetszett az előtörténeted, ahogy bemutattad a saját magaddal való viaskodást, és nem tagadom, hogy bőven szeretnék még többet is látni belőled! Menj hát, foglalózz, és hódítsd meg a játékteret. Úgy hiszem, valaki már nagyon várja, hogy találkozzon veled  Jonah Russell 1936936019

Caroline O'Connor

Silah

Caroline O'Connor
Jonah Russell Tumblr_inline_p707fdcBxi1s6eco5_250
Having courage does not mean that we are unafraid.

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Adelaide Kane
Jonah Russell Tumblr_inline_p707fqFjRh1s6eco5_250
Having courage and showing courage means we face our fears.
We are able to say, I have fallen, but I will get up.

Reagok száma :
41

Jonah Russell Empty
 

Jonah Russell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jonah Russell szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: A horizont :: A felkelô nap :: Testvériségi-
^
ˇ