Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Jouaquin Hicks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Jouaquin Hicks   Jouaquin Hicks EmptyCsüt. Márc. 19, 2020 5:37 pm

Joaquin Hicks
"There’s a common misconception about fairy tales. They very rarely have a happy ending."
Cole Sprouse
Katona
Guardian
Becenév
Joa, Joaq, Quin
Születési hely, idô
Ismeretlen, 2017. április 30.
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Bi (de nem vallja be magának)
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
Silah pásztor
Család
Család.. a család.. a család. Nem tudom mi lehet velük. Lehet élnek, de az is lehet, hogy meghaltak. Fene se tudja. Beletörődtek a dolgokba én viszont nem voltam hajlandó megelégedni azzal amivel Ők. Harcolni akartam, meg akartam változtatni a világot ezért katonának álltam. A távozásig egyke voltam azóta pedig nem tudom, hogy van e testvérem vagy sincs. S nem is érdekel hiszen csak visszatartanak, le akarnának beszélni arról, ami az életem lett.


Tulajdonságok
Erősségek: Az írásban, abban nagyon jó vagyok. Legalábbis ezt mondták, de gondolom nem pont erre vonatkozott a kérdés. Számos pusztakezes harcmodort ismerek és a késekkel is egész jól bánok, illetve a szavakkal is ha nagyon muszáj.


Gyengeségek: A szavakkal való harcomat lehet inkább ide kellett volna írnom. Túlságosan is nyers tudok lenni, bántó és bunkó ha valami nem tetszik. Mindezek mellett pedig irtó pocsék a célzókám ezért kerülöm is a lőfegyvereket vagy az olyan dolgokat ahol célozni kell. A legnagyobb gyengeségem azonban mégis a gyenge idegrendszerem. Hamar elpattan az agyam és ha leszáll a vörös köd Isten se véd meg tőlem.


Elsődleges fegyvered: két vadásztőrrel
The world of the Enigma disease
Vajon.. mi volt mielőtt ez az egész elkezdődött? Kinek mit jelenthetett az akkoriban, hogy amerikai álom. Hiszen számos országból, a világ minden tájáról ide akartak eljutni az emberek. Amerika volt az Ő mennyországuk. Ettől az országtól várták a megváltást, a nagyobb vagyont. a szebb és boldogabb életet. Pedig itt sem volt sokkal könnyebb mint máshol. Ugyan úgy dolgozni kellett, számlákat kellett fizetni, kaját kellett venni és igen a gyerekeknek itt is iskolába kellett járni. Mégis mindenkinek az volt az álma, hogy itt élhessen és azt hitte, hogy mennyire boldog lesz majd ha sikerül ide eljutni, életének csúcsának gondolta azt a pillanatot.
Persze ezzel nem azt mondom, hogy nem érte meg itt élni egy embernek sem. De mégis mi volt az a plussz? Mi lehetett az a valami, ami miatt ezt gondolták az emberek?
S mit adott végül ez az ország ezeknek az embereknek? Mit értek el azzal, hogy az amerikai álmot kergették? Mit értek el? Pontosan. Szinte semmit. Vagyis ez nem teljesen igaz hiszen kaptak valamit. Valamit, ami mindent megváltoztatott még magát az amerikai álmot is. A vírus mely megfertőzte az embereket. A vírust, ami átszabta a valóságot és örökre megváltoztatta az emberek életét. A gyerekek már nem túzoltók vagy rendőrök akartak lenni. A felnőttek már nem jól menü üzletemberek akartak lenni hatalmas vagyon felhalmozva, nem drága sportautókkal akartak rohangálni, mind ugyanazt akarta. Túlélni. Túl akarták élni ezt az egészet, el akarták kerülni a fertőzést és a pénz utáni vágyat átvette az élet utáni vágy. Normális életet akartak, félvérek, fegyverek és szörnyek nélküli országot akartak. Az amerikai álom egyenlő lett azzal, hogy visszatérjenek arra a pontra ahol még nem volt vírus. Persze vannak és mindig is lesznek olyan emberek akik nem akarnak visszatérni, ezek azok az emberek akik ezzel a katasztrófával érték el az álmukat. A sarki bolt eladójából katona lett majd tábornok, olyan lehetőségek nyíltak meg amikkel nem minden ember tudott mit kezdeni, de akik éltek ezzel elérték a saját kis amerikai álmukat.
A gyerekek, tinédzserek mint például én magam is nem matematikát tanultak és nem is földrajzot. Hanem pusztakezes harcmodorokat, célbalövést, kardforgatást. Az életünk fenekestül felfordult, de ez ellen már réges rég nem lehetett mit tenni. Bel kellett törődni, hogy az ember már nem minden esetben döntheti el azt, hogy mit akar kezdeni az életével. Amerika az álmok országa elvette ezt az emberektől.

***

Nagyot sóhajtva csukom be a füzetem majd a nyikorogva nyíló ajtó felé fordulok.
- Már megint írsz? - a kérdés lenéző, gúnyos volt. Pedig szerettem rni. Szerettem mert egy másik valóságba kerültem általa és elfelejthettem egy pillanatra a valóságot. A valóságot amiben minden nap injekciókkal kell turbóznom magam. Ahol fegyvert tisztítok ceruzahegyezés helyett és ahol a társamra figyelek bevetésen a másnapi lecke helyett. S bár szerettem ezt is az írás azt a szabadságot adta meg nekem amit a vírus vett el tőlem.
- Ja..- válaszolok unottan majd gondolkodás nélkül pattanok fel a széktől. Kérdeznem sem kellett és mondania sem kellett, tudtam, hogy azért van itt mert feladatunk van.
- Ma hova? - teszem fel a kérdést miközben magamra öltöm egyenruhámat és magamhoz veszem a félvérnél is hűbb társaimat a két vadászkést. S bár választ nem kaptam egy percig sem kételkedtem semmiben. Parancsot kaptunk és a parancsokat teljesíteni kell.
- Rúgjuk szét valakinek a seggét. - veregetem meg a vállát és széles vigyorral az arcomon léptem ki az ajtón. Az ajtón ahol soha nem volt biztos, hogy beléphetek újra.

Az én amerikai álmom az, hogy egyszer minden visszatér a régi kerékvágásba..


Our story was written by blood
Vendég

Vendég

avatar

Jouaquin Hicks Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jouaquin Hicks   Jouaquin Hicks EmptyCsüt. Márc. 19, 2020 6:44 pm

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Joaquin! Jouaquin Hicks 128061728

Rám hárult a nemes feladat, miszerint elfogadjalak téged. A lapodat elolvasva pedig nem is bánom, sőt! Jouaquin Hicks 1105231963 Örülök, hogy nem halászott el előlem egyik admintársam sem. Jouaquin Hicks 2561321044
Voltaképpen nehéz szavakba önteni a véleményem; az bevezető, az írásod... az Amerikai álom. Huh. Hát mit ne mondjak!? Erős! De talán azért erősebb ez a vonal most, mert a valóságunkban is megjelent egy ostoba vírus. Még akkor is, ha nem egy enigma féle vírusról van szó, ugyanúgy kezdi megváltoztatni az emberek életét, mint enigma világában... Mindenkinek döntenie kell, hogy mit óhajt tenni. Hiszen mindenképp változnia kell a dolgoknak, ugye? Jouaquin Hicks 1809828293
Matek lecke helyett irány a harcmező! Persze, nem mindig egyszerű. Sőt, egyáltalán nem könnyű. De úgy gondolom, hogy jól választottál. Nem maradtál ülve a babérjaidon, mint a családod többi tagja. Az olyanok miatt, mint Te, talán egy jobb világ köszönt majd ránk. Talán... talán valóra válik az álmod, hogy visszatér minden a régi kerékvágásba. Bár, szerintem már semmi sem lehet ugyanaz, mint volt... már csak azért sem, mert Te magad is változtál! Jouaquin Hicks 2608626419


Foglalózz, kérlek és tiéd a játéktér! Jouaquin Hicks 3849453213 Érezd jól magad nálunk!
Raziel Rockwell

Bandita

Raziel Rockwell
℘ Please have mercy on me Take it easy on my heart
Jouaquin Hicks 98bb33f10eb5172e6c36a9a31aa7a02c8345e2c6
Even though you don't mean to hurt me You keep tearing me apart
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
℘ Abee
Kapcsolatban :
℘ If I told you my secrets and I showed you my weakness
Jouaquin Hicks Tumblr_inline_q2sgx934Yh1wblodx_500
Would you love me
or leave me?
Play by :
℘ Brett Dalton
℘ Would you please have mercy on me I'm a puppet on your string
Jouaquin Hicks Eb2504537e0ed26f0dab28483e32787df25ee054
And even though you got good intentions I need you to set me free...
Reagok száma :
17

Jouaquin Hicks Empty
 

Jouaquin Hicks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: A horizont :: A felkelô nap :: Katona-
^
ˇ