Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Vincent Coldwell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Vincent Coldwell   Vincent Coldwell EmptyVas. Május 03, 2020 9:36 pm

Vincent Coldwell
„In life there aren't failures, just lessons that need to be learned”
Jai Courtney
Katona
Guardian
Becenév
Vinc
Születési hely, idô
New York, 2006. március 13. (29 éves)
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
-
Család
Család… senki sem tudja befolyásolni, hogy hová születik, meglehet, hogy azért vagyok olyan amilyen. Egész életemben a családom hírnevének az árnyékában éltem, amint meghallották a nevemet, már el is lettem könyvelve. Sosem gondoltam magamra úgy, mint elkényeztetett gyerek vagy gazdag apuci pici fia, de mások éreztették velem. Így még barátokat sem tudtam szerezni, ugye pénzért nem lehet venni. Tehettem én arról, hogy a szüleim mindent megadtak nekem, holott nem feltétlen kértem tőlük. Persze ez nem az ő hibájuk, mert szerettem őket és jó szülők voltak. Az elvesztésük után sok minden változott. Anyám a kór kirobbanása idején hunyt el, apámat viszont a hiánya és a magány vitte el. Hiába voltam ott neki, az sajnos nem volt elég. Fiatalon átvettem a céget, azóta van bennem ez a bizalmatlanság.
Tulajdonságok
Erősségek: Családi háttér, lényegében az egész világ a zsebemben van. Azon kívül a közelharcban vagyok a legjobb, bármilyen fegyver jöhet, jól bánok velük. Ha bárki kérdezi, letagadom, de csak egy valaki tudott elverni az akadémián, szóval mondhatni, hogy verhetetlen vagyok.

Gyengeségek: Ha ezt gyengeségnek lehet hívni, akkor azt mondanám, hogy senkiben sem tudok megbízni. Mivel befolyásos családból származom, amióta az eszemet tudom, csak kihasználtak engem illetve a rokonaimat.

Elsődleges fegyvered:Kések, tőrök vagy kardok bármi, amivel kaszabolni lehet. Bár, ha nem áll rendelkezésemre hasonló, akkor még mindig ott van az öklöm. A bal karom teljes egészében mechanikus, bármilyen anyagot át tudok vele ütni.
The world of the Enigma disease
A múlt.

Amióta megláttam Electrát tudtam, hogy nekem ő kell, mint társ. Így is, úgy is, mivel első látásra beleszerettem. Elintéztem, hogy hozzám kerülhessen, de sajnos a sors közbeszólt és a betegségem miatt nem tudtam a Guardian címet megszerezni, így Raziel társa lett El. Hiába a hírnév, nem mindenhez ér el a kezem. Nem tudtak várni addig, amíg meggyógyulok, Raz-nak pedig kellett egy társ. Egy darabig nem is zavart, viszont mikor láttam rajtuk, hogy jól összemelegedtek, az nem hagyott nyugodni. A barátomból, illetve testvéremből, mert már családtagként tekintettem rá és Caia-ra is, hirtelen az ellenfelet kezdtem el látni. Próbáltam visszatartani azt a nagyfokú ellenszenvet, amit iránta éreztem, így felvettem egy álarcot és úgy tettem, mintha mise történt volna. Legbelül tervezgettem a bosszút és vártam azt a pillanatot, amikor lecsaphatok az áldozatomra. Miután végre Guardian vált belőlem is a társamra csak úgy tekintettem, mint egy szemétkupacra. Tobias vagy milyen nevet viselt, nagyon nem érdekelt, csak a feladatra koncentráltam, hogy meg kell szereznem Electrát. Próbáltam úgy alakítani a dolgokat, hogy Raz csapatához osszanak be minket, így sok időt tölthettem El-lel.

Sikertelen küldetés!

Egyik nap feladatot kaptunk, pontosabban én kaptam. Lehetett választani egy könnyebb és egy nehezebb munka között. Egyből eszembe jutott, hogy itt a megfelelő alkalom és kezembe veszem az irányítást. Egyértelműen a nehezebbet választottam, viszont a csapattársaimnak csak annyit mondtam. –  Igaz, hogy ez egy fontos és veszélyes meló, de csak felderítésről lenne szó. – Ezek után felszerelkeztünk és neki indult a nagy csapat. Hatan mentünk mivel Caia és Sedrick is csatlakozott hozzánk. Gondolom erősködött, hogy velünk jöhessenek. A dolgok merőben nagyot változtak, mert így nem tudtam, hogy oldjam meg Raz és Toby kiiktatását. Caia-t semmiképpen sem akartam bántani, de mivel velünk tartottak, így sokat agyaltam azon, hogy őket is el kell tennem valahogy láb alól. Aggódtam amiatt, hogy nem fog sikerülni a tervem, de nem estem pánikba, tettem a dolgomat, ahogyan kell. Megérkeztünk az erdőbe, ahol kénytelenek voltunk letáborozni, mivel ránk sötétedett. Addigra már szerencsére a Toby kulacsába fecskendezett nyugtató elérte célját, a hatását már lehetett látni rajta. Nem csodálkoztam, hogy rosszul érezte magát, viszont ez jó érzéssel töltött el, mert tudtam, hogy a tervem remekül halad.  A tábortűznél vacsoráztunk, közben rémtörténeteket meséltünk egymásnak, bár Caia kifejezetten rám szólt, hogy nem tudok semmilyen ijesztő történettel előrukkolni. Nevetgéltünk, viszont láttam Raziel arcán, hogy mondani akar valamit, de nem tette, viszont nem is volt rá alkalma, mivel morgás hangra lett mindenki figyelmes. Sedrick volt az, aki járőrözött óvatosságból, sosem lehet tudni, hogy mi csap le ránk, bár én tudtam, mivel elég veszélyes mutánsok ólálkodtak a környéken. Hirtelen a semmiből egy lény jelent meg Toby mellett és annyira sem tudtunk reagálni, hogy támadjunk. A nyugtató miatt nem tudott mit csinálni, csak várta a szörny támadását. Ahogy az illik, a fenevad rátámadt és egy harapással letépte a fejét. Gyorsan a társamhoz futottam és láttam, hogy neki vége. Becsuktam a szemem és elkönyveltem, hogy egy pipa. Amint kinyitottam a szemem, egyből megrohamoztak minket a mutánsok, túlerőben voltak. Akárhogy is voltam felkészülve a csatára, legalábbis ami a KRC golyókat illeti, kevésnek bizonyultak. Nem elég, hogy a létszám miatt, de még a muníció miatt is rosszul kalkuláltam. Harcolni kezdtünk, mindenki az életéért küzdött, lassan kezdtem felhagyni a tervemmel, amikor megláttam Raz-t vagy kettő rém társaságában. Caia-t, jó testvér létére megmentette, viszont amit ő kapott, azt már nem élte túl. Egy hatalmas ütés érte a fejét, ahogy a földre vágódott és a két szörny veszekedett a zsákmányon, szinte rongybabaként kezdték ráncigálni ide-oda. A második pipát is fel lehetett volna írni valahova, de El –hez siettem, ahogy csak tudtam, meg is lepődött mikor megfogtam a vállát. Mondtam neki, hogy menjünk, de zavarodottan nézett rám és a többieket kezdte keresni. Kicsit határozottan mondtam ismét, hogy jöjjön, ami teljesen kifordította önmagából. Bevadult és akkora erővel lökött félre, hogy nekicsapódtam egy fának. A becsapódástól leszakadt a fél karom. Alig tudtam megmozdulni a fájdalomtól. Csak annyit tehettem, hogy a segélyhívó készüléket megnyomva üzenetet küldjek a kapcsolattartómnak, amit az ilyen esetre beszéltünk meg. Közben elővettem a kabátzsebemből egy fecskendőt, ami fájdalomcsillapító és érzéstelenítő keverékét alkották és azonnal belenyomtam a bal vállamba. Amint erőre kaptam a szer hatására, próbáltam elszorítani a karomat, hogy ne vérezzek el ott helyben, majd Electra után siettem. Akkortájt ért vissza Sedrick és már hozta is a felmentő sereget. Ő Caia-t vitte, én meg El-t kaptam fel a vállamra. Nehéz volt kimondani, de lényegében megmenekültünk. Fél siker azt hiszem, mert ketten vesztek oda, de ketten viszont túlélték. Bár ha belegondolok, így pont jól alakultak a dolgok, Caiat nem feltétlen akartam megölni csak Raziel-t illetve Tobias-t, ami megtörtént és még Electra is az én társam lehet, ami így bónusz jutalom, ha annak mondhatom.

A jelen.

Két év telt el azóta az incidens óta. Két év… minden nap emlékeztet arra, hogy elrontottam… sőt a bal karom a bizonyíték arra, hogy hibáztam. Pedig egyszerű dolgom volt, Electra szerelmemen kívül mindenkit megöletni. Egyszerű, nem igaz? Hat emberből csak kettőnek kellett volna visszatérnie a csatából. Csak magamat hibáztathatom, amiért nem sikerült a „küldetés”. Sajnos kicsit alábecsültem Rockwell-ék képességeit, pontosítok Razielt becsültem alá. Túl jó kiképzést kapott és ráadásul gondolhattam volna, hogy nem hagyja meghalni a húgát. Lényegtelen, ez már megtörtént. Kár is rajta rágódni, viszont kell egy másik terv, ami beválik Caia és Sedrick ellen, mivel biztos vagyok benne, hogy ellenem akarják majd uszítani El-t. Minden esetre résen kell lennem, valahogy meg kell oldanom az egészet. Nem hagyhatok elvarratlan szálakat. Talán még van esélyem helyrehozni a dolgokat. – Auuu! – kiáltottam fel a vizsgálóágyról. – Óvatosabban nem lehet? – Förmedtem rá az orvosra. Rutin vizsgálat, mivel a bal karomat elvesztettem a csatában és a helyére mechanikus kar került, fél évente járok vele kezelésre. – Megfelel Uram? – Kérdését felém intézte. A tükör felé vettem az irányt, jól megnéztem magamat, majd a fal felé fordítottam a tekintetemet. Egy nagy lendülettel beleütöttem és a könyökömig elmerültem benne. Kihúztam a karomat a falból és egy nagy sóhaj keretében visszanéztem a tükörre. – Remek munka. – Elmosolyodtam majd ökölbeszorítottam a kezemet. – Már csak kettő pipa maradt. – Jegyeztem meg magamnak, majd egy határozott mozdulattal ütöttem ketté a tükröt.
Our story was written by blood
Vincent Coldwell

Guardian

Vincent Coldwell
Vincent Coldwell Tumblr_ozbdfl2n7e1w0gw85o1_540
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Jai Courtney
Vincent Coldwell 119a991eac278babf2b7abe93617a664107884eb
Reagok száma :
3

Vincent Coldwell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vincent Coldwell   Vincent Coldwell EmptyKedd Május 05, 2020 4:12 pm

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Vincent! Vincent Coldwell 131178065

Habár jelenleg nincsenek emlékeim rólad, de... tegyünk úgy, mintha mégis lenne, okés? Szóval, emlékszem még, mikor jóban voltunk. A barátomnak tartottalak.  Vincent Coldwell 1827388311 Valahogy tényleg úgy éreztem, közel vagy hozzám és a húgomhoz is, de aztán gyökeresen megváltoztál. Ez szinte csak nekem esett le, talán még Electrának is, míg a húgomnak nem. Ő az utolsó pillanatig hitt benned és igyekezett elhitetni velem, hogy csak rémeket látok. De tévedett. Ez pedig majdnem az életembe került - noha ti azt hiszitek, halott vagyok, ez közel sincs így. Ha pedig visszatérnek az emlékeim, és Caia nem ért célt a bosszújával irántad, akkor majd velem is szembe kell nézned, erre készülj fel, haver!
S hogy a lapodra is kitérjek, engem teljességgel lenyűgözött! Vincent Coldwell 3849453213 Látszik, hogy fejlődsz, minden egyes reagod, írásod ezt jelzi a számomra és egyáltalán nem bánom, hogy rábeszéltelek a szerepjátékra. Vincent Coldwell 3954517582 Remélem, te sem! Vincent Coldwell 2063629553


A foglalózást ejtsd meg és... Caia meg Electra már várnak rád, én úgy hiszem! Később pedig majd érkezem én is hozzád. Vincent Coldwell 2561321044

Raziel Rockwell

Bandita

Raziel Rockwell
℘ Please have mercy on me Take it easy on my heart
Vincent Coldwell 98bb33f10eb5172e6c36a9a31aa7a02c8345e2c6
Even though you don't mean to hurt me You keep tearing me apart
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
℘ Abee
Kapcsolatban :
℘ If I told you my secrets and I showed you my weakness
Vincent Coldwell Tumblr_inline_q2sgx934Yh1wblodx_500
Would you love me
or leave me?
Play by :
℘ Brett Dalton
℘ Would you please have mercy on me I'm a puppet on your string
Vincent Coldwell Eb2504537e0ed26f0dab28483e32787df25ee054
And even though you got good intentions I need you to set me free...
Reagok száma :
17

Vincent Coldwell Empty
 

Vincent Coldwell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: A horizont :: A felkelô nap :: Katona-
^
ˇ