Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 15, 2018 1:04 pm



There's a memory of how we used to be. That I can see through the flames. I am hypnotized as I fantasize. Forgetting lies and pain but I can't go back


To Evelyn
Pillanatnyi megkönnyebbülés kerített uralma alá, mit egy mély sóhajjal eresztettem ki magamból. Magamra engedtem a holttestet és szusszanva egy rövidet vetettem hátra fejemet. Éreztem a vére melegét az arcomon. Egyszerűen és hirtelen tört rám az érzés. A semmiből villantak fel vörös szemeim. Amint megéreztem, hogy elkap ismét az a forró bizsergés a szemhéjam körül... Szinte azonnal lehunytam. Vettem mély levegőt, majd csak arra nyitottam ki szemeimet, hogy az eddigi súly, mely rám nehezedett, egyszerűen legurult rólam. Én pedig szemeztem Evelynnel aki a kezét nyújtotta felém. Összevontam szemöldökömet, majd megerőltetve magamat fogtam meg kezét és álltam fel. Az arcom kék-lila volt. Egy merő seb volt. Az orromból ömlött a vér. De nem tettem mást, mint köpködtem ki a vöröslő nedűt, mikor a számba folydogált.  
Viszont szembesülnünk kellett a ténnyel, hogy attól a pillanattól kezdve, hogy az inkognitónknak annyi, a szennyvízelvezető egy csapda. Az Abee-k ismerik az otthonukat. Igaz vagy sem, nem ismerem úgy őket, de nem kockáztathattunk. Ha tudják, hogy hol ér véget a szennyvíz elvezető... Ha ismerik az összes kijáratát.... Nekünk végünk. Megöltük néhány emberüket. Ha elkapnak, gondolkodás nélkül le fognak lőni. Vagy ami legrosszabb, Roberth elé visznek. Őt pedig valamiért csak a nők élik túl... Állítólag. Rebesgetnek ezt-azt Wyndham-ben.  
Biztosra kellett mennünk. S mi volt biztosabb, mint 4 kerék. Bár rizikós, hiszen közönséggel távozunk, ami annyit jelent, hogy bármelyikünket meglőhetnek. Nem volna szerencsés... Követtem őt a Jeep-ekhez, majd a kormány mögé huppanva pillantottam rá. Az ordítás hallatán pedig az ordítókra. Sietni kellett, így azonnal a kulcsot kezdtem el kutatni. Nem volt a helyére dugva. Hát lerántva a napellenzőt hullott ölembe csörrenve a kulcs. Ezzel együtt a lehetőség is a szökésre. Indítottam a kocsit, kézifék ki, kuplung tövig, váltás és gáz. Ezt mind pillanatok alatt végeztem el remegő karral. Hatalmasat szippantva a levegőből figyeltem, ahogy közeledünk a zárt kapuhoz. Evelyn riadtan hőkölt meg, amire én ügyet sem vetettem. Csak én léteztem és az a nyomorult kapu, ami az utamba állt. Nekihajtva kezdtünk zötykölődésbe, azonban kidöntve magunk előtt, hajtottunk végül át rajta. A lövések a kocsit érték. Egyikünk sem sebesült meg... S ahogy ezzel a nyugalommal a gondolataimmal ringattam magam, Evelyn azonnal fájdalmasan nyögött fel. Riadtan kaptam felé tekintetemet, majd néztem végig rajta. A fájdalmas pillantása, ahogy karját szorítva nyögi el magát a bele nyilaló érzéstől. Nem tudtam, hogy mikor lőtték meg. Amikor a fegyvertárnál elkaptak minket, mintha hallottam volna egy lövést... Nem voltam benne biztos. Viszont a jeepel kifele menet záporoztak ránk a golyók. Nagyobb eséllyel kaphatta onnan. De nem számított mikor, inkább az, hogy minél hamarabb megálljunk és kezdjünk valamit a karjával.  
Oldalra hajolva, kapaszkodva a kormányba, nyitottam ki a kesztyűtartót. - Van elsősegély.. - Ölembe rántva a dobozt matattam ki valamit, amivel leszorítja ideiglenesen a sebet. S végül találtam néhány bontatlan gézlapot, amit a lány felé nyújtottam. - Szorítsd rá. - Figyeltem az utat természetesen, így ritkán néztem a szemeibe. - Még nem vagyunk elég messze. Arra sincs biztosíték, hogy nem fognak követni. Bírd még ki egy kicsit - pillantottam hátra a visszapillantóba. Semmit sem láttam. Csak a távolodó épületet, amit egyre csak eltakartak a rá hajlodozó fák lombjai. Nekünk pedig szerencsénk volt, ha nem lőtték ki a tankunkat.  
- ha minden jól megy másfél óra múlva Wyndhamben leszünk. - pillantottam Evelynre. De nem akartam megvárni Wyndhamet az ellátásával. Mire oda érünk elvérezhet. És azt sem tudtam, hogy ütőeret ért-e a lövedék. Ahogy azt sem, hogy áthaladt-e a karján, vagy még benne van a golyó. Fél óra telt el. Nem követtek, így Tulsa szélén megállva, kerestem egy biztonságos helyet. De természetesen volt, hogy az állatok felfigyeltek a Jeep motorjának hangjára. Ahogy kereke alatt préselődtek az apró kövecskék.  
-Gyorsnak kell lennünk. Egy gyors kötözés és már itt sem vagyunk. - jelentettem ki, majd kezembe kapva az elsősegélyt, s a korábban hátsó ülésre hajított automata gépkarabélyt vetettem át ismét vállamon. Be kellett biztosítanom magunkat...  
634┃YOUTUBEUdvar - Page 2 131178065  ┃┃Átirányítás: Tulsai benzinkút
Vendég

Vendég

avatar

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2018 10:02 pm


BUT I FOUND IN YOU WHAT WAS LOST IN ME
IN A WORLD SO COLD AND EMPTY



To Hell
You are just like me

- Hát én nem vagyok jól lövő mégis elég jól megy már vagy 18 éve - hunyorogtam rá egy apró mosollyal. Nahát Evelyn... mi van veled? Csipkelődsz.
Csak nem megkedvelted a fiút? Nem kéne...
Nem bízhatok senkiben. Senkiben és semmiben nem bízhatok. Egyedül vagy a világgal szemben Evelyn Harsh ezt sosem szabad elfelejtened. A családod már a multté és nincs senki aki helyettesíthetné őket.
Megint kellett nyelnem egy nagyot hogy elnyomjam magamban a gyász érzését. Erősebbnek kell lennem ennél.
Bólintottam egyet a férfi szavaira és az egyik fegyvertárolóhoz lépve levettem két pisztolyt is. Talán még sosem voltam ennyire felfegyverkezve mint most.
Mindkét combomon vadászkések, a derekamon késtartó és a két pisztoly. A bakancsomban mindkét oldalt a pengék amiket mióta az eszemet tudtam magamnál tartottam és a lábszáramon még két kés.
A vállamat húzta a teli hátizsák. Benne töltények, elsősegélykészlet, kötél, viharkabát és minden ami odakint még jól jöhetett. Ezek kellettek ha túl akartam élni.
Ha túl akartunk élni.
Hirtelen pördültem meg a tengelyem körül mikor meghallottam a férfi hangját. A kezemben a vadászkés de nem voltam elég közel hozzá hogy mocskos homlokába állítsam a hegyét.
Túl közel álltam Hellhez így egész könnyedén be tudott célozni mindkettőnket a pisztollyal.
A két férfi között megfeszült a levegő. Ismerték egymást... És a férfi... Nagyon furcsa néven szólította Hellt.
Creek... Aztán meg Jimmy fiú?
Zavartan pillantottam fel rá megint mikor meghallottam a férfi szavait...
Irányíthatatlan gyilkos? Mi?
Olyan vörösen izzottak a szemei hogy egy pillanatra megijedtem.
Ezeket a vörös szemeket eddig csak szörnyeken láttam. De ő nem lehet az... hiszen emberi... Nem lehet hogy nem jó emberbe vetettem a bizalmamat.
Láttam ahogy Hell karjai megfeszülnek ahogy a pisztolyt tartja szinte felkészültem arra hogy a pisztoly fülsüketítő lövése majd egy nagy darab zúgássá változtatja a világot. Mégsem így történt.
Az idegen férfi ajkait újabb fenyegetések hagyták el mire én is megfeszültem. Többen vannak... Körbevettek minket nem voltunk elég óvatosak.
Hellre villant a szemem majd vissza a férfira. Az izmaim még mindig görcsösen feszültek támadóállásba fagyva.
Hell szavai még a véremet is megfagyasztották. Lehet hogy mégis fel tudna áldozni? Csak így miután megmentettema  seggét?
A tekintetemen is látszhatott ez mikor ránéztem. De... talán csak az álca miatt kell... hogy ne bukjunk le. Szeretném azt hinni...
A férfi tovább beszélt és a szavai után Hell rámpillantott. A vörösen égő szemekben láttam hogy csak blöffölt. Ketten voltunk ebben... És ki fogjuk vinni innen egymást.
Csak megrándult a szám sarka válaszképpen. Rendben... Akkor csináljuk így.
Ahogy a fal takarásába értünk  oldalra mozdultam hogy a falnak szorítsam az idegen férfit, Barnest ahogy Hell nevezte.
Az izzadságszag és a mocskos ruháinak bűze egyből megcsapott de hamarosan már csak a meleg vérének szagát éreztem ahogy a feje szétrobbant. Hell lelőtte.
A vérpára beborította az arcomat, a fülem pedig csengeni kezdett a durranástól. Mégsem figyeltem ezekre. A fájdalom majd letépte a karomat.
Nem tudtam hirtelen hogy mi történt de mintha valami felperzselte volna a felkaromat. Éreztem ahogy a vér forrón elborítja az egészet és egy pillanatra elködösödött a látásom a fájdalomtól. Fekete pontok úszkáltak a perifériám szélén.
Két erős kar kulcsolódott körém.
Az adrenalinnak hála ami hirtelen öntötte el az egész testemet egy pillanatra teljesen elfelejtkeztem a fájdalomról. A testem magától cselekedett.
Gyomorba könyööltem az engem megragadó férfit és ahogy legörnyedt a fájdalaomtól betörtem az orrát a fejemmel.
Egy pillanattal később már villant a kezemben a vadászkés aminek az éle olyan simán csúszott a férfi mellkasába mintha csak vajba szúrtam volna.
A férfi szürke szemei az enyémbe mélyedtek ahogy eltátott szájjal kűzdött meg az utolsó lélegztetvételéért. A szemfehérje sárga volt... Undorítónak találtam.
Egy csuklómozdulattal fordítottam egyet a késen és kihunyt az élet a szürke szemekből.
Azonnal kirántottam a kést belőle és hátraléptem.
Egyből Hellt kezdtem keresni aki a másikkal küzdött.
Odarohanva rúgtam le róla a férfit de az addigra már halott volt. Az egyik hangtompító amit alig 5 perce dobtam oda Hellnek kiállt a halántékából.
- Jól vagy? - kérdeztem zihálva és kinyújtottam felé az épp karom hogy felhúzzam.
Mindketten csurom véresek voltunk.
Még nem kezdett el feltűnni a karomból sugárzó kínzó égető fájdalom.
Nem is foglalkoztam vele, tisztábbik kezemmel hátratúrtam rövidre bágott hajam elmaszatolva a vért az arcomon.
- Kell egy jármű - néztem fel rá és ha egyetértett azonnal kiléptem a fegyverraktár ajtaján hogy keressek egyet. Alig tíz perc telt el hogy megnyomtam a gombot mégis óráknak tűntek. De a káosz még a mi kezünkre játszott. Még mindig sípolt a fülem a lövéstől, tompán hallottam mindent mintha csak egy  vastag függönyön át szólna.
- A jeepek! Menjünk a jeepekhez! - kiabáltam neki és ha benne volt a dologban azonnal neki is iramodtam. Feltéptem az ajtót mit sem törődve vérző, fájó karommal és bemásztam az ülésre. Feltérdelve néztem körbe hogy mi van idebent. Víz! Pokróc! Ez egy aranybánya ha szükni akarunk. Alighogy Hell is megérkezett mellém ordítva fedeztek fel minket. Ijedten kaptam oda a fejem aztán a fiúra néztem
- Ugye tudsz vezetni?! - kérdeztem pánikban. Életemben nem ültem még autóban. Csak olvastam róluk. Ha Hell igent mondott még mindig nem nyugodtam meg teljesen. Előbb ki kéne jutnunk ebből a fertőből.
AZtán a motor mégis felbőgött alattunk és megrádult az autó előre mire hátraestem az ülésben. A kerekek csikorogtak és hatalmas por támadt mögöttünk ahogy kilőttünk előre. Fogalmam sem volt merre megyünk és mire felültem a kapu túl gyorsan közeledett én pedig valószínűleg hiába kiabáltam Hellnek hogy álljon meg.
Hatalmas robaj és porfelhő szállt fel ahogy kidöntöttük a kapun áthajtottunk a járgánnyal.
Fel sem fogtam hogy mi történik egészen addig míg elkerekedett szemekkel nem néztem Hellre aki mellettem biztos kezekkel vezetett.
- Hát te meg vagy bolondulva.... - jegyeztem meg döbbenten és ali pár másodperc múlva jóízűen elnevettem magam ami hamarosan fájdalmas nyögésbe fordult. Még mindig dőlt a vér a karomból. Fintorogva szorítottam rá a szabad kezem. Az ujjaim alól lassan bugyogott a vér. A fenébe...
- Ahh... A karom... - nyöszörögtem fájdalmasan.




[/i]
✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗


972┃YOUTUBE┃HEVE IS LOVE HEVE IS LIFE
Vendég

Vendég

avatar

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2018 6:10 pm



There's a memory of how we used to be. That I can see through the flames. I am hypnotized as I fantasize. Forgetting lies and pain but I can't go back


To Evelyn
Megmagyarázhatatlan bizalmat keltett bennem a lány, ami leginkább azért aggasztott, mert tudtam jól, hogy hibát követek el azzal, ha bárkinek is bizalmat szavazok. Egy embernek hiszek, s hiszek benne, az pedig Lili. A világ veszélyes, főleg a magamfajtának. És mi volna ennél ékesebb szónoklója, mint a helyzetem, amibe bele csöppentem alig egy órája. Hiszen egyetlen hibát követtem el. Követtem a bátyámat Abee felé, és megpróbáltam rájönni, hogy hogyan beszélhetnék vele. De onnan már kevésbé voltam érdekelt a társaságát illetően, amikor kijelentették, hogy el akarják választani a fejemet a nyakamtól. Valahogy érhető módon nem mulatnék olyan fülig érő szájjal, ha csak nem mosolyt húznának az arcom két oldalára késsel besegítve. Ahhoz meg aztán végleg semmi hangulatom...
S így ott álltunk a két őrtől nem messze. Egy nyitott ajtajú fal választott el minket egymástól. S az ablak, melyen át kellő rálátásunk nyílt a helyzetüket illetőleg. Nem lehetett nehéz dolgunk, hiszen kettő a kettő ellen volt. Így nem volt más dolgunk, hogy egymást kiegészítve levegyük a kiosztott egyént, s ártalmatlanítsuk.
Míg Evelyn a bakancsában rejtegetett éles eszköz használata mellett döntött, én inkább a két kezem munkásságára hagyatkoztam. Evelyn jelzésére indultunk el, míg én jobbra, ő balra vette az irányt. Csendesen lopakodva kerültünk a két sürgő forgó személy mögé. Nyugtalanok voltak, ugyanakkor igyekeztem megőrizni hidegvérüket, s fegyelmezetten, remegő kézzel figyelték a káoszt. Ahogy banditák, a szolgálókat hajtják. Ahogy mindenki keresi a riadóztatás okát. Ahogy azt a  személyt is, aki riadóztatta a tábort... Nem volt elég időnk.
Hát hirtelen felemelkedve nyúltam át vállai felett, hogy egyik kezemmel állát, másikkal feje hátulját fogjam közre, hogy kellő lendületet véve, erőt kifejtve rántsak akkorát rajta, hogy egy visszhangzó reccsenéssel válasszam el nyaki csigolyáit egymástól. S ő elernyedt testtel hullott a talajra, mit sem sejtve, hogy mi vagy ki vette el az életét. Ez azonban bizonyos volt, egy cseppnyi bűntudatot sem okozott, ahogy a fülemben csengett csontjai reccsenésének hangja. Bár örömnek sem neveztem volna...
Azonnal hátra tekintettem, magam mögé, hogy Evelynre pillantva, megbizonyosodjak róla, hogy minden rendben van vele. Bár hangot aligha adtak ki áldozataink, de amíg nem láttam a szememmel, addig meg sem történt.
- Csak természetes...  Ha távol akarod magadtól tartani a mocskokat, kénytelen vagy jól lőni...- válaszoltam neki, miközben kellőképp önmagammal illetve a vággyal vitatkoztam, hogy mindent, amit e falak tartalmaznak, magammal vigyem. Hatalmas volt a kísértés, tudatában, hogy Wyndhamben nagy hasznát vennék ennek az arzenálnak. Ott, ahol amúgy jelenleg totálisan lefogytunk a lőfegyverből, mivel a felkelés során a lázadók mindent magukkal vittek.
- Tudsz lőni vagy sem, fogj pisztolyt... -Wyndhamben a felkelés minden tartalékunkat kimerítette. A lázadók hozományként ajánlották fel Abee számára, ahogy átálltak.- Ha segíteni akarsz magadon, annyi fegyvert veszel magadhoz, amennyit nem szégyellsz... - jelentettem ki, miután felhúztam pisztolyomat, s nadrágom hátuljába csúsztatva, dugtam el pólóm alá. Vadászkést erősítettem lábszáramhoz. Kapkodva borítottam tenyerembe a töltényes dobozkák tartalmát, hogy zsebeimbe dugdosva bebiztosítsam az életemet. Azonban annak ellenére, hogy azt tanácsoltam, hogy nagyobb karibelü lőfegyverrel ne bajlódjunk, mégis magamhoz vettem egyet. Az automata gépkarabélyt átvetve vállamon, akasztottam magamra pánját, megfogadva saját tanácsomat, s engedve a késztetésnek, miszerint "jól jöhet". Ekkor pillantottam a lányra, mikor is feltette a kérdést, amit minél előbb teljesíteni szerettem volna, de valami... Vagy valaki közbeszólt. Tekintetem, ahogy ugrott a lányra, úgy ívelt át az ellenséges személy felé. A nevemen szólított. Creek. Nem örültem. Nem akartam, hogy többet tudjon Evelyn a kelleténél. De a sors fintora, hogy idővel kérdezősködni fog a befejezetlen szótagjaim, a titkolódzásom és az elkerült válaszadások okán.
- Picsába...- sziszegtem feszülten orrom alatt, majd ragadtam kezembe, a Evelyn által korábban adott hangtompítókat. Másik kezemmel a pisztolyomat rántottam elő hátam mögül, hogy célba véve  a férfit, kellő fenyegetést nyújtsak számára.
- Ha nem enged el minket élve, az lesz az utolsó döntés, amit hozott Barnes...- Barnes idegesen nézett rám, ahogy én is kellő képen felhúztam magamat. Szemeim ezúttal vörösen villantak fel, jelezve idegállapotomat. Az izgalom hevében ugyanis képtelen voltam arra figyelni, hogy fent tartsam a belő béke ezen fokát, melyen túllépve, bizony megmutatkozik a kellemetlen utóhatása fajomnak.
- A vöröslő szempár. Ugyan Jimy fiú... Azt hiszed, hogy kockára teszem a saját életemet a tiédért cserébe? A bátyád ezért akarja a halálodat... Egy irányíthatatlan gyilkos vagy, aki még önmagát sem képes kontrollálni.... Mond, szerinted mit tesz velem, ha megtudja, hogy hagytalak meglógni?
- Azt kapod, amit megérdemelsz az árulásodért! Wyndham elárulásáért. - jelentettem ki, bár tudtam, hogy nincs sok időnk. Egy felfigyelt ránk, úgy más is jöhet még. Amit viszont nem akartam megvárni. Azonban a rám, s Evelynre pisztolyt fogó egyén ezt nem engedte meg számomra. Nem kockáztathattam, hogy bármelyikünket is lelövi. Én nem akarok még meghalni. A jótevőmet pedig nem fogom megöletni.  Hiszen Evelyn nem kerülhet elég gyorsan a közelébe, hogy Barnes le ne lője. Elvégre mellettem állt. Csak egy apró mozdulat lett volna célba venni őt. De nem állhattunk sokáig így itt. Ezzel a gondolattal, akartam meghúzni a ravaszt, mikor Barnes rám förmedt. Megálltam.
- NEM ajánlom mini Rambo. A kis Karate Kid-ed tarkóját egy vörös kis pont ékesíti. Kockáztatnád egy új barát elvesztését? A megmentődét? - Pillanatnyi rémület rohant át rajtam, azonban hamar úrrá kellett lennem önmagamon és az érzéseimen. Sebezhetetlennek kellett tettetnem magam. Hát ezzel a gondolattal húztam ajkamra egy kegyetlenül önelégült mosolyt.
- És ha mégis? - látszólag úgy nézhettem ki, mint aki valóban képes ekkora kockázat vállalására. El kellet hitetnem vele, hogy bármikor megölethetem.
- Ismerlek már kölyök. Ha azzal az életedet is mentenéd, sosem igazolnád a bátyádat. Így nem... Szóval szedjétek kifelé a sátorfátokat.
Egyszerűen mint aki valóban feladta indultam meg Barnes irányában, rápillantva Evelynre, éreztetve vele, hogy van tervem. Ne tegyen semmiféle meggondolatlan lépést, amivel kinyírat minket...
S ha valóban fogta az adást, megindultunk a kijárat irányába, mint akik valóban feladták, hogy mikor kellő takarásba kerülünk, Evelyn a falhoz szorítsa Barnes-t, s én beleeresszek a fejébe egy golyót. A pisztoly durrant, hiszen nem volt rajta hangtompító. A rangja elnyomott egy másik lövést. A lövést, amelynek eredménye, egy felkarba fúródó lövedéket eredményezett. Evelyn felkarjába. Ekkor még észre sem vettem a lány sérülést. S azonban nem ért véget a dolog. Két erős, magas férfi jelent a semmiből. Evelynt igyekezett lefogni az egyik, míg nekem akkorát bemostak, hogy a vizes hordónak esve, próbáltam talpon maradni a hirtelen szédülés következtében. A hangtompítók a földre estek, ahogy én is a porban kötöttem ki. A kabátom nyakát elkapva sorozta az arcomat. De könyörgöm, félvér vagyok... Hol én ütöttem őt, hol ő engem. A végére azonban kezdtem alul maradni. Így kimatatva a talajon az egyik szétgurult hangtompítót, ágyaztam bele az agyába... Beborított a vér.
1067┃YOUTUBEUdvar - Page 2 131178065  ┃
Vendég

Vendég

avatar

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2018 10:24 am


BUT I FOUND IN YOU WHAT WAS LOST IN ME
IN A WORLD SO COLD AND EMPTY



To Hell
You are just like me

Egy pillanatig sem gondolkoztam mikor megláttam magammal szemben az őrt. A fülemben ott visított ez az idegölő hang és még Hell ordítását is hallottam, mégsem vonták el a figyelmemet. Lendült a lábam a férfi pedig csattant a földön. Egyből az övéhez kaptam hogy leszedjem róla az odaakasztott kulcsokat és a megfelelőt keresve léptem a lakathoz.
Nem lett volna egyszerű kijuttatni őt innen a kulcsok nélkül. Úgy néz ki a szerencse is a mi oldalunkon áll.
Egy kicsit szenvedtem a zárral aztán a lakat végre csörögve hullott a porba és kinyottam a rácsot. Felnéztem a magas férfira aki meglepve bámult rám.
Kissé megilletődve, nagy szemekkel néztem fel rá. Nem értem min lepődött meg ennyire...
- Persze hogy visszajöttem... - feleltem felnézve rá. Nem hagytam volna itt. Tudom hogy őrültség. Tudom hogy alig ismerem de... nem tettem volna ezt meg vele.
Sosem én voltam az aki hátrahagyott embert. Sosem én voltam az aki ott akarta hagyni a másikat meghalni...
Újra összeszorult a szívem a gyásztól. Újra megrohantak az emlékképek egy pillanatra arról hogy veszítettem el a családomat. Egyedül maradtam. Ki tudja mi lett velük.... Vajon túlélte bármelyikük... Vajon fogok még velük találkozni?
Összeszorítottam az ajkaimat egy pillanatra de ahogy a riasztó éles hangja újra eljutott az elmémig felnéztem a férfira.
Most sokkal fontosabb dolgunk van. Utána is gyászolhatom a nővéreimet. Most... nem annak jött el az ideje.
Együtt léptünk ki a falakkal körbevett udvarra. Odakint hatalmas káosz uralkodott mindenki rohangált. Az őrök nagyrésze a falakon volt, a bejáratokat is rengeteg fegyveres őrizte.
Hirtelen egy tenyér kulcsolódott a karomra mire azonnal odafordultam hoyg támadjak, de csak Hell volt.
ELszoktam az érintésektől...
Behúzott az egyik vizeshordő mögé én pedig vele együtt lelapulva  lestem a legjobb menekülési útvonalat.
A férfi felém fordult, nagyon komoly arccal én pedig feszült figyelemmel fürkésztem koszos arcát. Minden mondatára aprókat bólintottam jelezve hogy tudomásul vettem amit mondott. Nem lesz egyszerű... Hát az biztos...
- Arra is van ötleted hogy hogy jutunk ki? - kérdeztem fojtott hangon átpillantva a válla felett. Még mindig káosz és hangzavar uralkodott. Ennél jobb alkalmat keresve sem találhatunk a szökésre.
A szennyvíz elvezető jó tervnek tűnt. Nem épp a legkedvemrevalóbb megoldás, de ha ez kell akkor nincs másik megoldás... És ki fogunk jutni innen.
Lelapulva követtem őt a fegyverraktárig. Vicces hogy pont itt nincs ilyenkor őrség. Ezt a két embert még én is bőven elintézem egyedül, de Hellel így már tényleg gyerekjáték volt.
Az árnyékban lopakodtunk közel hozzájuk és lelapulva pillantottam Hellre mikor emgszólalt.
- Vettem - bólintottam egy aprót és a bakancsomból előhúztam a saját tenyérnyi pengémet. Apró fegyvernek tűnik de én is az vagyok... Apró és halálos.
- Tied a jobboldali... Enyém a bal - mondtam neki egy pillanatra nézve csak rá aztán kibújtam a sarok mögül hogy támadjak.
Egy pillanat volt az egész. A kezemben megvillant az apró penge, egy elfojtott fájdalmas nyögés és az emberünk holtan esett össze.
Tudtam hogy hova kell szúrni hogy azonnal meghaljon valaki.
Ha Hell is végzett az emberével kiegyenesedve vártam meg hogy odaérjen hozzám.
- Jól lősz? - pillantottam fel rá mielőtt beléptünk volna a fegyverraktárba. Odabent tömve volt minden fegyverekkel.
Géppisztoly, shotgun, pisztolyok, mesterlövész puskák, nyílpuskák... És kések. Ez volt az én asztalom...
- Nem vagyok jó lövő - mondtam neki a késekhez lépve - Maradok a késeknél - ránéztem és megvártam a beleegyezését csak utána vettem le a tartóról egy majd alkaromnyi vadászkést.
Megfogva mértem le a súlyát és a fogását és könnyedén megpörgettem a kezemben. Tökéletes... Jó az egyensúlya.
Lekaptam egy combra és egy derékra erősíthető késtartót és felcsatolva magamra kerestem még pár kisebb kést is a nagy vadászkés mellé.
Körbejárva még találtam néhány hangtompítót amit odadobtam Hellnek ha kellett neki. Kicsit odébb hátizsákokat is találtam.
Az egyiket gyorsan teledobáltam elsősegély felszereléssel, vihardzsekikkel, kötéllel és mindenféle ilyesmivel ami kellhet odakint. Nem tudhatjuk mi vár ott... És ki tudja meddig leszünk odakint.
Én elveszítettem az értékeim nagyrészét a nővéreimmel együtt.
De a gyásznak még nem most van itt az ideje....
- Mehetünk? - fordultam a férfihoz és ha rábólintott a dologra a kezembe fogva az egyik kést lapultam emg hogy elinduljunk a szennyvízelvezető felé. Még mindig káosz uralkodott odakint, az emberek rohangáltak és kiabáltak mintha megvesztek volna. Biztos, gyors léptekkel settenkedtünk a fal gyengepontja felé.
Féltem hogy ennyire nem lesz könnyű dolgunk... és sajnos hamar igazam is lett.
- Szökünk Creek... szökünk...? - hasított egy ordítás az amúgy is zajos levegpbe mire mindketten odakaptuk a fejönket.



[/i]
✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗


731┃YOUTUBE┃ÜZENET NEKED ┃
Vendég

Vendég

avatar

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2018 12:52 am



There's a memory of how we used to be. That I can see through the flames. I am hypnotized as I fantasize. Forgetting lies and pain but I can't go back


To Evelyn
Ahogy megjelent az őr, háttal álltam neki.  A ketrec másik felét támasztottam, miközben szemeim felfelé irányúltak. A vékony kis rácsos ablakon néztem ki. A felhőket figyeltem. Mintha bármelyik pillanatban égi segítséget kaphattam volna, hogy kijuttasson ebből a rémálomból és egy gyönyörű nő mellett kelhessek fel egy gazdag villában, 2 gyerekkel és egy jó állással. A legnagyobb gondom egyedül a politika volna. Felkelni reggelente, meginni egy kávét és azon bosszankodni, hogy a kölykök már megint leöntötték az ingemet. Mennyivel más életem lehetne. Mennyivel más élet volt régen... Bár megtapasztalhattam volna.
- Hé... Creek! - morrant fel a hátam mögül az újabb látogatóm. Valahogy az ő képét kevésbé láttam örömmel, mint Evelynét. Hát felé fordultam, majd felvontam a szemöldökömet, amikor a kijárat és köztem, már egyedül az ismeretlen arc állt. Meglepetten néztem rá, és féltem, hogy Evelyn el fog késni. Rettegtem tőle, és egyre csak az járt a fejembe, hogy: Gyerünk kislány. Meg tudod csinálni. Ne hagyj itt megdögleni... De nem szabadott gyengeséget mutatnom. Sem aggodalmat. Érdektelennek kellett maradnom. Bár nem látott semmit, de jobb félni, mint megijedni.
- Wells látni akar. - morgott mély hangján, majd kezdeményező lépést megtéve felém, nyúlt irányomba, mikor is megszólalt a hang. Az elnyúló éles nyögés, ami fülsüketítően hatolt be hallójáratomba. Egyszerűen meg tudtam volna őrülni ettől a hangtól, azonban egyben ez volt a szabadulásom hírnöke.  Ezúttal a mennyek kűrjeinek egyike volt a szememben. Azonban hamar zárult előttem az ajtó. Mielőtt még bármit is tehettem volna. Gyorsan reagált a fickó, és nekem már csak arra volt időm, hogy a rácsnak tapadjak és ordítsak utána.
- Mi történik? HÉ! - ordítottam utána, ahogy kiindult az ajtó felé. Csak néztem utána, majd mikor eltűnt a látómezőből, a kerítésemet kezdtem el rángatni. Gyenge pontot kerestem. Tudni akartam, hogy hogyan juthatok ki. Fent nem lehetett kimászni. Plafontól plafonig ért. A lakatot nem lehetett csak úgy szétfeszíteni. Semmi olyan nem volt nálam, amivel meg tudtam volna babrálni...
S mint sorszerű pillanat hullott vissza a bejáratból a fickó teste. Elnyúló nyöszörgéssel landolt a talajon, maga alatt felverve a fehér port. Hamar az eszméletét vesztette. S mint képregény hős lépett elő Evelyn és kulcsot kapva kezébe indult irányomban.
- Visszajöttél... - jegyeztem meg meglepetten, ahogy kinyitotta rácsomat. Tényleg meglepett. Arra számítottam, hogy tétovázni fog. Vagy egyszerűen átértékeli az egészet és lefúja az akciót. Hiszen megtehette volna. Ha ki akarnak végezni, azt úgy is megtették volna. A szeme elé sem tudtam volna kerülni, csak ha ő úgy akarta volna. Bár ezzel még aligha nyerte el a bizalmamat. Hiszen ő is el akar tűnni innen, akár csak én. De semmi sem kényszerítette arra, hogy vissza is jöjjön értem. Talán rosszul ítéltem meg. Talán rosszul álltam hozzá...
Ahogy kiléptünk kő falak vettek körül minket. A kijáratot őrizték. Krízis helyzetben is folyamatosan. Mi több. A protokoll előírta, hogy elsősorban a falakat ellenőrizzék, majd úgy haladjanak belülre. Azonban volt egy pont. A szennyvíz elvezető, ahol kijuthattunk. De fent állt a kockázata, hogy valami kevésbé kedvessel találkozunk, így... Szükségünk volt fegyverekre. Megragadtam a lány felkarját, majd behúztam az egyik vizes hordó mögé. Leguggolva a hatalmas zajban... Nem volt sok esélye, hogy épp velünk fognak foglalkozni. A rálátás amúgy sem volt előnyös számukra. Hát egyenesen a lány szemeibe néztem, mocskos, véres és sebes arcomon komoly grimasszal.
- Fegyverekre van szükségünk. Elsősorban pengék kellenek. Pisztoly sem árt. A káoszban talán elkaphatunk pár embert, vagy bejuthatunk  egy kisebb fegyvertárba. Innen van nem messze az egyik. De ilyen esetben azokat is őrzik... Nem lesz könnyű. - ecseteltem neki, s persze ha rákérdezett, hogy utána hogyan tovább, most mondtam el neki. - A szennyvíz elvezető... - ha pedig nem tette meg, egyszerűen biccentettem fejemmel a fegyvertár felé, s jeleztem számára, hogy kövessen. Így hát a háttérben megbújva haladtunk csendben, egészen addig, míg el nem jutottunk a szóban forgó épületig. Tán 2 ember volt bent, akik őrizték a fegyvereket. Nekünk pedig el kellett őket intéznünk... Méghozzá sietősen. Ki tudja mikor akad még társaságunk. S azt egyikünk sem akarta megvárni.
- Pisztoly és penge... A gépkarabély és nagyobb kaliberű lőfegyver túl nagy zajt csap... Ha találsz hangtompítót, még jobb...
669┃YOUTUBEUdvar - Page 2 131178065  ┃
Vendég

Vendég

avatar

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzomb. Márc. 10, 2018 11:29 pm


But I found in you what was lost in me
In a world so cold and empty



To Hell
You are just like me

- Itt nincsenek biztonságos helyek - feleltem kissé talán ellenségesebben mint szerettem volna - A puszta létezés is halálos... Minden ami él és mozog meg akar ölni... Mindegy hogy mutáns vagy ember... szörny vagy állat... Sehol nem vagy biztonságban - mondtam keményen a szemébe nézve.
Úgy néz ki kár volt megengednem magamnak azt a luxust hogy bízzak benne. Hogy megint bízzak egy emberben aki majd elárulhat. Egyre inkább... úgy tűnt hogy kár volt megint jónak lennem.
Önzőnek kellett volna maradnom. Egyedül...
Mégis... ahogy az előttem álló férfit méregettem. Láttam hogy ő is engem vizsgál. Próbálja kideríteni milyen lehetek valójában ahogy én is próbálom megtalálni az igazságot a szavaiban.
Hárított nekem pedig összeszűkültek a szemeim.
Nincs ideje ilyeneket elmodnani...? Legyen. Értem én hogy titkol valamit de nem kell hazudnia. Nekem is vannak titkaim... De én nem hazudtam neki.
- Nem fogok itt meghalni - feleltem egy kicsit felvonva a szemöldökömet. Tévedtem... Mégsem lát belém annyira mint gondoltam.
Hell néven mutatkozott be én pedig halvány mosollyal biccentettem egyet. Furcsa ilyen nevet adni egy gyereknek.
Egy kicsit közelebb léptem hozzá ahogy a tervéről kezdett beszélni és figyelmesen hallgattam. Láttam az épületet középen szerintem fel tudnék osonni... Nem lehet ott olyan sok őr hisz a legtöbbet a bástyákon láttam... Le tudonám nyomni őket... hiszen nálam van a késem és nem számítanak támadásra.
Mielőtt ezeket a gondolatokat meg tudtam volna osztani Hellel megnyikordult az ajtó.
Nehéz léptek közeledtek felénk és alig pár pillanatunk volt cselekedni.
Hellre kaptam a tekintetem és egy apró bólintás után már el is tűntem az egyik árnyékban. Könnyed mozdulatokkal csusszantam át a rések között és pár pillanat múlva már úgy álltam az udvaron mintha nem is jártam volna az épületben.
Követve Hell szavait indultam el a középen álló épület felé. A szemem egyre körbejárt az udvaron számolgatva az őröket.
Ott van kettő... ott még egy... fenn a bástyán három...
Az épület mellett csak kettőt láttam körözni... Ha elég gyors vagyok át tudok csusszanni köztük észrevétlenül... Bent az épületben pedig el tudom tüntetni a testeket... Legyen holt vagy eszméletlen.
Mintha csak arra sétálnék vágtam át az udvaron, a fejem lehajtva folyamatosan figyelve hogy valaki nem figyel-e... De nem láttam egy felém villanó tekintetet sem.
Hamarosan az őrtoronyban voltam középen. A falnak simulva osontam felfelé a lépcsőkön.
Az első őrt nem öltem meg. Olyan erővel rúgtam halántékon hogy összeesett. A testét elrejtettem az egyik holttérbe és mentem tovább.
Nem kellett ölnöm... szerencsére... Nem szerettem ölni.
Eljutottam a riadozatóig és lelapulva nehogy meglásson valaki odaosontam. A rengeteg gomb és kapcsoló között nehéz votl eltéveszteni az öklömnyi piros gombot.
Egy kis hezitálás után nyomtam meg.
Azonnal kitört a hangzavar, minden riasztó egyszerre kezdett ordítani én pedig rohantam, kifelé innen hogy mentsem a bőrömet és Hellét.
Ugyanazon az útvonalon rohantam vissza amint jöttem és átcsusszanva a fal rései között rohantam vissza Hellhez.
Pont egyszerre értem oda az egyik őrrel aki kissé megszeppent a látványomtól. Ez volt a szerencsém.
Meglendülve úgy arcon rúgtam hogy elterült én pedig egyből a kulcsaiért nyúltam hogy kiszabadítsam a férfit.



✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗

498┃YOUTUBE┃ÜZENET NEKED ┃
Vendég

Vendég

avatar

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzomb. Márc. 10, 2018 10:20 pm



There's a memory of how we used to be. That I can see through the flames. I am hypnotized as I fantasize. Forgetting lies and pain but I can't go back


To Evelyn
Csak álltam ott vele szemben. Egy sufni kerítés választott el minket. Egy kezdetleges kis cella, az olyan embereknek, akik nem sokáig fognak itt tartózkodni. Akiket csak átmenetileg tesznek le valahova. Hiszen hamar a bitófára kerülnek, vagy tovább lépnek. Abban biztos voltam, hogy a tervük velem nem állandó. Legalábbis nem állandó itt. Sietnem kellett. Sietnem, hiszen hamar társaságunk akadhat.
- Bárhol biztonságosabb, mint Abee-ben. Én egy biztonságos helyről jövök. Ott ahol nem ölnek ártatlanokat... Ott ahol tiszteletben tartanak. Ahogy úgy viselkednek a túlélők a társaikkal, ahogy azt valóban megérdemlik. Nem ölnek élvezetből! Ahol szabad vagy... - Beszélhettem neki a különbségekről. Ránézésre nem tűnt annak a személynek, aki tudja hova keveredett. Nem beszélve a tényről, hogy nem úgy festett, mint akinek sok táborral lett volna dolga. Talán ez az első biztonságosabb hely, ahol járt. Ami azt jelenti, hogy kóbor lélek. Óvatos és nem fog megbízni senkiben. Eléggé nem, ahhoz, hogy rábízza bárkire is az életét. Épp ezért voltam meglepett, mikor egyre inkább a segítségnyújtás felé hajlott. De semmi sem fix, amíg meg nem történik... Így ezt sem vettem készpénznek. Számításba kellet ugyanis venni, hogy mit művelnek az új barátai vele, ha megtudják, hogy máris elárulta őket. Naiv léleknek tartottam, túl sok jóindulattal. Talán tévedésben éltem, de nem álltam messze az igazságtól. Talán...
Aztán jött a kérdés, amire nem tudtam választ adni. Nem azért mert ne lett volna rá, hanem mert nem tehettem meg, hogy őszinteséget mutatok felé. Illyes fajtát legalábbis nem. Ha bevallom, hogy a bátyám a családom meggyilkolásával gyanúsít, legalábbis közvetlen nem, azonban részben felelősnek tart... Talán úgy fogja érezni, hogy rá is veszélyt jelenthetek. Nagyobb veszélyt, mint amit úgy amúgy, mint amire úgy nézett ki, hogy vállalkozik.  Nem kockáztathattam... Ki kellett találnom valamit, vagy legalábbis hárítanom a nem túl fölösleges kérdést.
- Nincs erre időnk. Bármikor vissza érhetnek az őrök. Ha pedig rajta kapnak - én elveszítem az egyetlen szerencsémet - véged... És nekem is. - kellő komolyságot öltöttem arcomra, s rideg véremet bevetve igyekeztem vele is éreztetni, hogy ez nem játék. Bár nem úgy nézett ki, mint aki annak tartotta. - Segíts, vagy mentsd a bőrödet, amíg teheted... Nem kell mindkettőnknek meghalnia! - S ez volt az a rész, mellyel igyekeztem megvenni magamnak a bizalmát. Éreztettem vele, hogy számít, s habár ez így is volt, azonban a saját életemért jelenleg jobban aggódtam. Épp ezért valahol ezzel az övéért is.
- Természetesen. - biccentettem neki együttműködően és lelkesen. Bizalmat keltettem benne és igyekeztem azt fenn is tartani. Ha pedig elveszítem, halott ember vagyok.
- Hell... - eresztettem halovány mosolyt arcomra. A hell-t sosem kedveltem, azonban ha valahogy meghallaná az igazi nevemet, amit csak a bátyámtól hallhat, azzal lebuknék előtte idő előtt. Ha innen kijutok, már nem számít miért haragszik. Hiszen élünk. Élek. Jelen esetben pedig legkevésbé sem az irántam táplált érzelmei voltak a mérvadóak.
- Van egy ötletem... Az udvaron lévő középső épületben van egy riadóztató. Ha megnyomod a vörös gombot, az emberek megőrülnek. A vezérlő legnagyobb gombja. Észre fogod venni. Azt fogják hinni hogy...- akkor nyikorgott az ajtó. A fülembe hasított az éles recsegése az összetákolt fadaraboknak. A zsanér olajozatlan sírása a megváltásáért... A por és a behordott homok, a cipője talpára tapadt sár szemcséi ropogtak a lába alatt, ahogy a hideg betonnak préselte őket. Az árnyéka tűnt fel a bevetülő nap előtt. Hírnöke volt önmagának. Így riadtan pillantottam Evelynre. - Elvonom a figyelmét. Menj és keresd a gombot...- ajkaim között préseltem ki suttogva szavaimat. Ezek a pillanatok óráknak tűntek. Úgy éreztem éveket vettek el az életemből.
574┃YOUTUBEUdvar - Page 2 131178065
Vendég

Vendég

avatar

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzomb. Márc. 10, 2018 8:04 pm


But I found in you what was lost in me
In a world so cold and empty



To Hell
You are just like me

Rezzenéstelen arccal és testtel figyeltem a fiút ahogy végigmér. Láttam az arcán ahogy próbálja kitalálni ki lehetek. Milyen ember. Meggyőzhető-e. Egy-e ezekből a mocskokból.
Vajon mit lát?
Az ártatlan törékeny kislányt akit mindenki vagy emögé is lát? Szeretném vajon hogy emögé lásson?
A szemei újra sötétbarnák voltak, de a vöröses csillogás nem mindig tűnt el belőle.
Figyeltem ahogy beszélni kezd hozzám.
Éreztem ahogy gondosan megválogatja a szavait amiket hozzám intéz. Hazudik... Tudtam hogy hazudik.
Wells Creek egy őrült? Nem tudom ki ez de... az eddigiek alapján nem tudok róla túl sok jót..
Kicsit felszaladt a szemöldököm a megjegyzésére és tovább msutráltam őt. Még mindig láttam hogy visszafogja magát... Valahogy elrejti a szemében a vörösséget.
Aztán végre őszintén nézett a szemembe. Elmondta hogy mi vár rám és... őszintének tűnt a hangja. Most először a beszélgetésünk során tűnt igazán őszintének.
A szemembe nézve győzködött hogy el kell innen tűnnöm. Hogy nem szabad itt maradnom és a bátyja... megölné.
Egy apró félmosoly költözött a szám sakrába mikor azt mondta hogy itt én sem vagyok biztonságba.
- Sehol nem vagyunk biztonságban - jegyeztem emg én is kissé cinikusan - Se idebent, sem odakint. Ebben az egész világban nem vagyunk biztonságban, nyisd már ki a szemed... - fontam össze a karjaimat és sóhajtottam egyet.
- De nem terveztem itt maradni. Nem tetszik nekem ez az egész hely. Azt se tudom hogy kerültem ide... - egy pillanatra oldalra pillantottam ellenőrizve hogy nem közeledik el valaki a folyosón. Szerencsére üres volt csak odakintről hallatszott be a tömeg hangja.
Visszanéztem a férfira és beharaptam az alsóajkam.
- Mi a gond köztetek a bátyáddal? - kérdeztem az arcát fürkészve. Tisztán láttam hogy mikor hazudik, ennyire már jártas voltam az emberi viselkedésben. Ha elmondta ha nem megint sóhajtottam egyet.
Sajnos nem volt olyan kemény a szívem mint szerettem volna. Nem tudtam nem törődni és... Mégsem akartam hogy meghaljon... Valamilyen oknál fogva törődtem az emberekkel még mindig... még ha nem is ismertem... és semmi közöm nem is volt hozzá.
- Kiviszlek innen - bólintottam - De nem megy egyik napról a másikra. Túl sok itt a fegyveres őr és a falakon nem olyan könnyű átjutni... Tervet kell kovácsolnunk... - mértem fel magam körül a terepet majd visszanéztem rá - Képes leszel együttműködni velem?
Ha igen volt a válasza halványan elmosolyodtam és kinyújtottam felé a kezemet.
- Evelynnek hívnak. De szólíts Evenek - mutatkoztam be neki.


✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗

394┃YOUTUBE┃ÜZENET NEKED ┃
Vendég

Vendég

avatar

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzomb. Márc. 10, 2018 5:23 pm



There's a memory of how we used to be. That I can see through the flames. I am hypnotized as I fantasize. Forgetting lies and pain but I can't go back


To Evelyn
Hunyorogva néztem a lányra és próbáltam megőrizni a hideg véremet. Bár a feszültség, ami tombolt bennem, nem a lány ellen szólt, azonban tény volt, hogy az idegeim kezelése sosem volt épp az erősségem. Illetve megtettem amit csak tudtam, annak érdekében, hogy senkiben sem keltsem a fenyegetettség érzését, de talán most indokolt volna ha talán lágyan pislákolna a vörös fény szemeimben. A vörösség, ami megmagyarázhatatlan módon valahogy mindig elkísér.
- Tehát...- hunyorogva kezdtem bele a mondatba, azonban nem folytattam azt. Csak hallgatásba burkolóztam pillanatnyilag. Ha közéjük tartozik, hogy kérjek tőle segítséget. De ekkor eszembe jutottak a kiskapuk. A meggyőzés. Ha új, még nem fertőzte meg Abee mocska. Ez a szeméttelep ugyanis mindenkit magába szippant. Mint egy kézzel fogható fekete lyuk, ami megrontja az összes lelkét, mit falai számlálnak.
- Nézd, nem tudom miért, de ki akarnak végezni . - nem ismertem, nem lehettem őszinte vele. Ha megtettem volna, ha túl gyáva, még a társaihoz fordul. Ezt pedig nem kockáztathattam meg.
- Ez a Wells Creek egy őrült. - Ha nem tette szóvá, amit az udvaron ordibáltam, akkor nem is hallgatta azt. Tehát volt esélyem előállítani valami szaftos hazugságot. Sosem kedveltem a ferdítést, de annak érdekében, hogy az életemet mentsem, el kell tipornom az erkölcsösségemet. - És ha nem tűnök el innen minél hamarabb... - már csak a pokol lámpásával tudok üzletelni, hogy mennyiért hagyjon ki a túra hajókázásból. Azonban abban sem voltam biztos, hogy valóban engem akarnak kivégezni. Bár a szavak, legyenek azok befejezetlen mondat része is, mellettem szóltak. De nem akarok itt lenni, amikor kiderül.
- Talán azért, mert nem közéjük tartozok. - vettem oda neki kissé cinikusan és türelmetlenül. De szememet továbbra is vissza fojtottam, ha korábban el is engedtem néhány vöröslő villanást.
- Nézd...- vettem egy mély sóhajt, miután a lány kellő grimaszt öltött arcára. Természetesen nem tetszhetett a reakcióm. - Az Abeeiek vagy rabszolgát csinálnak belőled, vagy gyilkost. Ha pedig egyiket sem, akkor halottat. A bátyámmal összetűztem korábban és ... - bele szaladtam az igazságba, de ferdítenem kellett annak érdekében, hogy meg maradjon a titkom. -... ha megtalál. Ha itt lát. Nekem végem. Érted? - vontam fel szemöldökömet, végig egyenesen a szemeibe néztem. Azt akartam elhitetni vele, hogy amit hall, az az igazság. És mi sem segít jobban ebben, mint a szemkontaktus. - Neked is el kell menned innen. Menekülj el velem! Itt te sem vagy biztonságban...-
Szándékosan kerültem ki a saját magával kapcsolatos kérdését. Hiszen ha elárul neki, hogy miatta kerültem ide. Ha megtudja, hogy én találtam meg és miattam került ő is ide... A kellemetlen dolgok egy rövid ismeretség erejére, pláne az én helyzetemben, csak a célom terhére lenne.
432┃YOUTUBE┃ÜZENET NEKED ┃
Vendég

Vendég

avatar

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzomb. Márc. 10, 2018 3:13 pm


But I found in you what was lost in me
In a world so cold and empty



To Hell
You are just like me

Némán megbújva vártam hogy annak a két férfinak elhaljon a hangja a folyosón. Kivégzésről beszélgettek...
Hallottam az egyik hangján hogy nagyon a dolog mellett áll a másik mégis elhallgattatta. Nem tudtam mi folyik itt... Nem tudtam ki ez a Wells hiába hallottam már a nevét sokszor. Nekem egy idegen volt, mint itt mindenki.
Nem akartam hogy közöm legyen bármelyikükhöz is. Talán az lenne a legjobb ha eltűnnék innen. Kérdés hogy mennyi idei élném túl odakint...
Talán ha lopnék egy kis élelmet... Felszerelést...
Egészen elmerengtem míg a léptek és a hangok elhaltak és pár másodpercet várva bújtam elő az árnyékból.
Ahogy a fiú észrevett éhesen tapadt a fémkerítésre mire hátráltam egy lépést. Akaratlanul is támadópozíciót vettem fel.
Nem tud bántani Eve. Be van zárva és erősebb is vagy nála...
Nagyra nyílt szemekkel suttogott felém érthetetlen szavakat és mondatfoszlányokat én pedig kissé összevontam a szemöldökömet. Mit akar...?
Nem értem...
Aztán kérdezett tőlem mire kiegyenesedtem a támadóállásból és egy kicsit közelebb léptem hozzá.
- Új vagyok - bólintottam hunyorogva fürkészve őt. A szemei vöröses fénnyel csillogtak rám, az arca csupa kosz és vér... Még mindig vérzett néhány helyről... de mintha. Máris begyógyultak volna a sebei... Hogy lehetséges ez?
- Milyen lány vagyok? - kérdeztem vissza. A hangom még nekem is furcsán csengett... nem beszéltem itt túl sokat, de tele voltam kérdésekkel. Nem tudom miért pont ő volt a kérdéseim célpontja .
- Ki vagy te? És miért zártak be...? - léptem közelebb hozzá megint, de csak óvatosan. A lépteim alatt nem csikorgott a por mint itt mindenki másnak. Az évek során volt alkalmam megtanulni hogy hogyan kell halkan menni.
- Miért akarnak kivégezni? - kérdeztem végül a szemébe nézve. Az mostmár teljesen sötétbarna volt. Káprázna a szemem?



✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗          ✗

312┃YOUTUBE┃ÜZENET NEKED ┃
Vendég

Vendég

avatar

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom



Udvar - Page 2 Empty
 

Udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Abee-
^
ˇ