Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 James H. Creek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: James H. Creek   James H. Creek EmptySzomb. Feb. 03, 2018 1:51 am


James Hal Creek
Rossz ember vagy... Egy szörnyeteg. Annyiszor hallottad már, hogy talán kezded elhinni. De nem engedheted meg magadnak, hogy megmondják ki vagy.
Drew Roy
Félvér
Tulsai
Becenév
Hell, Jim
Születési hely, idô
Kansas, 2013 tavaszán.
Lakhely
Wyndham Tulsa
Beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
nope
Család
Annyiszor, de annyiszor gondolkodtam el ezen. Talán jelent-e valamit, vagy mindössze csak egy szó arra, hogy ugyan azok nemzettek minket. Hiszen mindig oly magasztosan adták elő, mintha igaz volna. Mintha nem csak egy illúzió lenne. Pedig az. Mivel ha azt hiszed, hogy számíthatsz rájuk, ha az esetleges viszontagságaitok elfelejtődnek... Hatalmasat tévedsz. Az anyám halott. Az apám öngyilkos lett. A nővéremnek nyoma veszett. A bátyám pedig meg akar ölni. Ez az én családom...

Tulajdonságok
Erősségek: A vadászat mindig is előnyömként szolgálta a Tulsaiakat. Persze nem szeretek vadászni. A harchoz jobban értek. Hiszen félvér vagyok, mi máshoz értenék? Nah jó, eddig kiemelkedően képes vagyok elnyomni a mutáns oldalamat.

Gyengeségek: Sosem voltam képes közel engedni magamhoz senkit. Kivéve Lilian Cottert, aki befogadott. Valahol ő is a gyengém, hiszen miután Wells magamra hagyott.... Nos ő lelt rám. Ő mentett ki a csapdából. De rajta kívül mindenkit elutasítok magamtól, így sokak nem kedvelnek.

Elsődleges fegyvered: Lőfegyvereink vannak. Azonban van egy lopott KRC tőröm.
The world of the Enigma diesease
Kansas. Gyönyörű otthonom, mit csak elképzelek olyannak, mivel illetem. Soha sem láttam. Vagy ha igen... Nem emlékszem rá. Az első évemet tölthettem ott. Anya nélkül... Bár nem volt maradandó a sérülés, hiszen... Még aprócska voltam. Semmire sem emlékszem belőle. Anyám arcából... Mindössze egy kép maradt, amit apám holttestéből túrtam ki, miután Wells magamra hagyott.

Tulsai vagyok. Sáros pofa, elhordott ruhák és a hűvös cellák. Legalábbis a Kristályvárosiak így hiszik. Azt hiszik, hogy mind sárban fetrengünk malac módjára... De a múlt városa már csak ilyen volt. Egy csapat sznob barom, akik azt hiszik, hogy bármivel is többek nálunk. Hogy elfelejti nekik bárki is, hogy kirakták őket, vagy elhajtották a kapuból. Hogy ellátmánnyal kenyerezhetnek? Ha egy orvos áll feletted, miközben haldokolsz, s nem tesz semmit, csak közli, hogy "Sajnálom"... Nos az épp ilyen.  

- Wells? - álltam a hatalmas kapu előtt, az első udvarban, mikor megpillantottam a bátyám vánszorgó testét. Az alak csak úgy hullámzott a betonból felfele áradó hőben. Az arcomról csepegett a víz, a látásomat homályosította. Nem tudtam, hogy napszúrást kaptam-e vagy valóban a bátyámat látom. De őt láttam. Wellst. Közelebb ért, majd pár méterre a kaputól, sárosan, sebesen s kiszáradtan hullott a sistergő talajra.
- WELLS! - kiáltottam el magamat, majd rontottam neki a kapunak, majd rángattam azt teljes erőmből, hogy minél hamarabb kinyíljon. Be volt zárva. - Doug! A kulcsokat! - kiáltottam fel a bástyához, mire egy értetlenkedő arc tekintett vissza rám, a kezében szorítva puskáját.
- Mi ez az egész Jim? - tette fel a kérdést értetlenkedve. S habár jól tudta, hogy ha valaki aggódóan kiabálja a másik nevét, valószínűleg épp nem a Kristályvárosi színházba készül... Mégis feltette a bolond kérdést!
- Add már azt a kulcsot!- kiáltottam el magamat ismét. Ezúttal ércesebben, s türelmetlenebbül. Mindössze ennyire volt szükségem, mire a fickó ledobta a kulcsot, ami a kezem között landolt. Remegő kézzel, sietve dugtam bele a lyukba a fémlapot, majd fordítottam el, hogy aztán kirántva a kerítést, verjem fel a port magam mögött. Pár métert rohanva rogytam le bátyám teste mellé, hogy fejéhez kapva megbizonyosodjak arról, hogy él e még.
- Wells! WELLS! - rángattam ölembe a nehéz testét, majd töröltem le tenyeremmel az izzadtságra tapadt porréteget arcáról. Élt, de ajkai már véresre repedeztek a szomjúságtól. A szemei lassan nyílni kezdtek. A poros szempillák lassacskán váltak egy egymástól, hogy kitűnjön mögülük a világos szempár.
- Hell? - tette fel a kérdést, erőltetett, rekedtes hangon.
- Wells... Te élsz!- örültem meg, az arcomon rég nem látott mosollyal, amire testvérem arca eltorzult.
- Ne érj hozzám! - morrant fel, kipréselve a hangot száradt torkából. S én csak elképedve néztem őt. A világító szemekbe, amely oly gyűlöletet sugároztak felém, ami bármikor el tudott volna pusztítani.
Karok nyúltak elő a semmiből. Felemelték őt, majd egy hordágyra pakolták, hogy aztán távozzanak. Csak néztem nagyra nyílt szemekkel, lesokkolva. Hiszen a fivérem még félholtan is csak a gyűlölet az egyetlen érzés, amit mutat irányomba.

Tizenéves voltam. Ekkor tanultam meg, hogy van, hogy nincs ok, se indíték... Csak a gyűlöletet érzed. A gyűlöletét. S ha hagyod magad, darabokra tép. Semmi sem marad belőled, csak por és hamu. Minden léptével eltipor. De az okát... Sosem fogod megtudni. Egészen addig, amíg nem szorult a nyakad körül a hurok.
Our story was written by blood
Vendég

Vendég

avatar

James H. Creek Empty
TémanyitásTárgy: Re: James H. Creek   James H. Creek EmptyPént. Feb. 23, 2018 3:35 am

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Drága... Drága Hell. Üdvözlünk... nos a pokolban. Sajnálom, ezt a szóviccet nem tudtam kihagyni, de szerintem meg is lepődtél volna rajta, ha nem sütöm el.
El sem tudom mondani mennyire örülök hogy ismét, igaz egy másik világ keretein belül de találkozunk.
A lánykám már alig várja hogy megrúgdossa a kis seggedet.
Szóval örülök hogy itt vagy, alig várom hogy hajnali háromkor feletted és Even fangörcsöljünk anyáddal.
Te vagy a szerelem. Te vagy az élet.
Üdv köztünk!

Avatar nyilvántartásLeader nyilvántartásRangfoglalóPrefektus nyilvántartás
Vendég

Vendég

avatar

James H. Creek Empty
 

James H. Creek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Wells Creek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ