Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Wyatt Ames

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Wyatt Ames   Wyatt Ames EmptyPént. Dec. 13, 2019 10:28 am

Wyatt Ames
Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering
Matt Daddario
Félvér
Silah
Becenév
Wyatt, Ames
Születési hely, idô
Ohio, 2010. augusztus 17.
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Család
Anya:Mint minden gyerek, én is kíváncsi voltam rá, hogy hogy kerültem erre a világra. Anya sosem hazudott nekem, elmondta, hogy az igazi szüleim a kórházban hagytak és ő vett magához. Hat évig vigyázott rám, aztán egy nap úgy döntött, hogy magamra hagy. Nem tudom, hogy miért, sosem jöttem rá. Talán félt, hogy én is szörnyeteggé változom, hisz’ akkoriban még sok mindent nem tudtunk erről az egészről.
Stan és Mary: Miután anya eltűnt, napokig bujkáltam azon a padláson, ahol hagyott engem és mást sem csináltam csak zokogtam utána. Elfogyott az élelem, amit hagyott nekem, és bármennyire is féltem a szörnyektől, kimerészkedtem. Stan és Mary nem messze táboroztak attól a kis erdei viskótól, ahol anyával laktunk, és mikor megláttam a konzervet, nem is gondolkodtam, elcsentem. Mary rajtakapott, szólt Stannek és komolyan azt hittem, hogy itt a vég. De tévedtem. Stan jó volt hozzám. Idővel Mary is megenyhült kissé, de sosem kerültünk közel egymáshoz. Ettől függetlenül örökké hálás leszek neki és a bátyjának, hogy hat évig vigyáztak rám.
Sai százados: Ő volt az első barátom Kristályvárosban, bár akkoriban még nem tudtam, hogy az én oldalamon áll. Nagyon sokat segített nekem, és neki köszönhetem, hogy az akadémiára kerültem, amit eleinte nagyon nem akartam.
És végül a legfontosabb, Demi: Mindenki, aki szeretett azt hajtogatta, hogy nem vagyok szörny, de ő volt az első, akinek el is hittem. Szembeszállt az apjával és engem választott helyette. A társam lett, a barátom és… ezeknél jóval több, de nincsenek szavak, amik kifejezhetnék, vagy pontosan meghatároznák, hogy mit jelent számomra.


Tulajdonságok
Erősségek:Mérlegelő típus vagyok, megfontolt és nyugodt, ami az estek 90%-ban jól jön, bár a magánéletben problémás tud lenni, ha mindent túlagyalok. Eléggé talpraesett vagyok, Stantől sok mindent megtanultam a túlélésről.

Gyengeségek:A bizalommal hadilábon állok, főleg, ha saját magamról van szó. Néha úgy érzem, mintha a saját ellenségem lennék. Marcangolom magam olyasmik miatt, amikről jól tudom, hogy nem tehetek, de még sem tudom leállítani ezt. Nehezemre esik elhinni, hogy bárki is tud, vagy akar szeretni, talán azért mert én nem szeretem magam. Az, hogy anya magamra hagyott, miközben megígérte, hogy vigyázni fog rám... túl mély sebet ejtett a lelkemen

Elsődleges fegyvered: Íj, bár a legtöbb esetben elavult és nem a legalkalmasabb harci eszköz.
The world of the Enigma disease

I don’t think God rested on the seventh day. I think he reveled in his creation, knowing that someday it would all be destroyed.

Az ablakot eső veri, a szél megtalálja a legapróbb lyukat is a tetőn és fütyülve fújtat. Sötét van és hideg, a takaró szúr, a matrac pedig penészes. Még Rexy sem tud most felvidítani, szomorú gombszemekkel bámul rám az ölemből, és megissza a könnyeimet, amik ráhullnak. Egyedül vagyok. Anya nem jön. Attól félek, hogy történt vele valami, hogy szörnyekbe botlott, de valahol mélyen még gyerekfejjel is jól tudom, hogy azért nincs itt, mert valahol máshol akar lenni. Nélkülem. Azért bízok. Lesem az ajtót, várom, hogy bejöjjön rajta és odakucorodjon mellém, átöleljen és megnyugtasson, hogy nincs semmi baj. A világ romokban, de neki még ezt is elhiszem. Percek telnek el, órákká kövérednek és reggel lesz. Én továbbra is csak az ajtót bámulom, de hiába.

They said there were two fathers, one above, one below. They lied. There was only ever the Devil. When you look up from the bottom, it’s just his reflection, laughing back down at you.

- Állj meg kölyök! – dörren rám egy mély, karcos hang. Földbe gyökerezik a lábam és nem merek levegőt sem venni.
- Ott van nála, Stan, nézd csak meg – szólal meg aztán egy nő. – Add vissza, amit elvettél, te kis…
- Hallgass, Mary – szól rá a férfi – Stan - , és hallom, hogy gallyak roppannak a talpa alatt, ahogy tesz felém egy lépést, mire szívem a torkomba ugrik. Nem merek semmit sem tenni, pedig az ösztöneim azt súgják, hogy szaladjak és vissza se nézzek. De mi van, ha fegyvere van és lelő? – Hol vannak a szüleid, hm? – Még egy lépés, egészen közelről. – Egyedül maradtál?
Nem tudnám megmondani, hogy ez a kérdés milyen hangot csal ki belőlem, valahol a kiáltás, a zokogás és egy elkínzott, panaszos nyögés között van. Elejtem a babkonzervet és nem tudom visszafogni magam, felzokogok. Egy súlyos, meleg kéz fog meg a vállamnál, de meglepően gyengéd. Stan leguggol hozzám és maga felé fordít. A könnyeimen át látom, ahogy egy pillanatra kiül az arcára a döbbent és tudom is, hogy miért. A szemeim. Várom, hogy bántson, ellökjön vagy elzavarjon, de egyiket sem teszi. Rám mosolyog és összeborzolja a hajam.
- Jól van na. Nincs semmi baj. Gyere a tűzhöz – veszi fel a földről a konzervet. – Ott jó meleg van.
Nem értem, hogy mi történik, hogy miért ilyen kedves velem ez az idegen. Általában nem szoktak azok lenni. Akiket ismertem, mindig olyan furcsán néztek rám. Ahogy Mary. Mikor Stan bátorítóan a sátruk felé irányít, szembe találom magam a nővel, aki egyáltalán nem mosolyog rám, sőt, ahogy megpillant, kiszökik minden vér az arcából. A férfira néz, az ajkai elnyílnak, de Stan egyetlen pillantással belé fojtja, amit mondani akar.

There's a war out there. You know the enemy intimately. I can only fathom the revenge that lives inside of you.

- Hát őt honnan hoztátok? – áll meg mellettem a katona.
- Innen nem messze találtuk. Egyedül volt – feleli a másik.
- Elég vézna. Kivizsgálták?
- Igen, uram. Minden lelete jó, megfelel.
- Rendben. Akkor hagyjon magunkra – biccent az idősebb, mire a másik tesz valami nevetséges mozdulatot és kisétál a szobából. Nem akarok kettesben maradni ezzel az emberrel, megijeszt, de nem mutatom ki. – Wyatt, igaz? Tudod, hogy hol vagyunk, Wyatt?
Biccentek.
- Jó, és meg is tudod nekem mondani?
- Kristályvárosban. Az a férfi azt mondta, hogy Kristályvárosba hoz.
- Úgy van. Ez egy biztonságos hely, ahol sok ember él együtt, falak védenek meg minket a…
- Szörnyektől – vágom rá, a tekintetem az övébe fúrom. – Az olyanoktól, mint én. Ezt akarta mondani?
Állja a tekintetem, pedig nem szokták. Még sokszor Stan is elkapta a tekintetét, pedig tudom, hogy ő kedvelt. Lassan csóválja meg a fejét.
- Te nem vagy szörny, Wyatt.
- De igen! Hiszen látja a szemeimet, nem?! – fakadok ki. – Vörösek. Vörösek, mint a szörnyeké…
A katona a ruhájához nyúl, a szíve fölött van egy zseb, kigombolja, majd kivesz belőle valamit és felém nyújtja. Dacosan pillantok a kis papírra, nem értem, mit akar ezzel, de győz a kíváncsiságom. Felemelkedem a székről és elveszem tőle. Egy kép az, egy kislány van rajta, szélesen mosolyog a kamerába és… és pontosan olyan szemei vannak, mint nekem.
- Ő a lányom. És nagyon szeretem. Ő sem szörny.
Felnézek a férfira, és könnyek szöknek a szemembe. Ő ezt nem érti.
- Én az vagyok. Miattam haltak meg, azért bántották őket, mert vigyáztak rám!
- Kikről beszélsz, Wyatt?
- Stanről. És Maryről, a barátaim voltak – csuklik el a hangom. – És megölték őket mert… mert velük voltam.
- Kik ölték meg őket, Wyatt?
- Nem tudom. Emberek. Elfutottam, elbújtam a tónál, aztán mikor elmentek, visszamentem a sátorhoz. Ott feküdtek és minden csupa vér volt. Engem akartak bántani, de elszöktem, szóval őket… - nem tudom befejezni.
- Nem csak a szörnyek veszélyesek, néha az emberek is azok. Te nem tehetsz semmiről.
Nem válaszolok, a pulcsim ujjába törlöm az orrom és visszaadom a képet. A katona kitartóan figyel engem, azt hiszem, arra vár, hogy megnyugodjak, de minél inkább szeretnék, annál kevésbé megy.
- Elmondod, hogy mi történt veled?
A fejem csóválom, nem szeretném.
- Jól van. Akkor pihenj le. Holnap eljövök és innen folytatjuk.

We each gave the other a beautiful gift. A choice. We are the authors of our own stories now,

Nem tudok elaludni. Álmatlanul bámulom a plafont és harmadszor állok neki, hogy elszámoljak százig, az agyam egyszerűen túlpörgött, az önmagammal vívott harcból sehogy sem kerülhetek ki győztesen. Feladom. Nem megy. Nélküle nem. Lerúgom magamról a paplant, felülök és az ágyam végébe dobott pólóért nyúlok. A normális emberek – pláne azok, akiknek holnap kora reggel lövész gyakorlatuk van – már alszanak, így az akadémia teljesen néma. A szobája közvetlenül az enyém mellett van, így nem kell átvágnom az egész épületen. Épp csak rákoppintok az ajtóra mielőtt lenyomnám a kilincset, nem akarom felébreszteni. De nem alszik. Ahogy kinyitom az ajtót és a folyosóról beszűrődő fény az arcára vetül, felnyílnak a szemei és elmosolyodik. Úgy hat rám, mint a varázslat. Elég egy mosoly és a káoszban meglátom fényt.
Our story was written by blood
Wyatt Ames

Silah

Wyatt Ames
Wyatt Ames Tumblr_inline_po6lx1kgYg1w9d0co_1280
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
↭ Kristályváros ↭
Kapcsolatban :
Wyatt Ames Tumblr_p85sacO2bf1sw01uuo9_r1_250
My guardian (in future) ↭
Play by :
↭ Matthew Daddario ↭
Wyatt Ames Tumblr_inline_po6mrsMPz61w9d0co_1280
Reagok száma :
8

Wyatt Ames Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wyatt Ames   Wyatt Ames EmptyKedd Feb. 25, 2020 11:14 am

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Drága Wyatt! Wyatt Ames 3510126437

Uh, hát, tudod, azt szokták mondani, hogy a jó dolgokhoz idő kell és én meg erre azt mondom, hogy Rád totálisan megérte várni! Wyatt Ames 131178065  Wyatt Ames 1936936019 Komolyabbra véve a szót viszont...
Már korábban is tudtam, hogy az életed nem volt valami kellemes, vagy épp idilli. De így, hogy most szó szerint elém lett tárva és elolvashattam, min mentél keresztül és mi történt veled pontosan... sajnálom. Tudom, hogy a sajnálat a lehető legrosszabb ilyenkor, hisz semmin sem változtat, de tudd, Wyatt, hogy én mindig melletted leszek. Nem azért, mert megmentettél, hanem mert szükségünk van egymásra, nem igaz?
Stan és Mary nem érdemelték azt, amit kaptak. De nem a te hibád, hogy meghaltak... remélem, azóta ezzel legalább tisztában vagy! Ne okold magad, kérlek... Wyatt Ames 3276657284
Az utolsó jelenet, amit kiemeltél a történetedben... megmosolyogtatott. Remélem, ott voltál nálam egész este, Wyatt! Vagy talán kilógtunk és elmentünk valahova? Valahogy ezt is kinézem magunkból. Wyatt Ames 3954517582
Nagyon köszönöm, hogy jöttél, már nagyon vártalak, kedves! Wyatt Ames 867339745


Foglalózz és kezdjünk is valamit, love!  Wyatt Ames 1105231963

Avatar nyilvántartásLeader nyilvántartásRangfoglalóPrefektus nyilvántartás
Demetria Dalton

Guardian

Demetria Dalton
Wyatt Ames Tumblr_inline_pwad6iXvdu1tu4a1b_500
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
✧ Kristályváros
Kapcsolatban :
Wyatt Ames Tumblr_inline_pnxh889mGT1w9d0co_400
✧ Complicated with my silah
Play by :
✧ Katherine McNamara
Wyatt Ames Tumblr_inline_pjggfreV3G1tu4a1b_500
Reagok száma :
13

Wyatt Ames Empty
 

Wyatt Ames

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ღ Dear Wyatt
» Demetria & Wyatt - Underground

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ