Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Aleida Carter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Aleida Carter   Aleida Carter EmptyVas. Ápr. 12, 2020 3:33 pm

Aleida Carter
Nagy testvérnek lenni mindig nehezebb.
Vicci Martinez
Katona
Katona
Becenév
Yada
Születési hely, idö
Florida, 2009. 01. 06.
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
-
Család
Család… ha még tudom egyáltalán, hogy ez mit jelent… Az utóbbi években már leginkább csak a hadsereget. Még talán áll a legközelebb a család fogalmához manapság. Nem mintha nem lett volna valamikor. Volt. Volt egy húgom. Egy gyönyörű kishúgom nagy reményekkel, vágyakkal, célokkal.
Mi ott voltunk egymásnak, ha már a szüleinknek nem kellettünk. Azt sem mondhatnám, hogy különösebben hiányoztak volna. Sosem ismertük őket. Megszülettünk, aztán már mehettünk is a levesbe.
A húgom… Shana orvos szeretett volna lenni. Biztos vagyok benne, hogy remek orvos lett volna belőle. Én pedig a legjobb nővér szerettem volna lenni, aki megvédi őt mindentől. De elbuktam. Elbuktam és ő már sohasem lehet orvos. Sosem fércelheti össze a sebeimet, nem gyógyíthatja meg a törött csontjaimat, én pedig nem vigyázhatok rá többé.
Tulajdonságok
Erősségek:Mit mondhatnék? A számszeríjammal elválaszthatatlanok vagyunk, még neve is van. Werának hívják. De nem riadok vissza egy kis bunyótól sem. Ja, és zseniális vagyok szarkazmusban! Az a szoknya például zseniális, a nagyanyám is ilyet hord!
Otthon meg néha elgitározgatok, bár már nincs kinek. Régebben a húgommal együtt jamelgettünk.  Most már csak kettesben maradtam a gitárommal. Egyébként most hegedülni is tanulok! Gondoltam, ez elég szokatlan húzás lenne ahhoz, hogy belevágjak. Szeretem a zenét.

Gyengeségek:Hajlamos vagyok időnként megadni magamat az érzelmeimnek. Főleg, amikor nehezebb időszakon megyek keresztül, bár ez utóbbinak általában nem sok köze van a világ történéseihez. Minden esetre, ilyenkor hajlamos vagyok kapkodni és meggondolatlanul cselekedni, egyszerűen idegből. És hát, értelemszerűen nem szoktak érte megdicsérni. Cinkes, ha az ember lánya a nem megfelelő pillanatban agresszív. Vagy épp ellenkezőleg, a legnagyobb szarban fagy le.  

Elsődleges fegyvered: Wera
The world of the Enigma disease
Újra aggódva pillantok a bakancsaimra. Zsírújak és patyolattiszták. Ez annyira nem bók. Már az, hogy zsírújak, a tisztaság alapkövetelmény. Aki még egy bakancsot sem képes kitakarítani, az egyszerűen nem való katonának. A bakancsos elmélkedésemet azonban az ajtó diszkrét nyikorgása szakítja félbe, majd a nyílásban egy barna kis kobak bukkan fel. Kis… már lassan kész nő. Tizennégy éves lett. Gyönyörű ifjú hölgy. Az én kishúgom.
-Megígéred, hogy visszatérsz? – kérdezi aggódva, én pedig mosolyogva csóválom a fejemet. Nem ígérhetem meg neki, hiszen az hazugság volna. Mindig is benne lesz a pakliban, hogy egy nap majd nem térek vissza. Tudom, hogy ez kemény teher neki. Nem is akarnám a vállaira tenni, de vigyázni akarok rá. Ott akarok lenni a frontvonalban, azok között, akik gondoskodnak róla, hogy semmi baj se történjen.
-Nem tehetem, Shana. De valami mást megígérek. – kelek fel végül a székemről, s közelebb lépve hozzá átkarolom a vállát. -Ha visszatérek, akkor írok neked egy új dalt. Mit gondolsz? – kérdezem kíváncsian, azzal nyugtatva a lelkiismeretemet, hogy végül is feltételes módba tettem, ezzel nem hazudtam.
-Tudod már, hogy ki lesz a társad? – kérdezi és látom, hogy az aggodalom továbbra sem tűnt el a szemeiből. Bárcsak mondhatnék valami megnyugtatót, de úgy tűnik, hogy ma nem tudok.
-Fogalmam sincs. De mind ugyanazt a kiképzést kaptuk. Biztos tökös lesz. – pöccintem meg kissé az orrát, miközben kifelé terelgetem. Be kéne dobni még valami reggelit, kemény nap áll előttem, Shanának pedig rengeteg még a tanulni valója. -Ráadásul Wera is velem lesz. Akkor nem történhet semmi baj. – pillantok kissé szerelmesen a fegyveremre. Az egyik kiképzőm azt mondta egyszer, hogy az egyetlen, akiben feltétel nélkül megbízhatok, az a fegyverem. Ő azóta már meghalt, de én azzal tisztelem az emlékét, hogy tisztelem a tanításait.
-De Yada…!
-Semmi Yada. Egyébként is nagy vagy már ehhez. Háromévesen még cuki voltál, hogy nem tudod kimondani a nevemet, de most már egy kicsit cikis. – pillantok rá vigyorogva, látszik, csak piszkálom egy kicsit, mert manapság kezd nagyon hiú lenni. Igazi kamasz. Most éppen az is cikis, hogy este puszit adok a fejére.

***

Vigyorogva tárom szélesre a lakás ajtaját, a nyomomban Tristannal. Azt hiszem, ennél királyabb első bevetést nem is kívánhat az ember lánya. Így aztán a társamnak természetesen máris fix helye van a vacsoraasztalunknál és reményeim szerint Shana mostanra rittyentett is valami finomat. Vagy mégsem?
A szoba levegőjébe szimatolva semmilyen illatot nem érzek. Ez furcsa. Mindig finom vacsorával vár haza. Összeráncolt szemöldökkel sietek a konyhába. Szörnyen rossz érzés kerít a hatalmába, úgy szorítja a mellkasomat, mintha a következő pillanatban megfulladnék. A húgom sehol, az asztalon mindössze egy papírlap hever. Sietve futom végig a nyomtatott sorokat, majd a lap lassan aláhull a padlóra, velem együtt. Térdre rogyva zokogok a konyha kövén, ahová Tristan is követ, amint meghallja a hüppögésemet.
-Aleida…
-A nevem… Yada. – javítom ki.
Our story was written by blood
Aleida Carter

Katona

Aleida Carter
Aleida Carter Tumblr_pcn2zyWS2W1t7yzbao2_r1_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Lol
Play by :
Vicci Martinez
Aleida Carter Tumblr_pcjqo09Hyx1x6f21wo2_1280
Reagok száma :
22

Aleida Carter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aleida Carter   Aleida Carter EmptyVas. Ápr. 12, 2020 10:19 pm

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Aleida, khm, akarom mondani Yada! Mit is mondhatnék... Öröm az ürömben, igaz? Hiszen Kristályvárosban laktál a húgoddal, keményen dolgoztál azon, hogy a bentiek biztonságban legyenek, hogy a húgod biztonságban legyen. De úgy néz ki, manapság már nem létezik olyan, hogy biztonság. Nem tudom ugyan, hogy mi történt pontosan a húgoddal, de azt tudom, hogy minden család szétszakadása borzalmas, történjen az ilyen vagy olyan módon. Túlságosan is sokszor találkoztam már ezzel az életemben, de ezzel nem vagyok egyedül. Talán a legrosszabb az egészben, hogy az élet nem áll meg, egy halál ide vagy oda, nem számít, hogy a te életed mennyire áll romokban, hogy te mennyire törtél össze. Fel kell állni és menni kell tovább. Hiszen mások továbbra is számítanak rám, rád, és mindenki másra, aki azon fáradozik, hogy ez a hely jobbá váljon.
Üdvözöllek hát ebben a keserű világban, remélem, azért innen már csak felfelé vezet a te utad is! Foglalózni már foglalóztál, szóval tiéd a játéktér, menj rúgj szét pár segget azokban a patyolattiszta bakancsokban. Aleida Carter 804251009

Caroline O'Connor

Silah

Caroline O'Connor
Aleida Carter Tumblr_inline_p707fdcBxi1s6eco5_250
Having courage does not mean that we are unafraid.

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Adelaide Kane
Aleida Carter Tumblr_inline_p707fqFjRh1s6eco5_250
Having courage and showing courage means we face our fears.
We are able to say, I have fallen, but I will get up.

Reagok száma :
41

Aleida Carter Empty
 

Aleida Carter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sebastian Carter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: A horizont :: A felkelô nap :: Katona-
^
ˇ