Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Lift

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Lift   Lift - Page 2 EmptyKedd Feb. 25, 2020 10:17 am

Victor  &  Adelice
Olyan nehéz visszautasítani valakit,
mikor minden vágyunk, hogy igent mondjunk!
Annyira kiborít, hogy ilyen világban élünk, hiszen itt mindig, mindenhez engedélyt kell kérni. Várni arra, hogy az apám elbíráljon minden kérelmet és amióta megtörtént a merénylet azóta csak még inkább nehézkesen mennek a dolgok. Nekem viszont szükségem van arra, hogy kiengedjen a város falain túlra.
Amióta összevesztem Victorral leginkább csak a munkába temetkezem és próbálom kizárni a külvilágot amennyire csak lehet. Talán ez a fajta elszántságom vezetett oda, hogy a kísérletemben áttörést érjek el. Ahhoz viszont, hogy tényleg biztos lehessek az igazamban, szükségem van valamire a falon túlról. Viszont ez nem annyira egyszerű, mint ahogyan azt bárki gondolná.
Nekem is ugyanúgy végi kell járnom a mindenki által ismert utat és még így sincs rá garancia, hogy megkapom amire vágyom. Bár még pozitív vagyok és reménykedem a legjobbakban, de ahogyan az én szerencsémet ismerem még bármi elsülhet rosszul.
A tőlem jól megszokott kényelmes nadrág plusz blúz kombinációban könnyedény szeltem át a Consulátus hallját, de még így is az utolsó pillanatban kiáltottam oda a becsukódó lift ajtó mögött tartózkodó személynek, hogy tartsa a Liftet. Így utólag belegondolva, várhattam volna még egy kicsit és a következővel is mehettem volna, hiszen Victor volt az, aki egymaga álldogált a felvonóban. Nem volt kedvem hozzá, legszívesebben elmenekültem volna, de nem tehettem. Valami azt súgta, hogy ki fogom bírni ezt a pár emeletnyi távot és amúgy is nem vagyok köteles vele társalogni.
- Köszönöm! – motyogtam az orrom alatt és miután ránk záródott az ajtó, próbáltam minél kevésbé tudomást venni a jelenlétéről.
Bár ezt könnyebb volt kitalálni, mint véghez vinni, hiszen minden porcikám érzékelte, hogy ott van. Átkoztam magam amiért a gyomromban megjelentek a vadul repkedő pillangók és legszívesebben sutba vágtam volna minden haragom és dühömet, amit iránta éreztem, egy csókjáért, de nem tettem, nem tehettem. Kihasznált és piszkosul megbántott. Haragudni akartam rá, sőt gyűlölni őt, de ha a közelemben volt erre aligha voltam képes, még úgy sem, hogy közben sajgott a darabjaira tört szívem.
- Apához mész? – pillantottam rá kérdőn és kíváncsian.
Ha Ő is apához tart akkor esélyem sincs, hogy hamarabb elhagyja a liftet, mint én és legalább egy kicsit kitisztítsam a fejem mielőtt oda állok apa elé a nagy kérésemmel. De tényleg apához tart akkor annak minden bizonnyal nyomós oka van. Ami azt jelenti, hogy már megint valami olyat tett amivel kivívta apa haragját és akkor jobb lesz, ha én beszélek előbb apával, mert ha ez a lüke felidegesíti akkor még az a parányi esélyem is elvész ami alapból lenne. Akkor az meg már egyel több lenne Victor rovásán, mint amit még én is kezelni tudok, akármennyire is szeretem Őt.

425┃On My OwnLift - Page 2 867339745  
Adelice C. O'Connor

Civil

Adelice C. O'Connor
Lift - Page 2 Tumblr_inline_o8yx24yk3C1rifr4k_500
Az élet nem holmi dísz a jelentéktelenség kis asztalán.
Lift - Page 2 Tumblr_inline_o8yy5xmnCv1rifr4k_500
Az életet élni kell, méghozzá jól: szeretni és szeretve lenni.
Lift - Page 2 Tumblr_inline_o8yx1cchkB1rifr4k_500
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Melissa Benoist
Reagok száma :
7

Lift - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Lift   Lift - Page 2 EmptyHétf. Jan. 22, 2018 7:15 pm

Consulatus

Admin

Consulatus
Lift - Page 2 Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Lift - Page 2 Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Lift - Page 2 Giphy
Reagok száma :
1652

Lift - Page 2 Empty
 

Lift

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Lift

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Kristályváros :: C - Központi körzet :: Consul lakosztályok-
^
ˇ