Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Evelyn Harsh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Evelyn Harsh   Evelyn Harsh EmptyKedd Jan. 23, 2018 12:46 am

Evelyn Harsh
Save me if I become my demons.
Chloë Grace Moretz
Túlélő
Vándor
Becenév
Eve
Születési hely, idô
Salem, 2017 tele
Lakhely
Természet
Beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
-
Család
Az én családom... furcsa. Nincsenek szüleim, de rengeteg... rengeteg nővérem és bátyám van. Vér nem köt minket egymáshoz... Mert a család nem a vérnél kezdődik. A család a bizalom. Az otthon. A szeretet. És nekem ezekből nagyon kevés jutott rajtuk kívül. Az évek során mindenkit elveszítettem. Velük nőttem fel, velük éltem túl. Ők voltak az egyetlen család akiket valaha is ismertem, aztán ők is magamra hagytak.
Tulajdonságok
Erősségek:Pusztakezes és késes harc. Rendkívül hajlékony, gyors és meglepően erős vagyok

Gyengeségek:Szociális készségek... Határozottan.

Elsődleges fegyvered: Kések. Sok kés. És az öklöm
The world of the Enigma diesease
Nem vagyok olyan gyenge mint amilyenek hisztek. Nem vagyok.
Ez volt a mantrám. Ez tartotta bennem a lelket akkor is mikor minden elveszni látszott.
Nem tudtok elkapni, mert nem vagyok gyenge. Nem az az elesett kislány vagyok akinek hisztek.
Erős vagyok.
Szeretnék erős lenni.
Másból sem állt az életem soha, mint menekülésből. Mióta az eszemet tudom menekültem. Minnél messzebb Tőlük.
Nekem nem az a gyerekkor jutott ami bárki másnak. Nem volt anyukám hogy megsimogassa a homlokomat ha beütöm magam, vagy hozzon egy pohár vizet, átöleljen és azt mondja semmi baj, ha rosszat álmodtam. Aki azt mondja nincsenek szörnyek az ágyam alatt.
Ágyam nem volt. De a szörnyek... a szörnyek valóságosak voltak.
Csak egy átlagos este volt az is, bújdosással, ennivalókereséssel. Már nem voltunk sokan.
Három nővérem volt még akkor. A többiek...
Eltűntek. Nem voltak többé.
Nem akartuk kimondani hogy meghaltak. Nem volt szokás. Nem volt szükséges.
Jailyn és én éppen a cuccainkat pakoltuk mikor Hannah felegyenesedett.
- Ti is halljátok? - kérdezte mire mindhárman odakaptuk a fejünket. A szőke lány elnémulva nézett a hang irányába. Egyikünk sem mozdult.
- Hol van Yvette...? - suttogtam körbejáratva a szememet a kis táborunkon. A lány sehol sem volt.
A hang közeledett én pedig a késemért nyúltam. Vártam.
Vártunk.
Hogy elüljön a zaj, vagy valami olyat halljunk hogy csak felkapjuk a cuccaink és rohanjunk. Rohanjunk míg csak a csönd marad.
De a zaj nem ült el. Közeledett.
- Hol van Yvette?!- kérdeztem megint de nem jött válasz.
És akkor megjelent a szeplős, kreolbőrű lány.
- Fuss... fussatok... - az arca csupa vér volt. Alig volt amgánál...
Egy pillanatra megfagytunk... aztán özönleni kezdtek a szörnykutyák a táborunkba. Soha nem láttam ennyit még egyhelyen.
Egyedül a hátizsákomat tudtam felkapni. Minden más hátramaradt.
- Gyere... gyere... gyere! - ragadtam meg Jailyn kezét és a magas lányt magam után hurcolva kezdtünk el rohanni a kutyák elől. Hannah...
Hannahnak csak a sikolyait hallottuk.
Éreztem hogy a könnyek végigcsorognak az arcomon de most nem tudtam velük foglalkozni.
Ketten maradtunk.
Alig kaptam levegőt de a csaholás nem csitult a hátunk mögött.
Jailyn keze kicsúszott az enyémből de a lány még mindig ott futott mellettem.
- Eve... fuss... menj... menj... - megéreztem a kezét a hátamon. Elváltunk egymástól.
Olyan hirtelen történt minden és én... Csak csak menekültem.
Egyetlen hátizsákkal, a zsebkésemmel... sarkamban az egykor kutyaszerű lényekkel. Egyedül.
Nem volt már remény.
Csak egy fal. Előttem.
Fel akartam mászni rá, át rajta, hogy tovább menekülhessek de valami történt.
Csak egy aprócska csúszás volt aztán már nem láttam mást mint a földet ami túl gyorsan közeledett felém.
Aztán sötét lett. Csend. És sötét.
Our story was written by blood
Vendég

Vendég

avatar

Evelyn Harsh Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evelyn Harsh   Evelyn Harsh EmptyKedd Feb. 06, 2018 11:29 pm

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Hát drága Evelyn Harsh, a szörnyikék valóságokat. Ez egy kiváló meglátás. Csak sajnos ezek nem a Szörny Rt.-ből lógtak meg... Ezek nem megijednek a gyerekektől, hanem bepuszilják őket. Kellemetlen a különbség. Nem igaz?
Mindenkit elvesztettél, ahogy mi is... Nem maradt más csak az emlékeid és a bűntudat, hogy nem tehettél értük többet. Valahol átérzem, valahol pedig azt mondom, hogy hagyjuk a hátunk mögött... De vajon mi történik, mikor kinyitod a szemedet? A menyországban, vagy a pokolban ébredsz? Itt maradsz az ördög fenekén  velem?  Velem, s egész Oklahomával? Nos, kíváncsian várom, hogy milyen látvány tárul majd szemeid elé.

Avatar nyilvántartásLeader nyilvántartásRangfoglalóPrefektus nyilvántartás
Vendég

Vendég

avatar

Evelyn Harsh Empty
 

Evelyn Harsh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ