Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Családom + egy (nagyonfontos ) kari

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Családom + egy (nagyonfontos ) kari    Családom + egy (nagyonfontos ) kari  EmptyCsüt. Márc. 29, 2018 4:10 pm

Aurora Hellfire
Szabad/Foglalt
Play by
Rebecca Breeds
Csoport
Civil?
Rang
amit gondolsz
Lakhely
Kristályváros
Életkor
24
Szerepkör
nővérem
Kapcsolatok
a család, meg akiket gondolsz
Foglalkozás
akármi
Szóval, te lennél az én nővérkém. A kapcsolatunk igazán jó, együtt élünk a városban, mert elköltöztünk a szüleinktől. Te is annyira szereted a szabályokat, ahogyan apa és anya,
ennek ellenére mégis kijövünk egymással. Úgy kezelsz engem, mint egy anyaoroszlán, és fogalmad sincs arról, hogy mik is folynak tulajdonképpen a színfalak mögött az életemben, ahogy arról sem,
hogy kit is rejtegetek a szobámban, és esetenként a gardróbomban. Az, hogy milyen az életed, vagy hogy kit választassz végül pb-dnek azt nem szabnám meg. Az lesz, akit szeretnél. Minden rád van bízva, csak gyere mert nagyon-nagyon várom, hogy játszhassunk!  



Robert 'Rory' Hellfire
Szabad/Foglalt
Play by
KJ Apa
Csoport
Civil?
Rang
amit gondolsz
Lakhely
Kristályváros
Életkor
18
Szerepkör
az öcsém
Kapcsolatok
a család, meg akiket gondolsz
Foglalkozás
tanuló
Te vagy a legkisebb Hellfire, a családunk egyetlen férfi tagja - apán kívül. Nagy reményeket tápláltak, és táplálnak a mai napig is feléd a szüleink. Azt hiszik, hogy egyszer majd átveszed apa consuli címét, és persze tovbb viszed a Hellfire nevet a családban. De te valamiért nem így látod a dolgokat. Ide születtél te is, ebbe az embertelenül emberi világba, ahol falak vesznek körül, és mégis úgy éled az életed, mint egy átlagos fiatal, dehát nincs is ami hiányozhatna. Mr gyerekként is nagyon rosszcsont voltál, és próbáltál mindenkinek borsot törni az orra alá amellett is, hogy a szüleink kegyetlenül szigorúan neveltek minket. Dehát beigazolódni látszik az a monds, hogy akit a legjobban fognak, az szegi meg végül az összes szabályt. Nem tudom, hogy mi volt az, ami miatt így elkallódtál. Ami miatt a drogokba, a nőkbe és az alkoholba menekültél, de megtörtént, és már nem valószínű, hogy vissza lehet fordítani. Te és én, mint két tojás vagyunk ugyanolyanok lelkileg, és éppen ezért is a lelkünk valahogy összekapcsolódott. Szinte már függünk egyástól. Megbízunk a másikban, és nem nagyon vannak titkaink. Legalábbis neked. Én nem mondok el egy fontos tényezőt, de ennek okai vannak. A pb, és a név is változtatható, csak a koncepciót hagyd meg. Nagyon-nagyon várlak téged drága kisöcsém! Ha itt vagy, bombázz pm-el.  






James Samuel Hellfire
Szabad/Foglalt
Play by
Michael Fassbender
Csoport
civil
Rang
consul
Lakhely
Kristályváros
Életkor
45
Szerepkör
Az apám
Kapcsolatok
a család, meg akiket gondolsz
Foglalkozás
Consul
James, te sok minden vagy, illetve voltál életedben. Katona,
vezérigazgató, consul, és család apa. Nem kevesebb, mint három csemete édesapja. A szüleid nehéz sorsban neveltek, zsidó számazásod miatt sokszor váltál a megkülönbeztetés áldozatává,
de azóta elég rendesen kinőtted ezt a gúnyát. Még az igazán emberi világban, amikor megismerkedtél anyával. Akkor vetetted le magadról a bélyeget és miután kiteljesedtél mindent elértél, amire az emberek csak vágyhatnak. Itt, Kristályvárosban is fontos szerepet töltessz be,
consulként. Pontosan úgy neveltél minket, ahogyan akkor régen téged. Tiszteld a családodat,
tiszteld az emberársaidat, de legfőképpen tiszteld a szabályokat, amiket mások állítottak neked.
Te így gondolkodsz, legalábbis ezt mutatod, és emiatt te meg én nem éppen jövünk ki jól.
De Rory sem tűr meg maga mellett téged, pedig neki muszáj. Nagyon szeretlek tényleg, de lejjebb kapcsolhatnád a szabélybetartási hőfokot.

// Nem szabnék meg semmi mást. A név és a pb is változtatható, a jelleme is teljesen az alkotóra van bízva a fenti dolgokon kívül. Én nagyon örlnék, hogyha aki hozza tenne bele valami velőtrázó kis csavart. Akár azt, hogy igazából rendszeresen kijár, hogy mutánsokat öljön, vagy hogy van egy eltitkolt családja nem tudom mi nálam ez az eltitkolt család dolog, tényleg  Családom + egy (nagyonfontos ) kari  1730632542 , szóval gyakorlatilag bármit el tudok képzelni vele kapcsolatban. Nagyon várom, és ha valaki hozza, az vágjon hozzám egy kövér pm-et!



Caralynn Hellfire
Szabad/Foglalt
Play by
Jessica Chastain
Csoport
civil
Rang
katona, vagy polgárőrség
Lakhely
Kristályváros
Életkor
43
Szerepkör
Az anyám
Kapcsolatok
a család, meg akiket gondolsz
Foglalkozás
polgárőr vagy katona
Anyu, te egy igazi álomnő vagy. Apa nem is találhatott volna jobbat nálad. Az emberi világban katona voltál, aztán amikor leszereltél, mert teherbe estél a nővéremmel beálltál divattervezőnek apa cégéhez. Ott ismerkedtetek meg, a katonaságnál, és te mindig úgy mesélted, hogy első látásra szerelem volt.
Te vagy az engedékenyebb fél, bár te is katonásan tartod a rendet. Veled jobban kijövök, mint apával, és ez éppen ebből eredeztethető.
// Nem szabnék meg semmi mást. A név és a pb is változtatható, a jelleme is teljesen az alkotóra van bízva a fenti dolgokon kívül. Én nagyon örlnék, hogyha aki hozza tenne bele valami velőtrázó kis csavart. Nagyon várom, és ha valaki hozza, az vágjon hozzám egy kövér pm-et!



és akkor parapapammm pammm pammm itt a plusz egyem, aki tényleg egy nagyon-nagyon fontos karakter a lányom életében, szóval talán neki örülnék a legjobban.
szép neved
Beregisztrált/Foglalt
Play by
Dylan O'Brien
Csoport
félvér
Rang
számkivetett
Lakhely
mostmár Kristályváros
Életkor
22 körül lehet
Szerepkör
A tag akit megmentettem, szóval jön nekem.
Kapcsolatok
egynelőre csak én,
esetleg ha kint van csapatod akkor ők.
Foglalkozás
nincs neki
Huh, tutod te, hogy mekkora szerencséd volt, hogy rádtaláltam? Félholtan hevertél a fúben, lélegezni is alig bírtál, én meg jól ellátam a sérüléseidet. Nem tudom,  hogy ki a fene is vagy. Csak annyit tudok rólad, hogy féltél, fájt mindened, és a véraláfutás sehogy nem akar eltűnni a szemedről akár hogy is kamillázom. Nem hagyhattalak ott, ezért hát a éjszaka leple alatt becsempésztelek a városba, és azóta a szobámban húztad meg magad. Nem jöhetsz ki onnan, szóval majd' huszonnégy órában felügyelek rád. Nem tudom, hogyan mondhatnám el a nővéremnek, hogy kintről hoztalak be, és nem is akarom elmondani neki. Majd ha felgyógyulsz ebből a kikúrálhatatlan dologból azt mondjuk, hogy a pasim vagy és itt bújtatlak, vagy fogalmam sincs. Tudom, hogy nem vagy ide való, de egyszerűen nem hagyhattalak ott, te két lábon járó szerencsétlenség.
// Nos a név az természetesen szabadon választható, a pb-nek nagyonnagyon örülnék, és csak nagyon jó váltás esetén vagyok hajlandó megválni Dylan-től. Mindent rádbízok, hog miért vagy száműzött, hogy eddig hogyan éltél, és azt is, hogyan viseled ezt a különösen kínos helyzetet. Ha megérkeztél azonnal írj, mert hatalmas szüksgem van rád!  Családom + egy (nagyonfontos ) kari  1936936019
Vendég

Vendég

avatar

Családom + egy (nagyonfontos ) kari  Empty
 

Családom + egy (nagyonfontos ) kari

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» bolond családom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Törölt keresettek-