Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 bolond családom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: bolond családom   bolond családom EmptyHétf. Dec. 23, 2019 7:20 pm

Jude Belcher
Szabad/Foglalt
Play by
Noah Schnapp (?)
Csoport
Civil
Rang
Túlélő/civil
Lakhely
Kristályváros
Életkor
14 év
Szerepkör
öcsikém
Kapcsolatok
a család többi tagjához
Foglalkozás
diák
Részlet az előtörimből: Van egy húgom és egy öcsém, akik még eléggé fiatalok. Mindössze egy év különbség van köztük és talán ez az, ami annyira összehozta őket. Nem csak itthon, de még az iskolában is folyamatosan együtt lógnak. Néha irigylem is őket ezért.

Te lennél a családunk legfiatalabb tagja. Egy életvidám srác vagy, aki bármikor képes bárkit felvidítani. Téged annyira nem érdekel a világ mostani felállása/rendje, de tudom, hogy csodálattal figyeled a fegyvereket, s egy napon híres fegyverkészítő szeretnél lenni. Egyszer elmondtad ezt nekem és azóta is titokban tartom, habár szerintem Leah is tudja rajtam kívül.

// Ennyit szeretnék csak megszabni, a karakter teljes mértékben formálható, ahogy a pb is cserélhető. A név maradjon, mert így említem az előtörimben, amit érdemes elolvasni! Várlak nagyon  bolond családom 3954517582


Leah Belcher
Szabad/Foglalt
Play by
Rowan Blanchard (?)
Csoport
Civil
Rang
Túlélő/civil
Lakhely
Kristályváros
Életkor
15 év
Szerepkör
húgicám
Kapcsolatok
a család többi tagjához
Foglalkozás
diák
Részlet az előtörimből: Van egy húgom és egy öcsém, akik még eléggé fiatalok. Mindössze egy év különbség van köztük és talán ez az, ami annyira összehozta őket. Nem csak itthon, de még az iskolában is folyamatosan együtt lógnak. Néha irigylem is őket ezért.

Te vagy az én szeretett húgom. Gyakran kérsz tanácsot tőlem, habár tudom, hogy soha nem fogadod meg azokat. Szerinted túlságosan beszűkült a látásmódom és a mai világban már nem a függetlenség az első, mert úgy nem lehet boldogulni. Szerinted a család az első és szükségünk van egymásra. Téged érintett meg a leginkább a szüleink halála, pedig még csak 4 éves voltál. Maximum halvány emlékeid lehetnek róluk, ám mégis úgy beszélsz anyáról és apáról, mintha élénken élnének benned az emlékek.

// Ennyit szeretnék csak megszabni, a karakter teljes mértékben formálható, ahogy a pb is cserélhető. A név maradjon, mert így említem az előtörimben, amit érdemes elolvasni! Várlak nagyon  bolond családom 3954517582


Chloe Belcher
Szabad/Foglalt
Play by
Phoebe Tonkin (?)
Csoport
Civil
Rang
Túlélő/civil
Lakhely
Kristályváros
Életkor
24 év
Szerepkör
nővérem
Kapcsolatok
a család többi tagjához
Foglalkozás
szabadon eldönthető
Részlet az előtörimből: Rajtuk kívül még van két nővérem, akik ikertestvérek. Régebben mindig eljátszották az ikertrükköket, de mára már kinőttek ebből. Különbőzőek nagyon egymástól és más nézeteket vallanak, aminek köszönhetően sokszor hangosan vitáznak ezzel felverve az egész házat, de ettől függetlenül nem tudnának egymás nélkül élni.

Chloe tizenöt perccel idősebb Claire-nél. Ezt természetesen mindig hangoztatja is, nem mintha számítana. Valamivel komolyabb és sokat anyáskodik felettünk a nénikénk helyett is. Úgy él, mintha a világ még mindig olyan lenne, mint régen volt és bőszen álmodozik. Mindenkivel kedves és segítőkész, ami sokszor kiakaszt engem és az ikertestvérét is.

// Ennyit szeretnék csak megszabni, a karakter teljes mértékben formálható, ahogy a pb is cserélhető, de előtte egyeztess Claire megalkotójával, ha hamarabb megérkezett. A keresztnév is változtatható, ha nem tetszik. Várlak nagyon  bolond családom 3954517582


Claire Belcher
Szabad/Foglalt
Play by
Phoebe Tonkin (?)
Csoport
Civil
Rang
Túlélő/civil
Lakhely
Kristályváros
Életkor
24 év
Szerepkör
nővérem
Kapcsolatok
a család többi tagjához
Foglalkozás
szabadon eldönthető
Részlet az előtörimből: Rajtuk kívül még van két nővérem, akik ikertestvérek. Régebben mindig eljátszották az ikertrükköket, de mára már kinőttek ebből. Különbőzőek nagyon egymástól és más nézeteket vallanak, aminek köszönhetően sokszor hangosan vitáznak ezzel felverve az egész házat, de ettől függetlenül nem tudnának egymás nélkül élni.

Claire tizenöt perccel fiatalabb Chloe-nál, így bőszen hallgathatja, hogy már pedig nem ő az idősebb. Ég és föld az ikertestvérével. Claire bulizós, laza, bátran beszól akárkinek, nagyszájú és emellett még arrogáns is. Nem hiszem, hogy nagyon lennének tervei a jövőre nézve és nem is valami pozitívan látja a világot.

// Ennyit szeretnék csak megszabni, a karakter teljes mértékben formálható, ahogy a pb is cserélhető, de előtte egyeztess Chloe megalkotójával, ha hamarabb megérkezett. A keresztnév is változtatható, ha nem tetszik. Várlak nagyon  bolond családom 3954517582


Celeste Belcher
Szabad/Foglalt
Play by
Jenna Dewan Tatum (?)
Csoport
Civil
Rang
Túlélő/civil
Lakhely
Kristályváros
Életkor
34 év
Szerepkör
nénikénk
Kapcsolatok
a család többi tagjához
Foglalkozás
szabadon eldönthető
Részlet az előtörimből: Hatalmas családból származom. Rengeteg testvérem van, ám sajnálatos módon a szüleim megfertőződtek a vírusban és hosszú évekkel ezelőtt meghaltak. Apám húga nevelt fel minket és mi most mindannyian vele együtt élünk a Kristályvárosban.

Te lennél apánk húga, a nénikénk, akik felnevelt minket. Mondjuk nem tudom, hogy a nevelés mennyire jó szó arra, amit te leműveltél az évek során. Mindig is azt csináltunk, amit szerettünk volna, nem állítottál elénk korlátokat, habár ahogy látom Jude-dal és Leah-val szemben már egy kicsit szigorúbb vagy és nem tudom, hogy ezt minek köszönhetik. Talán te is kezdesz megkomolyodni? Elvégre 22 éves voltál, amikor hozzád kerültünk. Annyi, mint amennyi most én vagyok. Nem lehetett könnyű neked, én tuti összeomlottam volna. Hogy őszinte legyek lehet, hogy titkon még gyűlölném is magunkat azért, mert elvettük a fiatalságod. Mondjuk ez nem teljesen igaz, mert tőlünk függetlenül is eljártál bulizni és randizni, a mai napig megteszed. Egyikünknek sincs ez ellen kifogása.
Laza vagy és vicces. Simán találnál magad mellé egy férfit, ha annyira szeretnél. Miért nem teszed? Engem is teljesen megfertőztél a függetlenség elméleteddel.

// Ennyit szeretnék csak megszabni, a karakter teljes mértékben formálható, ahogy a pb is cserélhető, az előtörim elolvasása erősen ajánlott, mert sokat szerepel benne a nénikénk. Várlak nagyon  bolond családom 3954517582
Ui.: Victor O'Connor admin bácsival elmehetnél egy randira :3
Vendég

Vendég

avatar

bolond családom Empty
TémanyitásTárgy: Re: bolond családom   bolond családom EmptySzomb. Feb. 15, 2020 1:10 pm

Archivált hirdetés az user eltűnése végett.
Consulatus

Admin

Consulatus
bolond családom Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
bolond családom Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
bolond családom Giphy
Reagok száma :
1652

bolond családom Empty
 

bolond családom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Családom + egy (nagyonfontos ) kari

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Törölt keresettek-
^
ˇ