Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Vic & Max - Underground

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Vic & Max - Underground   Vic & Max - Underground - Page 2 EmptyVas. Dec. 29, 2019 6:58 pm





Max & Vick

Underground

289 // Revolution // Összeszedetlen és zavaros. Bocsi. A szociális élet megárt...

-Mármint arra gondolsz, amikor elvontad a figyelmemet és... - Épp öltöztél és persze hogy megakadt a hátadon a szemem. Fogalmam sincs miért, -... elfelejtettem mit akartam mondani. - állok ott bután, felvont szemöldökkel, mintha egyik pillanatra esne vissza az értelmiszintem. Őszintén? Néha, ahhoz hogy tiltkolj, el kell játszanod a bolondot. Aggasztóan jobban ment, mint amennyire kellene. Szóval csak mutattam egy tipp szerű utat, hátha bejön, de... szerenncsére több esze volt Maxinak mint nekem. Szóval felkapom fejemet az általa irányított fényekre, majd a mögötte meglapuló feliratra. - A, B, C szektor...- olvasom hunyorogva. Mentenem kellett, mielőtt lebasz, hogy mekkora faszkalap vagyok. Rá kapom tekintettemet, majd hunyorogva
elindulok a D szektor irányába. - Ügyes vagy! Figyelsz! - Veregetem meg hátát miközben elmegyek mellette. Mintha csak tudnám volna, hogy merre megyek, és csak teszteltem volna. Szóval miután elindúltunk a D szektoron, azonnal oldalba csíp ez a kis nyomorúlt. Morcosan kapom rám rá tekintetem, miután majdnem neki megyek a ragacskos nyálkás falnak.
- Öhh...- nézek szét, majd hunyorogva, vissza Maxra. - Hova is megyünk?- miután megkaptam a választ, elkezdtem követni a sűritett levegős csöveket és a vastagon burkolt áramellátásért felelős rézszálas kábeleket. - erre. - felelem neki, mintha annyira biztos lennék a dolgomban. De majdnem tényleg biztos voltam benne. Szóval haladve előre kezdtem érezni, mintha a víz a lábam alatt csiklandozna. - Ez meg mi a ...- Maxre pillantok kérdően, de hát kérdezhettem tőle, hogy mi az amit érzek, amikor a lábán gumicsizma van. Ő nem érzi. Mintha enyhe elektromos áram lenne. Végül elcsendesülök és fülelek. Próbálom letisztítani a felesleges zajforrást és kiemelni azt amit hallani akarok. Enyhe sistergés. Zúgás. Mintha valami szikrázna. Alig visszhanzik a falakon. Hunyorogva, kezdem el követni a zajt. Persze nem jegyzem meg, hogy merre haladok. Csak azt tudom hova megyek. Remélem Maxi megjegyzi, mert zavarosnak és hosszabbnak tűnik az út.

// //

Vendég

Vendég

avatar

Vic & Max - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vic & Max - Underground   Vic & Max - Underground - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 19, 2019 2:45 pm




Vick & Max

Underground

181// Play Dirty // kalandddddd

Egyből felszalad a szemöldököm ahogy a jó memóriájáról kezd beszélni. Hogyne. HIszen a memóriája legendás.
- Mhm pont úgy mint mikor benthagytad a fegyvered az öltözőben, pedig egész nap a falon kívül járőröztünk mi...? - fonom össze a karjaimat. Ma napig emlékszem hogy úgy bújt mögöttem végig mint szűz lány a mutogatós bácsi elől. Pedig még csak egy darab mutánst se láttunk csak nagyra nőtt madarakat. Mégis ráhagyom. Hiába üvöltenek az ösztöneim hogy ebből baj lesz, a farzsebemben lapuló térkép megnyugtat. Még hagyom, hadd érezze nyeregben magát.
Elindul balra mire megköszörülöm a torkom.
- Öhm... Vic? Igazán nem akarlak elkeseríteni de kérlek nézz fel - mondom szinte negédesen és a zseblámpa fénysugarát felirányítom a falon. Ott nagy betűkkel van kiírva hogy A B C szektorok. És egy csinos kis nyíl.
- Mester a nénikéd az... - dünnyögöm aztán sarkon fordulva elindulok a jobbról hallatszó zubogás felé. D E F szektorok. Erre lesz.
Hagyom hoyg Vic mellém lépjen és rápillantok.
- Na most mondd hogy merre te okostojás - bököm oldalba, ott ahol tudom hogy csiklandós. Remélem nekiugrik a nyálás falnak. Megérdemelné.

// //

Maximilian O'Connor

Guardian

Maximilian O'Connor
Vic & Max - Underground - Page 2 AARON%2BTAYLOR%2BJOHNSON%2BNAKED%2B7
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
Vic & Max - Underground - Page 2 Tumblr_inline_o937dwSavD1sc1u2x_250

Reagok száma :
34

Vic & Max - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vic & Max - Underground   Vic & Max - Underground - Page 2 EmptySzer. Dec. 18, 2019 10:15 pm





Max & Vick

Underground

263 // Revolution // Vikyke kekszet akar!

-Hallod úgy mész mint egy nyugdíjas. - vetem oda neki, majd fogom meg a korlátot. Bár ahogy megfogom úgy rántom el kezemet, ami egy merő nyálka. Mire nagy nehezen leértünk azt hittem megőszülök. De leértünk és most jöhet a kérdés, mi a frászt keresek én itt, amikor az eligazitó csajnak olyan kerek keblei voltak, hogy csak bele dőlnék és dörgölném magam a puha, kecses vonalaiba. Helyette szagolhatom ezt a szart és... még a kezemen is rajta van valami trutyi. Hát több se kell. Bámulom a nyálkás tenyeremet, ami olyan mint amit most nem mondok ki, szóval... Rá pillantok Max hátára, majd elfoglalt képére, és hogy jár a szája de megint nem figyelek. Szóval csak kibigyesztettem alsó ajkamat, majd légies könnyedséggel a hátába kenem a trutyit a tenyeremből.
- Szóval a D szektor... - álok meg mellette karba tett kézzel, majd nézek magam elé és hagyom hagy világítson meg marhára nincs kedvem hozzá. A térkép hallatán rá pillantok és felvonom az egyik szemöldökömet. - Térkép? Mit ide térkép. Tudhatnád, hogy az öcsédnek olyan memóriája van mint...- nem jut eszembe semmi. Szóval kis késéssel folytatom. - Szóval jobb mint neked. - vonom meg vállamat. Bár amúgy szar a memóriám de rohadtul nem vágom hova lett az a térkép. Lehet akkor került ki a kezemből, amikor stíröltem az eligazó formás popsiját. Ha egyátalán volt térkép, mert eskü még arra sem emlékszem, hogy egyátalán lett volna.
- Szóval gyere és hagyd, hogy a mester vezessen. - vetem oda neki miközben előre indulok és abban reménykedek, hogy azt mondja nála van a térkép, mert azt se tudom hova megyek és ez a hely tudtommal kész labirintus.

// //

Vendég

Vendég

avatar

Vic & Max - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vic & Max - Underground   Vic & Max - Underground - Page 2 EmptySzer. Dec. 18, 2019 9:43 pm




Vick & Max

Underground

173// Play Dirty // kalandddddd

- Nem hallom - dünnyögöm ahogy otthagyom a csatorna bejáratánál, míg ő próbálja leszedni a lábáról a ráragadott trutymót. Kellett neki csilivili ruhában jönnie. Tudta jól hogy csatornát jövünk takarítani.
Persze a megjegyzését is hallottam szóval amint mellém lép kiosztok neki egy csicskalángost. Szeretetbű'. Mert megérdemli.
- Be én - vigyorogtam rá. Kár hogy fel se ér ha adni akarna egy taslit cserébe.
Elindulunk lefelé alépcsőn. Az csúszik mint a szar de inkább vágódok el és töröm millió meg egy szilánkra a ksi gerincem minthogy megfogjam a korlátot. Azt is valami nyálkás baszás borítja.
Vick kérdésére felszalad a szemöldököm de nem nézek rá. Túlságosan figyelek arra hogy hová lépek.
- Ennyire figyeltél az eligazításon megint? Várj... Várj.... Kitalálom. Kurva jó segge volt valakinek és azt figyelted végig, mi? - erre már hátrapillantok rá felvont szemöldökkel. Végre leérünk a lépcső aljába, egy elágazáshoz. Két oldalt egy egy híd, ami a szutykos, hömpölygő csatornavíz fölött visz át.
- A D szektorban valami baszdmeg van, azt kell megnéznünk - várom be megállva - Add a térképet!

// //

Maximilian O'Connor

Guardian

Maximilian O'Connor
Vic & Max - Underground - Page 2 AARON%2BTAYLOR%2BJOHNSON%2BNAKED%2B7
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
Vic & Max - Underground - Page 2 Tumblr_inline_o937dwSavD1sc1u2x_250

Reagok száma :
34

Vic & Max - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vic & Max - Underground   Vic & Max - Underground - Page 2 EmptySzer. Dec. 18, 2019 9:22 pm





Max & Vick

Underground

239 // Revolution // Vikyke kekszet akar!

- Pffffúúúj máááár!- Tör ki belőlem egy kislányos vinnyogás miközben lassan emelem fel a lábamat, valami saras nyálás cuccról. Fogalmam sincs róla, hogy mibe léptem bele, de rohadt büdös és rohadtúl nem akar lemászni a buzis csizmám talpáról. Csak órák kérdése és leszedem és akkor nem kell tovább váratlon bongyorkát. Tényleg...Bárány nyírás volt.
- Hallod! - kapom fel fejemet, őt keresem, s persze meg is találom ahogy szinte tűnik el a sötét ajtó mögött, elötte a zseblámpa halovány fényét követve. Számomkérően vetem oldalra a fejemet, egy azzal megeggyező grimasszal ékesítve a mozdulatot. - Max te gay... - morgom orrom alatt, bár szinte biztos vagyok benne, hogy amint beérem leoszt egy kokit. Tuti, hogy hallotta. Hát megemelve lábamat érem be őt, s pillantok körbe a nedves csatorna bejáratában. Már épp megszólalni készülök, amikor megelőz.
- Beszóltál? - morranok fel a szobás megjegyzésére. Bár kellemetlen fintor költözik arcomra, amint megcsapja az orromat a csatorna kénes, szúrós bűze. - Csak mint utánad a slozi. - vetem oda neki, majd figyelem, ahogy megindul a lépcsőn. Veszek egy mély levegőt, majd teszem le lábamat az első fokra. - Ehhez túl sok horror filmet láttam...- dünnyögöm, majd rá veszem magam nehezen, hogy kövessem Maxit. Végülis nem engem kap majd el a bohóc hanem őt. S persze a gondolatra ami átfutott a fejemben, csak egy sunyi mosolyt eresztek arcomra.
- Amúgy... Miért is vagyunk lent? - teszem fel a kérdést és abban reménykedem, hogy csak terepszemle és nem töltjük lent az egész napunkat. Rá akarok készülni az esti piálásra.

// //

Vendég

Vendég

avatar

Vic & Max - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vic & Max - Underground   Vic & Max - Underground - Page 2 EmptySzer. Dec. 18, 2019 7:13 pm




Vick & Max

Underground

185 // Play Dirty // kalandddddd

Ahogy beléptünk a csatornába megcsapott az a jellegzetesnek mondható éktelen bűz ami... nos csak a csatornákra jellemző. Ilyen sehol máshol nincsen. És jellemző hogy pont mi kapjuk ezt a feladatot a legdrágábbik öcsémmel.
A zseblámpa nem igazán akar bekapcsolni a kezemben így párszor a tenyeremhez ütögetem. Inkább a falhoz akarnám, de félek azért levonnának tőlünk pár dolgot. Seth is a lelkünkre kötötte hogy a felszerelésre tessék vigyázni.
Akkor adjanak olyan felszerelést ami működik.
- A tied jó? - fordulok Vick felé aki mögöttem jön lefelé a csúszós lépcsőkön.
Már innen halljuk az odalent áramló víz hangját. A szag erősödik.
A feladatunk hogy a D szektort átvizsgálva rájöjjünk hogy mi a baja a zsilipnek és ha van rá lehetőségünk akkor megjavítsuk.
Leérve kezdem el áldani az eget hogy kaptunk külön gumicsizmát meg védőfelszerelést. Idelent kurva nagy a dzsuva.
- Mintha a szobádban járnék - jegyzem meg szélesen elvigyorodva ahogy Victor is odalép mellém. A zseplámpám végre bekapcsolódik egy pillanatra elvakítva mindkettőnket aztán körbevilágítok a csatornában. Szerencsére van elég magas hogy sétálgatni tudjunk benne.
- De jó... még több lépcső - nézek a lejáratra és elindulok arra.

// //

Maximilian O'Connor

Guardian

Maximilian O'Connor
Vic & Max - Underground - Page 2 AARON%2BTAYLOR%2BJOHNSON%2BNAKED%2B7
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
Vic & Max - Underground - Page 2 Tumblr_inline_o937dwSavD1sc1u2x_250

Reagok száma :
34

Vic & Max - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Vic & Max - Underground   Vic & Max - Underground - Page 2 EmptySzer. Dec. 18, 2019 6:57 pm

Választott küldetés megnevezése: Csatornatisztítás
A küldetésre vállalkozók neve: Maximiliam O'Connor & Victor O'Connor
Maximilian O'Connor

Guardian

Maximilian O'Connor
Vic & Max - Underground - Page 2 AARON%2BTAYLOR%2BJOHNSON%2BNAKED%2B7
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
Vic & Max - Underground - Page 2 Tumblr_inline_o937dwSavD1sc1u2x_250

Reagok száma :
34

Vic & Max - Underground - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vic & Max - Underground   Vic & Max - Underground - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom



Vic & Max - Underground - Page 2 Empty
 

Vic & Max - Underground

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Cora & Killian - Underground
» Demetria & Wyatt - Underground

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Küldetés: elfogadva :: Küldetések teljesítése :: Elvégzett küldetések-
^
ˇ