Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Jackson Murray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Jackson Murray   Jackson Murray EmptySzer. Jan. 08, 2020 7:33 pm

Jackson Murray
You know, you're one bad day away from being me.
Jon Bernthal
Katona
Polgárőrség
Becenév
Jack, Jax
Születési hely, idô
Sacramento, 1994. 05. 10. (41)
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
hetero
Családi állapot
özvegy
Foglalkozás
-
Család
Grace Murray † – Grace volt a mindenem. Az a fajta nő volt, akit egy tizennyolc éves lókötő fejével első nekifutásra inkább hagytad volna; a szemei mindentudók voltak, a vesédbe láttak, a lány maga pedig túl okos volt ahhoz, hogy az első szép szóra elájuljon tőled. És mégis, minél jobban idegesít, annál jobban vonz magához. Grace az a típus volt, akiről az ember büszkén mondja, hogy élete szerelme; igazi nő volt, igazi feleség és igazi anya. Nem ezt az életet érdemelte és végképp nem ezt a halált...

Samuel James Murray † – Sammy a szemünk fénye volt. Grace mindig azt mondta, hogy rám hasonlít, pedig én sokkal jobban örültem volna, ha az anyjára üt. Korai gyerek volt, gyakran ugrattam Grace-t azzal, hogy soha nem vettem volna feleségül, ha nem esik teherbe, de ő akkor is mindig csak azzal a tipikus nézésével válaszolt; amiben benne volt, hogy mindketten tudjuk: hazudok. Azt a nézést Sam is örökölte tőle. Úgy nézett rám, amikor azt mondtam, minden rendben lesz, miközben lassan elvérzett a kezemben.

Sofia Ruth Murray † – A hercegnőnk. Sofie egy valóságos angyal volt, Grace tökéletes képmása: kedves, szeretettel teli, életvidám... életre méltó. Tíz év sem adatott meg neki ezen a világon. Nem szenvedett.

Shawn Murray † – Az öcsém. Volt. Csak két évvel volt fiatalabb nálam, és mivel engem tekintett példaképének, egyértelmű volt, hogy követ engem a seregbe is. Miután kitört ez az egész őrület, mindketten a harcoló erőknél maradtunk, már ameddig létezett olyan; harcoltunk azok ellen az undorító lények ellen, amik valaha emberek vagy állatok voltak. Kristályvárosba is együtt érkeztünk, múltunknak köszönhetően nem volt kérdés, hogy felvételt nyerünk-e a katonák közé... viszont nem ő lett a társam. Így pedig nem lehettem ott, hogy akár az életem árán is megmentsem, amikor öt évvel ezelőtt meghalt odakint.

Thomas Lawrence † – Tom a Kristályvárosba tartó utunk során csapódott hozzánk. Ő volt a társam, együtt jártunk portyázni, amíg néhány héttel ezelőtt meg nem ölte egy mutáns. Nem tudom, miért nem ő élte túl. Nem tudom, én miért éltem túl. A legjobb barátom volt.

Tulajdonságok
Erősségek: Közelharcban keveseknek van esélye ellenem, és azoknak a keveseknek is alaposan meg kell erőltetni magukat, ha nyerni akarnak; majdnem két méter magas vagyok és sosem voltam rest edzésben tartani magam. Emellett minden típusú lőfegyverrel halálosan jól bánok. Katonának képeztek ki tizennyolc évesen és azóta is erről szólt az életem.

Gyengeségek: Poszttraumás stressz szindrómám van. Tele van a fejem a halott szeretteim emlékével, és bár a társam eddig egészen jól egyben tartott, őt is el kellett temetnem. Időzített bomba van a fejemben, és ezt tudják is néhányan.

Elsődleges fegyvered: bármilyen lőfegyver, vagy egyszerűen csak az öklöm
The world of the Enigma disease
Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen, ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő! Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen,ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő! Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen, ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő!
Our story was written by blood
Vendég

Vendég

avatar

Jackson Murray Empty
 

Jackson Murray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jackson Rousseau

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ