Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 My little sister: Artemys

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: My little sister: Artemys   My little sister: Artemys EmptyKedd Márc. 17, 2020 4:32 pm

Artemys
Szabad/Foglalt
Play by
India Eisley (ha van más ötleted, egyeztessünk, hátha!)
Csoport
Titán
Rang
Titán
Lakhely
Abee
Életkor
10 éves (17-18 évesnek néz ki)
Szerepkör
A testvérem vagy, de te nem tuds róla
Kapcsolatok
@Remington Aldrick, @Athena, @Raziel Rockwell és a titánok közül bárki, akivel kapcsolatot szeretnél létesíteni. Szabadon választott.
Foglalkozás
-
Drága húgom!

Tudod, mennyire borzalmas érzés, hogy nap, mint nap látlak, beszélek veled, de Neked fogalmad sincs arról, ki vagyok? Mintha csak egy idegen lennék. Csak egy arc a tömegből. Semmi több. Néha edzelek, de tudom, hogy tulajdonképpen más figyelme jobban leköt téged. De talán ez így van jól, ugye? Mi az ördögért titkolózom előtted? Tudni akarod?
A történetünk bonyolult. Régre nyúlik vissza. Kezdjük ott, hogy mikor elterjedt a vírus, 2014-ben én és a szüleink egy menekült táborban kötöttünk ki. Ha jól rémlik, Tulsában, de már olyan régen volt, hogy nem vagyok benne biztos. Évekkel később pedig anyánk terhes lett Veled. A szíve alatt hordozott és én rettenetesen vártam az érkezésed. Aztán abban az évben apánkat megölte egy mutáns. 2024-ben. Ketten maradtunk anyával és mindenben segíteni akartam őt, de nem sokkal később anyát elrabolták. Tudod, miért? Voltaképpen miattad. Tehát azért, mert terhes volt. Roberth Vinham volt az, aki akkoriban terhes nőket raboltatott el, hogy aztán kísérleteket végezhessen el rajtuk.
Nyomozni kezdtem és sikerült kiderítenem, hol tartják fogva anyát - és elindultam, vállalva mindenféle kockáztatot.
Aztán megtámadtak. De megmentettek. Irónikus módon pont azok, akiket valójában kerestem... és odavittek, ahol anyánk is volt. Azonban napokkal később tértem csak magamhoz és további időbe telt, mire ráakadtam anyára. Holtan. Pár órája születtél meg és... túl későn érkeztem. Nem tudtam semmit tenni érte.
Akkor döntöttem el, hogy teljesen beépülök Roberthez. Miattad. Melletted akartam lenni, de tudtam, hogy nem menthetlek ki a karmai közül. Titánná tett téged a kísérletei által. Titánnak születtél...
Azóta eltelt 10 év. Sokkal gyorsabban cseperedsz, mintsem szabadna. Úgy nézel ki, mintha minimum 17 éves lennél. Edzelek, próbállak segíteni és terelgetni a háttérből, közben azon gondolkozva, mit tennél, ha elárulnám, ki vagyok...

Röviden erről lenne szó. Azt még érdemes tudnod, hogy én végül kettős ügynökké váltam - célom megdönteni Roberth hatalmát és ezért vállaltam a kockázatot, hogy lebukok. Kristályvárosnak dolgozok néhány éve. Információkat szállítok, s hamis vagy félinfókat adok át Roberthnek. Egyelőre minden jól megy... de lehet, egy nap ott hagyom a fogam.

Az ET-m elolvasása ajánlott! A közös jövőnk pedig rajtunk áll. Gyere és találjuk ki együtt! My little sister: Artemys 3954517582
Remington Aldrick

Bandita

Remington Aldrick
My little sister: Artemys Tumblr_ovnqys9kCz1vjcauao9_r1_400
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
の Abee
Kapcsolatban :
My little sister: Artemys Tumblr_orvlj9Zn3r1vbozh8o3_400
の Forbidden love
Play by :
の David Castro
Keresem :
My little sister: Artemys Tumblr_inline_pmd9aevpSz1sj4xno_400
の My little sister: Artemys
My little sister: Artemys Tumblr_ovnqys9kCz1vjcauao7_r1_400
Reagok száma :
4

My little sister: Artemys Empty
 

My little sister: Artemys

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» My brother and my sister
» My little sister and Babysitter
» Best friend, little sister and my fiance

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: A horizont :: Adoptálható karakterek :: Elkelt karakterek-
^
ˇ