Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Öltözôk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Öltözôk   Öltözôk EmptyKedd Jún. 30, 2020 3:18 pm




To: Adrianna

I'm waking up to ash and dust

Hízelgő szavaira, miszerint én sohasem zavarnék, csak illedelmesen biccentettem egyet a fejemmel, miközben arcomon kifürkészhetetlen kifejezés ült. Nem ő volt az első nő, aki így próbált meg közel férkőzni hozzám, aki azt hitte, a jópofizás lesz majd az, ami megnyitja az utat előttük. Már rég megtanultam tökéletes uralom alá vonni az érzéseimet, a hidegvérűség pedig követelmény volt a szakmámban. Sejtettem, hogy Adrianna pusztán behízelegni kívánta magát, a bőröm alá férkőzni, hogy aztán kénye-kedve szerint ugráltathasson. Találkoztam már sok hozzá hasonlóval, s talán pont ezért mentem bele a játszmájába, mert kíváncsi voltam, meddig képes elmenni azért, hogy megszerezze, amit akar. Illetve, legalább ez nyújtott egyfajta szórakozási lehetőséget addig, amíg az ő szolgálatában voltam. Ha a nő tényleg egy üres fejű liba lett volna, egészen biztosan még azelőtt halálra untam volna magam, hogy az apját sikeresen eltettem volna láb alól.
- Ne haragudjon, és kérem, ne adja tovább az édesapjának, de valóban kissé szórakozottnak tűnt, amikor beszélgettünk. Bizonyosan mélyen megrendítették a történtek – válaszoltam Adriannanak, együttérző hangon, elvégre biztos borzalmasan félthette ő is az édesapját! Nélküle és a pozíciója nélkül ő sem lehetne most itt, nem hordhatná ezt a méreg drága köntöst, a személyes öltözőjében…
Türelmesen vártam, amíg a nő a kávéfőző géppel bíbelődött, igyekeztem úgy tenni, mint akinek nem tűnik fel, hogy a másiknak mennyire elképzelése sincs arról, hogyan működik az az egyszerű masina. Biztos voltam benne, hogy nagyjából ez volt az első alkalom, hogy ő kávét főzött itt, s azt egyenesen másnak is csinálta. Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy odalépjek hozzá, és inkább én fejezzem be a műveletét, mielőtt még elrontja a kávéfőzőt azzal, hogy mindent össze-vissza nyomogat, de végül úgy döntöttem, bölcsebb, ha nem ejtek csorbát ezzel az egoján. Valójában csak élveztem nézni a szenvedését.
- Eszembe vésem – bólintottam egy aprót, amikor azt felelte, hogy Williams pusztán így barátkozik. Sejtettem, hogy ennél azért jóval többről volt szó, különben nem nézett volna rám úgy, mint aki a tekintetével meg akar ölni, de nem szenteltem az alacsony férfinak több figyelmet. Ugyanakkor azt meg kellett jegyeznem, hogy a férfi még okozhatott galibát nekem azáltal, hogy állandóan Adrianna körül legyeskedett, ebben az esetben pedig muszáj lesz őt is eltennem láb alól.
Szépen díszített tálcára tette a két kávéscsészét a nő, majd a kis kerek asztalra helyezte azt, ami valószínűleg a vendégei fogadása céljából volt elhelyezve. Előbb megvártam, hogy ő helyet foglaljon, s csak akkor követtem a példáját, amikor fejével intett, hogy én is üljek le. A következő kérdését hallva megköszörültem kicsit a torkom, miközben elvettem a tálcáról a nekem készített csészét.
- Tudja, igazán szívemen viselem a kristályvárosiak sorsát, és úgy éreztem, a mostani események fényében, hogy a konzuli családoknak szüksége lehet valakire, aki megvédi őket, aki újra biztonságérzettel tölti el őket – magyaráztam neki mély elköteleződést tettettve, hogy a nőnek meg se forduljon a fejében megkérdőjelezni a szavaimat, vagy bármilyen hátsó szándékot feltételezni.
Némán megráztam a fejemet, amikor cigarettájával kínált, helyette a sajátomat vettem elő zakóm belső zsebéből.
- Bánja, ha én is rágyújtok? – kérdeztem tőle, majd ha megkaptam az engedélyt, megvártam, hogy előbb ő gyújtson rá, s csak azután tettem én is ugyanúgy. Nagyot szívtam a csikkből, éreztem, ahogy a nikotin szétárad tüdőmben, és megnyugtatja az idegszálaimat, amik már épp könyörögni kezdtek káros szenvedélyükért. – Magam is meglepődtem, amikor megkaptam a felkérést a családjától, Ms Tate, elvégre vannak más, kedvelt és megbízható testőrök is Kristályvárosban. Megtiszteltetés, hogy engem választottak.

556 words ◆  Öltözôk 2561321044  ◆ Radioactivecredit


Jackson Rousseau

Ember Nightmare

Jackson Rousseau
Öltözôk Tumblr_inline_p033lwAdil1s6az9p_400
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Cillian Murphy
Öltözôk Tumblr_inline_p033ldPxhz1s6az9p_400
They say, life is too short to hold grudges. I think life is too short to be letting people get away with the same shit.

Reagok száma :
3

Öltözôk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Öltözôk   Öltözôk EmptyVas. Május 24, 2020 8:59 pm




Jackson & Adrie

Are you my saviour?

tumblr_inline_om4qvh0ptv1t80jpm_250.gifvIgazán bájos és készséges tudtam lenni, ha igazán akartam, s ezúttal arra jutottam, Mr. Cooper megérdemli a nyájas viselkedést. Egyelőre még nem szolgált rá, de megelőlegeztem neki a bizalmat és reméltem, sikerül majd felérnie az elvárásaimhoz. Egy pillanatra belém hasított a felismerés, milyen kiszolgáltatott is vagyok most; tulajdonképpen a kezébe került az életem! De ez mindössze kósza, futó gondolat volt csupán, gyorsan elmosta a kezdeti izgatottságom.
Diszkréten méregettem, úgy figyeltem a reakcióit, de még az üres falba is több érzelem szorult, mint Mr. Cooperbe; legyezgette volna a hiúságomat, ha hajbókol nekem egy kicsit, amennyit produkáltam magamat neki, de ebben a válaszban sem csalódtam. Én aztán nem ítélkeztem felette, ha tehetném, én is fapofát öltenék magamra és átnéznék az emberek feje fölött; de Adrianna Tate ezt nem engedheti meg, különben a címlapokon találja a kikent-kifent kis arcát. Viszont, a reakcióját látva úgy döntöttem, alacsonyabb tűzfokra kell kapcsolnom magamat. Mindennél fontosabbnak tartottam az első benyomást, értettem is hozzá, hogyan hízelegjem be magamat másoknak, és Mr. Cooper kitűnő kihívásnak tűnt!
Szelíden megörültem, amikor elfogadta a kávét. Idejét sem tudtam már, mikor főztem valakinek udvariasságból kávét; ez többnyire fordítva szokott történni, sőt, el is várom! De úgy gondoltam busás jutalom ez azért cserébe, hogy sikerült feldobnia a hangulatomat. Megpróbáltam hihetően álcázni azt, hogyan fogalmam sincs, hogyan működik az öltözőmben elhelyezett kávéfőző – amikor kávézni van kedvem, csak kiszólok az egyik gyakornoknak vagy statisztának, akik rohannak is teljesíteni a kérésemet –, ezért hátrasandítottam, hogy válaszoljak neki.
- Ugyan, biztosíthatom, hogy maga sosem zavarna! – fordultam vissza mosolyogva, majd megforgattam a szemeimet. – Apámról ne is beszéljünk, azt sem tudja, hol áll a feje. Tudja, amióta az az… incidens történt, mintha nem is önmaga lenne. Olyan szórakozott és felelőtlen, rá sem ismerek!
Miközben magyaráztam, újból visszafordultam és tovább ügyetlenkedtem, hogy megbűvöljem a gépet; amikor az elefántcsontszín porcelán végre megtelt fekete lével, büszkén megpördültem. A történetén halkan, de vidáman nevettem fel, sejtettem, ki lehetett az, aki az öltözőm környékén sasként jár-kel.
- Kopasz és alacsony? Williams lesz az, a szemem fénye! Ne csodálkozzon, ha csúnyán néz majd magára a próbákon, ő így barátkozik – mosolyogtam rá bizalmasan, majd miután – immáron gyakorlottabb mozdulatokkal – cukrot mertem a kávéba, egy díszes tálcára pakoltam kávéscsészéket.
Az öltözőm egyik előnye – a gyönyörű színe és a hatalmas fésülködőasztal mellett – a sarokba pakolt asztalka volt, ahol szabadon fogadhattam a vendégeimet. Letettem az asztalra a tálcát, majd kihúztam az egyik széket és helyet foglaltam; a szememmel intettem Mr. Coopernek, hogy nyugodtan üljön le ő is.
- És mondja, Mr. Cooper: mi vette rá arra, hogy elfogadja a családom ajánlatát? Olyan sok jót hallottam magáról – és én sokfelől kérdezősködtem! –, ezért egészen az utolsó pillanatig kételkedtem abban, hogy a családunk szolgálatába áll – fürkésztem a férfit, igazán kíváncsi voltam a válaszára, hogy mi motiválhatta. Eközben a köntösöm zsebébe nyúltam, hogy kihúzzam a cigarettámat. Volt egy megérzésem, hogy a férfi nem szív ízesített cigarettát, de azért udvariasságból felé nyújtottam a dobozt, jobb híján.

481 words ◆  Öltözôk 1730632542zenecredit


Adrianna Tate

Civil

Adrianna Tate
Öltözôk 25f9524b67f9c55d61cb0b68a1e42823
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
❁ does it matter? ❁
Play by :
Keira Knightley
Reagok száma :
15

Öltözôk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Öltözôk   Öltözôk EmptySzer. Május 06, 2020 7:25 pm




To: Adrianna

I'm waking up to ash and dust

Amint elhangoztak a nő szavai, beléptem az öltözőbe. Bevallom, illetlenség ide vagy oda, de legelső dolgom volt körbepillantani a helyiségben. Szakmai ártalom lehetett, de felmértem minden zugát egy másodperc töredéke alatt, hogy honnan érkezhetne potenciális támadás, hogy honnan támadnék én rá az áldozatomra, és persze azt is meg kellett állapítanom, hogy egyedüli kiutat az az ajtó biztosított, amin most én is beléptem. Végül is, ez szerencsés is volt, meg nem is. Nézőpont kérdése volt pusztán.
Miután gyorsan felmértem a környezetemet, csak akkor emeltem tekintetemet Adrianna Tatere. Nem szenteltem túl sok időt annak, hogy megcsodáljam barna hajzuhatagját, vagy azon gondolkodjak, mit is rejthet az a selyemköntös, számomra mindez nem volt fontos. Annál is inkább felkeltette az érdeklődésemet a nő arca. Azok a rejtélyes szemek, melyek valamelyest a saját szempáromra emlékeztettek.
Ahogy megpillantott, korábbi lelkes hangulata egyből gyanakodóvá vált, s habár a halvány mosoly még mindig ott virított az ajkain, láttam az értetlenséget az arcán. Mindez persze addig tartott, amíg be nem mutatkoztam, akkor aztán őszinte öröm lepte el. Meg kellett állapítanom, hogy a lány apja valóban nem túlzott, amikor arról beszélt, Adrianna mennyire megszállottá vált a testőrtéma iránt. Véleményem szerint a konzulnak is komolyabban kellett volna kezelnie a merénylős témát, de nem panaszkodtam, elvégre pont ez a meggondolatlanság miatt fog nekem könnyűvé válni az, hogy végezzek vele. De persze előbb a szokásait kellett megismernem ahhoz, hogy ne tűnjön fel neki, amikor adagolom neki a mérget, és hogy a halála se legyen túlságosan feltűnő vagy természetellenes.
Amikor nyújtotta Adrianna a kezét felém, ösztönösen viszonoztam azt, üres fecsegésére azonban nem igazán figyeltem. Gondolatban már azt tervezgettem, hogyan öljem meg az apját, szinte már láttam is magam előtt az élettelen testét, és ahogy én büntetlenül elsétálok, élem tovább a kis életemet. Persze a Tate családra már nem várt volna túl sok jó, ha a családfő megszűnik konzulnak lenni, tapasztalataim szerint Kristályváros nem eteti azokat, akik nem képesek ellátni magukat, vagy akik nem folytatnak a város számára is hasznos tevékenységet. Az elitben mindenesetre biztosan nem tudtak volna megmaradni, az eddigi fényűzéstől pedig könnyes búcsút vehetnek. De mindez nem az én problémám volt, és cseppnyi bűntudatot sem tudott ébreszteni bennem az az apró tény, hogy egy újabb családot teszek tönkre, hogy újabb emberek élete hull romba miattam.
Gondolataimból végül az rántott ki, amikor a nő megkérdezte, hogy hány cukrot kérek a kávémba. Meglepődtem a felajánláson, nem sejtettem volna, hogy majd pont ő fog nekem kávét csinálni, és nem fordítva, de gyanítottam, hogy ezt a mostani kedvességét csak a kezdeti örömnek köszönhetem, hogy végre volt testőre.
- Kettővel, köszönöm – válaszoltam, majd az alakját kezdtem el figyelni, ahogy nekilátott a kávéfőzésnek. – Kérem, én kérek elnézést, amiért ilyen hirtelen jelentem meg. Az édesapja elfelejtette megemlíteni, hogy a mai nap próbái lesznek, ha előbb tudom, jobb időzítéssel jelentem volna meg. – Ez végül is, igaz volt. Az apja annyit mondott, hogy ettől eddig az időtartamban megtalálom a lányát a színházban, tudtam, miről volt szó, hallottam már Adrianna Tateről én is dolgokat, de jobb volt illedelmesnek lenni, és inkább magam vállalni felelősséget. – Nem fogom zavarni a próbái alatt, ne aggódjon – tettem még hozzá. Természetes volt, hisz testőreként szinte észre se kellett volna venniük a többieknek, olyannak kellett lennem, mint a csendes árnyék, mely folyton a lány nyomában jár. – Erről jut eszembe, a férfi, akitől az előbb útbaigazítást kértem, elég dühösnek tűnt, amikor a holléte felől érdeklődtem, remélem, nem okoztam Önnek már most gondot – pillantottam a nőre szabadkozóan.  

565 words ◆  Öltözôk 2561321044  ◆ Radioactivecredit


Jackson Rousseau

Ember Nightmare

Jackson Rousseau
Öltözôk Tumblr_inline_p033lwAdil1s6az9p_400
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Cillian Murphy
Öltözôk Tumblr_inline_p033ldPxhz1s6az9p_400
They say, life is too short to hold grudges. I think life is too short to be letting people get away with the same shit.

Reagok száma :
3

Öltözôk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Öltözôk   Öltözôk EmptySzer. Ápr. 29, 2020 9:06 pm




Jackson & Adrie

Are you my saviour?

Kedvetlenül vizslattam magamat a fésülködőasztalom tükrében. Hosszú, barna hajam kifogástalan hullámokban omlott le vállamra, selyemruhámat frissen hozattam a gyárból, és bár sminkem kissé elmosódott, még így is különb voltam bárkinél a társulatban. Williams sosem felejtette el éreztetni velem, hogy a legfényesebb ékköve vagyok a színháznak; míg a többieknek osztoznia kellett az öltözőn, nekem külön szoba jutott, és még át is festették bordóra a kedvemért. Ha ez nem lenne elég, sikerült megkaparintanom a főszerepet az új sikerdarabban,  és végre azt is bebizonyíthatom, hogy több tehetség szorult belém, mint ahogy azt a kritikusok hangoztatják.
Mindenem megvolt és még több is, most mégsem tetszett, amit a tükörben láttam. Talán a sötét árnyék lehetett a szemem alatt, amit még a korrektor sem tüntet el, vagy az a csúnya ránc, amitől néha olyan, mintha fintorognék. Nem tetszettek a szemeim sem, amik olyan üresen néztek vissza rám, mintha évek óta kiveszett volna belőlük az élet. Ezért voltam olyan csapnivaló a darabban, hiába próbáltam meg hangos kiabálással és sírással palástolni. Mit ér egy színész, ha olyan sötétek és élettelenek a szemei, mint a szakadék?
Olyan mérges lettem, hogy inkább elfordultam, csak hogy ne lássam magamat. Reméltem, hogy mindez múló szeszély, és holnaptól újra ugyanaz a csillogó szemű, bugyborékolva kacagó Adrianna leszek, mint eddig voltam. Bármi is történjék, ezt nem veszíthetem el, különben apró darabokra szednek…
Borús gondolataimat végül ajtókopogás zavarta meg, ami végre visszarántott a valóságba. Őszintén hálás voltam a látogatómnak, mert nem bírtam volna elviselni, ha két másodpercnél több ideig kell egyedül maradnom ilyen borongós hangulatban. Újra visszanéztem a tükörbe, hogy egy kedvesnek tűnő (hihető) mosolyt erőltessek az arcomra.
- Tessék! – összehúztam magamon a selyemköntösömet és felálltam a székemből, hogy fogadjam a vendéget. Reméltem, hogy nem Williams az, mert hozzá aztán végképp nem volt kedvem, de vigyorom még a rosszindulatú gondolatok ellenére is töretlen maradt. Lassan kinyílt az ajtó és egy idegen férfi lépett be rajta. Vidám mosolyom gyanús grimasszá fanyarodott, ahogyan próbáltam megfejteni, ki lehet az ismeretlen látogatóm?
Amikor azonban bemutatkozott, fátyolként omlott le minden rosszérzésem és bizalmatlanságom. Meglepett az érkezése, mert bár apám szólt, hogy megtalálták a megfelelő testőrt számomra, arról időközben elfelejtett tájékoztatni, pontosan mikor esedékes a találkozó. Mr. Cooper igen szerencsésnek mondhatja magát, amiért mi béreltük fel; apám komolytalan és felelőtlen, de busásan megfizeti a Tate családnak dolgozókat.
Előtte persze körbekérdeztem, mit tudnak a társaságban Jackson Cooperről? Olyan embert ugyanis semmi pénzért nem akarnék magam mellett tudni, akiről ők sincsenek jó véleménnyel! Akár az utolsó pillanatban is lemondtam volna a megbízatást, ha a fülembe jut, hogy rosszul végzi a munkáját. Erre azonban nem került sor, ugyanis mindannyian dicsérték és bizalommal ajánlották. Sőt, azt hallottam, hogy neki köszönheti az életét Mrs. Fawcett is, akit egy alapítványi estélyen hozott össze a sors a Mr. Cooperrel. A nő ezt úgy mesélte el, hogy egy szerencsétlen falat után a torkán akadt egy jókora szálka, és már elkékülve feküdt a földön, amikor a férfi közbelépett és megmentette a fulladástól! Mindez meggyőzött, hogy jó kezekben leszek.
- Áh, igen! El is felejtkeztem róla, hogy ma kellene találkoznunk. Annyira feledékeny vagyok, hihetetlen! Csak az a sok próba, tudja, egy hét múlva lesz a darabom premierje  - fecsegtem izgatottan, egyből jobb kedvem lett.
- Ó, milyen udvariatlan vagyok. Örülök a találkozásnak, Mr. Cooper! - nyújtottam a kezemet nyájasan. - Remélem nem zavarja, hogy így köntösben fogadom, de nem számítottam látogatóra. Épp most akartam kávét csinálni, mondja, hány cukorral issza?

559 words ◆  Öltözôk 1730632542zenecredit


Adrianna Tate

Civil

Adrianna Tate
Öltözôk 25f9524b67f9c55d61cb0b68a1e42823
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
❁ does it matter? ❁
Play by :
Keira Knightley
Reagok száma :
15

Öltözôk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Öltözôk   Öltözôk EmptyHétf. Ápr. 27, 2020 2:54 pm




To: Adrianna

I'm waking up to ash and dust

Évek teltek el azóta, hogy Kristályváros kapuin először betettem a lábamat. Nem mondom, Aranyváros után ez a hely olyan volt akár a porfészek. És ők hirdették magukról, hogy ők az emberi civilizáció utolsó őrzői! Meg a nagy fenéket. De hát, hiába nem tetszett ez a hely, a küldetésem egyértelműen azt mondta ki, hogy idejöjjek. Épüljek be, öljem meg azokat, akikre parancsot adnak, és persze, ne bukjak le. Őszintén szólva, fogalmam sem volt arról, hogy ki vagy hogyan adta meg nekem a legújabb célpont nevét, de hát nem is számított. Reggelenként, miközben a kávémat ittam szivarozás közben és a reggeli újságot olvastam, gyakran betük voltak bejelölve az újság cikkeinek címeiben, ami kiadta az új áldozatom nevét. Már rég megtanultam, hogy ne kérdőjelezzem meg a miérteket és hogyanokat, és inkább csak kérdés nélkül teljesítettem a parancsokat. Mivel még nem kaptak el, elég jó munkát végezhettem.
A legújabb célpont nem volt más, mint maga a Tate konzul. Eddig ő volt a legmagasabb rangú személy, akit el kellett tennem láb alól, így tudtam, nem vehetem félvállról, és csak pontos tervezések után vihetem véghez a gyilkosságot. Erre pedig pont kapóra jött, hogy testőrként dolgoztam Kristályvárosban. Eleinte nem gondoltam volna, hogy ilyen jó álca lesz ez, de valóban nagyon sokat segített abban, hogy közelebb kerüljek egy-egy áldozathoz. Persze mindezt úgy állítottam be, hogy én tökéletes testőrnek tűnjek, és a méreg, amit lassan adagoltam az áldozatomnak, csak azután vigye el, hogy én már nem voltam a szolgálatában. S így került sor arra, hogy a legutóbbi merényletet követően megrendült Kristályváros elitje. Nem egy testőri felkérést kaptam, de persze nekem egyedül a Tate családtól származó felkérés kellett. Annyival volt nehezebb a helyzetem ezúttal, hogy nem a Tate apuka akart a testőrének, hanem a fruska lánya, így rögtön kevesebb lehetőségem lesz drágalátos apucit eltenni láb alól, de nem hittem volna, hogy meghaladta volna a képességeimet ez a feladat.
Frissen vasalt fehér ing, sötétkék öltöny, barna, lakkozott cipő, bőrpántos karóra a jobb csuklómon, és persze, pisztoly a derekamra csatolt pisztolytáskában, amit a zakó elrejtett a kíváncsi szemek elől. Így indultam meg a színházhoz, ahol a dráglatos Adrianna éppen próbán volt. A munkám mától kezdődött, nem is voltam biztos abban, hogy a nő tudott-e az érkezésemről, de sejtettem, hogy nem fogja bánni a jelenlétemet, ha hihetek az apja szavainak, amikor azt ecsetelte, hogy mennyire mániákussá vált a lánya a testőrtémát illetően. Magamban persze megmosolyogtam ezt. Ha tudná, hogy éppen most bérli fel a saját gyilkosát… De hát, ki voltam én, hogy elrontsam a jó kedvét? Úgy is én fogok a végén nevetni.
Belépve a színházba egyből a színpad felé vettem az irányt, sejtve, hogy a próba még tarthatott, és hogy mindenki ott lesz. Az időzítésem persze pont a szünetre esett, így valakitől, talán a rendezőtől, Adrianna holléte felől érdeklődtem, majd az öltözők felé vettem az irányt. Nem akartam a frászt hozni rá, ezért úriemberhez méltóan kopogtam az ajtón, s csak miután elhangzott a „szabad” vagy „tessék”-hez hasonló kikiáltás, nyitottam ki az ajtót, és léptem be a helyiségbe.
- Adrianna Tate. – Köszöntöttem a nőt tisztesség- és kötelességtudóan, miközben egy picit még a fejemet is lehajtottam, majd egyenes tartással tekintettem fel rá ismét. – A nevem Jackson Cooper. Mától fogva én leszek az Ön testőre – mutatkoztam be neki. Persze, egyértelmű volt, hogy nem fogom a saját nevemet használni, ezért egy álvezetéknevet vettem fel. A Jacksont inkább megtartottam, mert arra bármilyen szituációban hallgattam volna, és elég kellemetlenné tudott válni az, ha az ember nem ismeri meg a saját álnevét.

573 words ◆  Öltözôk 2561321044  ◆ Radioactivecredit


Jackson Rousseau

Ember Nightmare

Jackson Rousseau
Öltözôk Tumblr_inline_p033lwAdil1s6az9p_400
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Cillian Murphy
Öltözôk Tumblr_inline_p033ldPxhz1s6az9p_400
They say, life is too short to hold grudges. I think life is too short to be letting people get away with the same shit.

Reagok száma :
3

Öltözôk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Öltözôk   Öltözôk EmptyHétf. Ápr. 27, 2020 2:53 pm




Jackson & Adrie

Are you my saviour?

Úgy érzem, kezdek megőrülni. Már nem is számolom, hogy a lakásom és a színház közötti öt perces séta során hányszor fordultam hátra. Valahányszor cipőkopogást véltem hallani magam mögött, rámarkoltam a kulcsomra és a legijesztőbb grimaszommal pördültem meg, hogy szembenézzek a potenciális támadóval. Rögeszmésen figyelem, ki visel kapucnit vagy arcmaszkot, ki nyúl a zsebébe és kutakodik, ki próbál meg gyanúsan közel kerülni hozzám az utcán. Ha meglátom, hogy egy sikátorban szembejön velem valaki, inkább sarkon fordulok és a hosszabb utat választom. Nem bírom már! Apám pedig nevet és cukkol, amiért ennyire megijesztett egy komolytalan kis támadás. Mert szerinte komolytalan az, hogy majdnem életét vesztette a kancellár lánya! Aztán csodálkozik, hogy félek utcára menni és kerülök minden lehetséges emberi kontaktust. Én, aki mindig mutogatja magát és élvezi, ha az emberek rajta legeltetik a szemüket. Őrület. Megőrültem.
- Adrie, drágám! – szólt ki a közönség soraiból a rendező. – Mi van veled?
Mintha álomból ébresztettek volna, úgy kaptam fel a fejemet. Kíváncsi szemek sokaságával találkozott a tekintetem, mintha vártak volna valamire. Hamar rájöttem, hogy én következek a darabban, és úgy elkalandoztam, hogy még a szöveget is elfelejtettem! Elpirultam a szégyentől, nem tetszett, hogy ilyen sebezhetőnek láttak a többiek.
- Elnézést, hogy is van a szöveg? Hol tartunk?
Helyreigazítottak, hogy az a rész jön, amikor szembesítem a férjemet, hogy tudok a hűtlenségéről. Egy hatalmas mosóteknővel kell bevonulnom a színpadra, hogy egy hisztérikus jelenet után nyakába borítsam a teknő tartalmát a piszkos ruhákkal együtt. Ez a színdarab legérzelmesebb jelenete és mindenemet bele kell adnom, hogy ne tűnjön hamisnak. De annyi minden elfoglalta a gondolataimat, hogy Olivia története és a férje hűtlensége volt a legutolsó, amire gondolni tudtam.
Kivonultam a színpadról és a hónaljam alá kaptam a teknőt. Hosszan, szakadozottan eresztettem ki magamból a levegőt és megpróbáltam erősen összeszorítani a szemeimet, hogy pirosabbnak tűnjenek. Lassan, élettelenül csoszogtam be a színpadra, mintha az egész napos mosás után lennék ilyen fáradt. Nem is érdekelt, mit mond Michael, a színésztársam, csak túl akartam lenni a jeleneten. Amikor azonban az én részem jött, kiadtam magamból minden haragot és félelmet, ami eddig a lelkemet mérgezte: csapkodtam, visítottam, zokogtam, egyszer még fel is pofoztam Michaelt, pedig nem is volt a forgatókönyvben ilyen jelenet. Annyira elragadott a hév, hogy a teknő kettétört, amikor a földnek vágtam. Csak ekkor álltam meg, hogy kifújjam magam.
- Bravó! Csodálatos! – állt fel a székéből a rendező, Williams. Udvariasságból a többiek is követték, bár fogalmam sincs, mi járhatott a fejükben. Azt viszont tudtam, hogy Williams hazudik és iszonyú ripacsul játszottam. Kevesebb rikácsolás és több könny kellene, de ezt sosem mondaná meg nekem. Hagyja, hogy azt csináljak, amit csak akarok, amíg rendszeresen meglátogatom az irodáját a próbák után. Így megy ez nálunk, de nem panaszkodok, amíg megkapom a nekem tetsző főszerepeket. – Rendben van, húsz perc szünet! Ugyanitt találkozunk egészkor.
A hajam összekócolódott és úgy kapkodtam a levegőt, mintha most futottam volna le a maratont. Viszont sokkal jobban éreztem magamat most, hogy kiadtam magamból mindent, amit csak lehetett. Talán többet is, mint kellett volna. Rám fért volna egy üveg víz.

498 words ◆  Öltözôk 1730632542zenecredit


Adrianna Tate

Civil

Adrianna Tate
Öltözôk 25f9524b67f9c55d61cb0b68a1e42823
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
❁ does it matter? ❁
Play by :
Keira Knightley
Reagok száma :
15

Öltözôk Empty
TémanyitásTárgy: Öltözôk   Öltözôk EmptyHétf. Ápr. 27, 2020 2:51 pm

Consulatus

Admin

Consulatus
Öltözôk Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Öltözôk Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Öltözôk Giphy
Reagok száma :
1652

Öltözôk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Öltözôk   Öltözôk Empty

Ajánlott tartalom



Öltözôk Empty
 

Öltözôk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Kristályváros :: D - Piackörzet :: Színház-
^
ˇ