Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Winona Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Winona Johnson   Winona Johnson EmptyCsüt. Júl. 02, 2020 9:57 pm

Winona Johnson
Hope is the only thing stronger than fear
Jennifer Lawrence
Túlélő
Tulsai
Becenév
Winn
Születési hely, idô
Newcastle, Oklahoma, 2008. július 31.
Lakhely
Wyndham Tulsa
Beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
bonyolult
Foglalkozás
WT nem hivatalos ex-vezetője
Család
Apa & anya: mutánsok ölték meg őket néhány évvel azután, hogy az a különös kór elszabadult.
Narcissa: 2012-ben született, még nagyon kicsi volt, amikor el kellett hagyniuk Newcastle-t. Kristályvárosban telepedtek le, félvérsége miatt azonban sanyarú gyerekkora volt. Néhány évvel később meghalt egy robbanásban.
Nathan Cotter: Családja elvesztése után befogadta a Kristályvárosból eljött Winonát Wyndham Tulsába. A szárnyai alá vette és sok mindenben segített a lánynak, aki példaképként tekintett rá egészen a meggyilkolásáig. Winona azóta is őrzi a férfi gyűrűjét, valamint megörökölte tőle a kristálytőrt.

Tulajdonságok
Erősségek: Nathan Cotter által kapott minimális önvédelmi kiképzést, de a pusztakezes harc nem igazán erőssége. Azóta fejlődött, mióta Nicholasék csapata WT-be érkezett és van kivel gyakorolni. Diplomáciai készségei és felvilágosult, éles gondolkodása a legnagyobb erőssége, valamint a szája, főleg, ha kíméletlenül ki kell mondani az igazságot. Jól bánik az íjjal.

Gyengeségek: Túl sokszor a szívére vesz mindent és olyasmiket is irányítani akar, melyeket nem tud. Mindenkiért felelősséget érez a táboron belül és kívül egyaránt, ami gyakran akkora nyomást helyez rá, mellyel már nehezen boldogul. Lenyelni az igazságtalanságot szinte képtelen. A harcokban sem túl edzett.

Elsődleges fegyvered: íj és nyilak, valamint van egy kristálytőr
The world of the Enigma disease

"Néha hátat fordítani valaminek sokkal több erőt kíván, mint szembeszállni vele." Kristályváros elhagyása után, 2026.

A medál a csuklómba váj, pillangó-lenyomatot hagy maga után. Két ujjam hegyére támasztom az aprócska, megkopott, ám törékenységében még mindig szép ékszert, a húgom nyakláncát, melyből a halála után karkötőt készítettem, és hagyom, hogy az emlékek néhány percre magukkal sodorjanak egy teljesen más világba. Mintha csak álom lett volna. De az álmok valódiak; gondolataink, vágyaink, érzéseink szüleményei, míg a vírus elszabadulása előtti néhány év igaznak sem tűnik már. Szüleim gyengéd ölelése, apa harsány nevetése, az első utam a biciklin, a házunk utcájában, és amikor megijedtem, hogy túl messzire mentem, hátranéztem és apa ott volt. Mosolygott és integetett, én pedig egyből tudtam, hogy minden rendben lesz.
Aztán többé már semmi sem volt.


"Nem baj, ha félsz. Én is félek. Apa mindig azt mondta, szabad félni, csak egyetlen dolgot tilos: behunyni a szemed. Ha szembenézel vele, le tudod győzni; ha elmenekülsz, véged van. Mindig ezt mondta." Menekülés Newcastle-ből, 2017.

Sokat hallott a világ a félvérek páratlan képességeiről, és oly keveset az emberekéről. Mi, emberek, ugyanis egészen elképesztőek tudunk lenni. Egy kilenc éves kislány végigrángathatja a testvérét százhuszonnégy mérföldnyi kietlen pusztaságon az egyetlen ismert, biztonságos menedékhelyig. Egy gyermek képes lehet felépülni a szülei elvesztéséből. A húga elvesztéséből. A szerettei elvesztéséből. Az emberi lélek, ha meg is hasad, újra és újra összeforr. Az emberi akarat erősebb bármilyen mesterséges génmanipulációnál, erősebb a természet erejénél, de még a hatalomvágynál és a gonoszságnál is. Az emberek túlélőkészsége és az utánozhatatlannak tartott képességei nem az intelligenciánkból erednek, ahogy mindenki hiszi, hanem a szívünkből és annak erejéből. Ez az igazság.

"Ők is csak emberek ugyanúgy, ahogy mi, és most elfordulunk tőlük, mondván, nem bízhatunk bennük? Szörnyeknek tituláljuk őket, mikor mi magunk tettük őket azzá? Ha valóban szörnyetegek, akkor mik vagyunk mi?" Összetűzés a konzulátussal, 2024.

Nathan szerint nincsen már jó a világban, csak rossz és kevésbé rossz. Azt mondta, dönthetünk, hogy milyen mértékben akarunk ártani másoknak, de valódi önzetlenségre, kedvességre és gyengédségre már képtelenek vagyunk. Ha ezekhez folyamodunk, valójában saját céljaink hajtanak csupán minket, saját vágyaink, hiányunk, szeretetéhségünk. Az a gyengédség, melyben némelyikünk a kór születése előtt nevelkedett, egyszer és mindenkorra kihalt a Földről. Szerintem tévedett. Amíg még vannak, akik emlékeznek rá, arra az egyszerű világra mutánsok és félvérek, kirekesztő városok és árulások nélkül, addig Kristályváros nem lehet "múlt". Mert a múlt többé nem térhet vissza, de a jóság és a remény, az emberekbe vetett hit és a fajok közti béke igen. Kristályváros nem lehet a múlt városa, hiszen koncepciója a jövő táptalaját képezi. Ha mégis ragaszkodik ehhez, úgy Wyndham Tulsa a jelen városa - e kifordult, fertőzött, gyökereit vesztett jelené, melyben mégis ott a táptalaj, a múlt emlékéből szívva ki a jót, hogy egy szebb jövőt hozhasson létre azoknak, akik még hisznek benne.
Senki nem vette észre, amikor lehúztam az ujjáról a gyűrűt a temetés után (ahogy a különleges, kristályokkal kirakott tőrét is elvettem, de az már igazán mellékes). Azóta is bőrszíjra fűzve hordom a felsőm alatt, hogy egy része az általunk teremtett új világban élhessen tovább, ahogyan ő is szerette volna.

"Én, Winona Johnson, visszalépek a jelöléstől. Nem kívánok Wyndham Tulsa vezetőjévé válni." Vezetőválasztás Wyndham Tulsában, 2035.

Gondolataimból kopogás ráz fel. Az ajtó felé kapom a pillantásom és a belépő láttán a mosoly visszatér az arcomra. Érdeklődve figyelem, mit szeretne tőlem a fiatal lányka, aki a mosoly viszonzása után bele is kezd.
- A fő... Öhm. Bocsánat. Nicholas keres téged.
Elmosolyodom a nyelvbotlásán.
- Hívd nyugodtan főnöknek, hiszen az.
A kijavításom láthatóan kényelmetlenül érinti, a kilincset markolva toporog a küszöbön. Az alsó ajkát rágja, előre-hátra billeg a talpán. Érzem, hogy mondani akar valamit, és míg felkelek az ágyról és összeszedem magam, lassan felbátorodik annyira, hogy folytassa.
- Tudod, örültem volna, ha te leszel az új vezető. És nem csak én, hanem sokan mások is.
Megállok egy pillanatra a készülődésben és a lány felé fordulok.
- Ez kedves tőled, de nem vágyom vezetői pozícióba. Nick alkalmasabbnak tűnik, és a rengeteg újítás, amit a csapatával hozott, igazán a tábor előnyére vált.
- Igen, de...
- Egy perc és ott leszek, szólj neki, kérlek - intem le a tőlem telhető legkedvesebben, mire feladja és dorgáló pillantásom láttán végül csak kitör belőle egy mosoly. - Hess! - legyintek felé játékosan, és amint behúzta maga után az ajtót, töprengve a hüvelykujjam körmére harapok. Talán nem értettem egyet mindenben Nathannel, de egyvalamiben igaza volt: nem lehetünk biztosak a jóságban. Nem előlegezhetjük meg az önzetlenséget egy olyan világban, ahol a rossz és a kevésbé rossz küzdenek egymással. Ha ki akarom deríteni, Nicholas melyik kategóriába tartozik, a legegyszerűbb, ha teret adok neki, hogy kibújhasson a szög a zsákból.
Már csak az a kérdés, tetszeni fog-e, amit megmutat magából.

Our story was written by blood
Winona Johnson

Tulsai

Winona Johnson
Winona Johnson Tumblr_inline_n1wi7h61r61s2djns
Múltam darabkái :
the hard thing is
finding the courage
Itt rám lelsz :
Wyndham Tulsa
Kapcsolatban :
Winona Johnson Katnissgale
I am more than just
a piece in your game


Play by :
Jennifer Lawrence
Winona Johnson LeanSelfreliantKoodoo-size_restricted
Reagok száma :
0

Winona Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winona Johnson   Winona Johnson EmptyPént. Júl. 03, 2020 10:21 am

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Winona, nem is tudom, hogy mit mondjak.  Szívszaggató volt olvasni soraidat, ami a családoddal történt, egyszerűen borzalmas. Tudom, hogy sokan drágán megfizették a vírus kitörését, hogy szinte minden család csonkává vált,  de most már ott van Kristályváros nekünk, ahol békében és biztonságban élhetünk. Neked és hugodnak azonban nem vált menedékké hely, hanem pont ellenkezőleg. Mint félvér, felnéztem rád. Emlékszem, amikor legelőször hallottam a híredet, hogy volt valaki, aki felmert szólalni a félvérek elnyomása ellen, aki kimerte mondani azokat a dolgokat, amikkel valószínűleg a kristályvárosiak fele egyetért. Sajnálom, hogy akkor nem álltam ki melletted, megtehettem volna, de félvérként, hiába vagyok O'Connor, ha mi lázadunk a rendszer ellen, akkor könnyen mészárszékké válná a város. Ezt pedig nem engedhetem meg. Te pedig távoztál, elhagytad Kristályvárost, talán jobb is volt így. Tulsában leltél rá az otthonodra, s habár ott sem volt minden mindig könnyű, de a családoddá vált a kis közösség. A véredben van a vezetés, ha akarod, ha nem, és ezt a többiek is látják. Ugyanakkor ott van Nicholas, a rejtélyes idegenek, akik önzetlen szamaritánusokként jelentek meg nálatok. Nem hazudok, ha azt mondom, kíváncsian várom, hogyan alakul majd a történeteket!
A karaktert nagyon jól megfogtad, pontosan úgy elevenítetted meg őt szavaiddal, mint ahogy az az én fejemben is megszületett, az idézetek pedig, amiket a részek közé szúrtál, nagyon-nagyon tetszettek! Ez a pár sor elég volt ahhoz, hogy Winona személyiségét megismerjük, azt, hogy milyen fából faragták őt, és én mondom, alig várom, hogy többet lássak belőle.  Winona Johnson 126308399
De nem is tartalak fel tovább, menj foglalózz, aztán bontakozz ki a játéktéren, Nicholas pedig érkezik hamarosan  Winona Johnson 3510126437 .


Caroline O'Connor

Silah

Caroline O'Connor
Winona Johnson Tumblr_inline_p707fdcBxi1s6eco5_250
Having courage does not mean that we are unafraid.

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Adelaide Kane
Winona Johnson Tumblr_inline_p707fqFjRh1s6eco5_250
Having courage and showing courage means we face our fears.
We are able to say, I have fallen, but I will get up.

Reagok száma :
41

Winona Johnson Empty
 

Winona Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: A horizont :: A felkelô nap :: Túlélô-
^
ˇ