Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Backstage

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Backstage   Backstage EmptySzomb. Május 02, 2020 3:28 pm



To my dear Sonja
Azok a nehéz gondolatok, amik eddig lelkemet nyomták, szinte egy pillanat alatt tűntek el, ahogy megpillantottam Sonja mosolyát. Persze, továbbra is ott voltak, ott motoszkáltak a fejemben, a bőröm alatt, nem engedve, hogy megfeledkezhessek arról a tényről, hogy éppen azt a személyt csapom be, hogy annak a személynek okozom a legnagyobb fájdalmat, aki a legkevésbé érdemli meg. Sonja gyerekkorunk óta a legjobb barátom volt, mindig ott volt mellettem, amikor szükségem volt valakire, amikor kiderült apám betegsége, a lány akkor is mellettem állt, támaszkodhattam rá. Az ő szemében én mindig csak Chris voltam, nem számított, hogy mások mit gondoltak rólam, s még az apjával is hajlandó volt szembeszállni, ha rólam volt szó. Az előadás alatt is éreztem, hogy Charles mennyire utál, hogy irtózik már csak annak a gondolatától is, hogy velem mutatkozzon, de mivel az eljegyzés már megtörtént, neki is muszáj volt eljátszania azt, hogy minden a legnagyobb rendben van, s megtűrni a jelenlétemet. Eleinte talán zavart ez a pálfordulás a férfinál, mára azonban már megszoktam, hiszen nem ő volt az első, akinek a viselkedése megváltozott az irányomban, s nem is ő lesz az utolsó.
A mai nap azonban nem rólam szólt, hanem Sonjáról, én pedig növekvő bűntudattal, de úgy döntöttem, nem fogom a mai napot elrontani azzal, hogy felhozzam Erist és az érzéseimet. Ahogy felállt a székből, hogy megöleljen, én is viszonoztam a gesztusát, és arcomon őszinte mosollyal tudtam ránézni.
- Ugyan, ez a legkevesebb, amit adni tudok – válaszoltam neki, miközben odaadtam neki a csokrot, ő pedig elvéve azt bele is szagolt. – Sonja, ha te ezt nevezed belejövésnek, akkor nem tudom, hogy milyen az, amikor a legjobban megy a szerep – nevettem fel, de persze nem bántásból. – Egyszerűen csodálatos voltál, ne izgulj. Érdekes volt egyébként a történet is, véletlenül ezt nem kifejezetten neked írták? Passzolt a szerep hozzád nagyon – fecsegtem én is, miközben Sonja a virágokat a vázába tette, én pedig nekidőltem a falnak, és úgy pillantottam a jegyesem arcára.
- Egyáltalán nem tűnt fel senkinek, hogy izgultál volna. A holnapi előadás is biztosan nagyon jól fog sikerülni – bíztattam őszintén. Ismertem már őt eléggé ahhoz, hogy tudjam, milyen az, amikor izgatott, fél vagy éppen boldog. Az előadás alatt is láttam a szemeiben, abban az aprócska kis ráncban az ajka mellett, hogy valójában mennyire izgult, de tökéletesen palástolta, a hangja soha nem remegett meg, a szerepéből pedig egyszer sem esett ki. De persze, nem is Sonja lett volna, ha nem törekedett volna mindig 150%-ra. A maximum csak természetes volt nála.
- Miért bántam volna meg? – kérdeztem tőle meglepődve. – Tudod, hogy mindig szívesen megnézem a darabjaidat. Csak azt sajnálom, hogy Rorát és Erist nem tudtam elhozni. Biztosan élvezték volna ők is – tettem még hozzá, és ez tényleg igaz is volt. Rorának mindenképpen otthon kellett lennie, ha én nem voltam, elvégre az apánkra valakinek kellett figyelnie, Eris pedig az ittléte körülményei miatt nem tehette ki a lábát a házunkból, pedig biztos voltam abban, hogy nagyon élvezte volna a színházat.


I don't know anymore what to do

485 ◆ Béna kezdő Backstage 1730632542  ◆ Unravelcredit

Christian Reed

Katona

Christian Reed
Backstage Tumblr_inline_nvfu9sBMvF1qlt39u_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Colton Haynes
Backstage Tumblr_inline_nvfua9D9Yl1qlt39u_250
Reagok száma :
31

Backstage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Backstage   Backstage EmptySzomb. Ápr. 25, 2020 9:20 pm


To: my Dear

"Rám ezer virággal szórtad a tavaszt"

Mosolyogva hajolok meg a közönségnek, ez az első előadás ebből a darabból, emiatt mégsem vagyok lámpalázas, és kényelmetlenül sem érzem magamat. Imádom az engem átfogó boldogságot, mert engem tapsolnak leginkább. Most lehetek egoista, ahogy meglátom édesanyám mosolyát. Azt hiszem a következő alkalommal is látni fogom a sorok között, és sugározza felém, hogy büszke rám. Apám ott ül mellette, halvány örömkifejezést vélek felfedezni orcáján, de természetesen ennél többet nem fejezhet ki. Mellettük a húgom, illetve a vőlegényem is elfoglaltak egy-egy széket, ezzel teljessé téve azok létszámát, akik fontosak, hogy itt legyenek.
Végül levonulunk a színpadról, és elindulok az öltözőm felé. Bármennyire is szeretek előadni, ez a rengeteg smink teljesen tönkreteszi az arcomat, ami miatt minden alkalommal újra kell kennem, és ugyanez történik. Démoni körforgás. Hagyom a csajszit dolgozni, ő pontosan tudja milyen a bőrtípusom, hova mit kenjen, végül teljesen magamra ismerek. A munka végeztével távozik, és beengedi azt a személyt, akit a legjobban vártam. Megfordulok a székkel, és vidáman üdvözlöm a férfit, fel is állok, hogy ölelést adhassak. Nagyon szeretem, nem csak, mint a másik felemet, hanem legjobb barátomat is. Ha nem ismernénk egymást gyermekkorunk óta, lehet, nem tartanánk itt, vagy egyáltalán nem tudnánk a másik létezéséről. Szemeim elkerekednek a hatalmas virágcsokor láttán. Mindenféle színes növény kapott benne helyet, így orromat is közelebb tolom, ezzel megillatozva azokat.
- Köszönöm szépen, igazán nem kellett volna. És tetszett a történet is? Először nehezemre esett eljátszani, de úgy érzem belejöttem – kezdek csevegésbe vele, ami természetes az én részemről. Mindig csacsogós kislány voltam, ezt a mai napig nem nőttem ki. Válasza közben a legközelebbi vázába helyezem a gyönyörű ajándékomat, ezután megint felé fordulok. Ismer már, mégsem szeretnék bunkó lenni azzal, hogy nem figyelek a szavaira.
- Az elején nagyon izgatott voltam, de úgy érzem elmúlt. Már nem repkednek a pillangók a gyomromban, és a szöveget is egész jól megjegyeztem. Holnap talán már ennyire sem leszek lámpalázas – adom meg a hosszú választ, de ezzel inkább az érzéseimet fejezem ki teljesen.
- És te ugye nem bántad meg, hogy eljöttél? – teszem fel a bugyutának tűnő kérdést, azonban igenis fontosnak tartom ezt megtudakolni. Érdekel mit érez, és szeretek a kedvében járni.


353 words ◆ Señoritacredit


Sonja Flores

Civil

Sonja Flores
Backstage Tenor
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
*előbújik egy fa mögül, majd vissza*
Kapcsolatban :
Play by :
Olivia Holt
Keresem :
még senkit, majd szólok, ha lesz
Backstage Tenor
Reagok száma :
1

Backstage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Backstage   Backstage EmptyHétf. Ápr. 06, 2020 1:26 pm



To my dear Sonja
Ma volt Sonja egyik új darabjának a bemutatója, így csak természetes volt, hogy eljöttem megnézni őt. Igazság szerint, már csak amiatt, hogy a jegyesem volt, kötelező lett volna megjelennem a színházban, hiszen a konzuli család tagjaként muszáj volt a látszatot fenntartani, hogy minden milyen tökéletes és mesébe illő. Szerencsére Sonja gyerekkori barátom volt, így eszem ágában sem volt kihagyni a műsorát – tudtam, hogy mennyit jelentett neki a színészkedés. Örültem, ha mosolyogni láttam, ugyanakkor napról napra egyre nagyobb bűntudatom támadt. Fontos volt a számomra, ám nem úgy, ahogy én neki, és amióta Eris-szel találkoztam, nem tudom kiverni őt a fejemből. Tisztában voltam azzal, hogy a családomnak szüksége van erre a házasságra a Flores családdal, hogy Rorának szüksége volt arra, hogy egy jobb környezetet biztosítsak neki, az érzéseim ellen azonban nem tudtam mit tenni. És Sonját sem akartam büntetni azzal, hogy rossz férje legyek. Ő jobbat érdemelt nálam, sokkal jobbat. De gyáva voltam. Nem volt elég bátorságom ahhoz, hogy a lány elé álljak, és elmondjam neki az igazságot.
Most is itt toporogtam az öltözője ajtaja előtt, kezemben egy virágcsokorral, amit neki hoztam, de féltem elé állni. Végül őrlődésemnek az vetett véget, amikor kinyílt az ajtó, és kilépett a szobából Sonja egyik sminkese. A nő először meglepődött, hogy meglátott engem, de aztán széles mosollyal az arcán szinte szó szerint belökdösött a helyiségbe, mondván, hogy Sonja már várt nagyon.
- Szia – köszöntem félszegen a lánynak, mert nem sikerült még mindig eldöntenem, hogy mit mondjak neki, vagy hogy mondjak-e egyáltalán valamit. Sonja is találkozott már Eris-szel, ismerte a kis titkomat, én pedig napról napra egyre kevésbé bírtam megtéveszteni őt. De végül úgy döntöttem, hogy nem a mai nap lesz az, amikor felhozom neki ezt a témát. Jól láthatóan sugárzott a boldogságtól, én pedig nem akartam elrontani a kedvét. Ma nem. – Gratulálok a főszerepedhez, Sonja, nagyon ügyesen játszottál – léptem közelebb hozzá, felé nyújtva a virágcsokrot, ami szándékosan a kedvenc virágaiból lett összeállítva. – Hogy érzed magad most így, az első előadás után? – érdeklődtem halvány mosollyal az ajkamon.


I don't know anymore what to do

330 ◆ Béna kezdő Backstage 1730632542  ◆ Unravelcredit

Christian Reed

Katona

Christian Reed
Backstage Tumblr_inline_nvfu9sBMvF1qlt39u_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Colton Haynes
Backstage Tumblr_inline_nvfua9D9Yl1qlt39u_250
Reagok száma :
31

Backstage Empty
TémanyitásTárgy: Backstage   Backstage EmptyHétf. Jan. 22, 2018 4:20 am

Consulatus

Admin

Consulatus
Backstage Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Backstage Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Backstage Giphy
Reagok száma :
1652

Backstage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Backstage   Backstage Empty

Ajánlott tartalom



Backstage Empty
 

Backstage

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Kristályváros :: D - Piackörzet :: Színház-
^
ˇ