Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Christian Reed

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Christian Reed   Christian Reed EmptySzomb. Dec. 07, 2019 9:27 pm

Christian Reed
You don't even hear me when I'm screaming. This is what it's like to be the silent ones
Colton Haynes
Katona
Katona
Becenév
Chris
Születési hely, idô
Oklahoma, 2012. január 21. (23 éves)
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Van egy jegyese
Foglalkozás
-
Család
A Reed családról lehet jót és rosszat egyaránt hallani, de nem lehetne mondani azt, hogy ne ismerne minket mindenki. Apám volt ugyanis az első katonai konzul, Jorgan O'Connor, a mostani kancellár jó barátja. Együtt alapították Kristályvárost, így családunk mindig jó hírben állt, vagy legalábbis egy darabig. Pár év múltán ugyanis az apám elkezdett elfelejteni dolgokat. Először csak apróságokat, így nem tűnt fel senkinek, egy idő után azonban elkezdett olyan dolgokról is megfeledkezni, mint a kollégái neve, arca. Igen, mint sejtitek, Alzheimer kórt állapítottak meg nála. Egy darabig még így is próbált konzulként tevékenykedni, de állapota súlyosan romolni kezdett. Kényszerítették a lemondásra. Az ő esetében azonban a felejtés azt eredményezte, hogy közveszélyessé vált, és házi őrizetbe került. Jobb pillanataiban emlékszik arra, hogy Kristályvárosban vagyunk, de amikor megfeledkezik erről, azt hiszi még mindig mutánsokksl harcol, és ártatlanokra támad. Az irónia az egészben, hogy tisztában vagyok azzal, hogy ha nem lett volna apám a kancellár barátja és tiszteletre méltó személy, akkor már rég kirakták volna szűrünket a falon kívülre. A családunk hírneve pedig ezzel romlásnak indult.
Anyánk egyébként még Kristályváros megépülése előtt meghalt, így jelenleg én vagyok az, aki Aurorára, a hugomra vigyáz. Hisz apánkra nem éppen számíthatunk.

Tulajdonságok
Erősségek:Mint katona, kiképeztek a fegyverforgatás minden nemére és a pusztakezes harcra is, azonban a legjobb mindig is a célzás volt. Soha nem tévesztek célt.

Gyengeségek:Nos, idesorolnám azt, hogy ember vagyok, ami a mutánsok elleni harcban tud hátrányul szolgálni. Tudjátok, nincs csili-vili regenerálódási képességem. Egyébként a pusztakezes harc nem feltétlenül az erősségem, ó, és ne felejtsük el a rendtartást sem.

Elsődleges fegyvered: Pisztolyok, mesterlövész puska
The world of the Enigma disease
Katonai járművünk lassan zötykölődött Kristályváros utcáin. Eliott vezetett ezúttal, én valahogy egyáltalán nem voltam olyan hangulatban. Helyette inkább kikönyökölve az ablakon bámultam kifelé. Semmi nem járt a fejemben, és semmi érzés nem fogott el a közeledő küldetés gondolatára sem. Normál esetben izgatottsággal vegyes félelem uralkodott volna rajtam, hiszen mégis csak a falon kívülre mentünk, de nem ezúttal. Minden egyes nap, amit ebben az elcseszett városban töltöttem, egyre több és több érzelmet ölt ki belőlem. Utáltam itt lenni. Utáltam az embereket, a tekintetüket, azt a megvetést, vagy épp szánakozást, ahogy pillantottak rám! Hányingerem volt tőlük. Mindig csak azt kérdezgettem magamtól, hogy miért nem tudnak egyszerűen annak látni, aki vagyok? Vagy ha már nem tudnak elvonatkoztatni az apámtól, miért nem néznek csak levegőnek? Ha úgyis annyira úgy gondolják, hogy ingyenélők vagyunk, piócák, akik az ő munkájukat szívják, nem is kellene foglalkozniuk velünk… Ehelyett ők, bármerre is mentem, mindig követtek a tekintetükkel. Elkerültek, mintha én is egy mutáns lennék… Ez volt az egyik oka, amiért katonának álltam. Persze, szerettem volna apám nyomdokaiba lépni, és olyan nagy dolgokat véghezvinni, mint ő, de mára ezek az ambícióim teljesen eltűntek. Az tartotta eddig bennem a lelket, hogy amikor a falon kívülre mehettem társammal, Eliottal, oda, ahová ezek a tekintetek nem tudtak követni.
Az utóbbi időben azonban valahogy már ez sem adott megnyugvást. A pisztoly ismerős érintése, a hang, ahogy meghúzom a ravaszt, és a golyó kirepül, valahogy ezek is beépültek a monoton világomba, az egyhangúság áldozatául estek. Már nem éreztem célját életemnek.
Ahogy a központból kiérve beértünk a lakottabb körzetekbe, inkább visszahúztam fejemet, hogy kevésbé lássanak az emberek, de a tekintetüket így is éreztem magamon. Olyan erővel szorítottam össze a tenyeremet térdemen, hogy elfehéredtek az ujjaim.
- Hé, jól vagy, haver? – kérdezte Eliott, mire észbe kapva ellazítottam a kezemet, és vigyáztam arra, hogy arcom ne áruljon el semmit. Habár nagyon jó barátom volt Eliott, sok mindenről nem tudott. De nem is akartam beavatni őt. A tudatlanság boldogít, szokás mondani, nem igaz? Pont emiatt nem szóltam neki egy szót se.
Kérdésére csak bólintottam, de nem néztem a szemébe. Féltem, hogy mit olvasna ki belőlük. Eliott mindig is jó emberismerő volt, engem pedig különösen jól ismert.
- Hajts egy kicsit gyorsabban. Szeretném minél előbb letudni ezt a küldetést – feleltem helyette, mire ő szó nélkül beletaposott a gázba, s immár gyorsabban haladtunk a kapu felé. A mai küldetés igazából egy rutin küldetés volt csupán. Egy már megtisztított területet kellett újra ellenőriznünk. Az esetek többségében nem volt semmi gond, mutánssal ritkán találkoztunk, vagy ha igen, E szintűnél erősebb soha nem tette be ezekre a területekre a lábát ismét.
Végül rövid időn belül kiértünk a kapun, és elértük azt a területet, ami ránk volt kiosztva. Az átfésülése könnyebb volt úgy, ha szétválunk, ezért így is tettünk. Én csak is erre a pillanatra vártam. Sólyomszemekkel figyeltem a területet, mutáns bármely nyoma után kutatva, vagy legalábbis ez volt a látszat. Valójában csak arra vártam, hogy Eliott és én minél távolabb kerüljünk egymást. Nem akartam, hogy meg tudjon akadályozni abban, amit elhatároztam. Gyávaság volt, igen, magam is tudtam, hogy az volt, de nem érdekelt. Belefáradtam azokba a tekintetekbe. Tudtam, hogy a húgomnak a sorsa így csak még rosszabb lesz, de önző báty voltam, és ezúttal nem érdekelt. Csak véget akartam vetni a szenvedésemnek.
Egy kisebb tisztáson álltam meg, Kristályváros falai még látszottak innen, tehát egyáltalán nem jártam messze. Felnéztem az égre, és megállapítottam, hogy ennél szebb időt ki se foghattam volna ahhoz, amit elterveztem. Elővettem az övemhez erősített tartóból a pisztolyt, tekintetemet az égre szegezve. Még egy utolsó hosszú pillantást vetettem rá, jól az emlékezetembe vésve azt. Hiszen ez volt az utolsó alkalom, hogy valaha látni fogom.
Kibiztosítottam a pisztolyomat, és a ravaszra helyeztem ujjamat.
Nem volt a szívemben megbánás. Abban a percben nem érdekelt semmi és senki.
Lehunytam a szemeimet, és halántékomhoz helyeztem a fegyvert. Vettem egy utolsó lélegzetet.
Majd amikor meghúztam volna a ravaszt, hirtelen ágak zörgése hangja törte meg a csendet, nekem pedig az ösztöneim egyből működésbe lendültek. Kibiztosított fegyveremet biztos kezekkel irányítottam abba az irányba, ahonnan a hangokat hallottam, készen állva arra, hogy egyből elsüssem azt egy mutánst látva. Azonban nem egy mutáns volt az. Egy lány. Nem volt túl közel hozzám, de szinte úgy esett ki az erdőből erre a kis tisztásra, és nem hittem volna, hogy eszméleténél lenne. Óvatosságomból azonban nem engedtem, csendes léptekkel lopództam oda hozzá, fegyveremet egy kicsit lejjebb eresztve, de továbbra is támadásra készen. A lány egyáltalán nem mozdult meg, a lélegzete alapján azonban életben volt még. Nem nézett ki túl jól, szóval sejtettem, hogy ha nem segítek neki én, akkor nem húzná már sokáig. Eltettem hát fegyveremet, és karjaimba emeltem törékeny testét.

Azon a napon, nemcsak én mentettelek meg téged.

Hangos kiáltás rázott fel álmomból. Egy pillanatba telt, mire rájöttem, hogy ki szól hozzám, és mit akar. Álmosan törölgettem szemeimet, hogy megszabaduljak a régi emlékek szentimentális utóhatásától, de arra igazán nem voltam még felkészülve, amire rám várt.
- Christian Reed! Hányszor kell még elmondanom neked, hogy ne dobáld el össze-vissza a szennyesedet?! – kiabált velem Eris, szemei szinte kézzel fogható villámokat szórva felém. Egy másodpercbe telt, mire leesett, hogy mi miatt rángatott ki álmomból, s pontosan ugyanennyi idő kellett ahhoz, hogy én is ugyanúgy felkapjam a vizet.
- Nem mondod komolyan, hogy csak ezért felébresztettél?!
Our story was written by blood
Christian Reed

Katona

Christian Reed
Christian Reed Tumblr_inline_nvfu9sBMvF1qlt39u_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Colton Haynes
Christian Reed Tumblr_inline_nvfua9D9Yl1qlt39u_250
Reagok száma :
31

Christian Reed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christian Reed   Christian Reed EmptySzomb. Dec. 07, 2019 11:39 pm

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Nem csak te mentettél meg engem Chris...
Oh ha én ezt tudnám. Biztos nem mennék ennyire az agyadra. De... De talán igen mégis.
Olyan nagoyn régóa várok már erre a történetre. A mi történetünkre. Az életünk hátralevő részének kezdetére.
És most végre megtudhattam mi történt veled azelőtt hogy találkoztunk. Hogy hogyan hagytad volna hátra Eliottot, a húgodat, Kristályvárost és az egész világot. Még egy utolsó pillantás az égre, aztán eltűnni végleg?
Nem gondoltam volna hogy ilyen gondolatok járnak a jóvágású pofid mögött. Nem gondoltam volna hogy tényleg ennyire hasonlítunk egymásra. Te meg én...
Egyikünknek sincs szerencséje a családunkkal. Téged elfelejtett a sajátod, én pedig felejteném a sajátomat. Talán ez az ami olyan erősen összekovácsol majd bennünket.
Alig várom hogy megéljük életünk hátralevő részét együtt... Hogy megírjuk a saját történetünket. Hogy barátok lehessünk, bajtársak, néha ellenségek és ki tudja... egy napon talán még többek is.
Üdvözöllek az Enigma világában, kedvesem.

Avatar nyilvántartásLeader nyilvántartásRangfoglalóPrefektus nyilvántartás
Eris

Bukott

Eris
Christian Reed Tumblr_mc3s4kFRsw1qzg2sjo2_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros egy rejtett zugában
Play by :
Willa Holland
Christian Reed Tumblr_inline_ngzikgg6AQ1t6da4c
Reagok száma :
18

Christian Reed Empty
 

Christian Reed

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: A horizont :: A felkelô nap :: Katona-
^
ˇ