Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Tatamik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Tatamik   Tatamik - Page 2 EmptyVas. Márc. 18, 2018 9:12 am


Cody & Ellie





Napjaim egyik kedvenc része az edzés. Ne nézzetek így, jó! Ez tényleg így van! Általában tele vagyok energiával, amit oly kevés helyen tudok levezetni. Persze olykor az éjszakai járőrözés után ritkán kell altatni - főleg ha utána bevágok pár házilag készített hamburgert - de amikor ez nem történik meg, akkor… Muszáj vagyok ezzel valamit kezdeni.
Ezért is lehet, hogy arcomon derűs vigyorral vedlek át az öltözőbe a megfelelő ruházatba. Hajamat felkötve, szinte már szökellve nyitok be az edzőterem ajtaján, ahol…
Mindenki csendben állva figyel egy pontra. Fejemet előbb a bámészkodókra hajtom félre. Kezemet csípőre téve fordulok lassan abba az irányba, melybe néznek.
Egy férfi… csapkodja kissé hevesen az egyik edzőbábut. Lendületem kissé megszakad, habozva nem tudom, hogy merre is induljak. Végül mégis csak a bámészkodók mellett döntök. Egyelőre.
- Mi a helyzet hapsikáim? - kérdezem ragyogó mosollyal az arcomon. De hiába figyelem döbbent arcukat, enyhe undorukat ajkuk szegletébe egyelőre nem válaszolnak.
Csak beállok én is a bámészkodók közé. Ismerős a fickó, szerintem láttam már. A nevét is mintha sejteném. Connor, vagy… Copy. Nem, ez hülyén hangzik. Ajkaimat rágcsálva újra csak elfog az éhség. De nem vészesen, még pár óráig talán kibírom, mielőtt éhhalált halnék.
Jaj, hát hogy hívnak téged? Pedig biztos vagyok abban, hogy tudom a nevedet. Vállaimat enyhén leengedve figyelem az ismerős idegen minden mozdulatát.
S trololo! Ekkor szólalnak meg mellettem. Nyilván nem hozzám, rajtam teljes mértékben átnéznek. De…
Hallgatom, ahogy méltatlanul beszélnek a félvérről. Szemeim csak egy pillanatra villannak meg, ahogy rájuk sandítok. Enyhe sóhajjal fordulok végül feléjük, szinte el sem hiszem, amit mondanak.
- A fenéket - felelem nekik. Attól miért lenne veszélyes valaki, hogy itt edz? Szemeimet megforgatva indulok el a férfi irányába, azonban… Az hirtelen eltűnik Colin. Nem, ez sem illik hozzá. Pár pillanatnyi pislogás után találom meg a táskájánál.
- Ne már - hajtom oldalra a fejemet, térdeimet párszor beroggyasztva. Amikor végre találnék valakit, ki edzene velem! Hogy ezt mégis honnan veszem? Félvér Chad is… Nem, ez sem a neve. De idegesítő, pedig azt hittem, hogy eddig jó a névmemóriám.
Lépteimet felé viszem mégis. Még semmi sincs veszve. Legalább adnánk egy kis showt is a bámészkodóknak. Tiszta haszon. Vagyis… nézőpont kérdése.
- Helló, Cody! - szólítom meg, kissé idétlenül intve neki, ahogy megállok mögötte, ő pedig reám pillant. - Cody! - örülök meg, inkább annak, hogy végre tényleg eszembe jutott a neve. - Mondd csak. Ha már ilyen jól bemelegítettél nem lenne azt kedved gyakorolni egy élő személyen is, aki… még vissza is üthet és kitérhet előled? - kérdezem bájos mosollyal, energikusan. Talán túl magabiztosan is.



422 || youtube || note: xx || kredit


Elenor Crawford

Silah

Elenor Crawford
Tatamik - Page 2 Tumblr_inline_nj4qdglKZ21r679lt
Múltam darabkái :
Play by :
○Emily Wickersham
Keresem :
Reagok száma :
43

Tatamik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatamik   Tatamik - Page 2 EmptyVas. Márc. 18, 2018 12:45 am


Elenor s & Cody
The fight is Begin
Igazából rém unalmas volt egyedül edzeni, még az ujak se jöhettek oda hozzám, mert képtelen voltam viselkedni. Találkoztam Maryvel és kaptam tőle azt a könyvet, még nem mertem elkezdeni olvasni, kincsként őrizgettem, és egyből elvettem Tatettől, ahogy hazaértünk, butaság, de azt lapozgattam és szagolgattam, és egy –két színes aláhúzást el is olvastam benne. Érdekes kiemelések voltak, én mondjuk nem szerettem, ha a könyveket összefirkálják. Ami azt illeti elég szélsőségesen viselkedtem a találkozásunk óta, voltak dührohamaim, könnyebben pattantam, mint máskor, mert egyúttal féltem is, hogy ha már látom, láttam, soha többet nem láthatom újra. Hogy valaki biztos tréfát űz velünk és megfigyelés alatt tart mindkettőnket, hogy lássák, hogy hogyan reagálunk a másikra. De, annyira akartam a közelségét! Azt akartam, hogy meséljen megint nekem, olyan meséket, amiket csak ő tudott, és mindig megnyugtatott velük, elég volt ha a hangját hallom és hamarosan meg is nyugodtam.
Most pedig itt voltam, túl voltam egy rakat fizikai alkalmassági vizsgálaton, aztán következett a csapat munka, most már ők is jobban odafigyeltek rám, megfigyelt körülmények között kellett Tate-vel együtt dolgoznom, hogy lássák a csapatmunkát, az összhangunkat. Munka az volt, de az összhang messze elkerült minket. Ő probált követni, de valahogy nem tudom. Direkt nehezítettem meg a dolgát, minden egyes küldetésben, még akkor is ha azt a pályán tettük meg. Megbuktunk egy csomószor, mert állítólag csapatban kellett volna megoldanunk a feladatokat. Eme sikertelenségemen felbuzdulva, az egyik gyakorlóteremben kötöttem ki és Escrima harcot gyakoroltam. Tulajdonképpen ez a bot harc, bármilyen bottal képes vagyok harcolni, szurony fegyverekkel és a kedvencem a naginata bot, vagy a félhosszú naginata, amit össze lehet a végénél kapcsolni, és így két vágó részt kaphatok, hasznos a mutánsok elleni harcban. De most életlen botokkal harcoltam, a saját fegyvereimet csak akkor kapom meg, amikor feladatkor elszámolás van, és a küldetés végével le is kell adnom őket. Egyébként sem használhatok itt ilyen fegyvereket, a városon belül, belőlem sajnos kinézni, hogy éles fegyverrel végig szántom a várost, mert kaptam egy gellert és nem érdekel ,hogy ki van az utamban, ütök, vágok.
Nem számoltam már rég, hogy a hanyadik karbon szálas gyakorló bábút tettem tönkre, de mind-mind precíz halálos ütés volt, néhány emberi alak, és C és D szintű mutáns  testét formázták 3 d-ben persze, lemodellezve a tömörségüket is. Minek papír fecniken gyakorolnunk? Értelmetlen. Ki tudja mióta gyakoroltam, amikor kicsit félre álltam, azért, hogy hagyjam a segédeknek újra rendezni a bábokat. Nem szóltak rám ,hogy ne tegyem, az elején még vörösek voltak a szemeim, mostanra már lenyugodtam. Kénytelen leszek Codyval együttműködni.
A fal melletti táskámhoz mentem és ittam, hallottam a hátam mögött a pusmogást, elvégre nem vagyok süket és félvér is vagyok! Fiatalok, pár évvel fiatalabbak nálam, eddig talán engem néztek, vagy maguk közt próbáltak gyakorolni. De mennyivel jobb lett volna igazi dögök ellen harcolni! A kulacsomból ittam, amikor a hátam mögül meghallottam a lépteket és lassan semmitmondó pillantással fordultam meg, hogy szemügyre vegyem azt, aki közeledni mert felém, és nem hagy gyakorolni.


Vendég

Vendég

avatar

Tatamik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Tatamik   Tatamik - Page 2 EmptyKedd Jan. 23, 2018 7:20 pm

Consulatus

Admin

Consulatus
Tatamik - Page 2 Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Tatamik - Page 2 Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Tatamik - Page 2 Giphy
Reagok száma :
1652

Tatamik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatamik   Tatamik - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom



Tatamik - Page 2 Empty
 

Tatamik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Tatamik
» Tatamik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Kristályváros :: C - Központi körzet :: Katonai központ :: Edzôterem-
^
ˇ