Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Sonja Flores

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Sonja Flores   Sonja Flores EmptyHétf. Feb. 24, 2020 6:44 pm

Sonja Flores
I like it when you call me Senorita!
Olivia Holt
civil
civil
Becenév
Sony
Születési hely, idő
2012. 07. 15.
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Hetero
Családi állapot
eljegyzett
Foglalkozás
színésznő
Család
Édesapám – Charles Flores: Igen fontos személynek számít, hiszen az első szektor konzula. Fiatalkorában, az egyetem elvégzése után is az orvoslással foglalkozott. Szigorú férfi, aki nem hibázhat, és gyakran otthon is ez jellemző rá. Természetesen néhány elkapott pillanatban egy-egy kósza mosoly megjelenik az arcán, ahogy egy-két faviccet is képes elsütni.
Édesanyám – Jennie Flores: Háztartásbeli, nincs szüksége dolgozni, inkább az otthoni teendőket látja el. Szereti meleg étellel várni apámat. Melegszívű nő, akivel bármit meg tudok beszélni, és mindig van rám ideje.
Húgom – Catherina Flores: Tipikus testvérpáros vagyunk, akik szeretnek összekapni, és szidni egymást, mindezt természetesen a családi vacsoránál, mint a Hihetetlen Családból, Lana és Will kapcsolata, csak mi hét lány vagyunk.
Jegyesem - Christian Reed: Ő az, aki a gyűrűt húzta az ujjamra, nem olyan rég. Kapcsolatunk már kisgyermekkorban kezdődött, és először csak apáink akarták az eljegyzést, végül nekem sem esett nehezemre igent mondanom. Szeretlek, és emiatt nem veszem észre, hogy te más felé húzol, legalábbis még nem.

Tulajdonságok
Erősségek:
- színésznő révén nem nehéz megjátszania egyetlen érzelmet sem
- őszintesége határtalan, nem szeret még csak kamuzni sem, vagy játszani, amit nem is tud
- a szörnyek ellenére is hihetetlen a pozitivitása
- kisugárzása megnyerő, ahogy a mosolya is
- állatbarát
- mindenben a jót próbálja meglátni

Gyengeségek:
- nem igazán tud harcolni
- kissé (nagyon) naiv
- pozitivitása egy idő után idegesítő
- könnyen eltörik nála a mécses
- apuci pici lánya
- senkit nem tudna bántani

Elsődleges fegyvered: -
The world of the Enigma disease

- Neve?
- Sonja Flores, nem hivatalosan ott a Sarah is, mint második név, mert mindig is tetszett, de anyáék utáltak írni, ezért nem lett anyakönyvezve, de szokásom így bemutatkozni.
- Foglalkozása?
- Színésznő, és modell, régebben állatorvos szerettem volna lenni, de nem bírom a vér látványát, így itt kötöttem ki.
- Kora?
- 23 éves vagyok, 4 hónapon belül betöltöm a 24. életévemet.
- Meséljem a gyermekkoráról, illetve a későbbi éveiről.
- Az első pillanattól kezdve rengetegen voltak körülöttem. Először azért, mert a kórházban orvosokkal, nővérekkel voltam körülvéve, majd otthon a takarítók, szakácsok, stb.-k között. Édesanyám mindig otthon volt, csak apa dolgozott, így sok foglalkozhatott velem. Mire elértem az iskolás kort megtanított a számokra, illetve olvasni is, de csak szótagolva. Később sok barátom lett, akikkel később is lóghattam, iskola után, először csak a játszótéren, majd később más szórakozást találtunk magunknak. Itt muszáj megemlítenem Christ, akit ezekben az időkben ismertem meg, és azóta is jóban vagyunk, sőt annyira, hogy jegyben járunk. A szüleink akarták először az esküvőt, de nem kellett sokat kérlelni, vagy rám parancsolni, hogy igent mondjak neki, valószínűleg magamtól is az történt volna. Ki akarna nemet mondani egy ilyen helyes, kedves, és vigyázó férfinek?
- Az iskolában, hogyan teljesített?
- Ami érdekelt abból természetesen jól, de például a kémia, vagy fizika nem volt az erősségem. Mondhatjuk azt is, hogy humán beállítottságú vagyok.
- Miként kezdett színészi karrierbe? Miként hat ez a magánéletére, vagy befolyásol más dolgokat az életében?
- Mindig is vonzott a színház, holott a végén nem ott lettem látható. Az iskolában is beléptem a színjátszókörbe, később főszerepeket is kaptam a darabokban. Az egyik ilyen alkalmakkor figyeltek fel rám, szóval mondhatni gyerekszínészként kezdtem, és most is folytatom. Szeretem a figyelmet, és a csillogást, ezért evidens volt, hogy folytatni szeretném.
- Apja mit szólt mindehhez?
- Örült volna, ha valami komolyabb szakmát választok, esetleg az ő jobb keze lennék, de végül elfogadta, hogy ez lehetetlen, és ő is támogat.
- A szörnyekről mit gondol?
- Amíg itt bent vagyunk, nem eshet bajunk, én bízom a vezetőinkben.
Our story was written by blood
Sonja Flores

Civil

Sonja Flores
Sonja Flores Tenor
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
*előbújik egy fa mögül, majd vissza*
Kapcsolatban :
Play by :
Olivia Holt
Keresem :
még senkit, majd szólok, ha lesz
Sonja Flores Tenor
Reagok száma :
1

Sonja Flores Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sonja Flores   Sonja Flores EmptyHétf. Márc. 16, 2020 9:34 pm

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Drága Sonja! El sem tudod hinni, hogy mennyire örülök annak, hogy üdvözölhetlek téged végre köreinkben. Tudom, hogy önzőség részemről az, hogy ennyire szükségem van rád, de Elliott mellett te vagy a legjobb barátom, nélkületek nem is tudom, hol lennék most. Hidd el, mindennél jobban sajnálom, hogy nem tudom viszonozni az érzéseidet, ha valaki, hát te megérdemled azt, hogy olyan társad legyen, aki mindenével szeret téged. Amióta azonban Erist megtaláltam, egyre többet jut eszembe, hogy talán a házasság köztünk nem is olyan jó ötlet, bár bátorságom nem volt eddig ezt felhozni. Félek, összetörném a szívedet, és ezt semmiképpen nem szeretném. Megbocsátanál vajon valaha is ezért?
Az előtörténeted minden sorát imádtam, és a karaktert pontosan úgy adtad vissza, ahogyan azt elképzeltem, ezért nem is tartalak fel tovább, menj foglalózni, aztán várlak a játéktéren  Sonja Flores 1581034944 Egy meglepetés csomaggal egyetemben.  Sonja Flores 3510126437

Avatar nyilvántartásLeader nyilvántartásRangfoglalóPrefektus nyilvántartás
Christian Reed

Katona

Christian Reed
Sonja Flores Tumblr_inline_nvfu9sBMvF1qlt39u_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Colton Haynes
Sonja Flores Tumblr_inline_nvfua9D9Yl1qlt39u_250
Reagok száma :
31

Sonja Flores Empty
 

Sonja Flores

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Catherina Flores
» Sonja szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: A horizont :: A felkelô nap :: Civilek-
^
ˇ