Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Catherina Flores

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Catherina Flores   Catherina Flores EmptyVas. Ápr. 12, 2020 6:21 pm

Catherina Flores
Science and everyday life cannot and should not be separated.
Peyton List
Civil
Civil
Becenév
Cath, Cathie
Születési hely, idô
2017. 08. 21.
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Hetero
Családi állapot
Plátói
Foglalkozás
Diák, önjelölt őrült tudós
Család
Charles Flores (apuka) : Igen fontos személynek számít, hiszen az első szektor konzula. Fiatalkorában, az egyetem elvégzése után is az orvoslással foglalkozott. Szigorú férfi, aki nem hibázhat, és gyakran otthon is ez jellemző rá. Természetesen néhány elkapott pillanatban egy-egy kósza mosoly megjelenik az arcán, ahogy egy-két faviccet is képes elsütni. Cath szeszélyeit viszont nagyon nehezen viseli.
Jennie Flores (anyuka) : Háztartásbeli, nincs szüksége dolgozni, inkább az otthoni teendőket látja el. Nagyon kedves nő, akivel bármit meg lehet beszélni, és ő az az esetek többségében, lenyugtatja a hurrikánként háborgó Cathiet, egy-egy vita után az apjával, vagy a testvérével.
Sonja Flores (nővér) : Tipikus testvérpáros, igaz mondhatni teljesen egymás ellentétei. Emiatt pedig vannak is rendesen vitáik, de azért szeretik egymást. És ha bárki packázna a nővérével, egesz biztos hogy Cath is lerobnantaná a helyéről a haját is.

Tulajdonságok
Erősségek:
Célorientált: Mert ha valamit akar, azt mindenáron eléri. Számára nincs olyan, hogy lehetetlen.
Alapos: A figyelme nem siklik el semmi felett. Főleg ha tanulásról, és a kísérletekről van szó. Na meg persze a pletykákról. Mert azokról mindent tudnia kell a legapróbb részletekig.
Találékony: Ha valami elsőre nem is sikerül neki, ő tuti nem fogja abbahagyni. Újra próbálkozik, újabb ötletekkel, míg végül a kívánt célt el nem éri.
Határozott: Tudja mit akar, és zt tudja hogyan érje el. Neki nemet mondani egyszerűen leheteten.
Intelligens: Habár első ránézésre nem tűnik többnek, mint egy buta, elkényeztetett gazdag kislánynak, ez valójában nem így van. Az IQ-ja is egészen magas a fiatal kora ellenére, és aki időt szán arra, hogy egy kicsit jobban megismerje, pozitívan fog benne csalódni.
Energikus: Mintha csak egy durcell nyuszi lenne. Igaz, ez talán annak a töménytelen mennyiégű kávénak köszönhető, amit minden nap magába töm. De gy biztos, már kora reggel alig lehet lelőni, annyira kicsattan az energiától.

Gyengeségek:
Felelőtlen: Nem egyszer került is már bajba emiatt. Valahogy mindig sikerül neki valami galibát okoznia, ami természetesen végül mindig egy újabb vitához vezet.
Lármás: Ha már a város másik felében is egy igencsk vékony női hangot hallassz, és nem tudod, honnn jön, akkor az bizony Cathie lesz. Mondhatni suttogni nem is tud. Igaz, talán egy robbanásnál émg az ő hangja se erősebb. Bár ki tudja...
Orion: A srác, akit a legjobb barátjának nevezhet. Még a gimi első évében ismerte meg, igaz a srác akkor már végzős volt. De elég hamar összebarátkoztak, és azóta is szinte elválaszhatatlanok. Cath viszont a barátságnál már többet érez iránta, ezt viszont eddig még nem merte felvállalni. Főleg tudván, hogy az apja sem nézi túl jó szemmel a barátságukat.
Robbanékony: Elég könnyen ki lehet hozni a sodrából. Ezt pedig szépen alá is támasztják anapi rendszerességű viták az apjával.
Eengedetlen: Mondhatni nem hallgat senkire. Még akkor em, ha azok a tanácsok, vagy épp parancsok azért vannak, hogy ne keveredjen még nagyobb bajba. Mert ő akkor is a saját feje után megy.
Szórakozott: Akármennyire is okos, sokszor kerül bajba azért, mert a figyelme elég hamar elterelődik. És csak egyszer kell egy kicsit nagyobb nátrium darabot dobni a vízbe, mint kéne, és máris ott a baj.

Elsődleges fegyvered: Tudja, hogyan kell robbanószereket gyártani. Ez számít?
The world of the Enigma disease
- És három óra múlva ajánlom, hogy ez a terem úgy csillogjon  tisztaságtól, hogy szinte a földről is lehessen enni...
Az óra pedig a falon csak idgesítően kattog, ahogy telnek a percek. Még csak két hét telt el a tanévből, nem több, Cath pedig máris büntetésben találja magát. De ahogy elnézi ezen az akadémián szinte mindenki mintadiák. Vagy legalábbis nem csinál semmi olyat, amiért a délutánt büntetésben kéne eltöltenie egy igen irritáló tanerő társaságában. Mert rajta kívül csupán csak egy másik srác van a teremben, aki teljes nyugodtsággal ücsörög az egyik poros padon, mintha már hozzászokott vola, hogy a délutánjait ebben a gyakorlatilag raktárként funkcionáló teremben tölti. A tanárnő pedig hamar el is tűnik, mert természetesen jobb dolg is akad, mint két rossz gyereket felügyelni, így Cath és a srác kettesben maradnak. A lány pedig el is kezdi rendezgetni az egyik padon felhalmozódott papírrengeteget.
- Tudod, ha segítenél hamarabb szabadulnánk... - veti is az ismeretlen felé a szavait, rá sem nézve. Mert ha már ezt a feladatot kapták büntetésül, jobb lenne minél hamrabb végezni vele. Erre pedig mi a válasz? Naná, hogy egy jóízű nevetés...
- Ugyan már... Ismerem ezt a vén banyát. Úgyis kitalál valamit, ha idő előtt végzel...
- Ha te mondod... - forgatja meg a szemeit Cathie, és inkábbráhagyja a dolgot. Ha nem akar segíteni, akkor megoldja egyedül. Nem kell neki közösködnie senkivel sem. De tény, hogy igencsak irritálja, hogy a másik nem tesz semmit, csak egy idegesítő vigorral az arcán méregeti őt. És csak egy óra elteltével szólal meg végül, mikor a lány épp egy nagy halom régi könyv között ücsörög.
- Na és... Egy magadfajta kislány hogy került ide...? - mármint a büntetésbe. Ez rögtön leesik Cathie-nek is, de a srác a biztonság kedvéért még körbe is mutat a helységen. A lány pedig csak egy nagyot sóhajt, és egy pár másodperces szünet után pillant a másikra a könyvek közül.
- Tudtad, hogy a tömény kénsav meggyújtja a hajat is...?


- Tudod mit...? Fordulj fel...! - a szobája ajtaja pedig akkora robajjal csapódik be, hogy attól szinte beleremeg a ház is.
Már megint egy újabb vita. Mert Catherine el akart volna menni a barátaival kicsit szórakozni, de ezt az apja természetesen nem engedte. Mert a férfi nem kedveli a lánya barátait, és ezt nem is titkolja. Szerinte csak rossz hatással vannak rá, és amikor csak teheti, tiltja is, hogy találkozzon velük. De Cathie-t nem akadályozza meg semmiféle tiltás. Igaz, a hálószobája az emeleten van, de az évek latt már nagyon jól kikísérletezte, hogyan is tud az ablakon keresztül biztonságosan kiszökni. Mert neki az a vénség csak ne mondj meg, hog kivel találkozhat, és kivel nem. Ő akkor is elmegy Orionhoz, és a barátaihoz. Áltlában a Piackörzetnél szoktk találkozni, így Cath most is oda indul.
Arra viszont nem számít, hogy Orion nem a más jól ismert haverokkal lesz, hanem teljesen ismeretlen alakokkal. A lány pedig ezt nem tudja mire vélni. De jobbnak gondolja, ha egyelőre csak a távolból figyeli őket. Igaz, innen nem hallja, hogy miről beszélgetnek, de nem is kell sokat várnia, Orion és az ismeretlen férfiak hamar elindulnak. Cath pedig tudja, érzi, hogy talán jobban tenné, ha hazamenne és nem ütné bele az orrát legalább ebbe. Mégsem teszi. Követi őket a biztos távolból, hogy lehetőleg ne vegyék észre. És sikerül is neki. Legalábbis senki nem állította meg őt, hogy mégis mit keres egy 18 éves kislány egyedül itt, az éjszaka közepén. És még Orion sem vette észre, hogy valaki követi őket. Egy olyan helyre, aminek a létezéséről a lánynak nem is lenne szabad tudnia. Egészen az egyik lejáratig követi a kisebb társaságot. És még tovább is merészkedne, ha nem repülne el a feje felett valami, amitől olyannyira megijed, hogy még egy sikkantás is kiszalad a száján. Ezt pedig már a másik társaság is meghallja, így Cath végre valahára okosan dönt, és olyan gyorsan felhúzza a nyúlcipőt, hogy azt még Usain Bolt is megirigyelné. És nem is áll meg egészen addig, míg vissza nem ér a lakásukig.
Úgy tűnik a ma esti program törölve lett. Cath fejében pedig már csak két kérdés motoszkál: Kik voltak azok az emberek a legjobb barátjával, és mégis miben sántikál Orion, amiről a lány semmit nem tud...
Na meg... reméli, hogy nem bukott le...
Our story was written by blood
Catherina Flores

Civil

Catherina Flores
Catherina Flores Tumblr_p6mwc5AcqU1vac51oo3_540
Múltam darabkái :
Soon...
Kapcsolatban :
Hahaha
Play by :
Peyton List
Catherina Flores Tumblr_p6mwc5AcqU1vac51oo1_540
Reagok száma :
8

Catherina Flores Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherina Flores   Catherina Flores EmptyHétf. Ápr. 13, 2020 6:55 pm

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Drága Cathie, hadd üdvözöljelek téged közöttünk. Azt hiszem, az érkezésed nem kicsit fel fogja dobni Kristályváros napjait, de azt hiszem, erre szükség is van, hiszen az előkelők mindig olyan borzalmasan unalmasak voltak! Emlékszem, amikor még sokkal fiatalabb voltál, s amikor még én is megfordultam azokban a körökben, nem egyszer vettél rá arra, hogy hagyjuk ott az ünnepségeket, vagy hogy csempésszünk valamit az italukba, hogy jobb kedvre derüljenek. Bevallom, mindig azzal a kifogással tartottam veled, hogy vigyázzak rád, de valójában mindig élveztem a gyermeki csínyeidet. Felszabadítóak voltak, az egyszer biztos!
Olyan vagy számomra, mint egy húg, és lám, most már kész nőként állsz előttem. De azért óvatosan ám azokkal a fiúkkal! Főleg azzal az Orionnal. Gyanús nekem az, amit csinál, vagy ha ő nem is, a barátai egészen biztosan! Cathie, ha baj van, remélem tudod, hogy én bármikor szívesen szétrúgok pár segget.  Catherina Flores 128061728
Az előtörténeted szerintem egyébként nagyon szép lett, főleg az erősségek-gyengeségek leírása tetszett nagyon, igazán kreatív volt.  Catherina Flores 1535876637  Bevallom, én soha nem vagyok se fele ennyire kreatív, se fele ennyire alapos.. És húgi, az, hogy robbanószereket tudsz készíteni, igenis fegyvernek számít! Csak figyelmeztess, nehogy a laborodban legyek, amikor a kémcsövekkel babrálsz.  Catherina Flores 348586344
De nem is tartalak fel tovább, menj, foglald le a csinos pofid, aztán szerintem én is és Sonja is várunk egy körrel.  Catherina Flores 1581034944

Christian Reed

Katona

Christian Reed
Catherina Flores Tumblr_inline_nvfu9sBMvF1qlt39u_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Colton Haynes
Catherina Flores Tumblr_inline_nvfua9D9Yl1qlt39u_250
Reagok száma :
31

Catherina Flores Empty
 

Catherina Flores

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sonja Flores

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: A horizont :: A felkelô nap :: Civilek-
^
ˇ