Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Ian Rowena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Ian Rowena szobája   Ian Rowena szobája EmptyKedd Aug. 04, 2020 12:40 pm

A kör lezárult
Enigma-disease

A játéktér felszabadult
Consulatus

Admin

Consulatus
Ian Rowena szobája Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Ian Rowena szobája Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Ian Rowena szobája Giphy
Reagok száma :
1652

Ian Rowena szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ian Rowena szobája   Ian Rowena szobája EmptyHétf. Júl. 13, 2020 8:24 pm

Ellenkező irányba szemlélve a férfitól, elégedetten szimatolom a saját bőrömből áradozó narancsvirág illatát. Házilag készített illatosított tisztálkodási szer... gondolom. Azonban bárhonnan is néztük, jelenleg a nyugalom a legkevésbésem jellemez. Tanácstalanság és zavartság övez, mintha hirtelen valami örvényben ragadnál. Futnál, menekülnél, csak hogy ismét biztos talajon álhass. Hogy magadévá tedd az irányítást... Igen. Az irányítást akartam,  ahogy azelőtt. Hogy újra magam lehessek sorsom malma. Most mégis az ellenkező irányba indúlt a folyó sodrása. Egy ismerős hang erre egyértelmű bizonyítékot ad.
Fejemet a hang felé kapom, majd ahogy megpillantom, zavart kislányként rántom mellkasomnak a hófehér takarót, ami selymesebbnek tűnik, mint amit elsőnek tapasztaltam. Még meg is lepődtem volna, ha lett volna rá alkalmam.
- Mi? -megrökönyödve szorongatom a takarót, majd a kijáratra lopom tekintetem. Az út szabad, azonban nem fogok messze jutni. Mint aki beletörődik fogságába, ismét a férfira tekintek hunyorogva. - Hogy mondod? - sziszegem neki - Nyakörvet és nevet is kapok? - vágom oda gúnyosan, mintha bármilyen módon is uralnám a helyzetet. Mintha egy kicsit is helyénvaló volna szájalni a fogvatartómmal. Ha egyáltalán fogoly vagyok.
- Mit akartok tőlem? - lábamat ledobom az ágy tőle messzebb eső oldalán. A takarót szorongatva tápászkodom fel, hogy takarjam minden szabad porcikámat. Óvatosan tekergetem magamra, miközben egy pillanatra sem veszítem szem elől.
Vendég

Vendég

avatar

Ian Rowena szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ian Rowena szobája   Ian Rowena szobája EmptyPént. Júl. 10, 2020 11:42 am

Óh, remek! Más sem hiányzik a csökönyös, gyerekes húgom mellé, mint egy másik csökönyös idióta, akit bébiszittelhetek. Mégsem látszik a legapróbb rezdülés sem az arcomon, ami elárulná az ellenérzéseimet Roberth parancsával kapcsolatban.
- Igenis - ez az egyetlen, amit kiejtek a számon, és ez az egyik dolog, amitől az egyik legjobb katonának számítok Abeeben. Engedelmesség. Mintha lett volna valaha igazán más választásom…
Nem veszem magamra a célzást, ami az éjszakázást illeti. Nem vagyok az a típus, akinek bármi problémája van a szexszel, és igen, ha kell, gátlástalanul képes is vagyok felhasználni mások ellen, ha vonzódnak hozzám, de egyáltalán nincs ínyemre, amikor az ilyesmi ilyen nyíltan a parancs része. Szóval férkőzzek a bizalmába, és szedjek ki belőle minél több infót. Értettem, és nyilvánosan még hajlandó is vagyok jó képet vágni hozzá. Ahogy ahhoz is, hogy nekem kell tolmácsolnom a vacsorameghívást Alicenek.
Kimérten biccentek Roberth felé, majd lepillantok a lábamnál fekvő srácra, aztán fel a két őrre.
- Vigyétek a szobámba - elég szűkösen vagyunk a hellyel már, és ha már vigyáznom kell erre a szájhősre, hát nincs az az isten, hogy beköltözzek miatta a lázadók barakkjába.

Beletelik egy kis időbe, mire megtalálom Alicet, és átadom neki Robert üzenetét. Előtte a szobámba küldtem az egyik orvosunkat, hogy hozza vállalható állapotba a srácot, lehetőleg mire elintézem a dolgaimat és visszaérek. Joggal gondolhatná bárki, hogy botor dolog tőlem “idegeneket” beengedni a szobámba, de nincs semmi olyasmi, ami miatt érdemes lenne turkálni, aki pedig lopni merne… mindenki tudja, hogy ha valami eltűnik, akkor név szerint tudom, ki járt a szobámban, és mindegy, ki lopott, rajtuk lenne leverve a dolog. Szóval igen, teljes magabiztossággal biztonságban érzem magam.
Mire átlépem a szobám küszöbét, már csak az eszméletlenül fekvő srácot találom az ágyamban. Nem túl nagy a szobám, de arra bőven elég, hogy a pótágy elférjen még benne, amit kértem.
Lerúgom a bakancsomat az ajtó mellett - megszokás -, és lassan beljebb sétálva ledobom magam a jobb napokat is látott fotelbe a sarokban. Hiába régi darab, még egészen kényelmes, és szeretem benne ülve múlatni a kevés szabadidőmet. Persze ez most nem szigorú értelemben vett szabadidő. Várom, hogy a srác felébredjen, addig pedig felveszem az asztalon fekvő megviselt könyvet, és kinyitom, hogy ott folytassam, ahol félbehagytam. Egészen nevetséges, hogy a nap most is ugyanolyan derűsen képes besütni a kopott ablakon, megvilágítva a nyomtatott sorokat, mintha a világon minden a legnagyobb rendben lenne. Még a nap is hazudik.
Egészen sokat haladok, mire az ágy felől mozgolódásra leszek figyelmes. Az ujjamat könyvjelzőnek használva ejtem a könyvet az ölembe, és így figyelem a srác ébredezését. A szobában nem sok mindent találni, ami személyes lenne, a kis éjjeliszekrényen is csak egy ébresztőóra van, a nagy szekrény, a kis asztal, a fotel, mind-mind átlagosak, akármelyik szobában lehetnének. Csak a matrac és az ágynemű minősége jobb az átlagosnál. A kérdésére nem felelek azonnal, csak amikor rám talál a tekintete.
- A szobámban. Itt fogsz lakni, amíg megtanulsz viselkedni - és amíg kiderül, mégis mi a francot keresel itt. Ezt természetesen már nem teszem hozzá, de akár egyértelmű is lehet. Zöld tekintetem tökéletes nyugalommal figyeli a srácot, és nem úgy tűnök, mint akit zavar a lejjebb csúszott takaró alól előbukkanó meztelen mellkasa.
Ian Rowena

Veszett

Ian Rowena
Ian Rowena szobája AAOfsSo

Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Abee
Play by :
Cody Christian
Ian Rowena szobája Hvll1fR
Reagok száma :
11

Ian Rowena szobája Empty
TémanyitásTárgy: Ian Rowena szobája   Ian Rowena szobája EmptyCsüt. Júl. 09, 2020 2:33 pm

Consulatus

Admin

Consulatus
Ian Rowena szobája Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Ian Rowena szobája Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Ian Rowena szobája Giphy
Reagok száma :
1652

Ian Rowena szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ian Rowena szobája   Ian Rowena szobája Empty

Ajánlott tartalom



Ian Rowena szobája Empty
 

Ian Rowena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ian Rowena
» Castor szobája
» Alice Rowena
» Ian Rowena - Canon
» Max szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Abee :: Északi szálló-
^
ˇ