Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók EmptyVas. Aug. 02, 2020 11:03 am

Balth  & Eris
I'm not your kittycat
Chris persze biztos volt benne hogy ilyen korán reggel nem lesz itt senki még, dehát abban is biztos volt hogy gyenge vagyok és nem tudok harcolni.
Aztán most az ő orra vérzik. Mindjárt megsajnálom.
És persze Chris tévedett, ahogy meghallottam a döngő férfilépteket lefagytam mint egy őz ha embert lát. A sarkon beforduló nagydarab férfiról először Raziel jutott eszembe, azt hittem káprázik a szemem. Dehát mit keresne ő itt?
A férfi megállt és nagyon közel volt hozzám mire automatikusan összehúztam magam, egészen addig míg ilyen lekezelően mézesmázos hangon kezdett eszélni hozzám.
- Christian Reed barátja vagyok. És nem félek a katonáltól - fontam össze a karjaim a testem előtt ahogy felnéztem rá összevont szemöldökkel. Több mint egy fejjel magasabb volt nálam de tudtam hogy könnyedén elbánhatok vele. AKárcsak Chrissel.
A tetoválásai hamar eltereték a figyelmemet és ahogy mesélni kezdett. A bőrén a figurák mintha életre keltek volna és meséltek volna nekem.
- Szabad? - néztem fel rá felemelve a kezem és ha megkaptam az engedélyt gyengéden végigsimítottam a színes mintákon. Én is akarok egy ilyet. Ezáltal megemlékezni a testvéreimre... a múltamra. Segítene lezárni.
- Tetszenek... - mondtam elmosolyodva és felpillantottam a magas férfira. Már nem is tűnt olyan ijesztőnek.
- Eris vagyok... - mutatkoztam be. Ez már nagy előrelépés. Tudja a nevem.

YOUTUBE┃ Folyosók 1250926388
Eris

Bukott

Eris
Folyosók Tumblr_mc3s4kFRsw1qzg2sjo2_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros egy rejtett zugában
Play by :
Willa Holland
Folyosók Tumblr_inline_ngzikgg6AQ1t6da4c
Reagok száma :
18

Folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók EmptySzer. Júl. 22, 2020 8:57 am

Eris & Balth

Nyugodtan sétálok, bár szedem a lábaimat, hogy elérjek a zuhanyzóig, nem szoktam ilyen korán edzeni, de valamiért ma mégis a korai kelés és mozgás mellett döntöttem. Isten a megmondhatója, hogy nem tudom, mi késztetett erre, csak az ösztöneim vittek, mint mindig és erre fel milyen szépségbe botlom? Bár minden reggelem így kezdődne, biztos, hogy nem lennék olyan zabos a nap végére.
Érdeklődve, mosollyal arcomon teszem fel a kedveskedő kérdést, nem katonának tűnik, ez elsőre is lerí róla, mi több, fogalmam sincs, mit kereshet itt, már persze az edzésen kívül. Azért még nekem is szemet szúr, hogy edzeni volt, elvégre a ruhái izzadtan tapadnak bőrére, akárcsak nekem, és kissé mintha zabos lenne egy pillanatra, ahogy felnéz rám.
- Hm, és ki lenne ez a barát? Nem túl szerencsés a katonai részen egyedül lenned – jegyzem meg, elvégre ez igaz. Itt mindenféle alak és ember, félvér megfordul, nem biztos, hogy egy ilyen ártatlan nőnek/lánynak itt a helye, a barátja meg hülye, hogy egyedül hagyta. Mielőtt viszont ezt szóvá tehetném, főleg azt, ahogy felnéz rám, felszegett állal.
- Oh, hogy ezek? – Kicsit meglep a kérdése, elvégre ezek tetoválások, bár biztos csak én értettem félre, valószínű a jelentésére kiváncsi. Arcomra őszinte mosoly kerül, leeresztem kezemet is, kicsit közelebb lépek hozzá, de nem annyira, hogy tolakodó legyen, s egyik karomat előrébb nyújtom neki, hogy jobban szemügyre vegye a tetoválást, miközben mesélek.
- Ezt akkor varrattam, mikor az első csatából élve hazaértem. Megsúgom - el ne áruld senkinek -, be voltam szarva; azt hittem, nem jövök vissza, de mint láthatod, még itt vagyok! Aztán ez itt… – mesélés közben mutogatom neki a tetoválásokat, a színes mintákat. - Ez akkor készült, mikor az árvaházban a barátaimmal este kint csavarogtunk az utcán, és hát hogy is mondjam… jó, nem kertelek, istenesen be voltunk rúgva, úgyhogy varratunk magunkra az összetartozás jeleként – végére hangom is elhalkul, bármilyen szörnyű is a múlt, azért néha jó visszaemlékezni azokra az időkre. Nem volt könnyű, soha nem állítottam, de a barátaim, az ottani családom megkönnyítették a túlélést.
Balthazar Verkir

Katona

Balthazar Verkir
Folyosók Chris2
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Evan Swift
Folyosók 5111b3a298dee9047cc0c1e9915e44ea
Reagok száma :
13

Folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók EmptyKedd Júl. 21, 2020 7:08 pm

Balth  & Eris
I'm not your kittycat
Nem gondoltam hogy Chrisnek elered majd az orra vére. Annyira nem csináltam erősen. Sőt... próbáltam vigyázni rá. Inkább ő hajolt bele a kezembe minthogy én üssem me de persze erről elkezdett veszekedni velem, mire nem hagyhattam magam.
És elvonult zuhanyozni. Meg nyalgoatni a sebeit. Engem meg itt hagyott.
Persze nem bántam, megszoktam hogy egyedül vagyok de ez idegen terep volt. Tudtam hogy nem messze van a női öltző meg zuhanyzó de inkább kibírtam hazáig. Nem tetszett hogy itt kéne levetkőznöm meg zuhanyoznom.
Kibírom én hazáig.
A falat támasztva játszom a hajammal mikor meghallom a lépteket. Egyből jobban a falhoz lapulok mire felbukkan a sarkon egy nagydarab izzadt pasi.
Úgy fest nem csak mi edzünk korán reggel, mert ő is erősen ki van izzadva, a pólója a mellkasához van tapadva és mit ne mondjak... Nem néz ki rosszul. Sőt... MÉg izmosabb mint Chris.
Megtorpan előttem és lenéz rám kissé meglepve de szélesen vigyorogva. Hol van Chris mikor szükség lenne rá?
Édesen, cukiskodva szól hozzám mire összevono a szemöldököm. Nem vayok én kisgyerek hogy így beszéljenek velem. Pláne nem vagyok a tündérkéje.
- Egy barátomat várom - mondom felemelve az állam. Tudok én harcias is lenni ha kell.
A karjára siklik a tekintetem. Csupa színes minta van rajta. Még sosem láttam ilyesmit... Abeeban nincs ilyen.
- Ez mi...? - bkök a karja felé kíváncsian. Már el is felejtettem hogy letündérkémezett.

YOUTUBE┃ Folyosók 1250926388
Eris

Bukott

Eris
Folyosók Tumblr_mc3s4kFRsw1qzg2sjo2_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros egy rejtett zugában
Play by :
Willa Holland
Folyosók Tumblr_inline_ngzikgg6AQ1t6da4c
Reagok száma :
18

Folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók EmptyKedd Júl. 21, 2020 4:03 pm

Eris & Balth


Gyorsan kapkodom a lábaimat, hogy elérjek a folyosóra, maradjunk annyiban, a mai edzés kicsit példa nélküli, de hát kellenek ilyenek is. Izzadtan, mellkasomra tapadó fehér pólóban és edző nadrágban, tornacipővel a lábamon szelem keresztül a folyosókat, hogy elérjek célomhoz, de mielőtt tovább mehetnék, valaki az utamat állja.
Először nem is értem, hogy mi állított meg, csak mikor a pöttöm lányra, vagyis nőre nézek lefelé, akkor esik le az a bizonyos tantusz, hogy szőrös képemre már oda is varázsolódik a ragadozószerű mosoly, sötét szemeimben pedig jókedv csillog.
- Tündérem, csak nem eltévedtél idekint? Hogy kerülsz egyáltalán ide, nem katonának nézel ki? – pillantok rá kérdőn, úristen, milyen pöttömke hozzám képest, hát eszem megáll, ettől függetlenül cukorfalat pofija van, és az a tekintet! Áh, végem van, nekem ez a csaj kell!
Kérdés közben karba teszem a kezemet mellkasom előtt, elég fenyegetően nézhetek én ki így a tetoválásokkal és kigyúrt izmokkal, de ettől eltekintve a pajkos, már-már játékos, huncut mosoly ott pihen az ajkaimon. Nem vagyok én ám olyan rosszfiú, mint amilyenre elsőre tűnhetek. Az más kérdés, hogy hajlamos vagyok a lovat adni mások alá, hogy elhiggyék, tényleg rosszfiú vagyok, de esküszöm, Yada mindennek a megmondhatója, hogy amúgy vajból van a szívem és kenyérre lehet kenni! Más kérdés, hogy nem mindenki képes erre, no de vissza a cukorfalathoz, elkanyarodtam a témától.
Balthazar Verkir

Katona

Balthazar Verkir
Folyosók Chris2
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Evan Swift
Folyosók 5111b3a298dee9047cc0c1e9915e44ea
Reagok száma :
13

Folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Folyosók   Folyosók EmptyKedd Jan. 23, 2018 7:36 pm

Consulatus

Admin

Consulatus
Folyosók Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Folyosók Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Folyosók Giphy
Reagok száma :
1652

Folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók Empty

Ajánlott tartalom



Folyosók Empty
 

Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Folyosók
» Szennyvízelvezetô folyosók
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Kristályváros :: C - Központi körzet :: Katonai központ-
^
ˇ