Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Eris Dante

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Eris Dante   Eris Dante EmptyPént. Feb. 16, 2018 11:42 am

Eris
Man's greatest fear is chaos.
Willa Holland
Titán
Bukott
Becenév
-
Születési hely, idô
Abee, 2020. június 13.
Lakhely
Kristályváros
Beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Foglalkozás
-
Család
Se az anyámat, se az apámat nem ismertem. Nem tudom ki vagyok. Nem tudom ki lehettem volna. Nem volt soha senkim a fogadott testvéreimen kívül.  És még hozzájuk sem tartoztam igazán. A szívem mindig kívül dobogott a város falain. Mindig hívott... Mindig mennem kellett. Vajon a szüleim is ilyenek voltak?

Tulajdonságok
Erősségek:Titán vagyok. Erősebb és gyorsabb egy átlagembernél és egy félvérnél is. Sokéves kiképzés áll mögöttem, de sosem élveztem azt.

Gyengeségek:Nevedben a sorsod... Erisz, a káosz istennője után kaptam a nevem. Ahová lépek káosz terem.

Elsődleges fegyvered: Nem akarok fegyvert fogni, hiába vagyok jó lövő. Megtanultam ezt is mint sokmindent az évek alatt. Nem vagyok egy harcos típus.
The world of the Enigma disease
Igazából... Már nem emlékszem hogy jutottam ki a város falai közül. Olyan gyorsan történt minden. Egyetlen pillanatig nem vigyázott rám senki és akkor... akkor végre elszökhettem.
Az adrenalin lassan távozott a szervezetemből ahogy futva távolodtam a várostól. Nem kaphattak el... Nem kaphattak el. Végre szabad voltam. Végre a magam ura voltam.
És nem tudhatott róla senki hogy szabad voltam.
Igaz az örömöm csak estig tartott. Odakint... hideg volt és nálam nem volt semmi csak a ruha amiben elszöktem. Szomjas voltam, éhes és fáztam.
A félelem, ami egy titánnál nem túl megszokott dolog, lassan átjárta a szívem.
Megbénított én pedig csak kucorogtama  sötétben egy fa tövében mint egy anyátlan kismacska. Ijesztő érzés volt ennyire kiszolgáltatottnak lenni.
A reggel ólomléptekkel jött el és az én lépteim ólomnehezek lettek. Nem tudtam merre megyek, nem tudtam hová tartok és a szabadság ami eddig megrészegített rettegéssé vált.
Nem volt hová mennem és erre csak most ébredtem rá.
Szomjas voltam, éhes és fáradt. A hajam ami általában fényesen verdeste a hátamat kócosan, izzadtan ült a fejemen, a ruháim amik máskor kényelmes melegséget nyújtottak, mereven mint a kartonpapír álltak rajta, minden lépéssel fájdalmat okozva.
Már csak az akaratom hajtott előre... A tudatom valahol kívül lebegett.
Felkészültem arra hogy meghalok. Itt... a semmi közepén. Por ízével a számban.
De szabadon.
Nem rabszolgaként. Nem katonaként. Nem gyilkosként.
Nem a pusztítás és a káosz hozójaként csak... csak mint önmagam.
Csak mint egy nevenincs lány az ég alatt.
Egyre csak néztem az előttem lassan kibontakozó város sziluettjét de nem láttam. Azt hittem hogy csak délibáb. Csalfa árny ami reménnyel töltheti meg a szívemet, de hamis és amint kinyújtom érte a kezem hoyg megérinthessem eltűnik.
Ráfüggesztve a tekintetem haladtam előre, várva a kegyes halált...
Napok óta csak mentem.
Nem tudom miben estem el.
Egyszerűen csak elterültem a koszos földön, aztán valami meleg csordogált végig a homlokom.
Az agyam azt mondta vér... Én nem tudtam megállapítani.
Aztán... csend lett. Meleg és csend.
Azt hittem meghaltam. Reméltem hogy így történt.
De egyszer csak újra érezni kezdtem. Már nem égetett a nap, a számból eltűnt a por keserű íze.
Jó illat volt... valami puhán feküdtem, kényelmes puha ruhákba bújtatva.
Ha nem lennék titán azt hittem volna hogy a mennyországba kerültem.
De még éltem. Éreztem a szívdobogásomat. Éreztem ahogy emelkedik a mellkasom miközben levegőt veszek.
Megrezzent az arcom és kinyitottam a szemem. Óvatosan, mintha félnék hogy szertefoszlik amit érzek.
Egy fiút láttam. Férfit ha úgy tetszik... nehéz volt megállapítanom.
Nem messze állt tőlem, de éppen nem rám figyelt.
- Ho-hol vagyok...? - a hangom mint a száraz levelek zörgése - Ki vagy te?
Our story was written by blood
Eris

Bukott

Eris
Eris Dante Tumblr_mc3s4kFRsw1qzg2sjo2_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros egy rejtett zugában
Play by :
Willa Holland
Eris Dante Tumblr_inline_ngzikgg6AQ1t6da4c
Reagok száma :
18

Eris Dante Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eris Dante   Eris Dante EmptyPént. Dec. 06, 2019 11:32 pm

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Mi is a szabadság, lehetne kérdezni, nem igaz? Kristályvárosban az emberek szabadok, s habár bizonyos szabályok szerint kell élnünk az életünket, még se lehetne azt mondani, hogy rabszolgák lennénk. Mégis van az a pillanat, az a helyzet, amikor hiába vagy szabad, mégis úgy érzed, hogy fogoly vagy.  A származásod foglya. A családod foglya. A tömeg foglya. Önmagad foglya. Azonban soha nem leszel teljesen foglya semminek, amíg megvan az elméd, amíg képes vagy döntéseket hozni, s saját kezedbe venni sorsod irányítását - mint ahogy te is tetted azt. Nem tudtad, mi fog történi veled, miután elhagyod Abee falait, melyek egyszerre védtek és tartottak fogva, mégis elszöktél. Ez pedig egy olyan dolog, amit szerintem nemcsak én, de sokan mások is tisztelnek. Persze mondhatnánk felelőtlen döntésnek is, csak úgy belevágni az ismeretlenbe, nem igaz? Tagadhatatlan azonban, hogy a legjobb és legizgalmasabb történetek mindig így születnek, s ha azon a napon nem tesszük meg mindketten azt a lépést, nos, tán nem is ismernénk egymást. Ha tudom akkor, micsoda házisárkányt fogadok otthonomba, valószínűleg ott is hagylak.
Mindenesetre, nem is tartalak fel tovább, drága Eris, örülök, hogy megismerhettelek, s kíváncsian várom történeted, történetünk folytatását.  Eris Dante 3276657284

Avatar nyilvántartásLeader nyilvántartásRangfoglalóPrefektus nyilvántartás
Christian Reed

Katona

Christian Reed
Eris Dante Tumblr_inline_nvfu9sBMvF1qlt39u_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Play by :
Colton Haynes
Eris Dante Tumblr_inline_nvfua9D9Yl1qlt39u_250
Reagok száma :
31

Eris Dante Empty
 

Eris Dante

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: A horizont :: A felkelô nap :: Titán-
^
ˇ