Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Twenty-four Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Twenty-four Vegyesbolt   Twenty-four Vegyesbolt EmptyKedd Júl. 07, 2020 11:12 am




Rhea & Frances

Where can I go when the shadows are calling

A kis boltba belépő nő az utolsó pillanatban sikeresen kikerülte az egyenesen felé száguldó tőrömet, majd automatikusan rúgásra lendítette a lábát felém, amit én védtem ki a karommal , s mire a második rúgása jött volna, már elhátráltam tőle, felvéve a biztonságos távolságot. Barátságtalanul méregettem az immáron földre esett barna hajút, nem tudva eldönteni, hogy milyen szándékai lehetnek. Nem feltétlenül állt szándékomban megölni őt, mert habár nem riadtam vissza mások vérének a kiontásától sem, soha nem ez volt az elsődleges célom. Ha kellett, megvédtem magamat, de a többi túlélő soha nem érdekelt különösebben addig, amíg ez nem jelentett rosszat a számomra. Így hát bölcsen ezúttal is úgy döntöttem, hogy megvárom, a nő megmutassa valós szándékait, addig pedig Nagornt is nyugalomra intettem.
- Keres? Mindenki? Engem? – kérdeztem tőle összevont szemöldökkel, erősen agyalva azon, hogy mégis mi a fenéről hadovált itt ez a nő nekem, mert értelme a szavainak egy kevés sem volt. Cain biztosan nem keresett vagy kerestetett volna, elvégre vele meg volt beszélve a fix időpont és helyszín a találkozóinkra, addig pedig volt még pár napom. Rajta kívül pedig senki mással nem álltam olyan viszonyban, hogy utánam kutasson.
- Mégis mire gondolsz? Beszélj! – förmedtem rá dühösen, továbbra is fenyegetően tartva felé a tőrömet, arra az esetre, ha ez valamilyen bugyuta csel akart lenni. Hagnememet hallva Nagorn is fenyegetően morgott a nőre, de nem mozdult egy tapodtat sem. Hozzám hasonlóan ő is ugrásra készen tartotta az izmait, készen állva bármilyen váratlan helyzetre.

241 words ◆ Deep Endcredit


Rhea

Bukott

Rhea
Twenty-four Vegyesbolt Tumblr_inline_pe36tob39R1tbm0x2_400
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Valahol a természetben
Play by :
Ivana Baquero
Keresem :
My brother, Theseus
My partner Cain
Twenty-four Vegyesbolt Tumblr_psutx2ADUv1wbmcc5o10_400
Twenty-four Vegyesbolt Tumblr_inline_pe36u6Pw8V1tbm0x2_400
If you want to survive in this world, you need to start taking care of yourself, because noone's gonna do that for you.

Reagok száma :
6

Twenty-four Vegyesbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twenty-four Vegyesbolt   Twenty-four Vegyesbolt EmptyHétf. Május 18, 2020 1:43 am

Rhea  &  Frances
What you want
Jelenleg egy parányi porszemmel talán könnyebb Abee-ben, habár nincs semmi bizalmas pozícióm, éppen ezért fanyarodtam arra, hogy tolvaj legyek. Nem vagyok büszke arra, hogy bárkit kirabolok. Legyen akár anyuka, férfi, idős, fiatal... Mindegy. Számomra csak az a lényeg, hogy minden nap túléljek.
Fogalmam sincs, mi lehetett egykor ennek a helynek a neve. Valószinűleg egy kisebb falu volt, tele élettel. Úgy gondolom, mindenki ismerhetett mindenkit, és ha egy ismeretlen ember lépett a faluba, mindenki róla kérdezősködött. Ám a fertőzés itt is, mint mindenhol felütötte a fejét. Megfertőződött az ivóvíz, és innen egyenes úton minden más a környezetben. Az elsivatagosodó falu főútját tapostam, és csak a bakancsom alatt morzsolódó homok és kavics egyvelege keltett zajt. Mindenféle apró mozgásra felkaptam a fejem, amelyet a szél keltett, ám legnagyobb meglepődésemre nem láttam fertőzöttet.
A távolban egy templomot láttam, amelynek egy részét már benőtte a futónövényzet. A szüleim sem voltak mélyen vallásosak, így engem sem neveltek annak. De vajon van olyan ember ebben a mostani helyzetben, aki még hisz Istenben?
Ami a templom mellett méreteiben eltörpült, mégis sokkal nagyobb jelentőséggel bírt, az a mellette álló "kincsesbánya" volt egy bolt képében.
Twenty-four vegyesbolt
Reméltem, hogy még nem fosztották ki teljesen, talán még élelem is lehet bent, és valami holmi, amit a késöbbiekben még a hasznomra válhat. Körbe tekintettem, de még ekkor sem láttam semmi zavaró tényezőt, ezért kissé sietősebbre fogtam az iramot. Nyitva hagyták az ajtót. Emiatt én is óvatosabb lettem, hiszen akárki, vagy akármi lehetett bent. Elővettem a fegyveremet, és csak azután indultam az ajtó felé, miután meghúztam a ravaszt.
De szinte alig léptem át a bejáratot, azonnal megtámadt valaki, és egy kés lendült felém. Már majdnem a torkomnál volt az éles fegyver, amikor ki tudtam védeni a hirtelen ért támadást. Ezután felé rúgtam, és ha ki tudta védeni, abban az esetben még egyszer megpróbálkoztam vele, de kizökkentem az egyensúlyomból, és a földre estem.
Ekkor van egy kis esélyem szemügyre venni a támadómat, aki egy nő volt. Ám ami a rémísztő része volt a dolognak, az a mögötte vicsorgó lény volt. Nem találkoztam még hozzá hasonlóval. Olyan volt, mint egy hatalmas vadmacska agyarakkal a fején. Ijedten néztem a lény felé, majd a nőre, és eközben igyekeztem minél gyorsabban felkelni a földről, és távolabb lépni.
-Ez... -mutattam a vicsorgó lényre, de volt valami ismerős abban a nőben. Mintha már láttam volna.
-Te...nem az a nő vagy, akit mindenki keres? -tettem fel inkább magamnak a kérdést, és eközben a nő kezében levő kést szugeráltam.

   
SZÓSZÁM┃YOUTUBE┃ÜZENET NEKED
Frances Joyce Anderson

Bandita

Frances Joyce Anderson

Twenty-four Vegyesbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twenty-four Vegyesbolt   Twenty-four Vegyesbolt EmptyKedd Jan. 14, 2020 6:42 pm




Rhea & Frances

Where can I go when the shadows are calling

Tekintetem az égre szegeztem, miközben egyre közelebb értem az úti célomhoz, mi nem volt más, mint egy halott város. A nevét ugyan nem tudtam, de reméltem találok ott majd valamit, amit fel tudok használni – legyen az valami tárgy, amit elcserélhettem, élelmiszer, fegyver vagy bármi. Ezen kívül ma éjjelre táborom sem volt. Habár a napjaim közel hasonlóan teltek, az évszakok váltakozásából kiderült számomra, hogy már négy éve próbáltam meg ily módon túlélni a természet vadságában. Nem volt könnyű dolgom, valószínűleg nem is éltem volna ilyen sokáig, ha nem lett volna Nagorn és a többi társa. Nem emlékeztem, hogy mikor ismertem meg ezt a lényt – a memóriámnak ezen része feltehetően örökre elveszett számomra -, de már akkor mellettem volt, mikor először tértem magamhoz, s azóta nem hagyta el oldalamat. Voltak még társai, hozzá hasonló szörnyek, ami azt jelentette, hogy ők egy falkát alkottak, és ő volt az alfa. Én pedig, mondhatni, az ő vezére voltam. Igaz, beszélni nem tudtam velük, de parancsaimat valamilyen módon mindig megértették. Ők biztosították hát számomra a túlélést és egyetlen állandó úti társakat is. Persze, ott volt még Cain is, akivel időről időre összefutottam, ő is egyfajta társ, szövetséges volt, de más volt, mint Nagorn. Tudtam, hogy az utóbbira bármikor rábízhatom az életemet, míg az előbbi… Nos, ez már sokkal kétségesebb volt.  
A legnehezebb ebben az életmódban nem is az volt, hogy időről időre mutánsokkal kellett harcolnunk – bár őket gyakran elriasztotta Nagornék látványa -, hanem az élelmiszerszerzés. Mivel nem letelepedett életmódot folytattam, ezért termelni magamnak nem tudtam semmit. Így hát olyan üres városok után kutattam, mint ez a mostani is, vagy cserekereskedelemmel tettem szert elemózsiára, esetleg egyszerűen elloptam azt. Tudtam, hogy nem volt szép ezt tenni, de a túlélés nagy úr volt, és tisztában voltam vele, fordított helyzetben ők is ugyanúgy cselekedtek volna, mint én.  Egy másodpercig sem bántam, amikor így tettem, nem foglalkoztatott mások sorsa, hiszen rólam sem volt senki más, aki gondoskodni tudott volna. Csakis én. Itt kint csak egy dolgot kellett az embernek megjegyezni: ölj vagy megölnek.
Ahogy beértem a városba, tekintetemet egyből körbejárattam a legközelebbi épületeken, majd mikor külső jelét nem láttam senki jelenlétének, lehunytam a szemeimet, és teljes csendet teremtve az elmémben arra kezdtem el fókuszálni, hogy érzek-e a saját mutánsaimon kívül bármi mást. Nem voltam biztos abban, hogy ezen képességemnek mekkora volt a hatósugara, mindenesetre azon belül nem éreztem semmit. A véletlenre azonban soha nem bíztam volna a sorsomat, így hát intettem a falkának a fejemmel, hogy menjenek, és nézzenek körbe, hátha találnak valakit vagy valamit. Ha így lett, nos, akkor ők is megkapták a vacsorájukat ma estére. Egyedül Nagorn maradt mellettem, aki megindult abban a pillanatban, hogy én is így tettem. Tekintetemet végigjárattam az épületeken, azon gondolkodva, hogy melyiket vizsgáljam át először. Végül egy bolt előtt álltam meg, vagyis egykoron az lehetett.
Twenty-four vegyesbolt.
Olvastam el a táblát, amely a bejárati ajtó felett helyezkedett el. Őszintén szólva, nem hittem volna, hogy találok bármit, amit ennyi idő után is elfogyaszthattam volna – valószínűleg a konzervek szavatossága is lejárt már régen, mindenesetre megérte körbenézni, hisz soha nem lehetett tudni, mit talál az ember.
Ajtó recsegett-ropogott, ahogy kinyitottam, még egy kicsit neki is kellett feszülnöm, mert beakadt valahol, de végül csak sikerült kitárnom azt. Persze ez egy jókora portömeget is felvert, amit köhögve próbáltam elhessegetni az arcom elől. Nem mostanában járhatott itt bárki is – állapítottam meg, majd ahelyett, hogy tovább agyaltam volna a problémákon, inkább megindultam, hogy átkutassam az egész épületet. Nem tudom, mennyi idő telt el, amíg ezzel foglalatoskodtam, de egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy Nagorn figyelmeztetően morogni kezdett. Erre egyből felkaptam a fejemet, és halkan letettem mindent, ami a kezemben volt. Nesztelenül csúsztattam előre a lábamat, úgy lopakodva oda az ablak és ajtó közötti falhoz. Valaki volt itt – erre figyelmeztetett Nagorn. Jobb kezembe egy tőrt csúsztattam, miközben az ablakon kikémlelve próbáltam meg megpillantani azt, aki itt volt még rajtam kívül. Láttam őt, az alkatából arra következtettem, hogy férfi lehetett, jobban azonban nem tudtam szemügyre venni a lebukás veszélye nélkül. Egyenes ez a vegyes kereskedés felé tartott. Átkoztam magam, amiért az ajtót nyitva hagytam, habár tudtam, ez nem jelentett feltétlenül semmit, tőlem azonban időt vett el – ha csukva lett volna, több időm lett volna egyből olyan támadást intézni felé, ami az életébe került volna. Intettem Nagornnak, hogy ő is lesben várja a vendégünket. Már hallottam a lépteit is, egyre közeledett a bejárat felé. Amikor úgy ítéltem, hogy a megfelelő távolságba ért, oldalra lendültem, ezzel egyenesen az idegen elé perdülve, majd meg sem várva, hogy mit fog reagálni, pengémet halálos szúrásra emeltem. A torkát vettem célba. Át akartam szúrni a légcsövét. Ha bármilyen módon sikerült kivédeni a támadásomat, akkor elhátráltam tőle, biztonságos távolságot felvéve. Védekező állást vettem fel, miközben jobban szemügyre véve megpróbáltam felmérni képességeit.

781 words ◆ Deep endcredit


Rhea

Bukott

Rhea
Twenty-four Vegyesbolt Tumblr_inline_pe36tob39R1tbm0x2_400
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Valahol a természetben
Play by :
Ivana Baquero
Keresem :
My brother, Theseus
My partner Cain
Twenty-four Vegyesbolt Tumblr_psutx2ADUv1wbmcc5o10_400
Twenty-four Vegyesbolt Tumblr_inline_pe36u6Pw8V1tbm0x2_400
If you want to survive in this world, you need to start taking care of yourself, because noone's gonna do that for you.

Reagok száma :
6

Twenty-four Vegyesbolt Empty
TémanyitásTárgy: Twenty-four Vegyesbolt   Twenty-four Vegyesbolt EmptyPént. Jan. 26, 2018 3:54 pm

Consulatus

Admin

Consulatus
Twenty-four Vegyesbolt Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
Twenty-four Vegyesbolt Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
Twenty-four Vegyesbolt Giphy
Reagok száma :
1652

Twenty-four Vegyesbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twenty-four Vegyesbolt   Twenty-four Vegyesbolt Empty

Ajánlott tartalom



Twenty-four Vegyesbolt Empty
 

Twenty-four Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Természet :: Halott városok :: Catoosa romjai-
^
ˇ