Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Aphrodite Vinham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Aphrodite Vinham   Aphrodite Vinham EmptyVas. Márc. 18, 2018 3:30 pm

Aphrodite Vinham
Beauty is power, a smile is its sword.
Alexandra Daddario
Titán
Titán
Becenév
nem szeretem, ha becézgetnek
Születési hely, idô
Charlotte, 2019. július 1.
Lakhely
Abee
Beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
inkább ne firtassuk
Foglalkozás
túlélők felkutatása
Család
Roberth Vinham egyenes ágú leszármazottja vagyok, így a családi hátteremről talán többet mondanom sem kell. Édesanyám a születésem után pár nappal vesztette életét, s habár édestestvéreim sose születtek, féltestvérekből nem szenvedek hiányt. Legidősebb testvérem, Árész, Kristályvárosban él, oda szólította apánk által rábízott kötelessége. Két fiatalabb testvérem, Apollo és Diana, akár a tűz és víz. Habár alapvető különbségeik könnyen felfedezhetőek a jellemükben, olyan összetartás van közöttük, amelyet soha nem láttam még. Egymáshoz lojálisak, hozzám talán kevésbé, apánkhoz még inkább. Szeretnék bízni bennük, de félek, hogyha választaniuk kellene, minden szívfájdalom nélkül apánk ellen fordulnának.
Mint mondtam, féltestvérekből bizony nem szenvedek hiányt, hisz a fent említetteken kívül ott van még Athena vagy éppen Eris, ám a sort akár napestig is folytathatnám. De ugye nem várod el, hogy felfedjem mindannyiuk kilétét?

Tulajdonságok
Erősségek: hűség apám irányába, az ideológiája felé; a külsőmet remekül alkalmazom az emberek megnyerésére; könnyedén elültetem a bogarat az emberek fülébe; magabiztosságomból nem zökkent ki senki; s az eszem is kellően jól működik.

Gyengeségek: az apám, hisz olyan szintű megrendíthetetlen bizalmam van felé, hogyha valaki őt támadja, azt saját sérelmemként kezelem; gyengeségem még Wells Creek is, ki nem mondott, eltitkolt okokból kifolyólag.

Elsődleges fegyvered: a titánok jellegzetes képességeivel én is ugyanúgy rendelkezem, s ezeket használom, ha szükséges. Ezen kívül legveszélyesebb fegyveremnek mégis a külsőmet mondanám, hisz eddig bármit el tudtam érni vele. S alighanem később is így lesz ez.
The world of the Enigma diesease
A világ elfajzott lett, mocsokkal teli és érezhetően pusztulásnak indult, ahogyan azt már oly régóta megjósolták a tudósok. A világunk jobb napjait, fénykorát én csak hírből ismerem, hiszen jóval a kór elterjedése után születtem, de igazából sohasem vágytam azokra a dolgokra, melyekről néhányan ódákat zengtek. Nem hinném, hogy a tárgyi javak, a vagyon engem valaha is boldoggá tudott volna tenni. Az erőt mindig is a családban, az összetartozásban láttam, a szépségben... s talán a hatalomban. Tulajdon apám teremtette a félvéreket, a titánokat és hagyta, hogy a kór körülölelje a Földet. Hiába átkozzák őt emiatt, félnek is tőle. S ha félnek, az csak azt bizonyítja, hogy valami hatalmasat alkotott. Én magasztalom, tisztelem, nem hiába vagyok a végletekig hű hozzá és az elveihez. A világ megérett a pusztulásra, s arra, hogy a halála után főnixként a poraiból feltámadjon. Majd meglátják, milyen csodás új birodalom épül fel s mennyivel csodásabb jövő elé nézünk! Bár ezt majd azok értékelik, akik túlélik a pusztulást...
Wyndham Tulsa nyüzsgött a Kristályvárosból kitaszított félvérektől, engem azonban kivételesen nem ők érdekeltek. Hanem az emberek, a túlélők. Őket kellett magamhoz édesgetnem, bizalmat és hűséget gerjesztenem bennük nem csak apám iránt, de magam iránt és Abee városa iránt is. A feladatom sikerrel zárult, hisz alig akadt ellenkező, aki pedig visszakozott, az maradhatott Tulsában és elpusztulhatott a félvérek között. Én csupán egy esélyt adtam mindegyiküknek.
De a célomat nem érhettem volna el Wells Creek nélkül. Felismertem a megtörtségét, láttam a szemeiben, hogy mire vágyik, szinte a gondolatait is tisztán hallottam. Egy kis extra figyelem, vágyakozó pillantások, lopott érintések, kacér mosolyok és a támogató, buzdító mondataim füleibe való suttogása elegendő volt ahhoz, hogy Nathan Cotter ellen forduljon. Megdöntötte a hatalmat s ő maga vált az új vezetővé. És mennyivel jobb is, mint Cotter valaha volt! Wells pontosan azokat az édes álmokat dédelgeti, melyeket apám és én is, éppen ezért ő a tökéletes alany... Sorolhatnám még egyéb megnyerő erényeit, de már így is eggyel többen tudnak ezekről, mint kellene. Példának okáért ott van rögtön Miriam, aki annyit legyeskedik Wells körül, mintha ő lenne a világ közepe. Barna haja élettelen, mosolya bugyuta, a járásáról már ne is ejtsünk szót. Vágyakozva pillázik mindig a férfira, engem pedig egyedül az bosszant, hogy sosincs elzavarva. Wells figyel rá, mosolyog rá, még fel is vidítja, ha a lánynak rossz kedve lenne, egy szó, mint száz: törődik vele. Sose éreztem ellenfelemnek őt, mégis adódnak aggályaim azzal kapcsolatosan, hogy ő okozza majd a vesztünket. Ha pedig bajt hoz ránk... én magam fogom a fejét apám elé vinni.

Gondolataimból a mostani látvány sem tud kizökkenteni, hiszen ebben a pillanatban is csak azt látom, Miriam miként sürög-forog Wells körül. Mellettem nagyot szusszanva megjelenik Matt és átnyújt egy poharat, majd az övét enyémhez koccintja és rögtön ki is issza annak tartalmát, én azonban még tartózkodom ezen cselekvéstől. Helyette tekintetem rá emelem, a szemeiből érdekes érzelmeket olvasva ki. Megkérdezném mi bántja, de ahogy az általam nem épp kedvelt párosra ugranak a szemei, máris minden világossá válik. A zöld szemű szörny, melyet féltékenységként emlegetnek, rögvest lángba borítja Matt arcát.
- Tudod Matt... beszélhetnél vele. - nagy, kerek szemekkel néz rám. Valóban azt gondolta, hogy ilyesmit el tud rejteni előlem? Ugyan... Ahhoz én túlságosan is jól olvasom az emberekben. Válasz helyett viszont csak a fejét rázza. Gyáva. - Miért nem? Mitől félsz? - közelebb lépek hozzá, teljes testemmel felé fordulva, le sem véve róla a tekintetemet. - Kitartó vagy, erős és nem mellesleg jóképű is. Egy vérbeli férfi. Hidd el, a nők szeretik ezt. - mintha némi önbizalmat vélnék felfedezni végre a tekintetében. Erről van szó, Whittle, gyerünk, ne légy már ennyire gyáva! - Csak élj a lehetőséggel. - suttogom, majd rákacsintva ellépek tőle s kecses léptekkel haladok a kiszemelt párosunkhoz. Mindketten előbb észrevesznek, minthogy odaérnék, bár tény s való, hogy Wells tekintetét jobban elviselem magamon, mint Miriam-ét. Megérkezve hozzájuk a Matt-től kapott poharat leteszem a lány elé. - Ezt Matt küldi, egészségedre. - óvatosan megütögetem a vállát, mosolyom csupán akkor válik őszintévé, mikor Wells mögé lépek. Kezeimet a vállára helyezem, s hagyom őket a mellkasára vándorolni, ahogy közel hajolok a füléhez. - Elrabolhatlak? Szeretnék mutatni neked valamit. - hangom kacéran cseng, de még mielőtt válaszolna, elhúzódom, hagyom, had álljon fel az asztaltól. Hamar elköszön a lánytól, én pedig fejemmel Matt felé biccentek, ezzel is jelezvén, hogy a prédája szabadon maradt, csapjon le rá. Tulajdonképpen nekem oly mindegy, hogy Whittle meglépi-e amit meg kell, vagy sem. Engem csak az érdekel, hogy az a lány ne ólálkodjon Wells körül. A férfi figyelmét ugyanis szeretem egyedül én lekötni és úgy tűnik az én jelenlétemmel azért ő is jobban ki van békülve, ez pedig a valódi hab a tortán.
És ez még csak a kezdet.
Ha elfoglaljuk Kristályvárost, minden jobb lesz, s a világ végre újjászülethet általunk, a Vinham név pedig felragyoghat. Mert így lesz, jól tudom.
Our story was written by blood
Vendég

Vendég

avatar

Aphrodite Vinham Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aphrodite Vinham   Aphrodite Vinham EmptyPént. Márc. 23, 2018 8:03 pm

Welcome to the world of the
Enigma-disease
Gratulálunk, elfogadva!
Drága nővérem, drága Aphrodite...
Hosszas várakozás után értem el hozzád. Bocsánatot kérek a késedelmemért.
Istenem... még mindig emlékszem kisebb koromban hányszor gyönyörködtem el benned. Hányszor szerettem volna olyan lenni mint te. Csak néztem ahogy egyetlen mosollyal eléred bármit is akartál. Legyen az bárki vagy bármi.
Te, Diana és Athena mind gyönyörűek vagytok és erősek... És én mindig féltem hogy sosem érhetek fel hozzátok.
És lám... Tényleg én voltam az aki sosem tudott olyan hűséges lenni apánkhoz mint kellett volna.
És most itt vagyunk. Két külön városban, talán két külön oldalon. Talán egy nap majd megint látjuk egymást és ki tudja hogy fogjuk köszönteni a rég elveszett testvérünket.
Tudom hogy a féltékenység nem gyakori vendég nálad épp ezért lepett meg mikor arról olvastam. Azért remélem... egyszer majd többet is látsz egy férfiban mint a célod eszközét.
Ezzel köszöntelek most itt, hiszen már csak néhány dolog van hátra hogy Abee terein sétálhass és az ujjad köré csavarhass mindenkit aki csak meglát.
Üdvözöllek köztünk!
Avatar nyilvántartásLeader nyilvántartásRangfoglalóPrefektus nyilvántartás
Eris

Bukott

Eris
Aphrodite Vinham Tumblr_mc3s4kFRsw1qzg2sjo2_250
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros egy rejtett zugában
Play by :
Willa Holland
Aphrodite Vinham Tumblr_inline_ngzikgg6AQ1t6da4c
Reagok száma :
18

Aphrodite Vinham Empty
 

Aphrodite Vinham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ