Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 my secret lesbian lover

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: my secret lesbian lover   my secret lesbian lover EmptyHétf. Dec. 23, 2019 7:21 pm

Karaktered neve
Szabad
Play by
Madelaine Petsch (nem engedek belőle)
Csoport
Civil
Rang
civil
Lakhely
Kristályváros
Életkor
20-25
Szerepkör
szerető vagy több?
Kapcsolatok
Kikhez kapcsolódik még a karakter?
Foglalkozás
amit csak szeretnél
Emlékszel arra a bulira, amikor találkoztunk? Jó pár éve volt már, de én még mindig tisztán emlékszem mindenre. Talán nem kellett volna az a sok feles, amiket lehúztunk egymás után, de egyikünk sem bánta, s csak jobb kedvünk lett tőle. Még a mai napig nem bírom felfogni, hogy volt annyi bátorságom, hogy megcsókoljalak. Még aznap este az ágyadig férkőztem, de te eltaszítottál magadtól. Mindenkinek azt mondom, hogy a nénikém hatása az, hogy nem akarok senkivel sem összejönni, de igazából ez a te érdemed. Én semmit sem akartam csak téged, ám mégis kerültél.
Hónapok teltek el és újra találkoztunk. Te boldogan elújságoltad, hogy eljegyeztek és belül teljesen összetörtem. Azt hittem, hogy ez egy hazugság, de aztán megláttam a gyűrűt az ujjadon és nem akartam elhinni. Megcsókoltalak, de te eltoltád magadtól. Belül teljesen összetörtem, s azt hittem ez itt a vég. Azóta folyamatosan kerüllek, de pár hete a nyomomban vagy. Mégis mit akarsz? Még jobban összetörni a szívem?

// Az ami a karakterek között lesz csak megbeszélés tárgya. Gyere gyorsan, nagyon várlak, amit nem adtam meg minden alakítható!  my secret lesbian lover 3510126437
Vendég

Vendég

avatar

my secret lesbian lover Empty
TémanyitásTárgy: Re: my secret lesbian lover   my secret lesbian lover EmptySzomb. Feb. 15, 2020 1:10 pm

Archivált hirdetés az user eltűnése végett.
Consulatus

Admin

Consulatus
my secret lesbian lover Giphy
Múltam darabkái :
Keresem :
my secret lesbian lover Giphy
Az emberiség a kezdetektől küzdött kórságokkal. Talán visszavetett minket egy időre, de aztán magunkhoz tértünk. A természet gyógyítja magát, helyreállítja az egyensúlyt.
my secret lesbian lover Giphy
Reagok száma :
1652

my secret lesbian lover Empty
 

my secret lesbian lover

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» My lover and best friend
» Craig, the secret and the judas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Törölt keresettek-
^
ˇ