Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptyCsüt. Aug. 20, 2020 4:59 pm

8173e6a698299db5170a2fc89a9d3fc8.gif
A leheletnyi finom anyag szinte szúrta, égette a bőrömet – vagy a szégyen lehetett, amitől viszketni kezdett a lapockám? Nehezen tudtam eldönteni, ahhoz túlságosan elfoglalt, hogy helyén tartsam a nyugodtság fátylát az arcomon. A lány arcán átvillanó féltékenység egy pillanatra halvány elégedettséggel töltött el, de a helyzetemen nem segített; nyilvánvalóan jobban állt rajtam a ruhája, ő is elkönyvelte magában csendben, de ez mit sem változtat azon, hogy Ashley O’Connor használt rongyában kell kilépnem az utcára, miután dühből az ölembe borított egy csésze teát. Ezt a történetet el is adhatnám a pletykalapnak álnéven – máskor biztosan az én pártomat fognák, néhány napig dicsőségben sütkérezhetnék, az áldozatszerep úgyis jól áll az arcomnak. Ám kicsinyes húzás lenne az a részemről, és a társaságnak sem fűlne ahhoz a foga, hogy egy merénylet áldozatának nevét vegye a szájára.
Mint a ragadozó, aki végül úgy dönt, megkegyelmez az áldozatának – kinyújtottam felé a kezemet, szerényen fogadva az udvariasságból felém köpött bókot, mintha számítana bármit is. Ha egy nő ilyen szívélyesen osztogatja a bókot a másiknak, az két dolgot jelenthet; éppen gúnyt űz belőle és valójában öklendezik a háta mögött, olyan borzalmasan néz ki. Vagy épp ellenkezőleg, megeszi a féltékenység, és mi más palástolja jobban az irigységből fakadó mérget, ami elönti egy nő arcát, ha valaki nála különbet lát? A bájolgás, bőségesen elbúgott bókok, a szem hamis csillogása. Én ebből nem kértem, már nem mulattatott a színjátszás.
Finoman megszorítottam az ujjait.
- Túl kedves vagy hozzám, drága! Úgy fogok vigyázni rá, mint a szemem fényére, egy percig se aggódj.
Hálásan vettem, amikor belém karolt, bár a körme a kelleténél élesebben vágott a felkaromba; ő is ugyanakkora izgalomba jöhetett attól, hogy végre véget ért az udvariasságból megejtett látogatásom. Talán még hosszabbra is nyúlt, mint szerettük volna, de milyen eseménydús volt!
- Ashley, ezer örömmel! Össze is öltözhetünk, és akkor minden megsavanyodott öregasszony minket fog irigyelni, alig várom a rosszalló tekintetüket. Megmutatod majd, hogy sokkal erősebb lettél, mint a merénylet előtt, mindenki ámuldozni fog. No de elkalandoztam… mindig ezt teszi velem a szép ruhák gondolata – fecsegtem izgatottan, és komolyan is gondoltam minden szavamat. Amit Ashley tehet az az, hogy szépen kiöltözik, bájosan mosolyog és egy pillanatra sem mutatja meg, milyen rémisztő is lehetett azon a színpadon állni.
- De nem is fecsegek tovább, hisz pihenned kell! Örültem, hogy fogadtál ma, drága barátnőm, még ha csak ilyen kevés időre is. Alig várom már a közös vásárlást; szólj rám, és a tied vagyok. Ja és ne merd tovább rágni magad a baleseten. Van elég bajod, az a kis teásfolt legyen a legkevesebb!
Szorosan megöleltem, majd hagytam, hogy kivezessen a házból. Nagyot sóhajtottam, amikor becsukódott mögöttem az ajtó és hagytam végre leolvadni arcomról a bájmosolyt.

Adrianna Tate

Civil

Adrianna Tate
Társalgó 25f9524b67f9c55d61cb0b68a1e42823
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
❁ does it matter? ❁
Play by :
Keira Knightley
Reagok száma :
15

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptyCsüt. Júl. 02, 2020 6:05 pm

Ashley &  Adrianna
It's hard to breathe sometimes
- Ó, istenem, komolyan mondod? – kaptam ijedt arckifejezéssel az arcomhoz, amikor Adrianna azt állította, hogy teljesen sápadt vagyok. A megszokott kellemes hűvös érzés fogadott, amint végigsimítottam a bőrömön, ebből pedig egyből tudtam, hogy valójában semmi baja az arcszínemnek, csak Adrie esett megint túlzásokba. De persze, soha nem voltam én semmi jónak az elrontója, sőt, szerettem beszállni a játszmába, és még jobban rákontrázni a dolgokra. Felettébb szórakoztató volt mindig is látni mások reakcióját, amikor én pont ellenkezően cselekedtem, mint ahogy arra ők számítottak; amikor ők azt hitték, végre elkaptak, és én a markukban vagyok, ám én mindig könnyedén kicsusszanok a szorításukból, még azelőtt, hogy ők akár ezt felismerhetnék. – Azt hiszem, kicsit sok volt az izgalom így mára – préseltem keskeny mosollyá az ajkaimat, úgy méregettem barátnőmet, akin jól látszott, hogy minél előbb szeretné elhagyni az O’Connor kúriát, mielőtt még jobban darabjaira szedem dölyfös büszkeségét.
- Ugyan, ez a legkevesebb, Adrie – adtam át a lánynak a ruhát, arcom csak úgy sugárzott a bűntudattól, ám szememben ott fénylett a boldogság apró szikrája is, amiért Adrianna volt oly kegyes, hogy elfogadjon egy ruhát tőlem. Igyekeztem olyannyira szerénynek mutatni magam, hogy ő minél rosszabbul érezze magát. Közben le sem hervadt az önelégült mosoly belső énem ajkairól.
Emily elkísérte Adriet a szomszéd szobába, és amíg arra vártam, hogy visszatérjenek, karba tett kezekkel álltam a kandalló előtt, és hagytam tekintetemet elveszni a pattogó tűz lángjaiban. Ismét ott voltam a kórházi szobámban, közvetlenül a műtétem után, és amikor kinyitottam a szemeimet, ott volt ő, Will, akinek arca szintén gyűrött volt az aggodalomtól és kimerültségtől. Másoknak talán az a nap egy rémálom lett volna, nekem mégis olyan volt, mint a mennyország. Még éreztem az ajkaimon Will gyengéd érintését, lélegzetét a nyakamon, ölelését, érintését…
Gondolataimból Adrie rikácsoló hangja rántott ki, esküszöm, egy pillanatra még a szívbaj is majdnem rám jött. Mielőtt felé fordultam volna, szükségem volt egy pillanatra, hogy összeszedjem arckifejezésemet, mert még a végén felnyársaltam volna a nőt szemeimmel, az pedig semmiképp sem lett volna előnyös a mi kis játszmánkra nézve.
- Ó, Adrie, mintha rád öntötték volna! Csodálatosan áll! – csillantak fel szemeim, és rögtön közelebb is léptem hozzá, hogy jobban szemügyre tudjam venni ezeréves göncömben. Egyébként a ruha tényleg jól állt rajta, keserű szájízzel kellett megjegyeznem magamban, hogy hozzá jobban is illett, mint hozzám. – Tartsd meg ezt a darabot csak nyugodtan, Adrie, nem is kell visszaadnod! Annyira elbűvölően nézel ki így, hogy biztos minden sarkon megfordulnak majd a férfiak utánad – kacsintottam rá. Tudtam, hogy ezzel a húzással feltettem az i-re a pontot, hogy ezzel végleg megszégyenítettem őt, elvégre ő mégis csak a nagy Adrianna Tate volt! Nem szorult rá egyáltalán az én bőkezű adakozásomra, de hát mit is válaszolhatott volna a lány Ashley O’Connor teljes szívéből jövő, ártatlan ajándéka ellen?
- Ez egy kiváló ötlet! Mit szólnál, ha együtt mennénk majd el vásárolni új ruhát a bálra, amiről korábban beszélgettünk? – kérdeztem lelkesedve, majd belé karolva el kezdtem kikísérni a bejárati ajtó felé. Eszem ágában sem volt a szükségesnél tovább a házamban tartoztatni őt.



494┃Carry you
Ashley O'Connor

Civil

Ashley O'Connor
Társalgó Tumblr_inline_nynk241rHd1qlt39u_250
You got no power to control how I make you my toy
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Amber Heard
Társalgó Tumblr_inline_nynk2fDRhP1qlt39u_250
We don’t need saving
'Cause there's no salvation
for a bad girl
Reagok száma :
24

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptySzomb. Május 23, 2020 4:33 pm

8173e6a698299db5170a2fc89a9d3fc8.gif
Egy másik világban talán legjobb barátnők lettünk volna; tulajdonképpen sokkal jobban hasonlítunk egymásra, mint azt be mernénk vallani nyilvánosan. Ugyanúgy élvezzük a figyelmet, sütkérezünk az emberek csodálatában, olyannyira belénk ivódott ez a világ, hogy belepusztulnánk, ha egy ismeretlen, külső erő elbitorolná előlünk a rivaldafényt. Neki pedig igazán mindennél jobban szüksége van a hírnévre és a családjára; mit is kezdene magával, ha megdöntenék a kancellár hatalmát és a saját lábára kellene állnia? Ashley O'Connor kétségkívül csapdába esett, az emberek puszta jóindulatán múlik a léte, bármilyen nehéz is lehet ezt most elképzelnie. S talán ezért öntött el úgy a mélyről jövő gyülölet, melyben ott csírázott a büszkeségem megrontása, a megalázottság is, de mindenekelőtt Ashley szenvtelen nagyképűsége, amitől a legnyugodtabb hölgynek is viszketni kezdene a tenyere. Sosem emeltem volna kezet rá, több eszem volt nekem annál, de egy pillanatra elképzeltem, milyen lenne a szemébe mélyeszteni a tűhegyes körmeimet, hogy egy kicsit ő is érezze a törődést. Amilyen nyíltan és büszkén szórakozott a káoszon, amit a balesetével teremtett, ez a büntetés messze nem tűnt méltónak hozzá.
- Ne haragudj, rossz időzítés volt ez a kis incidens, de egy pillanatra se hidd, hogy a harag beszél belőlem! Sok-sok pihenésre van most szükséged, hisz az arcod... olyan sápadt és szürke lett! - szörnyülködtem eltátott ajkakkal. Színtiszta hazugság volt, valójában egészen kivirult, szinte tüzelt az arca a dicsőségtől, de már az kicsinyes örömöt nyújtott, hogy egy pillanatra megrémíthetem.
- Köszönöm, igazán kedves tőled - vettem át tőle a ruhát mosolyogva, de szinte égetett a finom anyag, undorodtam attól, hogy bármit is magamra vegyek, amit Ashley O'Connor részvétből adott. Kelletlenül magamra aggattam a vendégszobában és hagytam, hogy a cselédlány megigazítsa a cipzárt hátul.  El kellett ismernem; gyönyörű, kidolgozott darab volt, édesanyám büszke lett volna a varrómunkára. És még jól is állt, elégedetten megpördültem benne a tükör előtt, megnyugtatott a tény, hogy még ebben is kifogástalanul nézek ki. De egyetlen pillanatig sem fog fájni a szívem érte, amikor elégetem!
- Na, hogy nézek ki? - vidáman léptem ki Ashley elé, egy századpercig elkaptam a gondterhelt tekintetét, de úgy tettem, mint aki nem vette észre. - Még egyszer nagyon köszönöm, olyan, mintha rám öntötték volna! Áruld el a titkod, hol szerzel ilyen csodás darabokat. Esetleg elkísérhetnél egyszer vásárolni?

Adrianna Tate

Civil

Adrianna Tate
Társalgó 25f9524b67f9c55d61cb0b68a1e42823
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
❁ does it matter? ❁
Play by :
Keira Knightley
Reagok száma :
15

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptySzer. Május 06, 2020 12:00 pm

Ashley &  Adrianna
It's hard to breathe sometimes
Felettébb szórakoztató volt látni a nő reakcióját. Igaz, nagyon jól türtőztette magát, ha nem ismertem volna már olyan jól Adriannat, valószínűleg az én figyelmemet is elkerülték volna azok az apró jelek, melyek mutatták, hogy valójában majd szétrobban a dühtől. Elégedett voltam, mi tagadás, és valószínűleg ez enyhén ki is ült az arcomra, de sejtettem, mindez pusztán olaj volt a tűzre. Ahhoz sem fértek kétségek, hogy megpróbál majd még visszavágni nekem a drágalátos barátnőm, de készen álltam a következő megmérettetésünkre. Az önbizalmammal soha nem volt gond, és ha ne lettem volna tehetséges az ilyesfajta apró játszmákban, már rég elhullottam volna, már rég eltapostak volna a többiek. Ám még mindig itt voltam, Kristályváros első számú hölgyeként, és habár sokszor gondoltam arra, mennyivel könnyebb lenne feladni ezt a címet, és mindent, ami vele együtt járt, rájöttem, hogy soha nem lennék képes magam mögött hagyni ezt az életet. Hisz enélkül nem volt semmim és senkim.
Amikor megadta a beleegyező választ a felajánlott ruha kérdésére, úgy mosolyogtam rá, mint aki annyira hálás, hogy legalább ennyivel tud segíteni a bajba jutott barátnőjének egy olyan problémán, amit ráadásul ő okozott! Emily egyből ment is, hogy hozzon egy ruhadarabot. Volt külön a kúriában egy hatalmas gardrób szoba nekem, amely csordultig volt ruhákkal. A többségét már ezer éve nem használtam, elvégre mit gondolnának rólam az emberek, ha kétszer meglátnának ugyanabban a ruhában! Látásra Adriannaval nagyjából megegyezett a méretünk, így nem hittem volna, hogy gondot okozott volna a ruha kiválasztása, Emily pedig különösen értett ahhoz, hogy látásból megmondja, kire milyen méretű ruha jó. Nem véletlenül volt ő az O’Connor család egyik cselédje, nem alkalmaztunk tehetségtelen embereket.
- Tényleg úgy sajnálom, Adrie – kontráztam tovább. Bevallom, élveztem Adrie színjátékát, talán túlságosan is, és ezért lovagoltam még mindig ezen a témán. Minél jobban megsértem az egóját, annál jobb.
- Jaj, ugyan, tudod, hogy mindig szeretek veled beszélgetni, de persze megértem, ha menni akarsz. Talán mindkettőnknek jobb lesz, ha most lepihenünk – válaszoltam neki, de hangomból enyhén érződött a csalódottság, majd a beletörődés is. De valójában örültem annak, hogy távozni akar, sejtettem, ha tovább egymás mellett tartózkodunk ebben a légkörben, még meg találjuk tépni egymást. Bár az is felettébb szórakoztató lett volna, de azt hiszem, egyikünk hírneve se vette volna jó néven, ha egy ilyen botrány nyilvánosságra került volna.
A következő pillanatban megérkezett Emily, kezében a ruhával. Elvettem Adrie öléből a törülközőt, majd felegyenesedve cseréltünk a cseléddel – én elvettem a ruhát, ő pedig a törülközőt, majd ismét visszafordultam Adrie felé, felé nyújtva a finom anyagot.
- Balra a második szoba vendégszoba, ott nyugodtan át tudsz öltözni – igazítottam útba a Tate lányt, elvégre a társalgónkban még sem öltözhetett át! Ha Adrie elvette tőlem a ruhát, halvány mosolyt villantottam rá, sőt, egészen az ajtóig kísértem, mintha azt akartam volna biztosítani, hogy ne tévedjen el ezen a pár méteren, amit meg kellett tennie.
- Emily, kérlek, kövesd, Adriannat, hátha szüksége van valamire, esetleg a ruha nem megfelelő méretű – adtam ki az utasítást a cselédnek is, majd amint mindketten elhagyták a társalgót, a kandalló felé fordultam, karba tett kezekkel. Erős késztetést éreztem egy szál cigaretta elszívására, de hát ugye az egészségem miatt nem tehettem meg ezt! Így felidéztem emlékeimben a Will-lel való csókot, és a legutóbbi találkozásunkat. Pusztán ennyire volt szükségem ahhoz, hogy megfeledkezzek minden gondomról és az Adriannaval való játszmára. Csak a férfira volt szükségem.



547┃Carry you
Ashley O'Connor

Civil

Ashley O'Connor
Társalgó Tumblr_inline_nynk241rHd1qlt39u_250
You got no power to control how I make you my toy
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Amber Heard
Társalgó Tumblr_inline_nynk2fDRhP1qlt39u_250
We don’t need saving
'Cause there's no salvation
for a bad girl
Reagok száma :
24

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptySzer. Ápr. 29, 2020 6:26 pm

Csendben fortyogtam a dühtől, már nem is a ruhám tönkretétele, vagy a combomat megperzselő tea miatt. Mindez csekély áldozat volt, hisz anyámnak egyetlen szavába kerül, hogy egy sokkal selymesebb és drágább darabot küldjenek nekem. A büszkeségemen ütött csorbán azonban nem segít az új ruhadarab vagy ékszer. Bárkinek előbb hagynám, hogy megsebezzen és megalázzon, mint Ashley O’Connornak! De téved, ha azt hiszi, hogy nem lesz böjtje a kis balesetének. Ilyen és ehhez hasonló gondolatok jártak a fejemben, de bájos mosollyal álcáztam azt, hogy legszívesebben a torkán nyomnám le azt a törülközőt, amit a ruhám megmentésére hozott a cselédlány.
Azt el kellett ismernem, hogy mesésen játszotta az ártatlan, ügyetlen kislányt, aki nem úgy gondolta! Szinte csillogott a lelkiismeret-furdalás a szemeiben, miközben megpróbálta felitatni a teát a ruhámról. De rosszindulatát és elégedettségét elárulta az a gőgös kis ránc a szája sarkában, ami önelégülten nevetett az arcomba, nekem pedig ökölbeszorult a kezem. Eleresztettem egy apró sóhajt, épp akkorát, hogy kifújjam magamból a mérget és derűs mosolyt erőltessek az arcomra.
- Nos, ebben igazad van – halkan értettem vele egyet abban, hogy ilyen ruhában nem mehetek ki az utcára. Annál jobban érdekelt, mit gondolnak rólam az emberek, minthogy foltos, lyukas vagy piszkos ruhában lépjek ki az utcára. Azt pedig el sem bírtam volna képzelni, micsoda pletykákat kreálna az, ha meglátnának teafoltos ruhában távozni O’Connoréktól. A rosszindulatú öregasszonyok biztosan azt hinnék, megromlott a barátságunk, nekünk pedig nyíltan kellene összeölelkeznünk, hogy eloszlassuk a félreértést. Még, hogy mindenki előtt ölelgessem ezt az álnok ribancot! Azt sem érdemelné meg, hogy mellém üljön.
A hiúságom és a büszkeségem fog a sírba vinni, summáztam magamban, de nem utasítottam el a felajánlott ruhát. Abban is biztos voltam, hogy nem fogja visszakérni tőlem, bármilyen rongyot is ad, én pedig élvezettel fogom majd elégetni otthon. Nincs szükségem semmire Ashley O’Connortól, és ezt ő tudhatja a legjobban, ezért ajánlotta fel ilyen lelkesen!
- Hogy kifizesd? Még mit nem, Ashley, butáskodsz itt nekem! – ráztam a fejemet kacagva, mintha elképzelhetetlen lett volna, hogy ilyen apróságot, mint a ruhatisztítás, ő álljon. És valóban elképzelhetetlen volt, sőt, magát a kancellárt sérteném meg azzal, ha a lányával fizettetném ki a ruhatisztítást. A lányával, aki néhány héttel ezelőtt még a kórházban feküdt és csodával határos volt, hogy túlélte a támadást! Ashley még ebből is remekül hasznot húzott. Tiszteletreméltó lenne, ha nem gyűlölném ennyire.
- Egy percig se aggódj emiatt, még a végén rosszul leszel! Már így is kellően felzaklattalak, és ezért most borzasztóan érzem magamat. Azt hiszem, talán ideje lenne mennem, ha nem haragszol meg rám…

Adrianna Tate

Civil

Adrianna Tate
Társalgó 25f9524b67f9c55d61cb0b68a1e42823
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
❁ does it matter? ❁
Play by :
Keira Knightley
Reagok száma :
15

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptyPént. Ápr. 24, 2020 10:13 am

Ashley &  Adrianna
It's hard to breathe sometimes
Adrianna reakciójával teljesen elégedett voltam, ha nem kellett volna megjátszanom magam, még hangosan fel is nevettem volna azon, ahogy a nő a helyzetet próbálta menteni. Egyértelmű volt, hogy nem egy régi ruhadarabról volt szó, elvégre a nagy Adrianna Tate soha nem mutatkozott pár napnál régibb ruhában. Rontott volna az imidzsén, és egyébként is dúsgazdagok voltak, így meg is engedhette magának, hogy egy használat után eldobja a viseletes darabokat. Reméltem, hogy a foltot semmilyen tisztító nem tudja kivenni ebből a méregdrága holmiból, csak hogy emlékeztesse őt arra a leckére, amit adtam neki. Legközelebb, amikor visszatérek a társaságba, egészen biztosan fel fogom hozni ezt a témát, csakhogy még jobban meg kelljen alázkodnia – gondolatban gúnyos mosolyra húztam ajkaimat. De hát a valóságban ezt nem mutathattam ki, ott aggódóan kellett pillantanom legjobb barátnőmre, attól félve, hogy esetleg égési sérülést is okoztam neki, és nemcsak a ruháján és egóján esett csorba. Igazából még örültem is volna ennek.
- Ugyan, Adrie, ez nem mentség az ügyetlenségemre! – vetettem ellent neki, de egyáltalán nem tagadva azt, hogy felzaklatott a merénylős témával. Valójában ez nem volt igaz, nem zaklatott fel jobban, mint amikor csak magam elmélkedtem ezen az ügyön, de hát, mindig jobb volt, ha a másik tűnt a hibásnak, a rossznak, nem igaz? Itt én voltam az ártatlan, aki majdnem meghalt, és akit felzaklatott a merénylőről szóló téma, és ezért öntöttem le a másikat teljesen véletlenül!
Amint Emily befutott kezében a törülközővel, egyből elvettem azt tőle, és magam kezdtem el törölgetni Adrianna ruháját, hogy ezzel is lássa, mennyire bűntudatom van azért, hogy leöntöttem őt, pedig nem is én voltam a hibás! Elvégre végig ő provokált, és azt hitte, ha túl sokáig játszik a tűzzel, nem fog majd megégni? Önteltebbé válhatott, mint azt sejtettem.
- Kérlek, Adrie, engedd meg, hogy adjak valami váltás ruhás, így mégsem mehetsz ki az utcára! – A jobb vállamon csücsülő ördög azt súgta a fülembe, hogy de, hagyjam, amíg megteszi azt a piciny távot a bejárati ajtó és az autója között, hadd lássa mindenki (bár nem jártak erre túl sokan), de a bal vállamon csücsülő kis Ashley még ennél gonoszabb dolgokat sugdosott a fülembe. Ő akarta a váltásruhát a lánynak adni, csak hogy elindítson újabb pletykákat róla, kérdezve, vajon mi történt az O’Connor kúriában, hogy Adrianna Ashley ruhájában távozott? Vajon ennyire rosszul menne nekik, hogy a Tate lánynak a barátnőjétől kell ruhát kérnie, mert neki nem futja rá?
Amennyiben Adrianna már csak reakció szinten azt a jelét mutatta, hogy el akarja fogadni az ajánlatomat, én már küldtem is Emilyt, hogy hozzon valami tiszta ruhát a barátnőmnek, majd visszatértem ahhoz, hogy megpróbáljam azt a kevéske kilöttyent teát felitatni a ruhájáról.
- Kifizetem a ruha tisztíttatását, Adrie, mondd, megengeded? Hiszen az én hibám, hogy leöntöttelek… - játszottam tovább az ártatlant. Sejtettem, hogy nem fogja ezt elfogadni, hiszen mégis ki vetemedne arra, hogy Kristályváros első számú hölgyével, magával a kancellárnak a lányával fizettesse ki a saját ruhájának a tisztíttatási költségét! Ahhoz aztán végképp vastagnak kellett lennie a bőrnek az illető arcán. Kíváncsi voltam, Adrianna hogyan fog reagálni.



499┃Carry you
Ashley O'Connor

Civil

Ashley O'Connor
Társalgó Tumblr_inline_nynk241rHd1qlt39u_250
You got no power to control how I make you my toy
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Amber Heard
Társalgó Tumblr_inline_nynk2fDRhP1qlt39u_250
We don’t need saving
'Cause there's no salvation
for a bad girl
Reagok száma :
24

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptyVas. Ápr. 19, 2020 7:01 pm

Kéjes elégedettséggel figyeltem a lányt, aki szinte belepusztult abba, hogy erősnek mutassa magát. Bizonyára felemésztette gondolat, hogy valaki közel kerüljön ahhoz az orvoshoz, akivel ő is összeszűrte a levet. Megszokhatta már, hogy ami az övé, annak más a közelébe sem mehet, különben a nagybetűs Kancellár drága kislányával gyűlik meg a baja! De az élet sajnos nem ilyen kegyes még Kristályváros elsőszámú asszonyához sem, és ezt neki sem szabad elfelejtenie. Ha pedig nekem kell az orra alá dörgölnöm, azt szívesen megteszem! Vártam is a robbanást, hogy kitörjön belőle legalább egyetlen őszinte elszólás, sóhaj vagy ideges nevetés, ami sejtetné, hogy egy hús-vér emberrel van dolgom. De Ashley tökéletesen vizsgázna, ha a színház egyik darabjára felvételizne: sehol egy arcrángás, száj beharapás vagy ökölbeszorított kezek. Talán én sem tudnék ennyire nyugodtnak látszani, ha egy fruska ilyen nyíltan provokálna és támadna a leggyengébb pontommal. És ez egy újabb ok volt arra, miért ne bízzak soha Ashley O’Connorban, noha ő is hasonlókat gondolhat rólam.
Vihar előtti csend volt a válasza, árgus szemekkel követtem a mozdulatait, ahogyan megpróbálta felemelni a teáscsészét és lötty…! Felsikoltottam, amikor ölembe borult a forró tea, de visszanyeltem a káromkodást, amit szívem szerint a fejéhez vágtam volna. Az aljas kurva! Vihetem az új ruhámat a mosodába, hogy valahogy kiszedjék belőle a foltot! Szívesen mérgelődtem volna még tovább, de nem akartam, hogy észrevegye az idegességemet.
- Hagyjad, Ashley, nem történt semmi – mosolyogtam megértően és gyorsan előhalásztam a táskámból egy zsebkendőt, hogy azzal itassam fel a foltot, amíg megérkezik a törülköző. – Ez úgyis ezeréves rongy már, rég terveztem kidobni. Most már lesz rá okom, igazából csak szívességet tettél!
Megpróbáltam menteni a helyzetet, de hát ki tudna őszintén mosolyogni, amikor szándékosan leöntötték? Kifizettetném vele a ruhámat, ha nem a kancellár lányával lenne dolgom, így viszont nincs más választásom, csak visszanyelni minden kéretlen fintort és szót. Inkább rávillantottam a legszebb mosolyomat és megértően a keze után nyúltam.
- Balesetek mindenkivel történnek, nem igaz? Bizonyára elfáradtál már és felzaklatott, amiről beszéltünk. Igazam van? Ó, drága Ashley! Sajnálom, amiért úgy erőltettem a merénylős témát… Nem volt szép tőlem. Megbocsátasz, mondd?

Adrianna Tate

Civil

Adrianna Tate
Társalgó 25f9524b67f9c55d61cb0b68a1e42823
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
❁ does it matter? ❁
Play by :
Keira Knightley
Reagok száma :
15

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptySzomb. Ápr. 18, 2020 5:32 pm

Ashley &  Adrianna
It's hard to breathe sometimes
Hálás mosolyra húztam ajkaimat, ahogy a barátnőm megkönnyebbült azt hallva, hogy jól vagyok már, és hogy hamarosan visszatérhetek a játékba. Még a kezemet is gyengéden megszorította, hogy szolidaritását kifejezze, én pedig úgy tekintettem rá, mint akinek nagyon jól esnek ezek a szavak.
- Már túl sokat aggódott értem mindenki, úgyhogy számomra is megkönnyebbülés, hogy ilyen hamar visszatérhetnek a napjaim a rendes kerékvágásba – válaszoltam neki, szándékosan nem reagálva arra, hogy csak tettettem azt, hogy mennyire jól vagyok. Ez részben igaz is volt. Hiszen Kristályváros első számú hölgyeként még sem mutatkozhattam volna kevesebbnek a tökéletesnél, és ez alól még holmi betegség, vagy az, hogy majdnem meghaltam, sem volt kivétel.
A kezemben tartott teáscsészét a dohányzóasztalra tettem, s így hajoltam közelebb Adriannahoz, hogy ezzel is fokozzam a bensőséges hangulatot, amelyben legféltettebb titkainkat készültük megosztani egymással. Persze egyikünk sem volt elég ostoba ahhoz, hogy az igazságot a másik orrára kössük, ezért inkább csak kerülgettük a forró kását. Mint ahogy most is tettem, amikor Adrianna szóba hozta az orvosokat.
- Ugyan, Adrie, hiszen most csak egymás között vagyunk. Nekem igazán elárulhatod, ha valaki tetszik – húztam cinkos mosolyra az ajkaimat, mutatva, hogy mennyire, de mennyire megbízhat bennem, hiszen semmiképp nem fogom a titkait kikotyogni. Erre azért mondjuk mérget nem kellett venni. A következő pillanatban azonban, ahogy kislányos nevetgélések közepette szóba hozta Willt, és hogy valamelyik ismerőse hozzá akar kerülni, egyből forrni kezdett a vérem. Alapjáraton nem voltam erőszakos természet, de jelen pillanatban legszívesebben megtéptem volna a nőt. Mivel ezt nem tehettem meg, más tervet eszeltem ki a nő megbüntetésére.
- Ó – húztam el ezt a betűt mindentudóan, mint aki már rögtön meg is értette, hogy az a bizonyos illető mit akart az orvosi konzultól. Nem mintha messze jutott volna a tervében, de azért eljátszottam azt, hogy egyáltalán nem érdekel ez a dolog. Még csak a szemem se rezzent. – Hát, nem is tudom… - kezdtem el gondolkodni, vagy legalábbis azt tettettem, majd nyúltam is a korábban az asztalra helyezett teáscsészémért, valahogy azonban azt olyan ügyetlenül emeltem fel, hogy a meleg nedű egyenes Adrianna ülébe löttyent, lévén, hogy továbbra is közel hajolva hozzá ültem a kanapén.
- Úristen, úgy sajnálom Adrie! – pattantam fel ijedten, amiért leöntöttem a legjobb barátnőmet, minden igyekezetemmel azon voltam, hogy megjátsszam a véletlen balesetet, de ha Adrianna át is látott rajta, az sem érdekelt. Reméltem, hogy ezzel megtanulta, hol a határ, és hogy hol a helye. – Emily! – kiáltottam ki a cselédnek. – Kérlek hozz gyorsan egy törülközőt, és valami váltás ruhát! – Majd tekintetemet rögtön vissza is fordítottam a barátnőm felé. Aggódó arccal guggoltam le mellé. – Ugye nem esett semmi bajod?


425┃Carry you
Ashley O'Connor

Civil

Ashley O'Connor
Társalgó Tumblr_inline_nynk241rHd1qlt39u_250
You got no power to control how I make you my toy
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Amber Heard
Társalgó Tumblr_inline_nynk2fDRhP1qlt39u_250
We don’t need saving
'Cause there's no salvation
for a bad girl
Reagok száma :
24

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptyCsüt. Ápr. 16, 2020 2:23 pm

Szinte színpadiasan sóhajtottam fel a megkönnyebbüléstől, amikor azt mondta, nemsokára visszatérhet a társaságba. Nem mintha érdekelt volna, de a szívem mélyén azért örültem neki, hogy nem kell még sokáig lábadoznia. Bárki is áll a dolog mögött, biztosan önelégülten figyeli most, hogy Kristályvárost lassan eluralja a pánik és a félelem, őt pedig még csak el sem kapták! Az hiányozna még, hogy Ashley is hónapokig nyomja az ágyat, vagy a kórházban küzdjenek az életéért. Ezért félig megjátszott, félig őszinte szolidaritással simítom a vállára a kezemet, hogy ölelésre húzzam.
- Ennek úgy örülök, Ashley! - szorítom meg egy kicsit, hogy érezze a szavaim súlyát. - Bevallom, eleinte azt hittem, színjáték csak a jólléted, nehogy aggódni kezdjek érted. De örülök, hogy az orvosok így gondolják!
Apropó orvosok. Hangosan felkacagtam a kérdésén, de aztán a szám elé kaptam a kezemet, mintha elszóltam volna magamat a kirobbanó nevetéssel. Inkább kortyoltam egy nagyot a teából, úgy téve, mint aki a válaszán gondolkodik.
- Ashley, úrihölgy nem beszél ilyesmiről! - feleltem aztán szégyenlősen, de ravaszul pillantva rá. Úgy tűnt, Ashley is az úrihölgyek közé tartozik, vagy inkább eléggé jól ismer már ahhoz, hogy ilyesmit ne osszon meg velem. A róla és arról a konzulról szóló pletykák eleinte nem keltették fel az érdeklődésemet, a hallgatása azonban annál inkább. Elárulta magát, de arra jutottam, hogy megőrzöm magamnak a titkát, van most nagyobb bajunk is. Annál azonban jobban szórakoztatott most az ügyeskedése, nehogy elfecsegjen valamit, hogy annyiban hagyjam a csipkelődését.
- Az orvosokról nem tudok sokat, rég volt már ott dolgom! Viszont van az a jóképű  orvosi konzul, Williamnek hívják, ugye? - kuncogtam kislányos szégyenlősséggel. - Szerinted mit kell tennie az ember lányának ahhoz, hogy ő hozzá kerüljön? Nem magam, csak az egyik ismerősöm miatt kérdezem!
- Csodás ötlet! Beszéljünk meg egy időpontot, és szabaddá teszem magamat - feleltem vidáman. Örültem, hogy csak a konzuli családokat hívjuk meg, hisz minket fenyeget a legnagyobb veszély, nem a gazdag üzletembereket vagy színészeket. Ezekben az időkben nekünk kell összetartani, nehogy valaki lyukat véssen a felsőbb rétegben és viszályt szítson közöttünk.
Láttam rajta az őszinte, szívből jövő elszörnyedést, amikor szóbahoztam a kémkedést. Kissé elkomorodtam én is, de mosolyt erőltettem az arcomra.
- Ne aggódj, biztosan semmi ilyesmiről nincs szó! Ha a kristályvárosi rendőrökön múlik, biztosan elkapják és ezerszer megbánja az elkövető, hogy ujjat mert húzni veletek.

Adrianna Tate

Civil

Adrianna Tate
Társalgó 25f9524b67f9c55d61cb0b68a1e42823
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
❁ does it matter? ❁
Play by :
Keira Knightley
Reagok száma :
15

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptyHétf. Ápr. 13, 2020 9:57 pm

Ashley &  Adrianna
It's hard to breathe sometimes
Adrianna is vidáman nevetett a légből kapott történetemen, de hát mi társalgásaink már csak ilyenek voltak az idő legnagyobb részében. Azt játszottuk, hogy mennyire odáig vagyunk egymást, hogy legjobb barátnők vagyunk, az elit legtetején, de persze azért mindig meg kellett mutatnom neki, hogy bármennyire is ácsingózik magasabb pozícióért, még mindig én voltam a kancellár lánya, Ashley O’Connor, Kristályváros első számú hölgye. Épp ezért nem engedhettem meg, hogy ő bármikor is gyengének vagy sebezhetőnek lásson, a népszerűségemmel pedig szándékosan igyekeztem hiúságát megsebezni. Ha nem tettem volna így, ha nem mutattam volna ki valamilyen módon a felsőbbrendűségemet, egy váratlan pillanatban biztosan kihasználta volna azt. A Tate-ek mindig többre vágytak, mint amit megérdemeltek, s igaz ugyan, hogy sokat tettek Kristályváros felépüléséért, a kívülállóknak mutatott tökéletességük valójában csak hazugság volt.
Hízelgésére csak jóízűen kacagtam, sejtve, hogy valójában az igazság ettől messze állt. De hát Ashley O’Connor arcába nem lehet vágni azt, előtte meg kell játszani a szépet, a jót, mintha ennyivel át lehetett volna ejteni őt. Szerencsémre intelligens voltam, így könnyűszerrel átláttam az ilyeneken, és gyanítottam, hogy amióta nem jártam a társaságba, nagyban ment a pletyizés rólam. Azon se lepődtem volna meg, ha terítékre került volna Will és az én kapcsolatom. Hiszen mégis csak ő volt az, aki utánam kapott, amikor lelőttek, aki a legelőször sietetett segítségemre. Persze, lehetett mondani, hogy ez csupán azért volt, mert ő az orvosi konzul, de a „mi van ha” kérdés mindig ott bujkált az emberekben. Főleg, ha azok kiéhezett keselyűk voltak.
- Már nem sokára, drága – pillantottam megnyugtatóan a barátnőmre, hogy tudja, bizony Ashley O’Connor hamarosan visszatér, s hogy az ő rivaldafénye eddig tartott. – Az orvosok azt mondják, hogy az állapotom nagyon sokat javult, még egy hét, talán még annyi se, és már visszatérhetek a normális hétköznapokhoz. Persze, túlságosan megerőltetni magamat továbbra sem szabad – magyaráztam neki vidám hangon, majd belekortyoltam a teába, hiszen muszáj volt megnedvesítenem torkomat, mely kiszáradt a sok nevetésben és csacsogásban, annyira érdekes volt ez a beszélgetés.
- Ó, csak nem tetszik valaki az orvosok közül? – kérdeztem tőle cinkos mosollyal az arcomon, szándékosan terelve át rá a szót. Biztos voltam abban, hogy rólam és Willról szeretett volna megtudni többet, hogy tudjon min csámcsogni, netalán pletykákat terjeszteni rólam. De nem estem bele ilyen könnyen a csapdájába. – Egyébként minden orvos és ápolónő nagyon kedves volt velem, de hát, tudod, hogyan megy ez. Nem is kockáztatnák meg, hogy szemtelenek legyenek velem, hiszen mégis csak a családomtól kapják a munkájukat – rántottam egy aprót a vállamon, és végül is, ez igaz is volt, de igyekeztem semmiképp sem megemlíteni az orvosi konzult. Nem hiányzott, hogy Adrianna ismerje a felébredésemet követő pár órát. Senkinek nem kellett tudnia arról.
- Ebben teljesen egyetértek! – válaszoltam neki izgatottan, majd gondolatban már el is kezdtem a parti megszervezését. – Mit szólnál ahhoz, ha csak a legszűkebb kört hívnánk meg, az elitnek is az elitjét, első sorban a konzuli családok tagjait. Úgy érzem, nekik is igazán szükségük van most egy kis megnyugtatásra, és hogy tudják, az O’Connorok megvédik őket – ecseteltem. Persze az cseppet sem számított, hogy a mi életünkre törtek, és nem a konzulokéra, de a béke fenntartása érdekében szükségesnek éreztem ezt a lépést. Erősen kellett fellépnünk, mert ha mi gyengeséget mutatunk, ki tudja, mikor fognak hátba szúrni minket. Mindannyian ismertük, hogy kik a leghataloméhesebbek a köreinkben.
- Adrie, ebbe még csak belegondolni is hátborzongató – válaszoltam neki elszörnyedve, még a hideg is kirázott. A legrosszabb az egészben az volt, hogy nem is volt olyan elképzelhetetlen ez a feltételezés. Már csak annak a lehetősége, hogy bárki, aki körülvesz minket, kém lehet, rettegéssel töltött el. – Az apám a merénylet óta alig tette ki a lábát a dolgozószobájából, és folyton folyvást cseng a telefon. Egészen biztos vagyok abban, hogy neki is megfordult már ez a fejében. Remélem, minél előbb elkapják a merénylőt – sóhajtottam fel. A sok idegeskedéstől kezdett ismét megfájdulni a fejem.


631┃Carry you
Ashley O'Connor

Civil

Ashley O'Connor
Társalgó Tumblr_inline_nynk241rHd1qlt39u_250
You got no power to control how I make you my toy
Múltam darabkái :
Itt rám lelsz :
Kristályváros
Kapcsolatban :
Play by :
Amber Heard
Társalgó Tumblr_inline_nynk2fDRhP1qlt39u_250
We don’t need saving
'Cause there's no salvation
for a bad girl
Reagok száma :
24

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó Empty

Ajánlott tartalom



Társalgó Empty
 

Társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Társalgó
» Társalgó
» Társalgó
» Társalgó
» Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Látóhatár :: Kristályváros :: C - Központi körzet :: O'Connor kúria-
^
ˇ