Belépés
ismeretlen vizekre
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vöröslô szempárok
bújnak meg a sötétben
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Csüt. Feb. 01, 2024 8:48 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Nova Rousseau

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Nova Rousseau   Nova Rousseau EmptyKedd Márc. 17, 2020 7:04 pm

Nova-June Rousseau
Ide jön valami szép kis idézet
Katie McGrath
Testvériségi
Nightmare
Becenév
Nova (a Juneról kb senki se tud, ha rajtam múlik)
Születési hely, idô
infó ide
Lakhely
Vándor
Beállítottság
Hetero
Családi állapot
Özvegy (vagy mégsem)
Foglalkozás
civil esetében kitöltendő
Család
A családom inkább hírhedt, mint híres. Olyanok amilyenek, azok akik. Nem említeném őket, pláne nem név szerint. A nevek egyébként sem számítanak ott, ahol épp vagyok.
Van egy fiam. Egy olyan szerelemnek gyümölcse, mely véget is ért, amikor rendesen elkezdődhetett volna. Egyszerre fáj és tesz boldoggá a létezése. Bármire képes volnék érte!
Volt egy férjem. Szeretett, s tudom ez több, mint amit sokan kívánnának maguknak. Én mégsem voltam soha boldog vele. Nem szerettem, titkoltam előle, hogy a fia nem a fia, majd mikor kibukott belőlem, belőle az utolsó lehelete ömlött a padlóra. El kellett vegyem az életét, hogy megvédjem a gyermekem. Ha tudnám, hogy él, talán már magam volnék az, aki a föld alatt lakozik önkeze által.
Van egy szerelmem. Mindegy hány év telt el, mindegy mi történt, ő volt, van és lesz a Mindig az életemben. Akkor is, ha erről nem tud senki más, csak én.

Tulajdonságok
Erősségek:Miben vagy jó, mihez értesz, lehet ez harcra specializálódva (pl pusztakezes harc, kardforgatás), de lehet egyéb is, pl jól énekelsz.

Gyengeségek:Ide pedig az erősségek ellentettje jön.

Elsődleges fegyvered: ha harcolsz, mivel elsősorban?
The world of the Enigma disease
Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen, ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő! Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen,ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő! Ide jön a leírás a karakteredről, legyen az egy reag példa, az életének fontosabb eseményei bemutatása, vagy bármi. A lényeg, hogy minimum 300 szó legyen, ebben az esetben azonban, ha valaki a minimum korláthoz akarja tartani magát, az írása legyen tartalmas és lényegre törő!
Our story was written by blood
Vendég

Vendég

avatar

Nova Rousseau Empty
 

Nova Rousseau

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jackson Rousseau
» Chelian Rousseau

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Enigma :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ